İçeriğe geç

Damal Hurdacı Telefon Numarası

  Damal hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Damal hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyanızı adresten almaktayız. Damal hurdacı firması olarak Damal ilçesinin hurda alıyoruz.

  Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Ardahan geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Damal çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Demtaş Metal olarak Ardahan Damal merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Anlık Ardahan Damal hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Damal merkezde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla profesyonel ekip gönderiyoruz. Şu anda Damal hurdacı depoları arasındayız. Elbette ki Damal merkezinde de hizmet vermekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Ardahan hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Damal merkezinde az kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alım satımı yapmaktayız.

  Damal Hurdacıları

  Damal merkez mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Sizde her çeşit kurşun hurdası satışı amacı ile telefonumuzu tuşlamalısınız. Damal hurdacı olarak Ardahan genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için adresinize en yakın hurda nakliye araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Damal hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Ardahan Damal içerisinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Ardahan merkezinin hızla büyüyen ilçesi Damal ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Damal ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

  Damal Hurdacı Numarası

  Ardahan Damal hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Boş yere zaman geçirmeden arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Damal hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda atık fiyat listesi istemek üzere telefon numaramızı aramalısınız.

  Hurda Kurşun Alımı

  Ardahan Damal kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Damal kurşun hurda fiyat listesini grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun kilo fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası satışı için firmamızı hemen tuşlayın.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Damal krom kilo fiyatı güncellendi. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda ton fiyatı sayfamıza bir göz atın. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Damal Hurda Alan Yerler

  Ardahan Damal ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi raf hurdası alıyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Damal yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile elinizdeki hurda malzemeyi şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değerini düşürmektedir.

  Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda kablo ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko hurda, demir hurda, hurda kurşun satanlara özel fiyatlar uygulamaktayız. Damal hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

  Sac Hurdası Alımı

  Hurda sac alıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Damal bölgesinde hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Damal etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Damal çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler bölümünü okumak iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

  Damal Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Ardahan Damal alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz.

  Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme veriyoruz. Damal ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alımında tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Sizin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için telefon etmenizi bekliyoruz.

  Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Burada yayımlanan Ardahan Damal alüminyum hurdası fiyatları günceldir.

  Damal Demir Hurda Alımı

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı bölümümüze bir göz atmak istemelisiniz. Anlık güncel demir hurda fiyatları edinmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı gönderimize göz gezdirmeniz harika olacaktır. Demir, Damal genelinde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfada yayınlanan Ardahan Damal toplama demir hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Damal ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Hatırlatmak isteriz her türden demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız. Damal çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

  Damal Bakır Hurda Alan Yerler

  Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Damal bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

  Damal içinde bakır hurda almaktayız. Buradaki Damal soyma bakır hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Ardahan Damal bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Damal hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alan yerler sitemizde daha detaylı bilgi var.

  Damal Kablo Hurdası Alım Satımı

  Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Satıcılarda kolayca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Ardahan Damal bakır kablo ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Damal hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo hurdası alan Damal hurdacı firma arayanlara özenli hizmet vermeye devam ediyoruz. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo almaktayız. Ardahan Damal hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

  Ardahan Damal ilçesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satanlar bizi arayabilir. Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Sayfamızdaki hurda kablo metini inceleyin. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için en doğru fiyat teklifini öneriyoruz.

  Damal Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Ardahan Damal hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz hurda araiş alımında piyasaya hakimdir. Sitemizdeki Damal sarı pirinç kg fiyatını isteyene ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı metni okuyabilirsiniz.

  Bu sebep ile Damal sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Damal ilçesinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda deniliyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor.

  Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Damal genelinde cam hurdası alan firmalar içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert yapıda bulunan sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Özellikle şeffaf kırık otomobil camları, gazoz ve soda şişesi çeşitlerinde hurda cam tonlarca eritiliyor.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Damal hurda plastik alımı yapan firmalar içinde öncü Damal hurdacısıyız. Buradaki Ardahan Damal hurda plastik ton fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderilmektedir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

  Ardahan ile Damal ilçesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatları istemek için firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon alım satım işleri için dilediğiniz yere geliyoruz.

  Damal Hurda Nikel Alan En Yakın Firmalar

  Bu sebep ile hurda nikeller alımında oldukça hassasiyet ile çalışılmalıdır. Ardahan Damal hurda nikel alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerir. Ardahan Damal bölgesinde %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  2.el Klima Damal ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Damal etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Damal Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından alınan her cins hurda eşyalarınızın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Damal Belediyesi’nce daha önceden planlanan yere boşaltılıyor. Yıkımda anlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenle tarafımızdan yapılıyor.

  Damal Hurda Kağıt Alım Satımı

  Yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Kağıt hurda almaktayız. Sayfamızdaki Damal hurda karton ve kağıt fiyat listesi haftada bir güncellenmektedir Damal kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile çalışarak kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. İlçenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız extra özenle müşterilerimize çok daha yüksek miktarda kazanma avantajı iletiyoruz.

  2. El Restaurant Malzemesi Alımı

  İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar, bulaşık makinaları alıp satıyoruz. 2.el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, endüstriyel set üstü mekap vb. endüstriyel tipte mutfak ekipmanını yakından incelemek amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz.

  Damal Parça Kumaş Alan Hurdacılar

  Tonajlı dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıp satmaktayız. Ardahan Damal bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spota düşmüş parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Damal çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize geliriz. Ardahan Damal kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Ardahan Damal hurda kumaş kg fiyatı günceldir.

  Damal İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış depo binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısıyla iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Büyük projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda bulunur.

  Damal Bina Yıkımı

  Bir üstteki fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında gerekli tedbir önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her türde hurdanızı değerinde satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Damal kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılacak dairelerin yeniden inşa edilmesi amacıyla yıkımını yapıyoruz.

  En Yakın Damal Hurdacı Telefon Numarası

  Damal en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımı nedeniyle yerinize gelmekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Damal etrafında hurda alırız. Damal hurdacıları içinde içinde çalışan ekiplerimizle adresten her çeşit hurda malzeme almaya başladık. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı firma Damal çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

  2.el Raf Hurdası

  Genelde kapanan mağazalardan aldığımız mağaza rafları, reyonlar, market rafları, hurda çelik raf, demir raflar arasından seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafı satan hurdacılar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Damal çıkma raf kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Raf hurda alım satımı sayfamızı okusanız güzel bir şey yapacaksınız. Damal ikinci el raf hurda almak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  Damal Fabrika Sökümü

  Güvenlice tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Evvela yıkımı yapılacak taşınmazın detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde öncü yerdeyiz. Yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalesini güvenle gerçekleştirdik. Ardahan Damal fabrika söküm işi yapıyoruz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır.

  7/24 Açık Damal Hurdacı Firması

  Tam bin dokuz yüz doksan yediden bu zamana dek hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Sizlerin kazandırdığı güvenle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Damal hurdacı firmamız vasıtası ile zaman kavramı olmadan sektöre çalışmaktayız.

  Damal Hurda Beyaz Eşya

  İyi durumda 2. El diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla bizimle ulaşabilirsiniz. Çok ucuz fiyatlarla kullanılmış, ikinci el mobilya ve aksesuarlar alabilirsiniz. Çok az kullandığınız 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi evinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alan hurdacı konulu paylaşımını inceleyiniz Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, personel masaları, personel koltukları stoğu hakkında bilgi edinmek amaçlı olarak firmamızı aramanız yeterlidir.

  Hurda Akü Alımı

  Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası fiyatı yazısını okusanız iyi bir şey yaparsınız. Dolayısı ile bizim benzeri firma içerisinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Aküler başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Hurda aküler içinde bulunan kurşunlu suları nedeni ile değerlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyacı nedeniyle bulunabiliyor.

  Damal Hurdacı Sitesi

  Damal sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Damal hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracığıyla hurda eşya alımı ve satımı işlerine başladık. Sadece bunları almıyoruz. Her haliyle yaşanabilir bir Damal oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

  Jeneratör Hurdası Satanlar

  Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alım satımı için hemen arayınız. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

  Damal Hurda Araç Alan Yerler

  Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Damal çevresinde araç hurdası alıyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Damal Güncel Hurda Fiyatları

  Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz yüksek tonajda hurda alım satımlarında kilo fiyatından fazla ton fiyatları sunuyoruz. Damal hurdacı firmalar tarafından hurda alırken kullanılan kilo fiyatı her an değişmektedir. Güncel hurda fiyatları hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz En doğru kilo fiyatına ulaşmak sebebi ile bizi arayın.