İçeriğe geç

Didim Hurdacı Hurda Alımı

  Didim hurdacısı olarak hurda malzemeler yerinden almaktayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Anlık Aydın Didim hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Hali hazırda Didim hurdacı firmasıyız. Fakat Didim merkezinde de hizmet veriyoruz. Aydın hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir.

  Didim merkezde olduğu gibi hurda almak amacıyla uzman ekip gönderiyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Aydın Didim meydanının tüm sokaklarında hurda malzeme alıyoruz. Didim merkezi etrafında hurda malzemeler ve ikinci el eşya almaktayız. Didim hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. Didim şehir merkezinin etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan firmayız. Tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Aydın hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Didim hurdacı şirketleri arasında lideriz.

  Aydın Didim Hurdacı Firmalar

  Didim hurdacı olarak Aydın ilçelerinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakında bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Didim merkezde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri yeniden işleyerek bütün insanların geleceğine yatırım yapmaktayız. Sizlerde her nevi hurda çinko satmak sebebiyle firmamızı tuşlamalısınız. Didim hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Aydın Didim etrafında eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Aydın şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Didim daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Didim çevresinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Didim Hurdacı Telefonu

  Didim hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Aydın Didim yerinden her türde hurda alımı hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı sormak için iş yerimizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

  Didim Demir Hurdası Alanlar

  Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümümüzü okuyabilirsiniz. Unutmayın ki her türlü demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alımı yapıyoruz. Didim şehrinin tümünde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Anlık demir hurdası fiyatı edinmek sebebi ile fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda kilo fiyatı paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz.

  Didim etrafında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla kullanılan madenler arasında yer alır. Sitemizdeki Didim toplama demir hurdası ton fiyatını isteyene günlük ulaştırılmaktadır.

  Didim Hurda Alan Yerler

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Didim kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurda malzemeleri şimdi satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metalin fiyatının düşmesine neden olur.

  Hurda kurşun almak için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

  Didim hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, kurşun, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası,ekstra demir alımında yukarısında fiyat teklifleri sunuyoruz. Didim hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

  Hurda Çinko Alanlar

  Didim, Aydın ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanmış olan Didim nikel hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası alımı bölümümüze göz atmanız pişman olmayacaksınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için arayabilirsiniz.

  Didim Bakır Hurda Alan Firma

  TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Didim içinde bakır hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Didim yanık bakır hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Aydın Didim hurda bakır alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

  Didim bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Bakır hurdası alanlar konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Didim hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Didim Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Didim ilçesinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanan Didim hurda sarı fiyat listesi güncellenmiştir. Sitemizdeki sarı alan hurdacılar yazıyı ziyaret edin. Aydın Didim hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor.

  Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı denmektedir. Bu yüzden Didim sarı hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Herkesin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Elimizde her ölçüde 2.el trapez sac mevcuttur. Aydın Didim çevresinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurda alan hurdacı firma bölümümüze göz atmalısınız. Aydın Didim hurda kurşun aldığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Aydın Didim hurda kurşun kg fiyatı güncellendi. Kurşun metali hala kullanılan eski madendir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız.

  Didim Kablo Hurda Alımı

  Didim ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kablo alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metni inceleyin.

  Üstelik hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Didim hurdacı firma olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Didim ttr kablo hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Didim hurdacı arayanlar için buradayız. .

  Kablo hurdaları içindeki telin madeni yüzünden hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ancak tek damar hurda kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablolar alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatları gönderiyoruz.

  Aydın Didim bölgesinde kolayca ele geçen 30% bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Didim hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alım satımı yapmaktayız.

  Hurda Krom Alım Satımı

  Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Aydın Didim krom tank hurdası fiyatlarını whatsapp grumuzdakilere güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda ton fiyatı gönderimize bir göz atarsanız harika olur.

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor.

  Didim Alüminyum Hurdası Alanlar

  Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Didim ilçesinin tamamında alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapmaktayız. Yerinden alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı diliyoruz.

  Siz değerli müşterilerimizin sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. Sitemizdeki Aydın Didim hurda alüminyum kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek için saygılar sunarız.

  Aydın Didim alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Birde kapanan nalburlardan satın aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolapları satan firmalar arasındayız.

  7/24 Hizmet Veren Didim Hurdacı Firma

  Yılların verdiği profesyonelliklerle araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin altıdan bu günlere hurda malzemelerin alımında hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Didim hurdacı şirketimiz sayesinde yirmi dört saat çalışıyoruz.

  Hurda Otomobil Alan Yerler

  Bazen Didim bölgesinde hurda araç alım satım hizmetleri veriyoruz. Didim hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor . Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  Karton Hurda Alım Satımı

  Didim kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal ile kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sitede paylaşılmış olan Didim hurda karton ton fiyatı güncelliğini koruyor İlçenin her yerinde hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız ekstra hassasiyet ile hurda ticareti yapmak isteyenlere normalden daha yüksek oranda kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapan depolar arasındayız.

  Didim Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarda hurdalar alırken daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Hurda alüminyum fiyatları konulu makaleye göz atabilirsiniz Doğru ton fiyatına erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Didim hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatı Didim hurdacılar sitesinde her saat değişkenlik gösteriyor.

  Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikeller toplanırken elden geldiğince özen ile çalışılmalıdır. Özellikle hurda %95 , %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Didim nikel hurdaları alıyoruz.

  Didim Beyaz Eşya Hurdası

  Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya alan hurdacı firma konulu sitemizi ziyaret ediniz Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masası, çalışma koltukları temin edilir. Her türlü 2. el TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Didim ve çevresinde titizlik ile kullanılmış ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

  Didim Hurda Jeneratör Satanlar

  Bozulmuş jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız için peşin ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alınır.

  Didim Hurda Akü Alım Satımı

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurdası alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun linkine tıklayın. Dolayısıyla Aydın Didim hurdacısı depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan hurdacılar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Araçlarda elektrik ihtiyaçları sebebi ile bulunabiliyor. Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Akü içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

  Didim Kullanılmış Cafe Ekipmanları Alan En Yakın Firma

  Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü meykap ve benzeri sanayi tipi mutfak alet edavatını görmek amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi restoran ekipmanları alıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilir. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, tezgah altı dolap, tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız.

  Parça Kumaş Alımı

  Defolu hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayın. Kiloyla parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntı, mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alıyoruz. Hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Sayfamızdaki Didim hurda kumaş ton fiyatını dileyene her gün yollamaktayız. Aydın Didim kilosuyla kumaş hurdası alanlar içinde en iyi fiyatı öneriyoruz. Aydın Didim bölgesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için yerinize geliriz.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Avantajlı fiyatlarla hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen alımı için yerinize geliyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Didim hurda plastik alım satımı yapanlar içinde lider konumdaki firmayız. Bu yazdıda yer almakta olan Didim plastik hurdası ton fiyatını dileyene saat başı yollamaktayız. Aydın ile Didim bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Didim Bina Yıkımı

  Yıkım sırasında önem verilen tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Didim kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken iş yerlerinin tekrar imar edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz.

  Didim Hurdacı Sitesi

  Didim yeni sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Didim hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz iş birliği ile sektöre hizmet ediyoruz. Sadece bu çeşit hurdalarınızı alıyor değiliz. Her haliyle yaşanabilir bir Aydın ve olması gerektiği gibi temiz Didim oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz.

  Didim Fabrika Sökümü

  Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekiyor.

  Güvenilir biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde ünlü olduk. Daha önce onlarca fabrika yıkım ihalesi başarılı bir şekilde yerine getirdik. Aydın Didim fabrika sökümü yapıyoruz.

  Didim İkinci El Raf Hurdası

  Buradaki Didim ikinci el market rafı fiyat listesi güncelliğini koruyor. Raf hurda alan yerler yazımıza bir göz gezdirmek istemelisiniz. Raf hurdası Didim satmak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan butikler tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Didim Hurda Klima Alanlar

  Didim bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Didim ilçesinde çok alım satımı yapılan hurdalar içerisindedir. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

  Didim Moloz Dökümü

  Didim hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdanın firmaya ait depolama alanına taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Didim Belediyesi’nce alınan kararlarla bildirilen yere nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenle yapılır.

  En Yakın Didim Hurdacı Numarası

  Didim hurdacıları içinde firmamızla kapıdan her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Didim bölgesinde servisler veriyoruz. Didim en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her tür hurda malzeme ticareti yapmak için yerinize geliyoruz. Demtaş Metal olarak Didim etrafında hurda malzeme alımı yapmaktayız.