İçeriğe geç

Çamlıdere Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Çamlıdere yakınlarında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz. Demtaş Metal ismiyle Çamlıdere hizmet veriyoruz. Ankara Çamlıdere hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz. Ankara hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Çamlıdere hurdacı firması olarak her türde hurda malzemenizi alıyoruz.Çamlıdere merkezinde hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyası alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Güncel Çamlıdere hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Çamlıdere bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekip gönderiyoruz. Çamlıdere hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz.

  Normalde Çamlıdere hurdacı depoları içerisindeyiz. Lakin Çamlıdere merkezinde de hizmetler veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ankara hurdacı firmalar içindeyiz. Her türlü hurda alıyoruz.

  Çamlıdere Hurdacı Firmalar

  Çamlıdere hurdacısı olarak Ankara ilçelerinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda malzemenizin nakliyesi için size en yakın hurda alım personellerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Çamlıdere merkezde faaliyet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Çamlıdere hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ankara Çamlıdere merkezinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Ankara ilinin büyüyen ilçesi Çamlıdere sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çamlıdere ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz.

  Çamlıdere Hurdacı Numarası

  Ankara Çamlıdere yerinden her türde hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. Şimdi telefonumuzu arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyat listesi sormak için çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Çamlıdere hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

  Çamlıdere Hurda Alım Satımı

  Ankara Çamlıdere ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurda atık almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız. Çamlıdere yerinden hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları zaman harcamadan satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu nedenle malzemenin piyasasının inmesine neden olur. Yüksek tonajlı alüminyum, hurda bakır, demir hurdası, kablo, çinko hurdası,sarı, ve çatı minare kurşunu alımında yüksek fiyatlar uygulamaktayız. Çamlıdere hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda zamak, torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Çamlıdere hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

  Çamlıdere Hurda Krom Alanlar

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Çamlıdere hurda krom tank fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Sayfamızda yayınlanan Çamlıdere nikel hurdası kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alan yerler bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ankara, Çamlıdere etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Çamlıdere Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Sizlerinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar içinde sayılabilir. Çamlıdere ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Haliyle Çamlıdere sarı hurdası alım satımı alan hurdacıyız.

  Bu sayfadaki Çamlıdere pirinç sarı kilo fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderilmektedir. Sayfamızda bulunan pirinç sarı alan hurdacılar metini inceleyebilirsiniz. Gerçekte sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

  Çamlıdere hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir. Ankara Çamlıdere hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yerinize geliyor.

  Çamlıdere Hurda Bakır Alanlar

  Çamlıdere bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Çamlıdere hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın. Hurda bakır alanlar sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Çamlıdere bakır kg fiyatını arzu edene günlük yollamaktayız. Ankara Çamlıdere hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Çamlıdere genelinde hurda bakır almaktayız.

  Demir Hurda Alan Firma

  Demir, Çamlıdere ilçe genelinde çokça satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Çamlıdere extra demir hurda kg fiyatını her gün yollamaktayız. Çamlıdere ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız.

  Bildiğiniz üzere her türden demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Demtaş Metal Çamlıdere bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bağlantısına tıklayın.

  Çamlıdere Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Ankara Çamlıdere kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çamlıdere bölgesinin her yerinden %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımına liderlik yapıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Burada yayınlanmış olan Çamlıdere hurda bakır kablo fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir.

  Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Ankara Çamlıdere hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten çok damarlı hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz.

  Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki yazıya bir göz atın.

  Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çamlıdere hurdacı arayanlar için buradayız. . Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar alıyoruz. Etrafta sıklıkla edinilebilen 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar bölümümüzü incelerseniz harika olacaktır. Çamlıdere Ankara kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızda yayımlanan Ankara Çamlıdere hurda kurşun kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu satışı sebebiyle telefonlarımızı tuşlayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Sac Alımı

  Şu anda her kalitede 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Çamlıdere ilçesinde hurda levha, sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satmak sebebi ile arayabilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

  Çamlıdere Alüminyum Hurdası Alımı

  Sayfamızdaki Ankara Çamlıdere alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha geniş sayfamızdaki hurda alüminyum yazıyı ziyaret edin. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Çamlıdere ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımı için tartımları gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Ankara Çamlıdere alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız. Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

  Çamlıdere Anlık Hurda Fiyatları

  Çamlıdere hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Kesin hurda demir fiyatları metne bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında borsadan fazla ton fiyatları veriyoruz. En güncel hurda kilo fiyatına erişmek sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Jeneratör Hurda Alan En Yakın Yerler

  Her türlü çalışır durumda 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan firmayız alımında en iyi fiyatı biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

  Hurda Karton Alan Hurdacı Firmalar

  Çamlıdere hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Demtaş Metal hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatları isteyebilirsiniz. Çamlıdere hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızda bulunan Ankara Çamlıdere karton hurdası fiyatları güncellenmiştir Bölgede beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılık ile satıcıya değerinden yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz.

  Çamlıdere Nikel Hurdası Alanlar

  Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu sebeple nikel hurdası taşınırken çok dikkat ile çalışılmalıdır. Ankara Çamlıdere ilçesinde %99 şablo nikel hurdası – %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Çamlıdere nikel hurda alıyoruz.

  Çamlıdere Hurdacılar Sitesi

  Çamlıdere yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Çamlıdere hurdacılar sitesi içindeki dükkanımız iş birliğiyle hurda eşya alım yapmaya başladık. Hemşehrilerimize her hali ile yaşanabilir bir şehir bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz.

  Çamlıdere Bina Yıkımı

  Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkımı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen gibi tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına alıyoruz. Çamlıdere kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek dairelerin tekrar yapılması sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler

  Kullanılmış Cafe Ekipmanı Alan En Yakın Yerler

  Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, evye, paslanmaz krom küvet, krom davlumbaz, endüstriyel aspiratör vs lokanta ve restoran tipi mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz tabak kurutma makinesi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı iki kapaklı dolap alınır. Endüstriyel tipte 2. El mutfak ekipmanları almaktayız.

  Çamlıdere Hurda Kumaş Alanlar

  Parti malı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik alımı için bu sayfadaki telefon numarasını hemen aramalısınız. Ankara Çamlıdere kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

  Burada paylaşılmış olan Çamlıdere kumaş hurdası kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Çamlıdere çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz.

  Spota düşmüş iç çamaşırı kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, makine artığı kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Ankara Çamlıdere bölgesinin her yerinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

  En Yakın Çamlıdere Hurdacı Firma

  Çamlıdere hurdacı olan firmamızla konumuzdan her türlü hurda malzeme satım hizmetleri vermekteyiz. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yer Çamlıdere çevresinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız. En yakın Çamlıdere hurdacı firması servisi ile hurda metal alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal olarak Çamlıdere ilçesinde hurda alıyoruz.

  Çamlıdere İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile kapatılan satıcılardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan fabrika binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

  Çamlıdere Klima Hurdası Alan Firma

  Klima hurdası Çamlıdere çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer alıyor. Çamlıdere bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alanlar içerisindeyiz.

  Çamlıdere Moloz Nakliyesi

  Çamlıdere hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyalarınızın bizlere ait alana taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra anlasmamıza bağlı olarak molozların taşınma işi itinalı bir biçimde yapılır. Yıkım molozu Çamlıdere Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alanlara naklediliyor.

  Çamlıdere Fabrika Sökümü

  İşe başlamadan yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde lider olduk. Ankara Çamlıdere fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalelerini aldık.

  Çamlıdere Akü Hurdası Alanlar

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılmaktadır. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran suyu nedeniyle oldukça değerlidir.

  Çamlıdere Hurda Raf Alımı

  Bu sayfadaki Çamlıdere 2.el raf fiyat listesini abonelerimize bedelsiz göndermekteyiz. Hurda raf alım satımı bölümünü gezmek iyi gelecektir. Raf hurdası Çamlıdere almak nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla kapatılan yerler tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf satıcıları içerisindeyiz.

  7/24 Hurda Alan Çamlıdere Hurdacı Firma

  Sektörde harcadığımız senelerin verdiği tecrübeyle teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çamlıdere hurdacı firmamız yardımı ile haftanın yedi günü açığız. Bildiğiniz üzere otuz bir senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

  Hurda Plastik Alımı

  En iyi fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Çamlıdere hurda plastik alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Çamlıdere hurda naylon kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Ankara ve Çamlıdere bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Çamlıdere İkinci El Eşya

  2.el çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası yeteri miktarda bulunur. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı adresten almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alan hurdacı konulu gönderimizi ziyaret ediniz Çamlıdere Ankara ve çevresinde yeni, 2. el ev mobilyası alabilirsiniz. İyi durumda 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak maksadıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.