İçeriğe geç

Daday Hurdacı Hurda Fiyatları

  Normalde Daday hurdacı firmasıyız. Lakin Kastamonu Daday merkezinde de hizmet vermekteyiz. Daday hurdacı şirketleri arasında en iyi geri dönüşüm tesisiyiz. Daday hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi almaktayız. Kastamonu hurdacı firmalar içindeki firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Güncel Kastamonu Daday hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz.

  Kastamonu Daday ilçesi Daday hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Daday merkezinde hurda ve az kullanılmış eşya alım satımında malzemenin tutarını peşin ödüyoruz. Her türlü hurda alımında tecrübeye sahibiz.

  Demtaş METAL şirketimizle Kastamonu Daday merkezinde hizmetimize devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kastamonu hurdacı olarak Daday merkezinin tüm sokaklarında hizmet ediyoruz. Daday genelinde olduğu gibi hurda alım satımı için bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Daday bölgesinin etrafında hurdacı firmasıyız.

  Kastamonu Daday Hurdacı Firmalar

  Daday hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kastamonu Daday çevresinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacıyla firmamızı tuşlayabilirsiniz. Kastamonu merkezinin büyüyen ilçesi Daday daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Daday için değil, bütün şehirlerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Daday hurdacı olarak Kastamonu bölgesinde hurda eşya alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın transferi için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Daday bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine fayda sağlamaktayız.

  Daday Hurdacı Numarası

  Daday hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Kastamonu Daday yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek nedeni ile bizi aramalısınız.

  Daday Kurşun Hurda Alan En Yakın Hurdacı

  Kurşun metali kullanılmakta olan eski madendir. Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali gümüşe yakın mavi rengiyle bilinir. Kurşun hurda alan yerler gönderisine göz atmalısınız. Cami kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Daday kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Daday hurda kurşun fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

  Daday Hurda Krom Alanlar

  Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Daday krom tank hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar sayfamızı ziyaret ederseniz muhteşem olacaktır. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Daday Hurda Alanlar

  Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak sürekli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Daday adresten hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Hurdalarınızı zaman kaybetmeden satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurda metalin kıymetini düşürmektedir.

  Hurda raf almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Daday hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş METAL her türlü hurda atık alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda demir, bakır hurdası, kurşun, kablo hurdası, çinko hurda, sarı ve alüminyum hurda alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Daday hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

  Daday Sac Hurdası Alımı

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Kastamonu Daday etrafında hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayabilirsiniz. Elimizde yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda var. Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Daday çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanmış olan Daday hurda çinko levha ton fiyatını telegram grubumuza üye olanlar ile bedelsiz paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatları yazımıza kesinlikle bir göz atın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Daday Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  Firmamıza verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu satışı yapmak için arayabilirsiniz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi istiyoruz.

  Daday ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımları sizinle yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Kastamonu Daday alüminyum hurda alan firmalar arasındayız.

  Siz değerli müşterilerin yardımıyla durmadan tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Kastamonu Daday hurda alüminyum ton fiyatını her gün yollamaktayız. Hurda alüminyum alanlar içerikli metne bir göz atabilirsiniz Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Daday ilçesinin tüm mahallelerinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi talep etmek nedeniyle Daday hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Demir hurdası, dünyada en fazla bulunabilen madenler içinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki Daday extra demir hurda ton fiyatlarını abonelerimize günlük yolluyoruz. Sizinde bildiği gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları makalesini muhteşem bir şey yapacaksınız. Firmamız Daday ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

  Daday Hurda Bakır Alımı

  Daday genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfada yer almakta olan Daday bakır ton fiyatları sürekli güncellenmektedir. Kastamonu Daday bakır hurda alan yerler içindeyiz. Daday hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alanlar sitemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Daday hurdacı şirketimizi acilen arayın keyifli hizmetin tadına varın.

  Daday Hurda Kablo Alım Satımı

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Daday hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kastamonu Daday bölgesinin her yerinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız. Lakin enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için ederinin üzerinde gönderiyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satanlar iletişim kurabilirsiniz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Daday ttr kablo hurdası fiyatları anlık güncelleniyor.

  Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Daday etrafında bolca edinilebilen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

  Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Adresten enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsası oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem taşır.

  Kastamonu Daday ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Daday hurdacısı Demtaş METAL her nevi antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı konuya göz atın.

  Daday Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  İtirafta bulunmak lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Sitemizde yayınlanmış olan Kastamonu Daday hurda sarı fiyat listesini abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı alanlar metne göz atın. Bu sebep ile Daday sarı pirinç hurdası alan hurdacılar arasındayız. Daday bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

  Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Demtaş METAL firmamız bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alımı yapıyor. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı deniliyor. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Daday hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapıyor.

  Cam Hurda Alımı

  Daday yakınlarında hurda cam alan yerler arasındayız. Çağımızda şeffaf kırık araba camı, içecek şişesi ve benzeri cam hurda türleri bulunuyor. Cam yarısaydam veya saydam genelde sert yapıdaki suları tutabilen amorf yumuşak olmayan malzemelerdir.

  Daday Plastik Hurda Alanlar

  Daday plastik hurda alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Daday hurdacısıyız. Sitemizdeki Daday hurda plastik ton fiyatları günceldir. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Kastamonu il Daday bölgesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Hurda Nikel Alanlar

  Kastamonu Daday genelinde turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda ve %99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken gayet dikkatle davranılmalıdır. Daday nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

  Daday Klima Hurda Alan Firmalar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Daday çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız. Daday çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Daday Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Daday hurdacı Demtaş METAL tarafından alınan her çeşit hurdanın bizlere ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Daday Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan arazilere nakledilir. Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza göre bina molozlarının nakliyesi titizlik ile personellerimizce yapılıyor.

  Hurda Karton Alanlar

  İlçede renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik sayesinde satıcılara piyasa değerinden fazla kazanma imkanı sunuyoruz. Daday kağıt hurdası alan yerler içerisindeki firmamız Demtaş METAL ile irtibat kurarak kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

  Piyasadan fazla fiyata hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda peçete alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Karton, kağıt hurda alım satımı için konumunuza geliyoruz. Sitemizde yayınlanan Kastamonu Daday hurda karton kağıt fiyatları güncellendi

  2.el Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

  İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, krom dinlendirici vs kafe lokanta tipi otel ve mutfak aletini incelemek amacı ile sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. 2. El paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan yerler bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Sanayi tipi restaurant malzemeleri almaktayız. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz.

  Daday Kumaş Hurdası Alımı

  Spota düşmüş hurda gabardin, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik satmak için firmamızı şimdi arayın. Kastamonu Daday kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içindeyiz.

  Bu sayfadaki Kastamonu Daday kumaş hurdası ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Kastamonu Daday ilçesinde hurda süprem, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize ekip gönderiyoruz.

  Spota düşmüş dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Daday ilçesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Daday etrafında yıkılan lokanta vs binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler alanlar arasındayız. Ayrıca kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir kaç inşaat yapımında kullanılmış olan alçı sıva makinesi, boya makinesi, yük asansörü, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Daday Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımlarda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Daday kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri benzeri her türlü hurdaları ücretle alıyoruz.

  En Yakın Daday Hurdacı Telefonu

  Daday hurdacı firması bünyesinde çalışan personelimizle konumuzdan hurda malzeme satım hizmeti vermeye başladık. Bu sebeple size en yakın hurdacı Daday bölgesinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Daday en yakın hurdacı deposu olarak her cins hurda metal tartımı yapmak nedeni ile istediğiniz yere gelmekteyiz. Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Daday etrafında her tür hurda eşya alıyoruz.

  Daday İkinci El Raf Hurdası

  Sayfamızdaki Daday ikinci el raf fiyat listesini abonelerimize her gün yollamaktayız. Hurda raf alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Daday hurda raf satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. Genellikle batan toptancılar tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, reyonlar, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satıyoruz.

  Daday Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması gerekmektedir. Daday Kastamonu fabrika sökümü konusunda deneyimliyiz. Sektöre girdiğimizden beri bol miktarda fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde başarılı konumdayız. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay olmamıştır.

  7/24 Hurda Alan Daday Hurdacı Firması

  Sizlerin bahşettiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 2017 senesinden bugüne hurdacılık yaparak müşterilere hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Daday hurdacı dükkânımız yardımı ile yirmi dört saat hurda metal alıyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak nedeni ile bize ait telefon numaralarını arayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Titizlik ile 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki mobilyaları adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya fiyatları başlıklı gönderiye ulaşabilirsiniz Kastamonu Daday içerisinde çok temiz kullanılan, 2.el ev mobilyası satabilirsiniz. Az kullanılmış patron masası, büro ofis mobilyaları, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop almak amacıyla telefonlarımızı telefonlarımızı arayınız.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu nedeni ile kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası diyoruz. Hurda akü alımı bölümümüze mutlaka göz atmalısınız. Dolayısıyla şirketimiz vb. işletme içinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılmaktadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur.

  Daday Hurdacı Sitesi

  Daday hurdacılar sitesindeki depomuz yardımıyla sektöre hizmet ediyoruz. Daday sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Daha iyi bir Kastamonu Daday yaratmak için durmadan çalışıyoruz.

  2.el jeneratör Alımı

  Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo alıyoruz. Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz.

  Daday Araba Hurdası Alan Firma

  Elbette sizlere hurda araç alımı konusunda yardım etmek isteriz. Daday hurda alımında hizmet veriyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda araba, römork, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ara sıra Daday yakınlarında araç hurdası alıyoruz.

  Daday Hurda Fiyatları

  En doğru hurda fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Daday hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları anlık güncelleniyor. Yeni hurda fiyatları başlıklı makaleyi okuyun Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında borsasından yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.