İçeriğe geç

Çamaş Hurdacı Firması

  Ordu Çamaş şehir merkezinin çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz. Ordu geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Çamaş hurdacı şirketleri arasında öncü konumdayız. Ordu Çamaş merkezinde Çamaş hurdacı firma olarak Çamaş ilçesinin hizmet veriyoruz. Çamaş merkezinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme değerinin üstünde almaktayız.

  Her çeşit hurda alımında deneyimliyiz. Çamaş genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. Güncel Çamaş hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaktayız.

  Yüksek tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun alımlarında Çamaş piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Ordu hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Ordu Çamaş hizmetimizi sürdürüyoruz. Çamaş hurdacısı olarak hurda malzeme alıyoruz. Normalde Çamaş hurdacı işletmeleri arasındayız. Fakat Ordu Çamaş merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Ordu Çamaş Hurdacı Firma

  Çamaş hurdacı olarak Ordu ilinin tümünde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Çamaş merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı nedeniyle çağrı merkezimizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Çamaş hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. Çamaş merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Ordu merkezinin eşsiz ilçesi Çamaş gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Ordu Çamaş çevresinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Çamaş Hurdacı Telefonu

  Ordu Çamaş yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içinde yer alır. Ordu Çamaş hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda satmak üzere sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boşa zaman harcamadan telefon numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite döndürebilirsiniz.

  Çamaş Hurda Alan Yerler

  Ordu Çamaş hurdacı firması olan Demtaş Metal her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Çamaş adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zararı önlemek amacıyla biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir.

  Hurda bakır almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı sarı ve hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko hurda, inşaat demiri alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Çamaş hurda alan firmalar arasında hızlı hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

  Krom Hurdası Alanlar

  310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar gönderisini incelemelisiniz. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızdaki Çamaş krom kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Ordu Çamaş hurda çinko fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda ton fiyatı yazısına göz atmanız pişmanlık duymazsanız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı için çağrı merkezimize ulaşın. Çamaş, Ordu bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Çamaş Sarı Hurda Alanlar

  Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Çamaş sarı pirinç hurdası ton fiyatı biraz önce güncellendi. Sayfamızdaki sarı alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. İtirafta bulunmak lazımsa hurda sarı adında hurda türü varolmamıştır. Çamaş ilçesinin her yerinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Ordu Çamaş hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurda ticareti yapıyor.

  Piyasada kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metaline mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Bu nedenle Çamaş sarı pirinç hurdası alımı yapan firmayız.

  Çamaş Bakır Hurda Alım Satımı

  Sitemizdeki Ordu Çamaş soyma bakır hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Ordu Çamaş bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Çamaş bakır hurdası fiyat listesi için operatörlerimizi arayabilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alımı yapıyoruz.

  Çamaş içerisinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan Çamaş hurdacı firmamızı acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Hurda Demir Alan Yerler

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümünü okusanız muhteşem olacaktır. Hatırlatmak isteriz her türden demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Çamaş ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Çamaş ilçesinin tümünde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümümüzü incelemelisiniz. Hurda demir, dünyada çokça bulunabilen madenler arasında yer alır. Bu sayfadaki Çamaş ekstra demir hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Çamaş Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Çamaş ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Ordu Çamaş elektrik kablosu kilo fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Çamaş hurdacı firmayız. . Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır. Çamaş hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

  İlaveten hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Müşterilerde kolayca edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo,50% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz.

  Çamaş hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit iç tesisat kabloları, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Detaylı sitemizde bulunan kablo alan hurdacılar metine bir göz atabilirsiniz. Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Çünkü sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

  Çamaş Hurda Kurşun Alanlar

  Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madendir. Ordu Çamaş hurda kurşun almak için en yüksek fiyat listesini verdiğimiz yerler içerisindedir. Sitemizdeki Ordu Çamaş kurşun hurda kg fiyatı güncellendi. Cevherleri olan kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle biliniyor. Hurda kurşun alan yerler gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Minare kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı yapmak amacı ile çağrı merkezlerimizi tuşlayarak irtibat kurabilirsiniz.

  Çamaş Sac Hurdası Alım Satımı

  Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda yeni gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alıyoruz. Çamaş Ordu bölgesinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek sebebiyle.

  Çamaş Hurda Alüminyum Alanlar

  Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alıyoruz. Ek olarak alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Çamaş ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alımında tartımları güvenle yapıyoruz. Ordu Çamaş alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası Çamaş hurdacı firmasıyız. Konumdan hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Bu sayfadaki Çamaş alüminyum hurdası ton fiyatları günceldir. Kesin sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz.

  Çamaş Anlık Hurda Fiyatları

  Anlık kilo fiyatlarına erişmek sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Çamaş hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Hurda fiyatları başlığıyla yazılmış makaleye göz atabilirsiniz

  Çamaş 2.el jeneratör Alanlar

  Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alan firmalar içerisindeyiz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

  Hurda Karton Alanlar

  Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda kağıt peçete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz. Hurda karton, kağıt alıyoruz. Buradaki Çamaş hurda karton kg fiyatı dün güncellenmiştir Çamaş hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. İlçenin tamamında renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan özenle size piyasadan daha fazla oranda kazanma avantajı veriyoruz.

  Hurda Nikel Alan Firmalar

  Hurda nikel zehirlidir. Bu ilçede turbo nikel, anot nikel, %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası depolanırken elimizden geldiğince dikkatli çalışmalıyız. Ordu ve Çamaş nikel hurda alıyoruz.

  Çamaş Hurdacılar Sitesi

  Çamaş OSB Organize Sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çamaş hurdacılar sitesindeki firmamız vasıtasıyla atıl hurda eşya alımı ve satımı işine başladık. Sırf bu malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

  Çamaş Bina Yıkımı

  Çamaş kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken iş yerlerinin gerektiği şekilde imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda istenilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Çok önce fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. her cinste hurda eşyayı alıyoruz.

  2.el Restoran Ekipmanı Alımı

  Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Temiz tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz meze reyonları, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatını görmek için siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz.

  Çamaş Kumaş Hurdası Alımı

  Parti malı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. Toptan poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye hurdası, hurda dokuma kumaş alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Ordu Çamaş bölgesinde hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız. Buradaki Ordu Çamaş kumaş hurdası ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Çamaş kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Ordu Çamaş etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında yerinize gelecek personeli oluşturduk.

  En Yakın Çamaş Hurdacı Firma

  Çamaş hurdacı firmamızla yerinizden her türlü hurda eşya satım hizmetleri vermekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Çamaş etrafında her cins hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Çamaş hurdacı firma hizmetleri ile hurda alırken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu şekilde size en yakın hurda alan yerler Çamaş genelinde servis vermekten onur duyarız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan apartman binalarından satın alınan sıfır gibi ikinci el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el demir iskele, hurda plywood satılıktır. Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalan esnaflardan almış olduğumuz

  Çamaş Hurda Klima Alan Firmalar

  Çamaş çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İkinci el klima Çamaş ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

  Çamaş Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozu Çamaş Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen yerlere nakliyesi yapılıyor. Yıkımda anlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Çamaş Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Çamaş fabrika sökümü yapıyoruz.

  Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Evvela yıkıma hazırlanan üretim yerinin incelikle gezilmesi gerekir. Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihalesini tamamladık. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay değildir.

  Çamaş Akü Hurda Alanlar

  Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurdası alan yerler akü hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yapabiliyor. Zamanla atıl duruma düşen bataryaya hurda akü denilmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Akü içindeki kurşun bulunduran sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sitemizde paylaşılan Ordu Çamaş hurda raf kilo fiyatını arzu edenlere saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alan hurdacı firma gönderimize göz atmak istersiniz. Hurda raf Çamaş satmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen pastahaneler tarafından satılan hurda mağaza rafları, ürün reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2.el raf satıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Çamaş Hurdacı Firma

  Tam 33 senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 Çamaş hurdacı firması olarak zamana takılmadan çalışıyoruz. Sektörün kazandırdığı tecrübelerle teknolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

  Çamaş Hurda Plastik Alanlar

  Ordu şehri Çamaş ilçesinin her yerinden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Çamaş hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfada yayınlanan Ordu Çamaş hurda naylon kilo fiyatını whatsapp gurubumuza üye olan kişilere her gün yolluyoruz. En güncel fiyatla pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik alıyoruz.

  Çamaş Araç Hurdası Alanlar

  Pek tabi size hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Çamaş hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Çamaş etrafında araba hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda vagon, hasarlı araba hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Ancak hurda araç vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Çamaş 2.El Eşya

  Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle firmamıza ait cep telefonlarıyla iletişimde bulunarak ihtiyacınız olan eşyanın bizde olup olmadığını sorabilirsiniz. Az kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi evinizden satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile çamaşır makinesi hurdası fiyatı başlıklı yazıya erişebilirsiniz Temiz kullanılmış personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci koltuğu bulunur. Değerinden ekonomik fiyata yeni, 2. el oturma grubu satabilirsiniz.