İçeriğe geç

Çankaya Hurdacı Firması

  Normalde Çankaya hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Ankara Çankaya merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ankara Çankaya hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Çankaya hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Her nevi hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Demtaş Metal firmamız ile Ankara Çankaya merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ankara Çankaya hurdacı firması olarak her türde hurda malzemenizi en iyi fiyata alıyoruz.

  Günlük Çankaya hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Çankaya şehir merkezinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ankara hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Çankaya merkezde yıllardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere araçlarımızı göndermekteyiz. Ankara Çankaya merkezinde hurda eşyalar ve 2.el eşyalar alıyoruz. Ankara hurdacı olan firmamız avantajlı devam ediyor.

  Ankara Çankaya Hurdacı Firma

  Çankaya hurdacısı olarak Ankara ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için orada bulunan hurda taşıma araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizde her tür demir hurdası satışı yapmak amacı ile numaralarımızı tuşlamalısınız. Çankaya genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlığın yararı için çalışıyoruz. Çankaya hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Başardınız. Çankaya etrafında eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Ankara merkezinin naif ilçesi Çankaya öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Çankaya etrafında değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

  Çankaya Hurdacı Numarası

  Çankaya her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Ankara Çankaya hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak için cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

  Hurda Kurşun Alan En Yakın Firmalar

  Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Minare kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası fiyatıfiyatları istemek nedeniyle yetkili personellerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Çankaya Ankara hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Buradaki Çankaya hurda Cami kurşunu kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu biliniyor. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alım satımı hurda kurşun hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Hurda Krom Alım Satımı

  316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Buradaki Ankara Çankaya krom tank hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük gönderiyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Hurda krom alan yerler gönderimizi gezmek bilgiye erişmenizi sağlar. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

  Çankaya Hurda Alan Firma

  Hurda paslanmaz almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler içerisindeyiz. Zamak hurda, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Çankaya ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor.

  Tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken fiyatlar sunuyoruz. Çankaya hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Çankaya adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymetini düşürüyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Sac Hurdası Alanlar

  Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası var. Çankaya Ankara ilçesinde sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatı istemek amacıyla. Sac hurda alımı yapan işyerleri arasındayız.

  Çankaya Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

  Sayfamızdaki Ankara Çankaya nikel hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alımı yazısına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için telefonlarımızla irtibat kurun. Çankaya etrafında çinko hurdası alıyoruz.

  Çankaya Alüminyum Hurda Alanlar

  Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Sitemizdeki Çankaya hurda alüminyum kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Sitemizdeki hurda alüminyum yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Çankaya ilçesinin tümünde alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları gözünüzün önünde yapmaktayız. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda almaktayız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ankara Çankaya alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı diliyoruz.

  Çankaya Hurda Demir Alım Satımı

  Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapılır. Demir hurdası, dünyada bol miktarda kullanılan madenler arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Çankaya inşaat demiri ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için gecikmeden arayın. Demir hurdası fiyatı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı bölümünü inceleyiniz. Çankaya etrafında tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Firmamız Çankaya ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

  Çankaya Hurda Bakır Alım Satımı

  Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Çankaya bakır hurdası fiyat listesi için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır.

  Çankaya bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çankaya yanık bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Ankara Çankaya bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Çankaya hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi var.

  Çankaya Kablo Hurda Alımı

  Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmayı dileyenler bize ulaşın. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çankaya hurdacı firması olarak genellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız. Ankara Çankaya ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız.

  Kablo hurdaları telindeki bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çankaya hurdacı arayanlar için buradayız. . Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

  Hurda kablo alan yerler içerikli konuya bir göz atın. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Piyasada bolca bulunan %30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini elden ödüyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en güzel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları ticareti için arayabilirsiniz.

  Ankara Çankaya bölgesinin her yerinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. İçindeki telin madenine göre ve de dışındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Ankara Çankaya fare yemez kablo kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  Çankaya Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Aslını demek gerekirse hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Çankaya genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Bu sayfadaki Çankaya hurda sarı fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacılar içerikli yazıyı okuyun. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında liderdir.

  Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Ankara Çankaya hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Bu sebep ile Çankaya sarı hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Hurda Cam Alımı

  Cam saydam veya yarısaydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı koruyan inorganik katı malzemeye verilen isimdir. Son zamanlarda rengarenk soda şişesi, araç camı çeşitlerinde hurda camlar bulunabiliyor. Çankaya yakınlarında cam hurda alanlar arasında bulunuyoruz.

  Çankaya Plastik Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Ankara şehri Çankaya bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Çankaya plastik hurdası alan yerler içinde olan Çankaya hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Çankaya hurda plastik fiyatları günceldir

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. En güncel fiyatla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası almaktayız.

  Çankaya Hurda Nikel Alımı

  Hurda nikel zehirlidir. Çankaya hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikeller toplanırken mümkün olduğunca özenli davranılmalıdır. İlçe genelinde %99 hurda nikel şablon ile %95 şablo nikel hurdası, anot nikel hurda, nikel turbo alımı yapıyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  İkinci el klima Çankaya çevresinde oldukça fazla satılan hurdalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Çankaya çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Çankaya Moloz Dökümü

  Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Çankaya Belediyesi’nce daha önceden bildirilen yere taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlik ile yapılır.

  Çankaya Hurda Karton Alanlar

  Çankaya hurda kağıt alanlar içindeki firmamız ile iletişim kurarak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satımı yapabilirsiniz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Ankara Çankaya hurda kağıt, karton fiyat listesi güncelliğini korumaktadır Yüksek ton fiyatları ile hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alımında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha çok kâr elde etme olanağı veriyoruz.

  Çankaya 2. El Restoran Ekipmanı Alanlar

  Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocak, aspiratör, paslanmaz krom evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız.

  Kumaş Alım Satımı

  Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Spota düşmüş penye kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, mayo kumaşı, hurda spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız. Ankara Çankaya ilçesinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize araç göndermekteyiz. Yüksek tonajlı pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Sitemizdeki Çankaya hurda kumaş ton fiyatları güncellenmiştir. Ankara Çankaya kilosuyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz.

  Çankaya İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan apartman vs. binalardan sökülmüş sıfır gibi 2. el pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Birde batan satıcılardan edindiğimiz

  Çankaya Bina Yıkımı

  Üst yazıda bahsettiğimiz fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülen hurda çelik kapı, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Yıkım esnasında belirtilen iş güvenliği önlemleri Çankaya kentsel dönüşüm dahilinde yıkılması gereken apartmanların gerektiği bir biçimde inşaatının yapılması nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz.

  En Yakın Çankaya Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Çankaya etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu hizmetimiz ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Çankaya ilçesinin etrafında servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Çankaya hurdacı içinde çalışan çalışanlarımız ile adresinizden her tür hurda atık alımı yapıyoruz. Çankaya en yakın hurdacı servisiyle her cinsten hurda malzeme alımında yolladığınız konuma geliyoruz.

  İkinci El Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Çankaya ikindi el raf hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atabilirsiniz. Çankaya 2. el hurda raf alım satımı nedeni ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genelde iflas eden butikler tarafından satılan market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satıcıları içindeyiz.

  Çankaya Fabrika Sökümü

  Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesini tamamladık. Başlamadan önce sökümü istenen binanın detaylı bir biçimde gezilerek gerekli projenin seçilmesi doğru olur. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Ankara Çankaya fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı bir yerdeyiz.

  7/24 Hurda Alan Çankaya Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Çankaya hurdacı firması olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Sektörün verdiği tecrübeyle teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. Tam tamına otuz bir yıldan bu yana hurdacılık yapmaktayız.

  Çankaya İkinci El Ev Eşyası

  Kullanılmış büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası alınır. Yeniden farkı bulunmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak için telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Çankaya ve çevresinde kullanılmış ve ikinci el kanepe satabilirsiniz. Temiz kullandığınız ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi yerinizden satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat uygulamaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacıyla çamaşır makinası hurdası alan hurdacı konulu yazımıza erişebilirsiniz

  Hurda Akü Alan Hurdacı

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alanlar bölümünü incelerseniz mükemmel olacaktır. Bu sebep ile depomuz vb. şirket içerisinde geri dönüştürme kazanları bulunan firmalar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılabiliyor. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

  Çankaya Hurdacı Sitesi

  Çankaya sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Çankaya hurdacılar sitesi 3. blok içindeki depomuzun vasıtasıyla hurda malzeme alım işleriyle sektörel anlamda öncülük etmekteyiz. Müşterilerimize temiz bir Çankaya bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sadece bu cins hurda eşyaları alıyor değiliz.

  2. El Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alımında peşin para ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

  Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

  Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Çankaya bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda vagon, ağır hasarlı araba hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Güncel Çankaya Hurda Fiyatları

  En güncel hurda fiyat listesine erişmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Çankaya hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı saatlik olarak güncelleniyor. Bir defa daha söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurda alımında oldukça yüksek fiyata alımlar uyguluyoruz. Daha güncel sayfamızdaki hurda fiyatları konuyu ziyaret edin