İçeriğe geç

Enez Hurdacı Telefonu

  Enez hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Edirne Enez merkezinin tümünde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları alım satımı için eşyanın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Enez merkezinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle Enez araç göndermekteyiz. Edirne Enez ilçesine bağlı Enez merkez hurdacı firması olarak her türlü hurda alıyoruz. Edirne hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Güncel Enez hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Aslında Edirne Enez hurdacı firmaları içerisindeyiz. Lakin Enez merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Edirne Enez ilçesi etrafında hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz.

  Edirne Enez hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi alıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Enez hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Edirne hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Enez Hurdacı Firma

  Enez hurdacı olarak Edirne ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda için orada bulunan hurda alım personellerimizi yönlendirmekteyiz. Enez merkez mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek sizin ve bizim geleceğini koruyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı için telefonlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Enez hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Enez içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Edirne merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Enez gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf Edirne Enez bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Enez Hurdacı Telefon Numarası

  Edirne Enez hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Enez hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayın günlük hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda fiyatları istemek amacı ile iş yerimizi arayabilirsiniz.

  Enez Hurda Krom Alanlar

  201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Buradaki Edirne Enez hurda krom tank fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar gönderimize kesinlikle göz atabilirsiniz. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

  Enez Hurda Demir Alan En Yakın Firma

  Enez çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar gönderisine bir göz atmalısınız. Anlık güncel hurda demir fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın.

  Unutmayın ki her türden demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Enez extra demir hurda ton fiyatını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Enez genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

  Enez Hurda Çinko Alan Firma

  Sayfamızdaki Enez hurda çinko levha fiyatları daima güncelleniyor. Çinko hurda ton fiyatı gönderisine göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Edirne, Enez ve çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Enez Sarı Hurda Alan Firmalar

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden Enez sarı pirinç hurda alan firmalar içindeyiz. Enez hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Sayfamızdaki Enez hurda sarı kg fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler başlığıyla paylaşılmış içeriği ziyaret edin. Pirinç metali halk dilinde renginden dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır.

  Gerçeği söylemek gerekirse hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Demtaş Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda radyatör, hurda sarı fosfor, bronz hurda almaktadır. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Enez ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda kilo fiyatı bölümümüzü gezmek öğrenmenizi sağlar. Enez Edirne kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Buradaki Enez hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Cami kurşunu, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alıyoruz.

  Enez Hurda Sac Alan Hurdacı

  Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapanlar arasındayız. Enez etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle.

  Enez Kablo Hurdası Alımı

  Çünkü sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Enez hurdacı arayanlar için buradayız. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar kablo hurdası almaktayız.

  Enez bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Enez elektrik kablosu ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler hemen arayın. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Kablo alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyun. Fakat tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyat listesini sunuyoruz. Enez ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Edirne Enez hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir.

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Piyasada sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

  Enez Bakır Hurda Alımı

  Bakır hurda alanlar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Enez genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Enez hurdacı numarasını acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

  antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Buradaki Enez bakır hurdası ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Edirne Enez bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Enez bakır hurda fiyatları için arayın.

  Enez Alüminyum Hurdası Alanlar

  Sitemizde yer almakta olan Enez alüminyum hurda kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar metni okuyun. Hurdacı firmamıza güven duyanların destekleriyle sürekli kurumsallaşıyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

  Enez ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan firmayız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız.

  Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Edirne Enez alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

  Her nevi alüminyum hurda alımı yapılır. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu yapıyoruz.

  Enez Hurda Alan Firma

  Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Enez ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her türlü krom hurdası alım satımı yapıyor. Hurda sarı almak için kapınıza gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

  Enez yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Elinizdeki hurdayı hemen satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanın değerleri düşmektedir. Yüksek tonajlı ekstra demir, bakır hurda, kurşun, kablo hurdası, hurda çinko, sarı ve hurda alüminyum alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. Enez hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

  Klima Hurda Alan Hurdacı

  Klima hurdası Enez bölgesinde çok alımı yapılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Enez etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Enez Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Enez Belediyesi’nce planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır. Enez hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda eşyaların işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Enez Nikel Hurdası Alan Firmalar

  Dolayısıyla hurda nikel alımında elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Enez hurda nikel alıyoruz. Edirne Enez bölgesinde nikel turbo, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel , %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirlidir.

