İçeriğe geç

Çay Hurdacı Telefon Numarası

  Hali hazırda Çay firmasıyız. Ancak Çay merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Çay merkezinde sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz. Afyonkarahisar geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Afyonkarahisar Çay hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz. Çay hurdacı firmalar içinde lideriz. Demtaş Metal şirketimizle Afyonkarahisar Çay etrafında hizmet veriyoruz. Çay merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir.

  Afyonkarahisar Çay ilçesi Çay hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Miktarı yüksek hurda satımlarında piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Afyonkarahisar hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Afyonkarahisar Çay etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Güncel Çay hurda fiyat listesi ile alım satım yapıyoruz.

  Afyonkarahisar Çay Hurdacıları

  Çay hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Çay çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda satmak amacı ile destek numaramızı tuşlamalısınız. Afyonkarahisar şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Çay gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Çay bölgesinde değil, bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz. Çay merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş madenleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Çay hurdacısı olarak Afyonkarahisar bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanız için en yakın araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz.

  Çay Hurdacı Numarası

  Afyonkarahisar Çay hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak sebebiyle telefonumuzu arayabilirsiniz. Boş yere zaman geçirmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Afyonkarahisar Çay hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Çay Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alımı yazısına bir göz atmalısınız. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Burada yayımlanan Çay hurda krom kilo fiyatı az önce güncellenmiştir.

  Çay Demir Hurdası Alan Yerler

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı sayfamızı okumak iyi gelecektir. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alım satımı yapıyoruz. Çay ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız Çay bölgesinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Güncel anlık hurda demir fiyatları için bize ulaşın. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklayınız. Demir hurdası, yer yüzünde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Afyonkarahisar Çay hurda demir ton fiyatını saat başı gönderiyoruz.

  Hurda Çinko Alanlar

  Afyonkarahisar, Çay çevresinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Burada paylaşılmış olan Afyonkarahisar Çay nikel hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı yazısını gezmelisiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

  Çay Sarı Hurda Alım Satımı

  Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri değerli hurdalar arasında sayılmaktadır.

  Haliyle Çay sarı hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Çay hurdacı işletmemiz her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Gerçekte sarı hurda adında hurda türü bulunmamaktadır. Sitemizdeki Çay hurda sarı kg fiyatı güncellendi. Hurda sarı alan yerler hakkındaki metini inceleyin.

  Çay ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  Çay Hurda Kurşun Alımı

  Çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda
  , Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alırız. Afyonkarahisar Çay kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sitemizde yayınlanan Çay çatı minare kurşunu fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurdası kilo fiyatı hurda kurşun konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Sac hurda alıyoruz. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Afyonkarahisar Çay ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Depolarımızda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac bulunuyor.

  Çay Hurda Kablo Alan En Yakın Hurdacı

  Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda paylaşılmış olan Çay elektrik kablosu kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Çay hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

  Afyonkarahisar Çay bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılıyor. Afyonkarahisar Çay etrafında çoğunlukla satılan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır oranı sebebiyle kablo hurdası alan yerler için önem arz eder. Her yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alıyoruz.

  Kablo hurda alanlar hakkında yazılmış metne bir göz atın. Afyonkarahisar Çay ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar elinde olanlar şimdi arayın.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çay hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet etmekteyiz. .

  Çay Hurda Bakır Alanlar

  Çay içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Çay bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

  Bu sayfadaki Çay bakır hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir. Afyonkarahisar Çay bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alanlar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Hurda bakır alan Çay hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Çay Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Hurdasını satanların destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Çay ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları profesyonelce yapmaktayız.

  Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Afyonkarahisar Çay alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimize günlük gönderiyoruz. Afyonkarahisar Çay alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.

  Çay Hurda Alımı

  Afyonkarahisar Çay hurdacı firması olan Demtaş Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Çay adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Topladığınız hurdaları şimdi paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu sebep ile metalin piyasadaki değerleri düşmektedir. Tonajlı hurda kurşun, demir hurdası, çinko, alüminyum hurdası, bakır, hurda kablo ve hurda sarı alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Çay hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda raf alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Klima Hurdası Alımı

  Çay etrafında klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Çay çevresinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Çay Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre bina molozunun nakliyesi titizlik ile yapılır. Çay hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Çay Belediyesi tarafından alınan kararla planlanan arazilere nakil ediliyor.

  Çay Nikel Hurdası Alımı

  Dolayısıyla hurda nikel alım satımı yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket etmeliyiz. Çay hurda nikel alıyoruz. Bu ilçede anot nikel, turbo nikel, %95 ve %99 hurda nikel şablon alımında borsasının üzerinde ton fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir.

  Çay Bina Yıkımı

  Çay kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yeniden inşa edilecek evlerin istendiği şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülmüş kapılar, pimapen hurdası benzeri her türlü hurdayı satın almaktayız. Yıkımlarda istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz.

  Çay Hurdacılar Sitesi

  Çay hurdacılar sitesi onbirinci blokta bulunan tesisimiz aracığıyla hurda malzeme alım servisi veriyoruz. Sadece bu türlü hurdaların alımını yapıyor değiliz. Çay sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Şimdikinden daha yaşanabilir bir şehir için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

  Araba Hurdası Alan Firmalar

  Zaman zaman Çay yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Çay hurda alımında hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda vagon, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası . Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

  2.el Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Yerler

  Sanayi tipi ikinci el restaurant ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alınır. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü mekap, dinlendirici, çelik davlumbaz, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz küvet, hücreli aspiratör vb. lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

  Çay Kumaş Hurdası Alan Hurdacılar

  Sitemizdeki Çay hurda kumaş ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Spot ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için aşağıdaki numaraları şimdi arayın. Çay etrafında hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımında adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Çay kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Yüksek tonajlı poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye, hurda dokuma kumaş alıp satıyoruz.

  Anlık Güncel Çay Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken diğer firmalardan yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. Doğru hurda ton fiyatına erişmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Çay hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri hurda borsasında an be an değişkenlik gösteriyor.

  Çay Hurda Raf Alan Yerler

  Sitemizdeki Afyonkarahisar Çay ikinci el market rafı fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çay raf hurdası alım satımı nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan reyonlar, teşhir rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, demir raflar içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Kağıt Hurda Alımı

  Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde satıcıya daha çok miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Çay kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız verdiği hizmetler ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli satımı yapabilirsiniz.

  Daha fazla kağıt fiyatları ile kağıt bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alan yerler içinde en hızlı fiyatları teklif ediyoruz. Çay hurda kağıt ticareti yaptığımız yerler içindedir. Sayfamızda yayımlanan Çay hurda karton kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız

  Plastik Hurda Alanlar

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Afyonkarahisar ile Çay ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Çay plastik hurdası alımı yapan firmalar içinde lider konumdaki Çay hurdacısıyız. Buradaki Çay hurda naylon fiyat listesini telegram grubuna günlük yollanmaktadır En ideal fiyata mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

  Hurda Beyaz Eşya

  Çok az kullanılmış olan 2el olarak satılabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını evinizden alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatları konulu sitemize göz atabilirsiniz Temiz kullanılmış öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası temin edilir. Her türlü 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizlere ait telefonları tuşlayarak etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Piyasasından fiyatlarla kullanılmış ve 2.el ev mobilyası alabilirsiniz.

  7/24 Açık Çay Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Çay hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat atık hurda alımı yaparız. Sizlerin bahşettiği profesyonellikler aracılığı ile teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Tam 31 seneden beri hurda hurda alım satımı faaliyeti veriyoruz.

  Çay Akü Hurdası Alımı

  Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılabiliyor. Hurda akü alan hurdacı firmalar bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Bu sebeple Çay hurdacısı iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar arasındadır. Hurda aküler içindeki kurşunlu suları nedeni ile değerlidir. Akü başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir.

  En Yakın Çay Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla Çay etrafında her nevi hurda eşya alıyoruz. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı Çay bölgesinde hizmet ediyoruz. Çay hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile konumuzdan her türde hurda atık alım satım hizmetimiz var. Çay en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda eşya alırken dilediğiniz yere gelmekteyiz.

  Çay Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan şirketler içindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Çay bölgesinde yıkılan ardiye vs binalardan alınan hala kullanılabilir 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç makinesi, alçı makinesi, boya makinesi 2.el seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  Çay Fabrika Bozumu

  Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Çay fabrika sökümü işi yapıyoruz.

  Uzun zamandır onlarca fabrika sökümü ihaleleri aldık. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekiyor. Güvenli bir şekilde fabrikaları söküyoruz.