İçeriğe geç

Derik Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Derik bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Derik hurdacı depoları içinde lider işletmesiyiz. Mardin Derik hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız. Güncel Derik hurda fiyatları ile alım hizmeti veriyoruz.

  Derik çevresinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekip gönderiyoruz. Mardin hurdacı firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Mardin Derik ilçesi Derik hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaktayız. Derik ilçesi yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız.

  Miktarı yüksek hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Mardin hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Şu anda Mardin Derik hurdacı şirketleri içindeyiz. Bununla birlikte Derik merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Mardin Derik merkezinde 2.el eşyalar ve hurda eşyalar alımı yapıyoruz. Her nevi hurda alımında öncü konumdayız.

  Mardin Derik Hurdacıları

  Derik merkezde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Hurda metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğini koruyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı sebebiyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Derik hurdacısı olarak Mardin ilinin tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın nakliyesi için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Derik hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Derik etrafında yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Mardin şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Derik daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Derik ilçesinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  Derik Hurdacı Numarası

  Mardin Derik adresten hurda alımı hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Mardin Derik hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeni ile telefonumuzu aramalısınız. Boş yere zaman geçirmeden arayıp güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

  Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça bulunan metaller içinde bulunmaktadır. Buradaki Derik 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Derik ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

  Anlık demir hurda fiyatları talep etmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı bölümüne bir göz atmalısınız. Derik ilçe genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız.

  Derik Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Derik adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle metallerin piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

  Hurda demir alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı ilke edindik.

  Derik ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü demir hurdası alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı, bakır, demir hurda, kablo hurdası, çinko hurdası, hurda kurşun alırken yukarısında fiyat teklifleri sunuyoruz. Derik hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öne geçiyoruz.

  Çinko Hurda Alımı

  Sayfamızda yayınlanan Mardin Derik çinko hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Hurda çinko alımı paylaşımını okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satımı için arayabilirsiniz. Mardin, Derik bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Derik Hurda Bakır Alımı

  Bakır alan Derik hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Derik içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Derik hurda bakır fiyat listesi için arayın. Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

  Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Mardin Derik bakır ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Mardin Derik bakır hurda alan yerler içindeyiz.

  Derik Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Derik ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Demtaş Metal şirketi bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bu neden ile Derik sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz.

  Mardin Derik hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Burada yayımlanan Derik sarı pirinç hurdası kilo fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır. Güncel sitemizde çok daha önce yazılmış pirinç sarı alan hurdacı metini inceleyebilirsiniz. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır.

  Sac Hurda Alanlar

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Derik ilçesinin tümünde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, alım satımı nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurda alanlar makalemizi okursanız şahane olur. Derik Mardin hurda kurşun alımı için depoladığınız yere geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki Derik kurşun hurda ton fiyatlarını isteyene güncel olarak yolluyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söyleniyor. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Çatı söküm kurşunu için özel fiyatlar uyguluyoruz.

  Derik Hurda Kablo Alan Firmalar

  Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Mardin Derik kablo hurdası almaktayız. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez satmak isteyenler hemen arayın.

  Genelde yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Derik hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sırf hurda alım satımında iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İlaveten fare yemez hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz.

  Piyasada bolca edinilebilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Mardin Derik bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Derik ttr kablo hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Derik hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Bloğumuzda bulunan hurda kablo alanlar konuyu okuyun.

  Krom Hurda Alanlar

  Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Mardin Derik krom hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Yapısı itibariyle çok sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Derik Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Bu sayfadaki Mardin Derik alüminyum ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. alüminyum hurda alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz Her tür alüminyum hurdası peşin alınır. Firmamıza güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Mardin Derik alüminyum hurda alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz.

  Adresten alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Derik ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz.

  Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı alımı yapan firmayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası ikinci el seyyar iskele, plywood hurda alıyoruz. Yıkılmış ardiye vs. binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Birde kapatılan nalburlardan satın aldığımız

  7/24 Hurda Alan Derik Hurdacı Firma

  7/24 açık Derik hurdacı olan firmamız ile zaman farketmeden açığız. Yılların verdiği profesyonellikler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık yirmi altı seneden bu yana hurdacılık hizmeti sunuyoruz.

  Derik Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman Derik etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor için hemen arayın.

