İçeriğe geç

Çamardı Hurdacı Hurda Alımı

  Hurdacı olarak her türde hurda eşyayı alıyoruz. Niğde hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Çamardı merkezinde hurda ve ikinci el eşyalar alım satımında malzemelerin ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Çamardı merkez hurdacı firması olarak Çamardı merkezi sokaklarında hurda alım hizmetleri veriyoruz. Normalde Çamardı hurdacı firmasıyız. Lakin Niğde Çamardı merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Çamardı hurdacı işletmeleri içerisinde öncü işletmesiyiz. Demtaş Metal şirketimizle Niğde Çamardı hizmet veriyoruz. Günlük Niğde Çamardı hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Niğde hurdacısı olarak Çamardı bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Çamardı merkezde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Çamardı meydanının çevresinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikamız mevcuttur.

  Çamardı Hurdacısı

  Çamardı hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Çamardı etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda alüminyum satışı sebebiyle numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Niğde merkezinin tatlı ilçesi Çamardı gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Çamardı etrafında değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz. Çamardı hurdacı olarak Niğde ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin nakliyesi için yakınınızdaki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Çamardı merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlarımızın faydalanması için çalışıyoruz.

  Çamardı Hurdacı Numarası

  Niğde Çamardı hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Niğde Çamardı hurdacılık hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer alıyor. Hemen arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları istemek üzere telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Çamardı Hurda Alımı

  Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, hurda kalay alan Çamardı hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Çamardı adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metallerin piyasadaki değeri düşüyor. Çamardı geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda kağıt alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır hurda, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, sarı hurdası ve demir alımında fiyatlar uyguluyoruz. Çamardı hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne geçiyoruz.

  Çamardı Krom Hurda Alan Firma

  Oldukça sert bir maden olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızda paylaşılmış olan Niğde Çamardı krom tank hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları bölümümüzü okuyabilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

  Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

  Çamardı bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Çamardı çinko hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz. Hurda çinko ton fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayabilirsiniz.

  Çamardı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Çamardı ilçesinin tamamında sarı hurda ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Burada yayımlanan Niğde Çamardı hurda sarı kilo fiyatını isteyene ücretsiz göndermekteyiz. Daha doğru bilgi almak amacıyla sarı hurdası alanlar metini okuyun. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir.

  Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen bir hurda yoktur. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Niğde Çamardı hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

  Bu sebeple Çamardı hurda sarı alanlar içindeyiz. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların yanında sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında en yüksek fiyatları uyguluyor.

  Çamardı Hurda Bakır Alanlar

  TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır alıyoruz. Burada bulunan Çamardı bakır hurdası fiyat listesini günlük ulaştırmaktayız. Niğde Çamardı bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Çamardı içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgi var. Bakır hurdası alan Çamardı hurdacı iş yerimizi kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Çamardı bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Çamardı Demir Hurdası Alanlar

  Güncel anlık demir hurda fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Çamardı çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alımı yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türde pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alırız. Demir hurdası, Çamardı ilçe genelinde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki Niğde Çamardı extra demir hurda ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı makalemize bir göz bakmanız iyi bir şey yaparsınız. Firmamız Çamardı bölgesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

  Çamardı Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çamardı ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar şimdi arayın.

  Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Çamardı hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet ediyoruz. Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Ek olarak çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

  Piyasada bolca bulunan %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz. Çamardı hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Niğde Çamardı kablo kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Çamardı hurdacı firması olarak genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Daha geniş sayfamızdaki kablo hurda alanlar metine göz atın.

  Hurda Kurşun Alan Hurdacı

  Niğde, Çamardı kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Niğde Çamardı hurda kurşun kg fiyatını arzu edene ücretsiz yollamaktayız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurdası ton fiyatı gönderimizi geziniz. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu satmak amacı ile hurdacı firmamızı arayıp ulaşabilirsiniz.

  Çamardı Sac Hurdası Alım Satımı

  Çamardı Niğde ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda yeni gibi 2. el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alıyoruz.

  Çamardı Hurda Alüminyum Alan Firma

  Niğde Çamardı alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çamardı hurda alüminyum ton fiyatı güncellendi. Sayfamızdakihurda alüminyum alanlar yazıya bir göz atabilirsiniz.

  Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapıyoruz. Çamardı ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımı için hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaktayız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Hurda satanların desteğiyle sürekli büyüyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz.

  Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır.

  Çamardı Güncel Hurda Fiyatları

  Kesin hurda fiyatına erişmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Çamardı hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan kilo fiyatları hızlı bir biçimde güncelleniyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımında pazar fiyatından fazla fiyatlar ödüyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Bozulmuş jeneratör, trafo alan şirketler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör alımı için buradayız.

  Hurda Kağıt Alımı

  İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt alımında uyguladığımız ekstra hassasiyetle size daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz. Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatıyla kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alan yerler arasındayız. Çamardı hurda karton aldığımız bölgeler içindedir. Sitemizdeki Niğde Çamardı hurda kağıt ve karton fiyatları güncellenmiştir Çamardı kağıt hurdası alan yerler içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile ticaret yaparak toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdaları içeriğinde arsenik olduğundan zehirli madenler içindedir. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel, %99 nikel şablon – %95 şablo nikel hurdası alımında hurda nikel borsasından fazla kg fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında elimizden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız. Çamardı nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Çamardı Hurdacılar Sitesi

  Siz dostlarımıza yaşanılır bir Niğde ve şimdikinden daha iyi Çamardı oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Çamardı hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızla hurdacılık yapıyoruz. Çamardı yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Çamardı Bina Yıkımı

  Yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dairelerin istenildiği bir şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  İkinci El Restoran Malzemeleri Alan Hurdacılar

  Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar alımı yapıyoruz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi kuzine, aspiratör, krom küvet, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satanlar firmamızı arayabilir.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Defolu hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için bizi zaman geçirmeden arayın. Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş, hurda spot kumaş alımlarında nakit para ödeme yapılır. Hurda kumaş almaktayız. Sitemizde paylaşılan Niğde Çamardı kumaş hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz gönderiyoruz. Çamardı kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Çamardı etrafında hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem kumaşı alım satımında adresinize geliriz.

  En Yakın Çamardı Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla Çamardı çevresinde her çeşit hurda eşya almaktayız. Çamardı hurdacı firması bünyesindeki çalışanlarımız ile adresinizden hurda malzeme almaya başladık. Haliyle atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Çamardı çevresinde servisler veriyoruz. Çamardı en yakın hurdacı firması hizmetleri ile her çeşit hurda alımında yolladığınız konuma profesyonel ekip yolluyoruz.

  Çamardı İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Çamardı ilçesinde yıkılmış depo vb. binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el pencereler, kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç site yapımında kullanılan boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır. Ayrıca batmış satıcılardan almış olduğumuz

  Çamardı Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

  Çamardı etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Çamardı bölgesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Çamardı Moloz Dökümü

  Çamardı hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Fabrika yıkımından sonra sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması titizlikle yapılmaktadır. Molozlar Çamardı Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen alana nakledilir.

  Çamardı Fabrika ve Makine Sökümü

  İnsanların dediği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Niğde Çamardı fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozum ihalesi tamamladık.

  Çamardı Akü Hurdası Alanlar

  Akü içindeki kurşunlu suyu nedeniyle değerlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya akü hurdası denir. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sıkça bulunuyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurda alanlar gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Dolayısı ile Demtaş Metal gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

  Çamardı 2.el Hurda Raf

  Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el raf hurdası satıcıları içerisindeyiz. Buradaki Niğde Çamardı hurda çelik raf kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Raf hurda alan hurdacılar gönderisine göz atarsanız pişman olmazsınız. Hurda raf Çamardı alımı sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Çamardı Hurdacı Firması

  Sektörün bahşettiği güvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Bin dokuz yüz doksan dört senelerinden buyana hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Çamardı hurdacı olarak zaman farketmeden açığız.

  Çamardı Hurda Plastik Alımı

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Niğde il Çamardı bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren satmak için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Çamardı hurda plastik alanlar içinden ön planda olan Çamardı hurda deposuyuz. Sayfamızda yayınlanan Çamardı plastik hurdası kg fiyatını whatsapp grubu üyelerimize saat başı yollamaktayız.

  Çamardı Hurda Araç Alanlar

  Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bazen Çamardı çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Elbette müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Çamardı Hurda Beyaz Eşya

  Çok ucuz fiyata yeni gibi ve 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası alınır satılır. Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek sebebiyle numaralarımızla bağlantıya geçebilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi nakit ücret ile almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası fiyatı hakkında detaylı bilgi yazılmış yazımızı okuyabilirsiniz