İçeriğe geç

Çardak Hurdacı Telefon Numarası

  Çardak merkezi çevresinde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz. Denizli Çardak merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Şu an Çardak hurdacı firmaları içerisindeyiz. Fakat Çardak merkezinde de hizmet vermekteyiz. DEMTAŞ Metal olarak Denizli Çardak hizmet veriyoruz. Denizli hurdacı firma olan firmamız hizmetinizdedir. Çardak hurdacısı olarak hurdanızı en yüksek fiyatlarla almaktayız.

  Toptan alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Denizli hurdacısı olarak Çardak meydanında hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda alımında lideriz. Çardak hurdacı firmalar içerisinde öncü konumdayız.

  Güncel Denizli Çardak hurda fiyatlarıyla alım yapıyoruz. Çardak şehir merkezinde hurdacısıyız. Çardak etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Denizli Çardak Hurdacıları

  Çardak hurdacısı olarak Denizli ilçelerinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satmak için bizi aramalısınız. Çardak genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Çardak hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Çardak çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Denizli merkezinin nadide ilçesi Çardak öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Denizli Çardak ilçesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Çardak Hurdacı Telefon Numarası

  Çardak adresten hurda malzeme alımı her türde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Denizli Çardak hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak üzere bizi aramanız yeterlidir.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Çardak krom fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bölümümüzü ziyaret ederseniz harika olacaktır.

  Çardak Hurda Alanlar

  Çardak kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için topladığınız hurdayı zaman harcamadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda raf almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz.

  Çardak hurdacı firma olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurda ve inşaat demiri, bakır hurda, çatı minare kurşunu, kablo hurdası, çinko hurda, alüminyum aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Çardak hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz.

  Çardak Alüminyum Hurda Alanlar

  Yerinden alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Çardak bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Sitemizdeki Çardak alüminyum hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Denizli Çardak alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza güvenenlerin yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz.

  Çardak Hurda Sarı Pirinç Alan Yerler

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Aslında hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Bu nedenle Çardak hurda sarı alan firmalar arasındayız. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri kıymetlidir.

  Buradaki Çardak hurda sarı pirinç kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Sarı hurdası alanlar hakkındaki makaleyi okuyun. Çardak hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Çardak genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

  DEMTAŞ Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alımı yapıyor. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denmektedir.

  Çardak Kablo Hurda Alım Satımı

  Anlık sitemizdeki kablo alan hurdacı yazıya göz atın. Çardak hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü hurda kablolar alan alan Çardak hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Denizli Çardak ttr kablo hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyat veriyoruz. Çünkü sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Denizli Çardak hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Yerinden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

  Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arz eder. Çardak ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında en iyi fiyat teklifini gönderiyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın. Satıcılarda çoğunlukla ticareti yapılan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

  Çardak Çinko Hurda Alanlar

  Çardak etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çardak hurda çinko levha fiyat listesi az önce güncellenmiştir. Çinko hurda alımı bölümünü ziyaret ederseniz güzel bir şey yapacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  Çardak Hurda Bakır Alan En Yakın Firma

  Çardak hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır hurdası alan Çardak hurdacı telefon numarasını hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz.

  Bu sayfadaki Çardak bakır hurdası kilo fiyatını grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Denizli Çardak hurda bakır alan yerler arasındayız. Çardak genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

  Çardak Hurda Demir Alımı

  DEMTAŞ Metal Denizli Çardak bölgesinin tamamında hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı okumalısınız. Bildiğiniz üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız.

  Anlık hurda demir kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Çardak ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Demir hurdası, dünyada en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki Denizli Çardak demir hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

  Çardak Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cami minaresi hurda kurşunu, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerdendir. Çardak Denizli kurşun hurdası alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Denizli Çardak hurda kurşun ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alanlar kurşun hurda hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Çardak Sac Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Çardak Denizli çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı talep etmek nedeniyle. Hali hazırda tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Çardak İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farksız ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız için nakit ödemeler yapıyoruz.

  En Yakın Çardak Hurdacı Telefon Numarası

  Çardak hurdacı firması arasındaki çalışanlarımız ile kapınızdan her cins hurda alım hizmetimiz var. DEMTAŞ Metal hurda alım firması olarak Çardak bölgesinde her tür hurda alırız. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurda alanlar Çardak etrafında hizmetler ediyoruz. Çardak en yakın hurdacı firma adıyla hurda malzeme alırken yerinize geliyoruz.

  Hurda Kağıt Alım Satımı

  Piyasanın üstünde fiyata hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alan yerler arasında en doğru kilo fiyatını biz sunuyoruz. Denizli Çardak kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız yardımıyla koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

  İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra duyarlılıkla satıcıya çok daha fazla oranda kâr etme imkanı iletiyoruz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Çardak karton hurdası fiyatları güncellendi

  İkinci El Raf Hurdası

  Genellikle kapanan kuruyemişçilerden satın aldığımız çelik raf hurdası, teşhir reyonları, hurda market rafı, teşhir rafları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir ikinci el raf satan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Çardak ikinci el raf kilo fiyatını dileyene güncel olarak göndermekteyiz. Hurda raf alanlar bölümünü okusanız harika olur. Hurda raf Çardak satın almak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Cam Hurdası Alım Satımı

  Cam yarısaydam ya da saydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi tutabilen inorganik amorf sert bir maddedir. Çağımızda renkli ve şeffaf oto camı, cam şişe türlerde cam hurda çeşitleri tonlarca eritiliyor. Çardak genelinde hurda cam alan yerler içinde bulunmaktayız.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Denizli ve Çardak ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Çardak plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumdaki Çardak hurda deposuyuz. Buradaki Çardak naylon hurdası fiyat listesini dileyene günlük yolluyoruz.

  Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda almaktayız.

  Çardak Anlık Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımı yaparken piyasadan fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Çardak hurdacı firma hurdacılık işlerinde kullanılan fiyat listeleri anlık güncelleniyor.

  Çardak Araba Hurdası Alan Yerler

  Çardak hizmet ediyoruz. İmkan buldukça Çardak çevresinde araç hurdası alıyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Çardak Hurdacı Firma

  7/24 açık Çardak hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde işimizin başındayız. Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam iki bin on altıdan bugünlere kadar geri dönüşümde hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

  2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

  İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız. Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü meykap, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El lokanta ekipmanları alıyoruz.

  Çardak Kumaş Alım Satımı

  Toptan kumaş topu, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız. Hurda parça kumaş alıyoruz. Spot parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Denizli Çardak ilçesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Denizli Çardak kiloyla tartarak kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Çardak hurda kumaş fiyatlarını talep edenlere saat başı göndermekteyiz.

  Çardak Bina Yıkımı

  Çardak kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dükkanların gerektiği şekilde yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bitiminde çıkma parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  Çardak Hurda Akü Alım Satımı

  Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile kullanılır. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alımı sayfamızı mükemmel bir iş yaparsınız. Dolayısıyla bizim benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alan fabrikalar içerisindedir.

  Çardak Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde bol miktarda fabrika sökümü ihalesi gerçekleştirdik. Öncelikle yıkımı yapılacak fabrikanın detaylıca gezilerek gerekli ekipmanların seçilmesi gereklidir. Bu nedenler fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Çardak fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılan öğrenci yurdu vb. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alan yerler arasındayız. Ayrıca batmış fabrikalardan almış olduğumuz

  Çardak Nikel Hurda Alan Hurdacı

  Dolayısıyla nikel hurdalar alındığında çok hassas çalışmalıyız. Denizli Çardak nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle turbo nikel hurda, %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel, anot hurda nikel alıyoruz.

  Çardak İkinci El Eşya

  Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı, hurda anakart satın almak için çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan yüksek fiyatlarla alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alanlar konusunda bilgi yazılmış sitemize ulaşınız Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, patron masaları mevcuttur. Piyasadan fiyatlara sıfır, 2. el mobilyalar alabilirsiniz.

  Çardak Klima Hurda Alan Yerler

  Çardak çevresinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçin. İkinci el klima Çardak ilçesinde çok alınan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

  Çardak Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımında sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır. DEMTAŞ Metal tarafından alınan tüm hurda eşyaların iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Çardak Belediyesi tarafından bildirilen yere taşınır.

  Çardak Hurdacılar Sitesi

  Çardak organize sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çardak hurdacılar sitesi 5. blokta bulunan iş yerimizin iş birliği ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Yarınlara daha yaşanılır bir Çardak bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz.