İçeriğe geç

Edremit Hurdacı Telefon Numarası

  Van Edremit merkezindeki Edremit merkez hurdacı firması olarak Edremit merkezi etrafında hurdacılık yapmaktayız. Güncel Edremit hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Van Edremit hurdacı firması olarak her türden hurda malzemeyi almaktayız. Edremit merkezinde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar için malzemenin bedelini nakit ödüyoruz. Van hurdacı firmalar arasındaki firmamız profesyonel devam ediyor.

  Edremit hurdacı depoları içerisinde öncü firmayız. Edremit merkezinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Edremit ilçesindeki her sokağa geliyoruz.

  DEMTAŞ METAL firmamız ile Van Edremit hizmetimize devam ediyoruz. Her türlü hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Şu anda Edremit hurdacı depoları içindeyiz. Lakin Van Edremit merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı hurda eşya alımlarında piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Van hurdacısı olarak Edremit bölgesinde hizmet ediyoruz. Van Edremit yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız.

  Edremit Hurdacısı

  Edremit hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Edremit ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her türlü hurda satmak amacı ile iş yerimizi rehberinize kaydedebilirsiniz. Van şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Edremit gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Van Edremit çevresinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Edremit merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Edremit hurdacı olarak Van ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın yüklenmesi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz.

  Edremit Hurdacı Telefonu

  Edremit hurda alımı her türde hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz ilçeler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Edremit hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz.

  Edremit Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firma

  Van ili Edremit hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Sitemizdeki Van Edremit kurşun hurda fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renklidir. Kurşun hurda alan yerler yazısını incelemek iyi gelir. Kurşun eski madenlerdendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun alım satımı yapıyoruz.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sayfamızda yayımlanan Edremit krom hurdası fiyat listesi güncellendi. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı gönderimizi incelerseniz harika olur.

  Edremit Hurda Alan Firmalar

  Zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Tonajlı hurda alüminyum ve hurda sarı, bakır, demir, kablo, çinko, hurda kurşun alımlarına özel piyasadan daha yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Edremit hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Edremit adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurda malzemelerinizi zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu yüzden metallerin değerleri düşmektedir. Hurda bakır alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Edremit geri dönüşüm firması DEMTAŞ METAL hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Sac hurda alıyoruz. Veranda çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda yeni ürün gibi 2. el trapez sac mevcuttur. Van Edremit etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle.

  Edremit Çinko Hurda Alanlar

  Edremit ilçesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Van Edremit hurda nikel fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda çinko alımı sayfasının olduğu linke tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Edremit Alüminyum Hurda Alanlar

  Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda satanların desteğiyle durmadan tecrübe kazanıyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Edremit bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımı güvenle yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Bu sayfadaki Edremit hurda alüminyum kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar içeriği okuyabilirsiniz. Şirketimize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Bununla birlikte alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu yapıyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Van Edremit alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Demir Hurdası Alımı

  Edremit ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda demir, yer kabuğunda en çok alınıp satılan metaller içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Edremit inşaat demiri fiyat listesi güncellenmiştir.

  Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alanlar demir hurdası hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Edremit ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

  Edremit Bakır Hurda Alımı

  Sayfamızdaki Van Edremit hurda bakır kilo fiyatını arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Van Edremit bakır hurda alan yerler arasındayız. Edremit içerisinde hurda bakır alıyoruz.

  Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır.

  Edremit bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan Edremit hurdacı telefon numarasını acilen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alıyoruz.

  Edremit Kablo Hurda Alanlar

  İçinde bulunan iletkenin madenine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Buradaki Edremit fare yemez kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Edremit hurdacı firmayız. Van Edremit hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alım satımı yapmaktayız. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

  Yerinden antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası almaktayız. Sitemizdeki kablo hurda alanlar yazıya göz atabilirsiniz. Çünkü yalnızca hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Bunlarla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımında en yüksek fiyatları veriyoruz.

  Etrafta sıklıkla edinilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar bizi arayabilir. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası alımı için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli aletlerde kullanılıyor.

  Van Edremit ilçesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Van Edremit ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmalar arasında en yüksek ton fiyatını biz veriyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

  Edremit Sarı Hurda Alanlar

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Bu neden ile Edremit sarı pirinç hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Van Edremit hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Sayfamızdaki Edremit sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli konuyu okuyun. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

  Aslını demek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır. DEMTAŞ METAL şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımında öncülük etmektedir. Etrafta kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Edremit ilçenin tümünde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

  Cam Hurda Alımı

  Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutan organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Özellikle şeffaf ve renkli otomobil camı, soda şişesi biçimlerinde hurda cam yüksek miktarda bulunabiliyor. Edremit etrafında cam hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Van il Edremit ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda fiyatı edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Edremit hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan Edremit hurda deposuyuz. Sitemizdeki Van Edremit plastik fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

  Nikel Hurda Alımı

  Hurda nikel zehirleyebilir. Bu ilçede %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurdası, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alımında çok özenli hareket etmeliyiz. Van ve Edremit nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Edremit Klima Hurda Alımı

  2.el Klima Edremit bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Edremit çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda kombi alan yerler içindeyiz.

  Edremit Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Edremit Belediyesi tarafından planlanan alanlara boşaltılır. Fabrika yıkımı sonrasında anlaşmamıza göre yıkım molozunun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Edremit hurdacı tarafından satın alınan her nevi hurdaların iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Van Edremit kağıt hurda alanlar içerisindeki DEMTAŞ METAL sunduğu hizmetler sayesinde hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kağıt kırpıntı satımı yapabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Edremit karton hurda fiyatları güncellendi Bölgenin her yerinde beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle size daha yüksek miktarda kazanma şansı iletiyoruz.

  Edremit İkinci El Mutfak Ekipmanları Alımı

  İyi durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi restoran aletleri almaktayız. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, krom paslanmaz meze reyonları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2. El krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir.

  Edremit Kumaş Alımı

  Kilosuyla pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız. Edremit kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler arasındayız.

  Sitemizdeki Edremit kumaş hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Edremit ilçesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımlarında yerinize gelmekteyiz.

  Kiloyla hurda penye, nevresim kumaş parçası, kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıyoruz. Edremit çevresinde parça kumaş hurdası almaktayız.

  Edremit İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Şantiyelerde inşaat vinci, alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Dolayısı ile iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış öğrenci yurdu vb binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

  Edremit Bina Yıkımı

  Edremit kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek binaların yenilenerek imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında bilinen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika yıkımında olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma parkeler vb. tüm hurda malzemeyi ücretle almaktayız.

  En Yakın Edremit Hurdacı

  DEMTAŞ METAL hurdacı sitesi olarak Edremit genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Dolayısı ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Edremit genelinde hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Edremit hurdacı firması istihdamındaki personelimizle istediğiniz yerden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Edremit en yakın hurdacı firması adıyla hurda ticareti sebebi ile adresinize gelmekteyiz.

  Edremit 2.el Raf Satanlar

  Burada yer almakta olan Van Edremit raf hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırmaktayız. Hurda raf ton fiyatı raf hurda hakkında bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Raf hurdası Edremit satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raflar, hurda market rafı, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satıyoruz.

  Edremit Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak tesisin etraflıca dolaşılarak gerekli ekipmanın ayarlanması daha doğrudur. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider konumdayız. Sektörde çok sayıda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Edremit fabrika söküm işi yapıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  7/24 Hurda Alan Edremit Hurdacı Firma

  Yaklaşık 2000 yılından beri hurdacılıkla hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Edremit hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Sektörün sağladığı deneyimler sayesinde araç gereç parkurumuzu çoğaltarak hizmetimize devam ediyoruz.

  Edremit İkinci El Ev Eşyası

  Piyasasından makul fiyata yeni ve 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Sahibinden satılık büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu depomuzda sürekli bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan yatak odası takımlarını kapınızdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunuyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alanlar başlıklı paylaşıma erişebilirsiniz Her türlü 2.el TV, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile numaralarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  Akü Hurda Alan Hurdacı

  Akümülatör diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alan hurdacı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Dolayısı ile iş yerimiz gibi kendi içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler arasındadır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran suları nedeni ile oldukça değerlidir. Motosikletlerde enerji ihtiyacı sebebi ile bulunuyor. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denir.

  Edremit Hurdacı Sitesi

  Edremit hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içinde bulunan iş yerimizle geri dönüşüm yapıyoruz. Edremit sanayi sitesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu tür atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Sevenlerine yaşanabilir bir Van ve daha çok yaşanılır Edremit bırakmak için çok çaba sarfediyoruz.

  Hurda Jeneratör Alan Firma

  2. el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız. Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör alınır.

  Edremit Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Tabiki de müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Edremit hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fırsat oldukça Edremit yakınlarında hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ancak otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Anlık Güncel Edremit Hurda Fiyatları

  Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda alım satımı yaparken pazar fiyatlarından daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Edremit hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında anlık değişiklik gösteriyor. Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz.