İçeriğe geç

Edremit Hurdacı

  Edremit hurdacı işletmeleri arasında lider konumdayız. Balıkesir Edremit ilçesi etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Edremit hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm adıyla Balıkesir ilçelerinin mahallelerinde hizmetimize devam ediyoruz. Edremit merkezi bölgesinde hurda eşyalar ve kullanılmış ev eşyası alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz. Edremit merkez hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

  Balıkesir hurdacısı olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm hizmetlerine devam ediyor. Güncel Edremit hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. Hali hazırda Edremit hurdacı depoları içindeyiz. Bununla birlikte Balıkesir Edremit merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Balıkesir hurdacı firmalar içindeyiz.

  Her çeşit hurda alıyoruz. Edremit etrafında yaptığımız gibi hurda alımı için araç göndermekteyiz.

  Edremit Hurdacısı

  Edremit merkez mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda metal ve plastikleri eriterek insanlığın geleceğini kurtarıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda satışı sebebiyle telefonlarımızı tuşlamalısınız. Edremit hurdacı firması olarak Balıkesir bölgesinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeniz için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Edremit hurdacı firma mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Balıkesir Edremit çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Balıkesir şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Edremit daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Balıkesir Edremit bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Edremit Hurdacı Numarası

  Edremit hurdacılık her tür hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Balıkesir Edremit hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz. Boşa süre harcamadan arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın.

  Edremit Krom Hurdası Alım Satımı

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Edremit hurda krom tank ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımını okumak bilgi edinmenizi sağlayabilir.

  Edremit Hurda Alanlar

  Tonajlı hurda alüminyum, hurda kablo, bakır hurdası, çatı minare kurşunu,hurda çinko, hurda sarı ve inşaat demiri alımı yaparken yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Edremit hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Edremit kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin değerini düşürüyor. Edremit geri dönüşüm firması Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi sarı hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda çelik alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Edremit Alüminyum Hurdası Alanlar

  Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Şirketimize verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Balıkesir Edremit alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Sitemizdeki Edremit alüminyum ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Edremit ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız.

  Edremit Sarı Hurda Alım Satımı

  Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketi tüm bu hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

  Bu nedenle Edremit sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Balıkesir Edremit hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Gerçeği demek lazım ise sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Sitemizdeki Edremit hurda sarı pirinç ton fiyatları günceldir. Daha doğru bilgi edinmek için sarı pirinç hurda alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz.

  Edremit ilçesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metali halk ağzıyla renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır.

  Edremit Kablo Hurda Alım Satımı

  Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satacak olanlar bizi arayabilir. Balıkesir Edremit ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncülük yapıyoruz.

  Adresten hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Edremit hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Edremit hurdacı firmayız. .

  Kablo hurda alanlar içerikli yazıya bir göz atabilirsiniz. Balıkesir Edremit hurda kablo alanlar içinde yüksek kilo fiyatını vermekteyiz. Çünkü sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Burada yayınlanan Edremit kablo kilo fiyatını whatsapp grubumuzda anlık bir biçimde paylaşıyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Edremit bölgesinde çoğunlukla toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini anında ödüyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz.

  Edremit Çinko Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Edremit ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Edremit hurda çinko kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı paylaşımına mutlaka bir göz atın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayın.

  Edremit Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Edremit içinde bakır hurdası alıyoruz. Buradaki Balıkesir Edremit bakır ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak yollamaktayız. Balıkesir Edremit hurda bakır alan yerler içindeyiz. Kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Edremit bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Edremit hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurda alanlar konumuzda geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Hurda Demir Alımı

  Unutmayın ki her çeşit demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Edremit bölgesinin tamamında demir hurdası alımı yapıyor.

  Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı paylaşımımızı ziyaret ederseniz şahane olur.

  Edremit etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Demir, yeryüzünde en fazla çıkarılan metaller içindedir. Buradaki Balıkesir Edremit 1.sınıf hurda demir fiyat listesini isteyene saat başı ulaştırıyoruz.

  Edremit Kurşun Hurda Alanlar

  Metal kurşun eski madenlerdendir. Balıkesir ve Edremit kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Buradaki Edremit çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir. Cami kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurda alan yerler makalemize göz atabilirsiniz.

  Edremit Sac Hurdası Alımı

  Edremit Balıkesir bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

  2. El Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında en yüksek fiyatı sunmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel yeniden farkı bulunmayan 2.el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

  En Yakın Edremit Hurdacı

  Edremit en yakın hurdacı firması olarak hurda alırken ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Edremit bölgesinde hurda malzeme alırız. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alan yerler Edremit bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Edremit hurdacı şirketi istihdamındaki çalışanlarımızla konumuzdan hurda alım satımı hizmetimiz var.

  Karton Hurda Alanlar

  Ederinden fazla fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alan yerler arasındayız. Edremit hurda kağıt alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile çalışarak iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası almaktayız. Sitemizdeki Edremit kağıt hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımlarında göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere ederinden fazla kâr elde etme şansı yöneltiyoruz.

  İkinci El Raf Hurdası

  Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Balıkesir Edremit 2.el raf kg fiyatını telegram gurubumuza üye olan kişilere her gün yollamaktayız. Raf hurda kilo fiyatı yazımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Edremit fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genelde restorasyon yapan marketler tarafından hurdaya ayrılan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni gibi 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz.

  Plastik Hurda Alan Hurdacılar

  Balıkesir ve Edremit bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir. Edremit plastik hurdası alanlar içinde lider konumdaki firmayız. Bu sayfadaki Balıkesir Edremit plastik fiyatları günceldir.

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En güncel fiyata mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız.

  Edremit Hurda Fiyatları

  Doğru fiyat listesine erişmek amacı ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken borsadan daha fazla ton fiyatları teklif ediyoruz. Edremit hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatları günlük değişiklik gösteriyor.

  Otomobil Hurdası Alanlar

  Pek tabi sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Edremit hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Edremit çevresinde hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda vagon, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz. Ama hurda otomobil trafikten çekme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  7/24 Açık Edremit Hurdacı

  7/24 hurda alan Edremit hurdacı olarak yirmi dört saat çalışıyoruz. Neredeyse iki bin iki senesinden bu zamana kadar hurdacılığa size hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

  İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

  2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma makinesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar firmamızı arayabilir. İkinci el endüstriyel tip restaurant mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, yemek dilendiricileri, krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, hücreli aspiratör vs lokanta ve restaurant tipi mutfak alet edavatını yakından incelemek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Titiz kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız.

  Kumaş Alanlar

  Spota düşmüş iç çamaşırı kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alıyoruz. Sayfamızdaki Edremit kumaş hurdası kilo fiyatı biraz önce güncellendi.

  Balıkesir Edremit kilo ile tartıp kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz. Balıkesir Edremit bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız.

  Edremit bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alımlarında istediğiniz yere gelecek araçlarımız var. Kilosuyla gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş satmak amacı ile bizi zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

  Edremit Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş apartmanların tekrar yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm tedbirler Daha önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan depolardır. Uzun zaman sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denmektedir.

  Akü hurdası fiyatları konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple şirketimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm tesisi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yaparlar. Arabalarda elektrik kaynağı bulunur. Akü içindeki kurşunlu suyu sebebi ile değerlidir.

  Edremit Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde lider olduk. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılması istenen iş yerinin detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan ekipmanın ayarlanması uygundur. Uzun zamandır bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini aldık. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Edremit fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz.

  Edremit 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Dolayısı ile kapanan esnaflardan satın aldığımız Edremit çevresinde yıkılan ardiye vb. binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

  Edremit Nikel Hurdası Alan Firmalar

  Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Özellikle %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Edremit hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alımında oldukça dikkatli davranmalıyız.

  Edremit Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa bir süreliğine kullanılan 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeni ile bizleri arayabilirsiniz. Makul fiyatlara temiz bir biçimde kullanılmış, 2. el salon takımı alabilirsiniz. Titizlik ile 2.el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı adresten iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile beyaz eşya hurdası alımı konulu sitemizi ziyaret edin Sahibinden satılık personel koltukları, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece yeteri miktarda bulunur.

  Edremit Hurda Klima Alım Satımı

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Edremit ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Edremit çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  Edremit Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda metallerin firmaya ait depoya yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Edremit Belediyesi’nce daha önceden bildirilen yerlere taşınır. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle anlaşmamıza göre molozların taşınması titizlikle yapılır.

  Edremit Hurdacı Sitesi

  Edremit sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Edremit hurdacılar sitesi içerisinde bulunan tesisimiz yardımıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sırf bu türdeki atıkları almıyoruz. Edremit ilçesinde yaşayanlara yaşanır bir Balıkesir ve şimdiki halinden yaşanabilir Edremit bırakmak için yılmadan çalışıyoruz.