  Karton Hurdası Alan Firma

  Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle sizlere daha çok oranda kazanma avantajı sunuyoruz. Piyasanın üstünde fiyata hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda karton bardak alanlar arasındayız. Derik hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar içindedir. Sitemizdeki Mardin Derik karton hurdası fiyat listesi günceldir Derik Mardin kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki Demtaş Metal yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı fiyatları edinebilirsiniz.

  Derik Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı öneriyoruz. Hurda fiyatları hakkında paylaşılmış yazıya göz atabilirsiniz En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşın. Derik hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımında uygulanılan kilo fiyatı an be an değişmektedir.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu sebeple nikel hurdalar alınıp satıldığında çok dikkatle hareket etmeliyiz. Mardin Derik nikel hurda alımı yapıyoruz. Mardin Derik bölgesinde hurda turbo nikel, %99 nikel şablon ve %95 hurda nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

  Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Derik yakınlarında cam hurda alan yerler arasındayız. Özellikle rengarenk içecek şişesi, sökülmüş otomobil camı vs. cam hurdası baya fazla eritiliyor. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı madde tutan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir.

  İkinci El Eşya

  Sahibinden satılık ofis büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası alma işlerinde ücreti yüksek fiyattan ödüyoruz. Az kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı konumunuzdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla buzdolabı hurdası alımı yapan firma konulu makalemize ulaşınız İyi durumda 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Derik içinde yeni gibi ve 2.el ev eşyaları satıyoruz.

  2. El Jeneratör Alanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en yakın firmayız. Hurda jeneratör alıyoruz. Her türlü yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur.

  Hurda Akü Alanlar

  Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı sebebiyle değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Biraz zaman sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor. Hurda akü fiyatları makalemizi dolaşmalısınız. Dolayısıyla firmamız gibi kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır.

  2. El Lokanta Ekipmanları Alımı

  Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap alınır. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, meze reyonları, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri lokanta tipi mutfak aletlerini görebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

  Hurda Kumaş Alım Satımı

  Parti malı top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda, hurda çamaşır kumaşı alım satımında nakit parayla ödeme yapmaktayız. Kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Tonajlı hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden arayınız. Mardin Derik etrafında jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında istediğiniz adrese personellerimizi gönderiyoruz. Derik kilo ile hurda kumaş alanlar içindeyiz. Buradaki Derik kumaş hurdası fiyat listesi güncellendi.

  Hurda Plastik Alanlar

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Derik hurda plastik alanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Derik hurdacısıyız. Sitemizde paylaşılan Derik plastik kg fiyatı her ay güncelleniyor. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Mardin ile Derik ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz.

  Derik Bina Yıkımı

  Aynı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım yapılırken istenen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken iş yerlerinin istendiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vs. her cinsten hurda eşyayı satın almaktayız.

  Derik Hurdacılar Sitesi

  Derik hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz iş birliğiyle hurda alım işlerine başladık. Müşterilerimize her hali ile yaşanabilir bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Derik organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

  Derik Fabrika Bozumu

  İlk önce sökülecek iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekir. Sektörde binlerce fabrika bozumu ihaleleri gerçekleştirdik.

  Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir konumdayız. Güvenlice fabrika söküyoruz.

  Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir konumdayız. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Derik Mardin fabrika sökümü yapıyoruz.

  Derik İkinci El Hurda Raf

  Genelde kapanan dükkânlardan temin ettiğimiz teşhir rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raflar içlerinden seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Derik ikinci el market rafı fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Raf hurda alımı yazısına bakınmak isteyebilirsiniz. Hurda raf Derik satışı yapmak amacıyla telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Derik Klima Hurda Alımı

  Derik bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el klima Derik bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Derik Moloz Döküm Yerleri

  Derik hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her çeşit hurda eşyaların iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozu Derik Belediyesi tarafından önceden planlanan moloz bırakma alanlarına taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenle yapılmaktadır.

  En Yakın Derik Hurdacı Numarası

  Derik en yakın hurdacı firma olarak her türlü hurda eşya ticareti sebebi ile gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Derik hurdacı sitesi olarak kapıdan hurda malzeme almaya başladık. Bu sebeple atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Derik etrafında hizmet sunmaktan gurur duyarız. Demtaş Metal şirketimizle Derik ilçesinin yakınlarında her tür hurda malzeme almaktayız.