İçeriğe geç

Örcünlü Mahallesi Hurdacı

  Örcünlü hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Örcünlü mahallesi etrafında hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alımı için nakit ödemeler yapmaktayız İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesi hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Şu an İstanbul Çatalca firmaları arasındayız. Ancak Örcünlü mahallesinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Her nevi hurda satışı amacıyla aramanız yeterlidir. Çatalca Örcünlü mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Çatalca mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Çatalca Örcünlü hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız.

  Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Avrupa yakası Çatalca içesi çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Çatalca Örcünlü mahallesinde hurdacı firmasıyız.

  Örcünlü Mahallesi Hurdacısı

  Örcünlü mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Örcünlü hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum yok, başardınız. İstanbul Çatalca Örcünlü etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Çatalca mahallesinde ve Örcünlü mahallesi çevresinde hurda alan firmalar içerisindeyiz. İstanbul merkezinin hızla değişen mahallesi Örcünlü 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Çatalca Örcünlü mahalle merkezinde değil, bütün illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Çatalca hurdacı olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima büyüyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satmak amacı ile şirketimizi çaldırabilirsiniz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji bu emisyonun iklimlere verdiği zararın önüne geçiyor.

  Profesyonel bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Bir kaçı yeterli olsada artan nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaları geri dönüştererek doğal kaynakların korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede yeraltı madenlerini geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Bir metal cevherinin madenden çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Ham maddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde 90 daha az olacaktır.

  Örcünlü Hurdacı Numarası

  İstanbul Çatalca Örcünlü yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. İstanbul Çatalca Örcünlü hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

  Örcünlü Hurda Kablo Alanlar

  Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Örcünlü hurdacı arayanlar için buradayız. . Örcünlü Mahallesi mahallesinde hurda kablo almaktayız. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

  İstanbul Çatalca Örcünlü hurdacısı Demtaş Metal her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alımı yapmaktayız. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımında en doğru fiyatı biz veriyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki İstanbul Çatalca Örcünlü elektrik kablosu ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz.

  Hurda kablo alan yerler hakkındaki yazıya göz atın. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda alımında ilgilenmiyoruz.

  İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesinde bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

  Yerinden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur.

  Örcünlü Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

  Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom fiyatları krom hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yapısından dolayı çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Hurda krom alanlar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Örcünlü Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

  Cami sökümü kurşun hurdası, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda için iyi fiyatlar uyguluyoruz. İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesi hurda kurşun alım satımıyla iştigal olduğumuz yerler içindedir. Sitemizdeki Örcünlü kurşun hurdası fiyatlarını telegram hattımızda paylaşmaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan bir maden olduğu söyleniyor. Dünyada cevher şeklinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor.

  Örcünlü Hurda Çinko Alan Hurdacı

  Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Örcünlü çinko levha fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı gönderiyoruz. Çinko hurdası fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için arayın. İstanbul, Çatalca Örcünlü mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Çatalca Çinko hurdası alan hurdacılar yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

  Örcünlü Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

  Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur. Pirinç metali halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. İstanbul Çatalca Örcünlü hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. Bu sebeple Örcünlü Mahallesi sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız. Örcünlü mahallenin tümünde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Geniş bilgi amacıyla hurda sarı pirinç metni okuyun.

  Örcünlü Mahallesi Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Örcünlü çevresinde sac levha, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Ardiye çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var.

  Örcünlü Demir Hurdası Alım Satımı

  Demir, yer yüzünde en çok kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki İstanbul Çatalca Örcünlü demir hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Örcünlü mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı talep etmek için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler makalesine göz atmalısınız. Firmamız Örcünlü mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere her türden pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

  Örcünlü Hurda Alan Firma

  Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almak için yerinize geliyoruz. Küçük parçalardan oluşan malzemelerinizi biriktirmenize yardım ediyoruz. Şantiyelere hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

  İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Örcünlü Mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Hurdalarınızı hiç zaman harcamadan nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin kıymetinin düşmesine neden olur. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Örcünlü mahallesi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kârlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı alüminyum, bakır, inşaat demiri, hurda kablo, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun hurdası alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Örcünlü hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Örcünlü Hurda Bakır Alım Satımı

  Bakır hurdası alan Örcünlü hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Buradaki Örcünlü bakır hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. İstanbul Çatalca Örcünlü hurda bakır alan yerler arasındayız. Örcünlü içerisinde bakır hurda almaktayız. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Örcünlü Mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın.

  Örcünlü Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Ayrıca alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin sayesinde her geçen gün yenilikler üretiyoruz. Örcünlü bölgesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak alımı yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

  . Çatalca Örcünlü hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız.

  Örcünlü Mahallesi Fabrika Sökümü

  Profesyonelce fabrika söküyoruz. İstanbul Çatalca Örcünlü fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde meşhur olduk. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi aldık. İnsanların söylediği gibi kolay olmamıştır. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylı bir şekilde dolaşılması gerekmektedir.

  En Yakın Örcünlü Hurdacı Numarası

  Örcünlü hurdacısı bünyesinde çalışan personelimiz ile konumuzdan hurda malzeme almaya başladık. En yakın Örcünlü hurdacı firma ismi ile hurda malzeme almak nedeni ile adresinize personel yolluyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Örcünlü bölgesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Örcünlü mahallesinin her yerinde hizmet veriyoruz.

  Örcünlü Mahallesinde Araba Hurdası Alan Yerler

  Zaman zaman Örcünlü etrafında araba hurdası alıyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, hurda motor . Pek tabi size otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Örcünlü 2.el jeneratör Satanlar

  2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan Örcünlü mahallesi hurdacıyız alırken nakit ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz.

  Örcünlü Mahallesi Hurda Nikel Alanlar

  Özellikle anot nikel, nikel turbo, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablo nikel hurdası alım satımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. İstanbul Çatalca Örcünlü hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir. Dolayısı ile nikel hurdası alımında oldukça hassasiyet ile hareket etmeliyiz.

  7/24 Hurda Alan Örcünlü Hurdacı

  7/24 hurda alan Örcünlü mahallesi hurdacı firması şirketimiz vasıtasıyla haftanın yedi günü açığız. Bin dokuz yüz doksan ikiden bu günlere kadar hurdacılıkla yedi yirmi dört hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı kurumsallaşmalar sayesinde tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Örcünlü Klima Hurdası Alanlar

  Örcünlü mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Örcünlü bölgesinde en çok alınan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

  Örcünlü Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımı sonrasında sözleşmemize göre ortaya çıkan molozun taşınma işleri güvenlikle yapılır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın işyerimizi yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Çatalca Belediyesi Fen işleri tarafından belirlenen moloz dökme alanlarına naklediliyor.

  Örcünlü Hurdacılar Sitesi

  Örcünlü hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız iş birliğiyle atık hurda malzeme alım yapmaya başladık. Örcünlü halkına yaşanılır bir İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesi oluşturmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz.

  Örcünlü Akü Hurda Alım Satımı

  Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor. Hurda aküler içindeki kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alanlar gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Bu nedenle depomuz ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurda alımı konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır.

  Örcünlü Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. İstanbul şehri Örcünlü bölgesinin tümünden hurda jelatin, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Örcünlü plastik hurdası alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Örcünlü hurdacısıyız. Buradaki Örcünlü naylon hurdası kilo fiyatını her gün göndermekteyiz

  Anlık Örcünlü Hurda Fiyatları

  Kesin bilgiye erişmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Bloğumuzda önceden yazılmışanlık hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Örcünlü hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı Örcünlü hurdacılar sitesinde günlük değişmektedir. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdalar alırken diğer Örcünlü hurdacılarından daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

  Örcünlü İkinci El Hurda Raf

  Çoğunlukla kapatılan fabrikalardan aldığımız çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda raf kilo fiyatı makalemizi gezmek iyi gelecektir. Burada yayınlanan İstanbul Çatalca Örcünlü 2.el raf kg fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurdası alımı paylaşımına bir göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Örcünlü hurda raf satmak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Örcünlü Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

  Örcünlü çevresinde yıkılmış apartman vb binalardan elde edilen hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan boya tabancası, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz.

  Örcünlü Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Yüksek tonajlı hurda çamaşır kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satıyoruz. Sayfamızdaki Örcünlü mahallesinde kumaş hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır.

  Örcünlü kilosuyla hurda kumaş alan yerler içindeyiz. İstanbul Çatalca Örcünlü çevresinin tamamında hurda kumaş alıyoruz.

  İstanbul Çatalca Örcünlü çevresinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımı için adresinize geliriz. Spot pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacıyla bizi şimdi arayınız.

  Örcünlü Mahallesinde Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alan Hurdacı

  İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü mekap, paslanmaz krom salata dolapları, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi kullanılan tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alınır. Temiz bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

  Örcünlü 2.El Eşya

  Sıfırdan farkı bulunmayan 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak için bizimle etkileşim kurabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan mobilyaları yerinden almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için piyasanın üstünde fiyat vermekteyiz. Geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı yapan firmalar konusunda bilgi gönderilmiş olan sitemizi okuyabilirsiniz Sahibinden öğrenci masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası mevcuttur. Örcünlü içerisinde kullanılmış ve ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

  Örcünlü Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış iş yerlerinin istendiği biçimde yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz.