İçeriğe geç

Eldivan Hurdacı Firma

  Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde alıyoruz. Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Güncel Çankırı Eldivan hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Hali hazırda Çankırı Eldivan hurdacı firmasıyız. Elbette ki Çankırı Eldivan merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çankırı geri dönüşüm firmaları arasındaki DEMTAŞ Metal beğenilerinizi toplamaya devam ediyor.

  Eldivan genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere gelmekteyiz. DEMTAŞ Metal şirketimizle Eldivan bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Eldivan merkezinin tamamında hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları alım satımı yapmaktayız. Eldivan hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Eldivan meydanında yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Çok miktarda hurda malzeme alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Çankırı hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Eldivan hurdacı firmaları içinde öncüyüz.

  Çankırı Eldivan Hurdacı Firmalar

  Eldivan hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Çankırı Eldivan bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı sebebi ile numaramızı çaldırabilirsiniz. Çankırı ilinin sempatik ilçesi Eldivan gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Eldivan ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Eldivan genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Eldivan hurdacı olarak Çankırı genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda için müsait hurda nakil araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz.

  Eldivan Hurdacı Numarası

  Çankırı Eldivan adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satmak sebebi ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Eldivan hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Boş yere süre harcamadan arayıp güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

  Krom Hurda Alan Hurdacı

  Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Eldivan krom ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayınız.

  Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

  Eldivan Demir Hurdası Alım Satımı

  Anlık demir hurdası fiyat listesi için Eldivan hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız. Eldivan etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

  Demir, yeryüzünde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Çankırı Eldivan hurda demir fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Eldivan ilçe genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

  Hurda Çinko Alanlar

  Sayfamızdaki Eldivan çatı söküm çinkosu kg fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Hurda çinko fiyatları çinko hurda hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Eldivan ilçesinin tamamında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Eldivan Sarı Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  İtiraf etmek gerekirse hurda sarı adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Eldivan genelinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı ismi verilmiştir. Buradaki Eldivan hurda sarı pirinç fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı konulu yazıya göz atabilirsiniz. DEMTAŞ Metal hurdacılık tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor.

  Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Çankırı Eldivan hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor. Bu sebeple Eldivan sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız.

  Eldivan Kurşun Hurda Alan Firmalar

  Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Hurda kurşun alımı sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alım satımı yaparız. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Çankırı Eldivan kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Eldivan kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

  Sac Hurdası Alımı

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamızda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Eldivan çevresinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Eldivan Hurda Kablo Alım Satımı

  Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Çankırı Eldivan hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız genellikle iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Eldivan ilçesinde hurda kablo alan firmayız.

  Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz. Sayfamızda bulunan kablo hurdası alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Piyasada çoğunlukla ele geçen %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Çankırı Eldivan hurda kablo kg fiyatı güncelliğini koruyor.

  Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablo alan Eldivan hurdacı firmayız. . Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo alanlar için önemlidir. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı öneriyoruz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda fare yemez kablo ticareti için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çankırı Eldivan bölgesinin tamamında TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz.

  Eldivan Bakır Hurdası Alım Satımı

  Eldivan bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Eldivan yanık bakır hurdası kg fiyatı günceldir. Çankırı Eldivan bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında nakit ödeme yapıyoruz. Eldivan bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bakır hurda alanlar makalemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır alan Eldivan hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Eldivan Alüminyum Hurdası Alanlar

  Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Çankırı Eldivan alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Eldivan hurda alüminyum ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Alüminyum hurdası alanlar içerikli makaleye bir göz atabilirsiniz

  Her türlü hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz.

  Eldivan bölgesinde alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek ticareti amacıyla arayın.

  Eldivan Hurda Alan Firmalar

  Eldivan adresten hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zararı önlemek için hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenizin kıymetini düşürmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Eldivan ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor.

  Tonajlı demir hurdası, bakır hurda, hurda kurşun, kablo hurdası, hurda çinko, sarı ve alüminyum alımlarında yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Eldivan hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Hurda zamak, CNC artığı hurda, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar içindeyiz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Eldivan bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Eldivan çevresinde en fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Eldivan Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Eldivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan moloz dökme alanlarına naklediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

  Hurda Nikel Alan Firma

  Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla hurda nikeller alınırken oldukça dikkatli çalışılmalıdır. Eldivan hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel, anot nikel hurda alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz.

  Eldivan Bina Yıkımı

  Yıkım sırasında istenilen tüm tedbirler Bina yıkımı hurdaları bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş kapılar, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda eşyayı değerinde satın alıyoruz. Eldivan kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenmesi gereken apartmanların tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Eldivan Hurdacılar Sitesi

  Eldivan oto sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Gençlere şimdiden daha yaşanabilir bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Eldivan hurdacılar sitesindeki dükkanımızın vasıtasıyla hurda eşya alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Eldivan Cam Hurdası Alanlar

  Cam yarısaydam yada saydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi suları muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan malzemenin adıdır. Eldivan ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunuyoruz. Genellikle şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, araba camları biçiminde hurda cam yüklü miktarda geri dönüştürülüyor.

  Eldivan Hurda Araç Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Eldivan hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Eldivan çevresinde hurda araç alım satım hizmetleri veriyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araba, zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, vagon hurdası, motor hurdası . Fakat hurda araba trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Eldivan 2. El Restoran Ekipmanları Alanlar

  İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar satan yerler bizi arayabilir. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi ocak, endüstriyel aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, salata ve meze reyonları vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alım satımı yapıyoruz.

  Eldivan Kumaş Alımı

  Parti malı dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası için anında ödeme yapılır. Çankırı Eldivan çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapılır. Kiloyla hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceketlik, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satmak amacı ile bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayın. Çankırı Eldivan etrafında viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alımları için adresinize uzman ekibimizi gönderiyoruz. Çankırı Eldivan kiloyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bu sitede bulunan Eldivan kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz.

  Eldivan Güncel Hurda Fiyatları

  Sitemizde bulunan hurda fiyatları metine göz atabilirsiniz Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde diğer Eldivan hurdacı firmalarından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Eldivan hurdacısı olarak hurda alımı yaparken kullanılan ton fiyatları her dakika değişiyor.

  Eldivan İkinci El Raf Hurdası

  Genellikle yenilen mandıralar tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz. Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki Eldivan ikinci el raf fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Raf hurdası alan yerler bölümümüze bir bakınmak istersiniz. Eldivan ikinci el raf hurda satışı yapmak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Eldivan Karton Hurdası Alım Satımı

  Daha fazla fiyata kağıt peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Eldivan hurda karton fiyatları bugün güncellenmiştir Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik sayesinde sizlere normalden fazla miktarda kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. Eldivan kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satabilirsiniz.

  Eldivan Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

  Çankırı şehri Eldivan ilçesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Eldivan hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Buradaki Eldivan hurda naylon ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız. En avantajlı fiyata hurda pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda alıyoruz.

  2.El Eşya

  Titiz ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yerden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı hakkında bilgi paylaşılmış sitemize erişebilirsiniz Eldivan Çankırı ilçesinde kullanılmış, 2. el koltuk alabilirsiniz. Sahibinden satılık bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları alıyoruz. Az kullanılmış ikinci el TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadı ile bizi tuşlayabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Eldivan Hurdacı Firması

  Nerdeyse yedi yıldır hurda alım yapıyoruz. Geçen senelerin sağladığı özgüvenle teknolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Eldivan hurdacı şirketimiz vasıtası ile zaman farketmeksizin açığız.

  Eldivan Akü Hurda Alanlar

  Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Motosikletlerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Hurda akü alan yerler sayfamızı incelemelisiniz. Dolayısıyla DEMTAŞ Metal benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan depolardır. Akü içindeki kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir.

  En Yakın Eldivan Hurdacı Telefon Numarası

  Eldivan en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle her cinsten hurda eşya alıp satarken yolladığınız konuma geliyoruz. Eldivan hurdacıları arasında olan firmamız ile adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. DEMTAŞ Metal hurdacılık olarak Eldivan bölgesinde her tür hurda alırız. Bu sebeple müşterilere en yakın hurda alan yer Eldivan bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız.

  Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

  Her türde yıpranmamış ikinci el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Kullanılmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan işletmeyiz alım satımında iyi fiyatı veriyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  Eldivan 2.El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde alçı sıva mikseri, boya tabancası, yük asansörü, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Birde batan şirketlerden edindiğimiz Yıkılan lokanta binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

  Eldivan Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Başlamadan önce yıkımı teklif edilen mülkün detaylı şekilde incelenmesi gerekir. Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay değildir. Uzun süredir on binlerce fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik.

  Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde lider olduk. Çankırı Eldivan fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.