İçeriğe geç

Zafer Hurdacı Firması

  Tekirdağ Çorlu ilçesi etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Şu anda Çorlu firmasıyız. Fakat Zafer mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Tekirdağ hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Tekirdağ Çorlu Zafer hurdacı firma olarak Zafer mahallesinin tamamında her tür hurda alıyoruz. Anlık Tekirdağ Çorlu Zafer hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

  Çorlu Zafer mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Çorlu Zafer mahallesi hurdacı firmalar içinde lideriz.

  Tekirdağ Zafer mahallesinde hurda ve 2.el eşyalar alımında peşin ödeme yapıyoruz Tonajlı alımlarda Zafer hurda fiyatlarından yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Tekirdağ hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Zafer hurdacı firması olarak hurda malzeme değerinde alıyoruz Demtaş Metal adıyla Tekirdağ Çorlu Zafer mahallesinin yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz.

  Zafer Mahallesi Hurdacıları

  Zafer genelinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Zafer hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Tekirdağ Çorlu Zafer içerisinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Zafer mahallesinde ve Çorlu merkezinde hurda alan yerler arasında en yüksek fiyatları veriyoruz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı gelişen mahallesi Zafer daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Tekirdağ Çorlu Zafer çevresinde değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Çorlu hurdacısı olarak ilçesinde hurda atık alımı yapıyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak için mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz.

  Tekirdağ Çorlu Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin madenden çıkarılarak işlenebilir hale dönüştürülmesi meşakatli bir işlemdir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji gayet yüksektir. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi üretilmesinde tüketilen enerji miktarından %90 daha azdır.

  Doğal kaynakları korur. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Bazıları yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda artıyor. Hurda madenin geri dönüşümü ihtiyacımız olan cevherleri korumamızı sağlar. Böylece doğal kaynakları gelecek nesillere saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

  Zafer Hurdacı Telefon Numarası

  Tekirdağ Çorlu Zafer hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Şimdi arayın yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. Zafer Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile mobil hattımızı aramanız gereklidir.

  Zafer Sarı Hurda Alanlar

  Zafer mahallesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

  Tekirdağ Çorlu Zafer mahallesinde hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş almaktadır. Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır.

  Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç alan hurdacı metni okuyun. Dolayısıyla Zafer hurda sarı alan yerler arasındayız.

  Zafer Bakır Hurda Alan Hurdacı

  Bakır hurdası alanlar makalemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Zafer mahallesindeki hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Sitemizdeki Tekirdağ Çorlu Zafer bakır kilo fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Tekirdağ Çorlu Zafer bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

  Zafer içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Zafer mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayınız.

  Zafer Mahallesi Kablo Hurda Alımı

  Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilen %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo,50% bakırlı kablo hurdaları alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satanlar bizi arayabilir. Sitemizdeki hurda kablo konuyu inceleyin. Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdası alım satımı sırasında en doğru fiyat listesini biz veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Zafer Mahallesinde hurdacı firmayız. .

  Hurda kablo içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. İçinde bulunan iletkenin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Tekirdağ Çorlu Zafer hurda bakır kablo fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Zafer hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları ticareti yapıyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Tekirdağ Çorlu Zafer Mahallesinde hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Zafer mahallesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

  Zafer Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

  Çorlu Zafer Mahallesi hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için aramanızı istiyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem için teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac almaktayız. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum alan hurdacı içerikli konuya bir göz atın. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz. Zafer mahallesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz.

  Zafer Mahallesinde Hurda Alan Firma

  Hurda kablo alımı için kapınıza geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Zafer Mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metallerin fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası almaktayız. Parça malzemelerinizi biriktirmenize yardım etmekteyiz. Fabrikalara ve inşaat şantiyelerine konteyner veriyoruz.

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tekirdağ Çorlu Zafer mahallesi hurdacı firma olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Demtaş Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı kurşun hurda, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurdası, hurda bakır, kablo hurdası ve sarı hurda alımı yaparken fiyat listesi sunuyoruz. Zafer hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

  Zafer Krom Hurda Alımı

  Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Hurda krom alımı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayın. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alım satımı makalesine göz atın. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alımı yapıyoruz.

  Zafer Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

  Zafer mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle. Sac hurda alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası vardır.

  Zafer Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Çorlu Zafer bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çorlu Hurda çinko fiyatı paylaşımımızı gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Bu sitede paylaşılan Zafer hurda çinko kilo fiyatını isteyene günlük yollanmaktadır. Çinko hurdası alanlar gönderisine göz atmanız mükemmel olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için arayın.

  Zafer Mahallesi Demir Hurda Alan Firma

  Hatırlatmak isteriz her türden demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Hurdacı firmamız Zafer mahallesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, dünyada en fazla satılan madenler arasında bulunur. Sitemizdeki Tekirdağ Çorlu Zafer ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

  Zafer mahallesi ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı öğrenmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar paylaşımını incelerseniz harika olur. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımına bir göz atmalısınız.

  Zafer Mahallesi Kurşun Hurda Alımı

  Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alıyoruz. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Zafer kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Tekirdağ Çorlu Zafer kurşun hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  En Yakın Zafer Hurdacı Numarası

  Zafer hurdacı sitesi firmamızla kapınızdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Zafer etrafında hizmetler ediyoruz. En yakın Zafer hurdacı deposu hizmetleri ile hurda ticareti nedeniyle yerinize gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Zafer genelinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız.

  Zafer Mahallesi Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. Çorlu Zafer mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenmesi gereken binaların yenilenerek yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm tedbirler Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. her türden hurda malzemeleri almaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Zafer Hurdacı Firma

  7/24 Zafer hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Tam tamına 27 senedir hurda alım yapan şirketiz. Bu sürenin bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Zafer Plastik Hurdası Alım Satımı

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin adıdır. Tekirdağ ile Zafer bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatla mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı ile ilgileniyoruz.

  Zafer plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Zafer hurdacı firmasıyız. Buradaki Zafer naylon hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Zafer 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış lokanta binalarından alınan yeni ayarında 2. el pimapenler, mutfak dolabı, kapı alımı yapıyoruz. Ayrıca batan şirketlerden aldığımız

  Güncel Anlık Zafer Hurda Fiyatları

  Zafer mahallesi hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her an değişiklik gösteriyor. Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde ton fiyatından yüksek kilo fiyatları öneriyoruz. Sayfamızda çok daha önceden yazılananlık hurda fiyatları metini inceleyin Doğru fiyatlara ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Zafer İkinci El Raf Hurdası

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Hurda raf ton fiyatı makalemizi mükemmel olur. Burada yayınlanmış olan Zafer Mahallesinde ikindi el raf hurdası fiyat listesini arzu edenlere günlük yollamaktayız. Raf hurdası alımı gönderisine bakmak istersiniz. Hurda raf Zafer satın almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Özellikle batan fabrikalar tarafından hurdaya ayrılan çelik raflar, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satanlar içindeyiz.

  Zafer Nikel Hurda Alım Satımı

  Özellikle %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Zafer nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince hassasiyetle davranmalıyız. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirleyebilir.

  Zafer Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökümünde öncelikle sökümü istenen tesisin titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın seçilmesi daha doğru bir çalışma olacaktır. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler arasında öncü olduk. Tekirdağ Çorlu Zafer fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Sektöre başladığımızdan bu yana binlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

  Zafer Hurdacı Sitesi

  Gençlere her haliyle yaşanır bir Tekirdağ Çorlu ve olması gerektiği gibi yaşanır Zafer yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Zafer hurdacılar sitesi on birinci blok içindeki hurdacı dükkânımız vasıtasıyla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Zafer Hurda Araç Alan Yerler

  Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Zafer mahallesinde hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Zafer mahallesi çevresinde hurda araba alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri, römork, motor hurdası alıyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  Zafer Mahallesi Cam Hurdası Alımı

  Cam saydam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki su koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Tekirdağ Çorlu Zafer mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içinde faaliyet veriyoruz. Genelde rengarenk otomobil camları, süt şişesi türde cam hurdaları yüksek miktarda alınıyor.

  Zafer Mahallesinde Kağıt Hurdası Alan Firma

  Hurda kağıt alıyoruz. Sitemizdeki Zafer hurda kağıt ton fiyatları güncellenmiştir Zafer mahallesinde kağıt hurda alan firmalar içerisindeki şirketimiz sunduğu hizmetler ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, karton koli fiyatları sorabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alanlar arasındayız. Bölgede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık ile satıcıya daha çok oranda kazanım etme imkanı yöneltiyoruz.

  Zafer Mahallesi Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Çalışmayan jeneratör, elektrik trafosu alımı yapıyoruz. Her voltajda iyi durumda ikinci el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satanlar içinde en iyi firmayız.

  Zafer Hurda Klima Alan Hurdacılar

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Zafer çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Zafer bölgesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmayız. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

  Zafer Moloz Dökümü

  Yıkım molozu Çorlu Belediyesi Fen işlerince bildirilen yerlere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların taşınması itina ile yapılmaktadır.

  Zafer Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

  Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında sıkça bulunur. Akü hurdası alan hurdacı firmalar makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Dolayısıyla firmamız benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabilir. Uzun süre sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Hurda akü alanlar makalesine göz atarsanız pişman olmazsınız. Akü içerisindeki kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur.

  Zafer Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

  Ederinden ucuz fiyatlara yeni, 2.el salon takımları satıyoruz. Az 2el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan mobilyaları yerinden iyi fiyata alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası fiyatları konulu sitemizi okuyabilirsiniz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, personel masası almak amaçlı olarak firmamızı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Az kullanılan 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz.