İçeriğe geç

Çobanlar Hurdacı Hurda Fiyatları

  Aslında Çobanlar firmasıyız. Bununla birlikte Afyonkarahisar Çobanlar merkezinde de hizmetler veriyoruz. Çobanlar merkezinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımı için hurdanın bedelini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Çobanlar çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Afyonkarahisar Çobanlar hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firması olarak hurda malzeme alıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Afyonkarahisar hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Çobanlar hurdacı firmaları içerisinde lideriz.

  Afyonkarahisar Çobanlar bölgesinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı firma olarak Çobanlar ilçesinin her cins hurda alımı yaparız. Afyonkarahisar hurdacısı olan firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Çobanlar merkezi çevresinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisine sahibiz. Her nevi hurda alıyoruz.

  Afyonkarahisar Çobanlar Hurdacıları

  Çobanlar hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Afyonkarahisar Çobanlar içerisinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü demir hurdası satışı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Afyonkarahisar şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Çobanlar daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Çobanlar bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çobanlar hurdacı olarak Afyonkarahisar genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanız için konumuza en yakın yerde bulunan araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Çobanlar meydanında faaliyet yürütüyoruz. Atıkları eriterek insanlarımızın geleceğini koruyoruz.

  Çobanlar Hurdacı Telefon Numarası

  Çobanlar adresten her tür hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetleri sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Afyonkarahisar Çobanlar hurdacı telefonu sitemizin altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla bizleri aramanız gereklidir. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

  Hurda Krom Alan Yerler

  Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı makalemizi gezmelisiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sitemizdeki Afyonkarahisar Çobanlar hurda krom tank ton fiyatları az önce güncellenmiştir.

  Çobanlar Demir Hurda Alımı

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Afyonkarahisar Çobanlar 1.sınıf hurda demir fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Çobanlar ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Anlık demir hurda fiyatları edinmek için Çobanlar hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alım satımı bölümüne bir göz atarsanız harika bir şey yapmış olursunuz. Demtaş Metal Çobanlar bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız.

  Çobanlar Hurda Çinko Alım Satımı

  Sayfamızdaki Afyonkarahisar Çobanlar nikel hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası fiyatı sayfamızı şahane bir iş yaparsınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satmak için arayabilirsiniz. Çobanlar bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Çobanlar Hurda Sarı Alım Satımı

  Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Çobanlar hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Sitemizde bulunan Çobanlar hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış yazıya bir göz atın. Çobanlar ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamız tüm bu çeşitlerin yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Sizlerinde bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır.

  Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri vardır. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır. Haliyle Çobanlar sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz.

  Kurşun Hurdası Alan Firmalar

  Çobanlar Afyonkarahisar kurşun hurda almak için depoladığınız yere geldiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Çobanlar çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar paylaşımına bir göz atmak istemelisiniz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası
  , Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası var. Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Çobanlar Afyonkarahisar ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeniyle arayabilirsiniz.

  Çobanlar Kablo Hurdası Alım Satımı

  Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda alüminyum kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Çobanlar hurdacı firmayız. .

  Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli makaleyi inceleyebilirsiniz. Bunların yanısıra enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında piyasasının üstünde fiyatları teklif ediyoruz.

  Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Buradaki Afyonkarahisar Çobanlar ttr kablo hurdası kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız.

  Kablo hurdaları tellerindeki bakır sebebiyle hurdacılar için önemlidir. Çobanlar ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Çobanlar ilçesinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında deneyime sahibiz. Müşterilerde hızlıca edinilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alırken değerini yerinde ödüyoruz. Çobanlar hurdacı firma olarak her nevi antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası ticareti için buradayız.

  Çobanlar Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Çobanlar içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çobanlar soyma bakır hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Afyonkarahisar Çobanlar hurda bakır alan yerler içindeyiz. Çobanlar hurda bakır kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır alan Çobanlar hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  Çobanlar Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Sitemizdeki Çobanlar alüminyum hurdası fiyatlarını abonelerimize her gün göndermekteyiz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı makaleyi okuyun Ayrıca alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör satışı yapmak için arayın. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Çobanlar ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımında tartımı sizin yanınızda yapıyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek ticareti yapıyoruz. Afyonkarahisar Çobanlar alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

  Çobanlar Hurda Alım Satımı

  Tonajlı hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, sarı hurda ve inşaat demiri alırken değerinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Çobanlar hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Çobanlar yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu yüzden metallerin değeri düşüyor. Çobanlar geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Hurda atık almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alan Çobanlar hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

  Çobanlar Klima Hurda Alımı

  Çobanlar etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Çobanlar ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacılar arasındayız.

  Çobanlar Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Çobanlar hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdaların tesisimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Çobanlar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce bildirilen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenle yapılır.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Bu ilçede %95 ve %99 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdalar depolanırken elimizden geldiğince dikkatli davranmalıyız. Nikel hurdası zehirleyebilir. Çobanlar hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Çobanlar Bina Yıkımı

  Yıkımlarda gerekli tüm önlemler Üst tarafta fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çobanlar kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak apartmanların yeniden imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri her cins hurda eşyayı satın alıyoruz.

  Çobanlar Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi temiz bir şehir için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Çobanlar organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Çobanlar hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda iş yerimiz vasıtasıyla atık hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Çobanlar Hurda Cam Kırığı Alımı

  Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerdir. Son zamanlarda şeffaf ve renkli sökülmüş araç camı, şişesi çeşitlerinde cam hurda cinsleri tonajlı satılıp alınıyor. Çobanlar yakınlarında cam hurdası alan yerler içindeyiz.

  Araba Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Çobanlar hizmetimizi sürdürmekteyiz. İmkan buldukça Çobanlar yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda vagon, trafikten çekme belgeli hurda araba, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Ancak araç hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

  Çobanlar Kullanılmış Restoran Malzemesi Alan Hurdacı

  2. El krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır. Sanayi tipi restoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Kumaş Alan Hurdacılar

  Tonajlı parça mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıp satmaktayız. Çobanlar çevresinde kumaş hurdası almaktayız. Spota düşmüş pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Çobanlar etrafında hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, hurda şifon, jesica kumaş, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Afyonkarahisar Çobanlar kilo ile tartıp kumaş hurda alan firmalar içerisinde en iyi fiyatı öneriyoruz. Sayfamızdaki Çobanlar hurda kumaş fiyat listesini isteyenlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

  Anlık Çobanlar Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda ticareti yaparken oldukça fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz. Çobanlar hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları piyasada an be an güncelleniyor. En güncel kilo fiyatlarına erişmek için bizimle iletişim kurmanız gerekiyor.

  Çobanlar İkinci El Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Çobanlar ikindi el raf hurdası ton fiyatları günceldir. Hurda raf alan yerler yazımızı okumak bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Hurda raf Çobanlar alımı sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Çoğunlukla batan toptancılar tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satan firmalar arasındayız.

  Hurda Kağıt Alımı

  Hurda karton alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Çobanlar hurda karton ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alım satımı yapıyoruz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özenle size piyasa değerinden fazla kazanma şansı takdim ediyoruz. Çobanlar hurda kağıt alıp satanlar içindeki şirketimiz yardımıyla koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Plastik Hurda Alanlar

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Afyonkarahisar ile Çobanlar ilçesinin tamamından jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Çobanlar plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan Çobanlar hurdacısıyız. Sitemizde yer alan Çobanlar hurda plastik ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz İyi fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz.

  Çobanlar Beyaz Eşya Hurdası

  Titizlikle kullanıldığı belli olan 2el olarak satılabilecek bir temizlikteki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda beyaz eşya alımı başlıklı içeriğimize ulaşın Çobanlar çevresinde çok az kullanıldığı anlaşılan, ikinci el ev eşyaları satıyoruz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebiyle firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları alımında değerini yüksek fiyatlarla ödüyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Çobanlar Hurdacı Firması

  7/24 açık Çobanlar hurdacı olan firmamız ile hafta sonu bile sektörde hizmet ediyoruz. Sizlerin verdiği özgüven vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 1995’den buyana hurdacılık ile hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Otomobillerde elektrik deposu kullanılır. Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren akü suyu nedeniyle geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan depolardır. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akü hurdası alan yerler yazımızı okursanız harika olacaktır. Dolayısıyla şirketimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme fabrikası olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar.

  En Yakın Çobanlar Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal firmamızla Çobanlar ilçesinde hurda malzeme alıyoruz. Çobanlar hurdacı sitesi içindeki ekiplerimizle yerinizden hurda almaya başladık. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Çobanlar çevresinde servis sunmaktan kıvanç duyarız. En yakın Çobanlar hurdacı deposu adı ile her tür hurda metal tartımı yapmak amacıyla yolladığınız konuma geliyoruz.

  Çobanlar İkinci El Jeneratör Alımı

  İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın işletmeyiz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan şirketler içindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıyoruz. Yıkılan yurt binalarından satın alınan yeni gibi 2.el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan iş yerlerinden almış olduğumuz

  Çobanlar Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce onlarca fabrika bozum ihalelerini tamamladık. Genelde söylendiği gibi kolay sayılmaz. Başlamadan önce yıkılması teklif edilen fabrikanın detaylıca incelenmesi gerekir. Çobanlar fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık.