İçeriğe geç

Divriği Hurdacı Telefon Numarası

  Hurdacı olarak her türden hurda eşyanızı almaktayız. Sivas hurdacı olan Demtaş metal hizmetinizdedir. Sivas Divriği merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyası almaktayız. Sivas Divriği merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yaparız. Hali hazırda Sivas Divriği hurdacı firmalar içindeyiz. Elbette ki Sivas Divriği merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

  Her nevi hurda alımında deneyimliyiz. Sivas Divriği hurdacı depoları içinde öncü konumdayız. Demtaş metal adıyla Divriği hizmet veriyoruz. Günlük Sivas Divriği hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

  Tonajlı hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Sivas hurdacı olarak Divriği bölgesinde hizmet ediyoruz. Divriği çevresinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz. Divriği şehir merkezinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz.

  Sivas Divriği Hurdacı Firmalar

  Divriği merkez mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacıyla şirketimizi kaydedebilirsiniz. Divriği hurdacı olarak Sivas ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanız için adresinize en yakın yerde bulunan araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Divriği hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sivas Divriği içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sivas ilinin en yaşanılası ilçesi Divriği öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Sivas Divriği çevresinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Divriği Hurdacı Telefonu

  Sivas Divriği hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu yüzden hurda atık fiyatları talep etmek amacıyla hizmet numaramızı aramalısınız. Hemen telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Divriği hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  Divriği Krom Hurdası Alan Firmalar

  Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sitemizdeki Divriği hurda krom ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

  Sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

  Divriği Hurda Alanlar

  Divriği ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş metal her nevi raf hurdası alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum hurda, sarı hurdası, hurda çinko, toplama demir, kurşun alımında yükseltilmiş fiyat teklifi sunuyoruz. Divriği hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

  Hurda zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda atık almak üzere yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız. Divriği adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurda eşyalarınızı zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin kıymetinin düşmesine sebep olur.

  Divriği Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Bizlere güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz.

  Divriği ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken tartımı sizinle yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Sivas Divriği hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

  Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak alıyoruz. Sayfamızdaki Divriği alüminyum kilo fiyatını isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Her türde alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız.

  Divriği Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Hurdacı

  Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Demtaş metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Divriği genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Bu neden ile Divriği sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

  Sivas Divriği hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Bu sayfadaki Divriği pirinç sarı ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yolluyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar yazıyı inceleyin. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

  Divriği Kablo Hurdası Alım Satımı

  Daha güncel sitemizdeki kablo hurda alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar satanlar hemen bizi arayabilir. Konumdan hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Genel olarak koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem taşır. Piyasada bolca edinilebilen 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Divriği hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. .

  Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Sivas Divriği hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Buradaki Divriği fare yemez kablo fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız.

  Divriği ilçesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Divriği hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılıyor.

  Divriği Çinko Hurdası Alımı

  Divriği etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Divriği çatı söküm çinkosu ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alanlar yazısına bir göz atmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Divriği Hurda Bakır Alan Yerler

  Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır bobin hurda, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz. Divriği bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Sayfamızdaki Divriği bakır hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara her gün yolluyoruz. Sivas Divriği hurda bakır alan yerler arasındayız. Divriği bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Divriği hurdacı telefonunu hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Bildiğiniz üzere her tür pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alanlar gönderimize bir göz atabilirsiniz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda kullanılan metaller içinde bulunmaktadır. Burada yayınlanan Divriği 1.sınıf hurda demir fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Hurdacı firmamız Divriği bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Divriği ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atın. Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alıyoruz. Divriği kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Divriği çatı minare kurşunu kilo fiyatını arzu edenlere günlük yollanmaktadır. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler arasında olduğu biliniyor.

  Sac Hurdası Alan Firma

  Divriği ve çevresinde hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı öğrenmek nedeniyle. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Divriği Hurda Jeneratör Alımı

  Her voltajda yeni üründen farksız 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan firmayız alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

  En Yakın Divriği Hurdacı Numarası

  Divriği hurdacıları içinde olarak konumdan her türlü hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alanlar Divriği çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. En yakın Divriği hurdacı hizmeti ile hurda malzeme tartımı yapmak için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Demtaş metal firmamızla Divriği çevresinde hurda alıyoruz.

  Kağıt Hurdası Alan Firmalar

  Divriği kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz hizmetleriyle toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz. Divriği kağıt hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Divriği karton hurdası kilo fiyatını isteyenlere saat başı gönderiyoruz Yüksek kağıt fiyatı ile bristol hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alıyoruz. İlçenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle satıcılara daha fazla miktarda kazanç etme olanağı veriyoruz.

  Divriği Hurda Raf Alanlar

  Buradaki Divriği ikinci el market rafı fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler paylaşımını incelemek bilgiye erişmenizi sağlar. Hurda raf Divriği alımı amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden marketlerden elde ettiğimiz orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır.

  Divriği Cam Hurda Alımı

  Günümüzde renkli ve şeffaf çıkma araba camları, süt şişesi türde cam hurda bulunuyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki su tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Divriği genelinde cam hurda alan yerler içinde yer alıyoruz.

  Divriği Plastik Hurda Alımı

  Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. En iyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası almaktayız.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Sivas şehri Divriği ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin, polistren kristal hurdası satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Divriği plastik hurdası alan firmalar içinden ön planda olan firmayız. Bu sayfadaki Divriği hurda naylon fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız.

  Divriği Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatları hakkındaki içeriği ziyaret edin Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında diğer hurdacılardan yüksek fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Divriği hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatı piyasada saatlik olarak değişmekte. Doğru hurda fiyatına erişmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

  Divriği Hurda Araç Alanlar

  Pek tabi size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ama hurda araç vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri vb zirai alet hurdaları, trafikten çekme belgesine sahip otomobil hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. İşten fırsat buldukça Divriği çevresinde hurda araç alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Divriği Hurdacı Firması

  Yılların kazandırdığı tecrübeler süreci ile alet parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Divriği hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan atık hurda malzeme alım satımı yaparız. bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmet veriyoruz.

  Divriği 2.el Restoran Aletleri Alanlar

  Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü ocak, yemek dilendiricileri, davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. 2.el bakır kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan firmalar firmamızı arayabilir. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda buz makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alınır.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Tonajlı nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alım satımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Divriği hurda kumaş ton fiyatı günceldir.

  Sivas Divriği kiloyla hurda kumaş alan yerler arasındayız. Hurda parça kumaş almaktayız.

  Sivas Divriği etrafında viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş alımlarında yerinize personellerimizi göndermekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş alımı için bizi şimdi arayın.

  Divriği Bina Yıkımı

  Yıkım yapılırken lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Divriği kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış dairelerin yeniden imar edilmesi için yıkımını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere hurda karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. her türde hurdanızı satın almaktayız.

  Divriği Hurda Akü Alan Yerler

  Akü hurdası içindeki kurşun içeren akü suyu nedeniyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Hurda akü alan yerler içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Dolayısı ile Demtaş metal benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi olan firmalar kuru ve sulu akü alımı yapıyor. Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor.

  Divriği Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Yıkım işi yapanların söylediği gibi kolay değildir. Fabrika sökerken sökülmesi teklif edilen mülkün detaylıca incelenmesi gerekir. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalesi yerine getirdik.

  Sivas Divriği fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında lider yerdeyiz. Profesyonelce fabrika yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte batmış depolardan aldığımız İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası 2.el demir iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılan depo vs. binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz.

  Divriği Hurda Nikel Alan En Yakın Hurdacılar

  Özellikle %99 nikel şablon ile %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alımı yapıyoruz. Divriği nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken elden geldiğince hassasiyetle çalışmalıyız. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir.

  2.El Eşya

  Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, öğrenci masası alımlarında bedelini peşin para ödüyoruz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası fiyatı hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan içeriğimizi inceleyiniz Divriği Sivas sıfır gibi ve ikinci el koltuk satıyoruz.

  Divriği Hurda Klima Alımı

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Divriği çevresinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Divriği etrafında 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

  Divriği Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Divriği Belediyesi tarafından bildirilen moloz döküm arazilerine taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının nakliyesi itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Divriği hurdacı Demtaş metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılır.

  Divriği Hurdacı Sitesi

  Divriği sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Divriği hurdacılar sitesindeki tesisimizle hurdacılık yapıyoruz. Çok daha iyi bir Sivas ve daha iyi Divriği için gece gündüz çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.