İçeriğe geç

Karamehmet Hurdacı Firma

  Karamehmet mahallesinde hurdacı firması olarak her tür hurda eşyanızı nakit alıyoruz Karamehmet mahallesi bölgesinde hurda ve kullanılmış eşya için nakit ödemeler yapmaktayız Ergene Karamehmet mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lideriz.

  Tekirdağ Ergene Karamehmet mahallesi hurdacı firma olarak Karamehmet mahallesi etrafında hurdacılık yapıyoruz. Anlık Ergene Karamehmet hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz.

  Aslında Ergene firmalar içerisindeyiz. Fakat Ergene Karamehmet mahallesinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Ergene Karamehmet mahallesine yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı olan Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor. Ergene Karamehmet hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.

  Tekirdağ Ergene çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla ekip gönderiyoruz Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Tekirdağ hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

  Karamehmet Hurdacıları

  Karamehmet bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek milletimizin geleceğine fayda sağlıyoruz. Karamehmet hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Tekirdağ Ergene Karamehmet çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ergene mahalle merkezinde ve Karamehmet mahallesi çevresinde her türde hurda alan firmalar arasında en iyi hurda fiyatını vermekteyiz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Karamehmet daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Tekirdağ Ergene Karamehmet mahallesinde değil, her mahallede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ Ergene hurdacı firması olarak ilçesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Tekirdağ merkez hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz.

  Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Cevherlerin yeraltından çıkartılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zordur. Hammaddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

  Profesyonel bir Tekirdağ Ergene geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yaşadığımız dünyadaki doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaçı çok gibi gözüksede nüfusla birlikte dünyanın doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarmaktadır. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillerede saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin sebebidir. Hurdaların geri dönüşümünde kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye vereceği zararın önüne geçmektedir.

  Karamehmet Hurdacı Telefonu

  Tekirdağ Ergene Karamehmet hurdacı telefonu bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir. Karamehmet adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer alıyor. Boşa zaman harcamadan arayın anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir.

  Karamehmet Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Karamehmet bölgesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Bu sebep ile Karamehmet Mahallesi sarı hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Sizinde öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

  Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımında öncüdür. Pirinç metali yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir.

  Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda türü yoktur. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki metne bir göz atabilirsiniz. Karamehmet Mahallesinde hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

  Karamehmet Bakır Hurda Alan Yerler

  Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sitemizde detaylı bilgi var. Karamehmet hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bu sitede yayımlanan Karamehmet soyma bakır hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı yollanmaktadır. Tekirdağ Ergene Karamehmet hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Karamehmet mahallesi hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Karamehmet bölgesinde hurda bakır alıyoruz.

  Karamehmet Kablo Hurda Alanlar

  Karamehmet mahallesi bölgesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Etrafta sıklıkla edinilebilen %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablolar alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Genelde yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz.

  İlaveten hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılıyor. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü Demtaş Metal ismiyle sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en güncel fiyatları sunuyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Tekirdağ Ergene Karamehmet hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı için yerinize geliyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Karamehmet hurdacı firmayız.

  Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı dileyenler bizi arayabilir. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve de dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Karamehmet ttr kablo hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Karamehmet Mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Tekirdağ hurda kablo konuya göz gezdirebilirsiniz.

  Karamehmet Hurda Alüminyum Alımı

  Sizlerin destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Ergene Karamehmet Mahallesi alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası alıyoruz.

  Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Daha güncel alüminyum hurdası alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. Karamehmet bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası Karamehmet hurdacılık firmasıyız. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız.

  Karamehmet Mahallesinde Hurda Alanlar

  Karamehmet mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın piyasa değerleri düşüyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tekirdağ Ergene Karamehmet geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor.

  Üretim tesislerinden imalat artığı hurdası almak için yerinize geliyoruz. Kırpıntı hurdaları biriktirmenize yardım etmekteyiz. Fabrikalara hurda konteynerı veriyoruz.

  Tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko, toplama demir aldığımızda fiyat listesi sunmaktayız. Karamehmet hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Karamehmet Krom Hurdası Alanlar

  Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Ergene Hurda krom alım satımı sayfamıza bir göz atmak isteyebilirsiniz. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

  Karamehmet Sac Hurda Alan Yerler

  Karamehmet mahallesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

  Karamehmet Hurda Çinko Alım Satımı

  Bu sayfadaki Karamehmet hurda nikel ton fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurda fiyatı gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Ergene Karamehmet etrafında hurda çinko alıyoruz. Tekirdağ Çinko hurda fiyatı paylaşımımızı mükemmel olur.

  Karamehmet Demir Hurda Alım Satımı

  Güncel demir hurdası kilo fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı paylaşımımıza göz atmalısınız. Demir hurdası, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Karamehmet extra demir hurda ton fiyatını dileyene ücretsiz gönderiyoruz.

  Karamehmet çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı gönderimize bir bakmak istersiniz. Karamehmet genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz.

  Karamehmet Hurda Kurşun Alan Firma

  Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat sunuyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renklidir. Tekirdağ Ergene ile Karamehmet kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Karamehmet kurşun hurda fiyatları az önce güncellenmiştir.

  En Yakın Karamehmet Hurdacı Numarası

  En yakın Karamehmet hurdacı firma hizmetleri ile hurda metal alımında ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Karamehmet genelinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Karamehmet etrafında hizmetler veriyoruz. Karamehmet mahallesi hurdacı şirketi olarak arzu ettiğiniz mekandan hurda malzeme almaya başladık.

  Karamehmet Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Üst taraftaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz. Ergene Karamehmet mahallesi kentsel dönüşümü sebebiyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm iş güvenliği önlemleri

  Bina yıkımından sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

  7/24 Açık Karamehmet Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Karamehmet mahallesi hurdacı firması olarak gece gündüz hurda alıyoruz. Yaklaşık yirmi sekiz yıldır hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Sektörün bahşettiği özgüven vasıtası ile tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Karamehmet Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Karamehmet hurda plastik alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Karamehmet hurdacısıyız. Sayfamızdaki Karamehmet hurda plastik ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri vardır.

  Tekirdağ ve Karamehmet bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En yüksek fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

  Karamehmet 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış ev vs binalardan sökülmüş yeni ayarında ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas eden fabrikalardan edindiğimiz

  Anlık Güncel Karamehmet Hurda Fiyatları

  Güncel bilgiye erişmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer hurdacılardan özel ton fiyatı ödüyoruz. Karamehmet hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri piyasada an be an değişiyor.

  Karamehmet Hurda Raf Alımı

  Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. Ergene Raf hurda alan hurdacı hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Sitemizde yayımlanan Karamehmet çıkma raf ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alanlar yazısını okusanız iyi olacaktır. Hurda raf Karamehmet satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen elbiseciler tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el hurda raf satıyoruz.

  Karamehmet Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

  Tekirdağ Ergene Karamehmet çevresinde anot nikel hurda, turbo nikel, %99 şablon nikel hurda ile %95 nikel şablon alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Bu nedenle nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca dikkatle çalışılmalıdır. Tekirdağ Ergene ve Karamehmet hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir.

  Karamehmet Fabrika ve Makine Sökümü

  Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini aldık.

  Fabrika sökülürken önce yıkılacak üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Bu sayede Ergene fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler arasında nam saldık. Karamehmet fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

  Karamehmet Hurdacı Sitesi

  Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Karamehmet hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Tekirdağ Ergene Karamehmet mahallesi yaratmak için çok çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

  Karamehmet Araç Hurdası Alan Hurdacılar

  Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Karamehmet mahallesi etrafında hurda araç alıyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, hurda motor . Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

  Karamehmet Hurda Kağıt Alanlar

  Daha fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz. Karamehmet hurda karton aldığımız alanlar içindedir. Buradaki Karamehmet hurda karton ve kağıt fiyatları güncellenmiştir İlçenin tamamında 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere normalden fazla oranda kazanma imkanı veriyoruz. Karamehmet kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz.

  Karamehmet Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alımı için arayınız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en yakın yerlerdeniz.

  Karamehmet Hurda Klima Alan Yerler

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Karamehmet etrafında 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkinci el klima Karamehmet mahallesi bölgesinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer alır.

  Karamehmet Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımında antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların taşınma işi titizlik ile yapılır. Molozlar Ergene Belediyesi’nce önceden planlanan yere nakledilir. Karamehmet hurdacı tarafından alınan her nevi hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

  Karamehmet Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

  Hurda akü içerdiği kurşunlu sıvılar nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan cihazdır. Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Hurda akü alanlar yazımızı dolaşmak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Otomotiv sektöründe elektrik deposu kullanılabiliyor. Akü hurda alan hurdacı akü hurdası konusunda bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla Demtaş Metal benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alan tesisler arasındadır.

  Karamehmet 2.El Eşya

  Yeni gibi 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları elimizde çok miktarlı mevcuttur. Değerinden ucuz fiyata sıfır gibi, ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını konumunuza gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacı firma başlıklı içeriğe ulaşabilirsiniz