  Enez Bina Yıkımı

  Yıkımda hurda pimapen, sökülen penceler, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurdaları almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen penceler, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurdaları almaktayız. Yukarıda fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Hurda karşılığında yıkım yapılırken istenilen güvenlik önlemleri Enez kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılacak binaların yenilenerek yapılması için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

  Enez Hurdacı Sitesi

  Enez OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Enez halkına daha güzel bir şehir bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alımını gerçekleştirmiyoruz. Enez hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda dükkânımız sayesinde sektörde hizmet ediyoruz.

  Enez Hurda Cam Alan Hurdacı Firmalar

  Enez çevresinde hurda cam alan yerler arasında bulunmaktayız. Bu dönemde rengarenk cam şişe, araç camları şeklinde hurda cam türleri oldukça fazla bulunuyor. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeyi muhafaza eden amorf katı maddedir.

  Enez Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Enez yakınlarında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araba, hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

  Enez 2.el Restoran Ekipmanı Alımı

  İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi yemek ocağı, paslanmaz krom meze dolapları, küvet, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemek amacıyla sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. 2. El paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak ısıtma makinesi satmak isteyenler bizi arayabilir.

  Kumaş Alanlar

  Sayfamızdaki Enez hurda kumaş ton fiyatları yedi günde bir güncelleniyor. Kiloyla hurda ceketlik, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş alımı için bizi şimdi arayın. Enez çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. Enez kiloyla kumaş hurda alan yerler içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet veriyoruz.

  Enez etrafında hurda kumaş almaktayız. Spota düşmüş tekstil artığı parça kumaş, nevresim kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı için peşin para ödeme yapılır.

  Anlık Güncel Enez Hurda Fiyatları

  En güncel hurda kilo fiyatına erişmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Daha detaylı hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Enez hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi piyasada çabucak değişmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında borsa fiyatlarından daha fazla fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Sitemizdeki Edirne Enez ikinci el market rafı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda raf alan hurdacı firma makalesini incelerseniz iyi olur. Raf hurdası Enez alımı sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla restorasyon yapan kasaplardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları arasından seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz.

  Enez Kağıt Hurda Alımı

  derinden çok hurda kağıt fiyatları ile kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete, bristol hurda, kağıt bardak alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına piyasadan yüksek kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Hurda karton alım satımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Edirne Enez karton hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız Enez hurda kağıt alıp satanlar içindeki Demtaş Metal sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli ton fiyatı edinebilirsiniz.

  Plastik Hurdası Alımı

  Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Edirne il Enez bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin hurda alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen, hurda şeffaf naylon alım satım işleri yapmaktayız.

  Enez plastik hurdası alımı yapan firmalar içinde öncü firmayız. Buradaki Edirne Enez plastik ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  İkinci El Ev Eşyası

  Makul fiyatlarla yeni, 2. el oturma grubu alabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltukları satılır. Kısa bir zaman 2.el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip oturma gruplarını yerinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alan firma konusunda bilgi içeren gönderimizi okuyabilirsiniz Kısa süreliğine kullanılan 2. El derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak için çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Enez Hurdacı Firma

  Sektörde uzun yıllardır Enez hurdacı olarak faaliyet göstermenin bahşettiği tecrübelerle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Enez hurdacı firmamız sayesinde haftanın yedi günü atık hurda alıyoruz. Yaklaşık yirmi beş senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

  Enez Hurda Akü Alımı

  Zamanla enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurda ton fiyatı yazımızı incelemek bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Bu nedenle Enez hurdacısı gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akü başka deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı bulunuyor.

  En Yakın Enez Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Enez ilçesinin etrafında her cins hurda eşya alıyoruz. Enez en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya alırken yerinize gelmekteyiz. Enez hurdacı şirketi firmamızla yerinden hurda alım satımı hizmetimiz var. Böylece atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Enez genelinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız.

  Enez Az Kullanılmış Jeneratör Alan Yerler

  Endüstriyel sıfır gibi 2.el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alıyoruz.

  Enez İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında alçı makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Enez bölgesinde yıkılmış depo vs. binalardan satın alınan sıfır ayarında 2. el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz. Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalmış iş yerlerinden almış olduğumuz

  Enez Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Enez fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Yıllardır yüzlerce fabrika söküm ihalesi tamamladık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içinde lider bir yerdeyiz. Profesyonelce tesislerin sökümünü yapıyoruz. Öncelikle sökümü arzu edilen üretim yerinin detaylı şekilde incelenmesi gerekiyor. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir.