İçeriğe geç

İzzettin Mahallesi Hurdacı Firması

  İstanbul Çatalca İzzettin mahallesi etrafında kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımında hurdaların tutarını piyasadan yüksek fiyatla ödüyoruz İstanbul Çatalca İzzettin hurdacı firması olarak İzzettin mahallesinin çevresinde hurdacılık yapmaktayız. Anlık Çatalca İzzettin hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Çatalca etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla İzzettin mahallesine kadar uzman ekip göndermekteyiz Şu an Çatalca firmaları içindeyiz. Fakat İzzettin mahallesinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda alımında deneyimliyiz.

  İstanbul hurdacıları içindeki firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Çatalca İzzettin mahallesi hurdacı firmaları içinde lider geri dönüşüm şirketiyiz.

  İzzettin mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı değerinde almaktayız Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Çatalca İzzettin bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İzzettin mahallesi hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. Çok miktarda hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  İzzettin Hurdacı Firma

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Madenler geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun çevreye ve iklime zararının önüne geçmektedir.

  Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Bir kaçı çok gözüksede artan nüfusla beraber tüketimde her geçen gün artmaktadır. Atık metallerin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan doğal cevherleri kurtarmaktadır. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe saklıyoruz.

  Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Bir metalin ocaktan yeryüzüne çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi uzun sürer. En baştan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurda malzemenin geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok az azdır.

  İzzettin mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini korumaktayız. Çatalca mahalle merkezinde ve İzzettin mahallesinde her cins hurda eşya alan hurdacılar arasındayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle telefon numaramızı aramalısınız. Çatalca hurdacı olarak Avrupa yakası genelinde her nevi hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. İzzettin hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İzzettin merkezinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi İzzettin ilk hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Yalnızca İzzettin için değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  İzzettin Hurdacı Numarası

  İstanbul Çatalca İzzettin adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyatları talep etmek üzere hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. İstanbul Çatalca İzzettin hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

  İzzettin Kablo Hurdası Alan Firmalar

  İzzettin mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Adresten hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablolar alımında en doğru fiyatları gönderiyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli metine göz atın. İstanbul Çatalca İzzettin bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki İzzettin bakır kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Piyasada kolayca bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz.

  Hurda kablo içindeki bakır teller nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen arayın. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İzzettin hurdacısı Demtaş Metal özellikle antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bunlardan başka hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan İzzettin hurdacı arayanlar için buradayız. .

  İzzettin Krom Hurda Alanlar

  Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası alan yerler gönderimizi okumak isteyebilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Çatalca Krom hurda alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  İzzettin Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

  İstanbul Avrupa yakası Çatalca İzzettin hurda kurşun alıp satmak için konumunuza geldiğimiz mahallelerden biridir. Sayfamızda yayımlanan İzzettin hurda kurşun fiyatlarını whatsapp grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Cami kurşunu alırız. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Metal kurşun kullanılan en eski madendir.

  İzzettin Çinko Hurdası Alan Firma

  Çatalca İzzettin etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko fiyatları bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Sitemizdeki İzzettin hurda çinko fiyatları güncellendi. Çinko hurdası ton fiyatı paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

  İzzettin Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı

  İzzettin Mahallesinde hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Hurda pirinç sarı hakkındaki makaleye bir göz atabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

  İzzettin bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denmektedir. Firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Bu sebep ile İzzettin hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabiliyor.

  İzzettin Sac Hurdası Alımı

  İstanbul Çatalca İzzettin bölgesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Hali hazırda tek bir deliği bulunmayan 2. el trapez sac vardır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  İzzettin Hurda Demir Alımı

  İzzettin ve çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alımı gönderimize göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki İzzettin 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını telegram grubu üyelerine günlük yollanmaktadır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümümüzü geziniz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Firmamız İzzettin genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

  İzzettin Hurda Alımı

  İzzettin kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasa kıymetini düşürmektedir. Hurda inşaat demiri almak için yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Üretim tesislerinden üretim artığı hurdası almaktayız. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere ve üretim yerlerine konteyner koyuyoruz.

  İzzettin mahallesi hurdacı firma olan Demtaş Metal her çeşit hurda alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı hurda, bakır, hurda demir, kablo hurda, çinko, kurşun alımlarına özel yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. İzzettin hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

  İzzettin Hurda Bakır Alan Firma

  İzzettin genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru alım faaliyetleri veriyoruz. İzzettin mahallesi bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır. Sitemizdeki İzzettin bakır ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. İstanbul Çatalca İzzettin bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan İzzettin hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın.

  İzzettin Mahallesi Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Sizin desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Çatalca İzzettin hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz.

  Her tür alüminyum hurdası alınır. .

  İzzettin mahallesinin tümünde hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda almak için aramanızı istiyoruz. Bize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler.

  İzzettin Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Güvenilir bir şekilde fabrika söküm işleri yapıyoruz. İzzettin fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Bu sayede İstanbul Çatalca hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında ünlü olduk. Uzun yıllardır onlarca fabrika yıkım ihalesini başarıyla gerçekleştirdik. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan tesisin incelikle dolaşılması gerekir.

  İzzettin Kağıt Hurdası Alımı

  derinden çok fiyata karton bardak, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz. İzzettin hurda kağıt ticareti yaptığımız mahalleler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Çatalca İzzettin hurda karton ve kağıt ton fiyatını her gün gönderiyoruz Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımında alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde satıcıya daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Çatalca İzzettin hurda kağıt alanlar arasındaki işletmemiz ile hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  En Yakın İzzettin Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle İzzettin mahallesinde her nevi hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurdacı İzzettin etrafında hizmetler vermekten kıvanç duyuyoruz. İzzettin en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her cins hurda malzeme ticareti sebebiyle yerinize geliyoruz. İzzettin hurdacı firması firmamızla kapıdan hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  İzzettin Hurda Araba Alan Yerler

  İzzettin hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda İzzettin yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi size hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, vagon hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz.

  İzzettin Mahallesinde 2. El Jeneratör Alan Firma

  Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her türlü yıpranmamış ikinci el jeneratör alınır.

  İzzettin Nikel Hurdası Alımı

  Dolayısıyla hurda nikeller alımında oldukça dikkatli çalışılmalıdır. Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. İzzettin mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda arsenik içermektedir.

  7/24 Açık İzzettin Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan İzzettin mahallesi hurdacı olarak yirmi dört saat hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Yaklaşık dört yıldır hurda alım satım yapıyoruz. Yılların verdiği deneyimlerler çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

  İzzettin Klima Hurda Alan Yerler

  Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İzzettin mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima İzzettin mahallesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  İzzettin Moloz Döküm Yerleri

  İzzettin hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Çatalca Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce imzalanan kararlarla bildirilen alana dökülüyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozun taşınması itina ile yapılmaktadır.

  İzzettin Hurdacılar Sitesi

  Hurda malzeme alımında ayrım yapmadan alıyoruz. İzzettin hurdacılar sitesindeki hurda iş yerimiz iş birliğiyle hizmet ediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Daha fazla yaşanabilir bir İstanbul Çatalca İzzettin oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz.

  İzzettin Hurda Akü Alan Yerler

  Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla kullanılabiliyor. Akü hurdası fiyatı konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Dolayısı ile şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir.

  Bir süre sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Çatalca Akü hurda fiyatları bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Akü barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir.

  İzzettin Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

  İstanbul ve İzzettin mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alımı yapıyoruz.

  İzzettin plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki İzzettin naylon hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

  İzzettin Anlık Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurda alımında kilo fiyatından fazla fiyatla alımlar uyguluyoruz. En doğru ton fiyatlarına ulaşmak için bize ulaşmanız yeterlidir. İzzettin hurdacı firmalar tarafından hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı çabucak değişiyor.

  İzzettin Mahallesi Hurda Raf Alanlar

  Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurda fiyatları bağlantısına tıklayın. Sayfamızdaki İzzettin ikindi el raf hurdası kilo fiyatını dileyenlere her gün gönderilmektedir. Hurda raf fiyatları yazısını okusanız mükemmel bir iş yaparsınız. İzzettin 2.el hurda raf satın almak nedeni ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz.

  İzzettin Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda boya makinesi, yük asansörü, alçı mikseri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılan depo ve benzeri binalardan alınan sıfır ayarında 2. el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Ayrıca iflas eden esnaflardan satın aldığımız

  İzzettin Parça Kumaş Alanlar

  Tonajlı hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki İzzettin hurda kumaş ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız.

  İzzettin kiloyla kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız.

  İstanbul Çatalca İzzettinMahallesi bölgesinde hurda jesica, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize geliriz. Defolu pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile telefon numaramızı vakit geçirmeden aramalısınız.

  İzzettin İkinci El Restoran Aletleri Alımı

  Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, yemek dilendiricileri, çelik davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, aspiratör vb. cafe restaurant tipi mutfak aletlerini inceleyebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alımı yapmaktayız.

  İzzettin Beyaz Eşya Hurdası

  Piyasadan fiyata az kullanıldığı anlaşılan, ikinci el koltuk satın alabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda çamaşır makinası alımı yapan firmalar konulu makalemizi okuyabilirsiniz Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları öğrenmek nedeniyle telefon numaramızıarayabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları depolarımızda devamlı bulunmaktadır.

  İzzettin Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girsin girmesin yeniden inşa edilecek binaların yenilenerek inşa edilmesi amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken belirtilen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.