İçeriğe geç

Bucak Hurdacı Hurda Fiyatları

  Burdur Bucak bölgesinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm dökümhanemiz var. Demtaş Metal şirketimizle Burdur Bucak hizmet veriyoruz. Bucak hurdacı depoları içerisinde lideriz. Burdur hurdacıları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Burdur Bucak hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı alıyoruz

  Bucak merkezinde hurda malzemeler ve temiz kullanılmış ev eşyası alımı yapmaktayız Güncel Burdur Bucak hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz. Bucak merkezinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla çağırdığınız adrese kadar gelmekteyiz Burdur Bucak merkez hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

  Hali hazırda Burdur Bucak firmaları içerisindeyiz. Lakin Bucak merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Yüksek tonajlı hurda satımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Burdur hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alıyoruz.

  Burdur Bucak Hurdacı Firmalar

  Bucak hurdacısı olarak Burdur bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için en yakınınızdaki hurda taşıma personellerimizi yönlendiriyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak sebebi ile şirketimizi kaydedebilirsiniz. Bucak merkezinde hurda alım faaliyetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Bucak hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Bucak etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Burdur ilinin tatlı ilçesi Bucak ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Bucak bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Bucak Hurdacı Telefon Numarası

  Burdur Bucak hurdacılık hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler arasında yer alır. Burdur Bucak hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı satın.

  Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

  Sac hurda alıyoruz. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Bucak ilçesinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac hurdası mevcuttur.

  Bucak Bakır Hurdası Alanlar

  TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bucak bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Bucak yanık bakır hurdası kilo fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz. Burdur Bucak bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alımı yapıyoruz.

  Bucak bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alan yerler alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Bucak hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Bucak hurda kurşun için en iyi fiyatı verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Bucak çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Minare söküm kurşunu
  , Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun için yüksek fiyat sunuyoruz. Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renklidir. Hurda kurşun fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Bucak Hurda Alım Satımı

  Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, demir, hurda kablo, hurda çinko,hurda sarı, ve hurda kurşun alımlarında piyasadan yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Bucak hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Bucak kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylece malzemenin değerini düşürmektedir. Burdur Bucak geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda kablo alımı için evinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Burdur, Bucak çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Buradaki Bucak nikel hurdası ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler çinko hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satımı için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

  Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Bucak hurda krom kilo fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler sayfamızı incelemek bilgi sahibi olmanızı sağlar.

  Bucak Sarı Pirinç Hurda Alanlar

  Aslına bakarsanız hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Demtaş Metal firmamız bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Bucak hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor.

  Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri değerli hurda eşyalar içerisinde sayılabilmektedir. Sayfamızda bulunan Bucak hurda sarı fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda sarı alan hurdacı içerikli içeriği okuyun.

  Bu sebep ile Bucak sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Bucak ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız.

  Bucak Hurda Alüminyum Alanlar

  Firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler. Burdur Bucak hurda alüminyum alan yerler arasında öncüyüz.

  Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı için arayabilirsiniz. Bize hurda satanların yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz. Bucak ilçesinin tamamında alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Burdur Bucak alüminyum fiyat listesi güncelliğini koruyor. Her nevi hurda alüminyum alınır. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapan hurdacıyız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Demir hurdası, yeryüzünde en çok alınıp satılan madenler içinde yer almaktadır. Buradaki Bucak toplama demir hurdası kg fiyatını isteyenlere saat başı ulaştırıyoruz. Bucak çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

  Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderimize göz atın. Hurdacı firmamız Bucak bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımımıza bakınmak istemelisiniz.

  Bucak Kablo Hurdası Alım Satımı

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bucak hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda kablo tellerindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Hurda kablo alan yerler başlıklı konuya göz atın. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu yazdıda paylaşılan Bucak bakır kablo ton fiyatını her gün gönderiyoruz.

  Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo için en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz. Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablolar satanlar bize ulaşın. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

  Genelde yer altı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılıyor. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacıyla arayabilirsiniz. Burdur Bucak çevresinde kolayca toplanlanan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

  Burdur Bucak bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında öncülük ediyoruz. Bucak hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo ticareti yapıyoruz. Bucak ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

  Plastik Hurdası Alımı

  İyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Bucak plastik hurda alımı yapan firmalar arasında öncü hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Bucak hurda naylon kg fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri vardır. Burdur ve Bucak bölgesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatı istemek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bucak Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

  Bucak kağıt hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızda yayınlanan Bucak hurda kağıt ve karton kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız İlçede hurda kitap defter, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra özen sayesinde hurda satmak isteyenlere değerinden yüksek oranda kâr etme imkanı sunuyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. Bucak kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz ile kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı öğrenebilirsiniz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Biraz süre sonra kullanılmaz haline gelen aküye hurda akü denir. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için değerlidir. Hurda akü ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Dolayısı ile Bucak hurdacısı Demtaş Metal benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunan fabrikalar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur.

  Bucak Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bucak kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle kısmen yıkılmış apartmanların gerektiği bir şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz.

  Hurda bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları ve benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm güvenlik önlemleri

  Bucak Fabrika Sökümü

  Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek mülkün etraflıca incelenmesi gerekiyor. Yıkımla ilgilenenlerin anlattığı şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Bucak Burdur fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesini tamamladık.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı mikseri, harç karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Ayrıca iflas eden depolardan aldığımız Yıkılmış apartman ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan sıfır gibi 2. el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

  Bucak Kullanılmış Endüstriyel Malzemeleri Alımı

  Kullanılmış krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel lokanta ekipmanları alıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimize davet ediyoruz. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgah alımı yapıyoruz.

  Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Burdur Bucak çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Parti malı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, top kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alımı yapmaktayız.

  Kiloyla parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Bucak kilo ile tartarak hurda kumaş alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Bucak hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz.

  Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda nikel zehirlidir. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet özen ile hareket etmeliyiz. Bucak nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel, hurda turbo nikel alıyoruz.

  Bucak Hurdacılar Sitesi

  Bucak hurdacılar sitesindeki hurda tesisimizle sektöre hizmet veriyoruz. Bucak OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türlü hurdanızı almıyoruz. Her haliyle yaşanabilir bir şehir yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

  Bucak İkinci El Raf Fiyatları

  Genellikle ekipmanını yenileyen marketlerden elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen kullanılabilir 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Bucak ikindi el raf hurdası kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Raf hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Hurda raf Bucak satın almak amacıyla sayfadaki telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Bucak ilçesinde en fazla alım satımı yapılan hurdalar içindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Bucak ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir.

  Bucak Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Bucak Belediyesi tarafından bildirilen moloz bırakma yerlerine nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların nakliye işi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  En Yakın Bucak Hurdacı Telefon Numarası

  Bucak hurdacıları arasında olan firmamız ile arzu ettiğiniz adresten her cins hurda atık almaya başladık. Demtaş Metal olarak Bucak genelinde her çeşit hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alan yer Bucak ilçesinin tümünde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bucak en yakın hurdacı firması ismi ile her çeşit hurda metal alım satımında adresinize uzman personel yolluyoruz.

  7/24 Açık Bucak Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Bucak hurdacı firması olarak 7/24 hurda alım satımı yapmaktayız. Neredeyse otuz sekiz yıldır hurdacılık yapan firmayız. Sektörün sağladığı özgüven ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

  2. El Jeneratör Satanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

  Bucak 2.el Ev Eşyası

  İyi durumda ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı sormak nedeniyle bize ait numaralarla irtibatta bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sahibinden çalışma koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece iş yerimizde yeteri miktarda temin edilir. Çok az kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası alan firma başlıklı içeriğimizi okuyunuz Ederinden uygun fiyatlarla sıfır, 2.el oturma grubu satabilirsiniz.

  Bucak Güncel Hurda Fiyatları

  Bucak hurdacı hurdacılık yaparken uygulanılan fiyat listeleri an be an değişkenlik gösteriyor. Daha kesin hurda fiyatları metini inceleyin Unutmayın ki tonajlı hurda alırken borsa fiyatından daha fazla kilo fiyatı veriyoruz. En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizi arayın.

  Bucak Araba Hurdası Alan Firma

  Tabiki de müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bucak hurda alımında hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Bucak çevresinde hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen yük vagonu, kazalı hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.