İçeriğe geç

Misinli Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Misinli mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda eşyayı nakit almaktayız Her nevi hurda malzeme alıyoruz. Güncel Ergene Misinli hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz. Normalde Ergene firmasıyız. Lakin Misinli mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Tekirdağ hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

  Tekirdağ genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Misinli mahallesindeki her konuma uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Demtaş Metal olarak Tekirdağ Ergene mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Tekirdağ Misinli mahallesinde az kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler alımı için peşin ödeme yapmaktayız Ergene hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Ergene Misinli mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Çok miktarda hurda eşya alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı firmalar içindeyiz. Ergene Misinli mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz.

  Ergene Misinli Hurdacı Firma

  Misinli hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Tekirdağ Ergene Misinli içerisinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak nedeniyle mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. Tekirdağ ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Misinli daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Tekirdağ Ergene Misinli için değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz. Ergene hurdacısı olarak ilçesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Misinli mahallesinde ve Ergene merkezinde her nevi hurda eşya alanlar arasındayız. Tekirdağ merkez hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Misinli genelinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan metalleri eriterek çocuklarımızın faydalanması için çalışıyoruz.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metal cevherlerinin yeraltından kazılarak işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Hurda madenin geri dönüşümü üretilmesinde harcanan enerjiden yüzde 90 daha az olacaktır.

  Karbon emisyonunu azaltır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümünde harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçmektedir.

  Doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsada artan nüfus ile beraber tüketimde artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı kurtarır. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek zamanlara saklıyoruz.

  Misinli Hurdacı Numarası

  Tekirdağ Ergene Misinli Mh hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Misinli Mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Boşa zaman harcamadan numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacı ile mobil hattımızı aramalısınız.

  Misinli Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz ticaretinde piyasaya hakimdir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri vardır. Misinli mahallenin tümünde hurda sarı alıyoruz.

  Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Bu sebeple Misinli sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Sarı alan hurdacılar başlıklı konuya göz atın. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Misinli hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Misinli Bakır Hurda Alım Satımı

  Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Misinli mahallesinde hurda bakır fiyat listesi için arayın. Misinli genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Misinli soyma bakır hurdası fiyatları güncelliğini koruyor. Tekirdağ Ergene Misinli bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanlar yazımızda detaylı bilgi var. Bakır alan Misinli hurdacı firmamızı şimdi arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alıyoruz.

  Misinli Hurda Kablo Alımı

  Üstelik hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Tekirdağ Ergene Misinli hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

  Misinli mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi arayın. Bunların yanısıra enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Detaylı bilgi almak için sayfamızdaki Tekirdağ hurda kablo alan yerler metine bir göz atabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Her tür hurda kabloyu alan alan Misinli Mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

  İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde yer almakta olan Tekirdağ Ergene Misinli elektrik kablosu kilo fiyatını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Misinli etrafında sıklıkla satılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

  Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır teller sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Adresten hurda tek damar kablosu, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Tekirdağ Ergene Misinli hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları alımı için buradayız.

  Misinli Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Ergene Misinli alüminyum hurdası alan yerler arasında lideriz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Bunun ile birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Sizin sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. . Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda Misinli hurdacı firmaları içindeyiz. Misinli mahallesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını sizinle birlikte gerçekleştiriyoruz.

  Misinli Mahallesi Hurda Alan Hurdacı Firma

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Misinli mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik. Misinli Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürüyor.

  Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almak amacaı ile kapınıza geliyoruz. Kırpıntı hurdalarınızı biriktirmenize imkan sağlamaktayız. İmalathanelere ve üretim yerlerine hurda konteynerı getiriyoruz.

  Misinli mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurda paslanmaz almak için evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içindeyiz. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum,demir ve sarı alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Misinli hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkmaktayız.

  Misinli Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatı bölümüne bir göz atabilirsiniz. Çok sert yapısıyla zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılıyor. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Hurda krom fiyatı yazısına kesinlikle göz atmalısınız.

  Misinli Mahallesinde Hurda Sac Alan Hurdacı

  Veranda çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz. Misinli çevresinde sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satmak nedeniyle arayın. Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac mevcuttur.

  Misinli Mahallesi Hurda Çinko Alan Hurdacılar

  Misinli mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. Tekirdağ Hurda çinko alan yerler yazımızı ziyaret etmeyi unutmayın. Sitemizdeki Tekirdağ Ergene Misinli çinko hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar makalesini okuyabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayın.

  Misinli Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

  Demtaş Metal Tekirdağ Ergene Misinli mahalle genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Demir, yer kabuğunda en fazla kullanılan madenler içindedir. Buradaki Misinli extra demir hurda ton fiyatları güncelliğini koruyor. Bildiğiniz gibi her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapıyoruz.

  Anlık güncel hurda demir fiyatı istemek nedeniyle firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar linkine tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfamızı ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır. Misinli mahallesi ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz.

  Misinli Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk satışı yapmak nedeniyle firmamızı rayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Metal kurşun hala kullanılan madendir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Tekirdağ Ergene Misinli Mahallesi hurda kurşun aldığımız mahallelerden biridir. Sitemizde paylaşılan Misinli hurda Cami kurşunu fiyat listesini talep edenlere güncel olarak yollamaktayız.

  En Yakın Misinli Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Misinli etrafında hurda malzeme almaktayız. Misinli en yakın hurdacı deposu servisi ile hurda malzeme alımında adresinize deneyimli ekip yolluyoruz. Misinli hurdacı sitesi bünyesindeki personelimizle konumdan her türde hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Bu yöntem ile atık eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Misinli mahallesinde hizmetler sunmaktan onur duyarız.

  Misinli Mahallesinde Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken binaların yenilenerek inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenilen tedbir önlemleri

  7/24 Hurda Alan Misinli Mahallesinde Hurdacı

  Yılların bahşettiği profesyonellikler aracılığıyla tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Misinli mahallesinde hurdacı olan şirketimiz ile cumartesi, pazar bile hurda malzeme alıyoruz. Nerdeyse yirmi dokuz senedir hurdacılık faaliyetleri vermekteyiz.

  Misinli Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

  Misinli hurda plastik alım satımı yapanlar içinde olan Misinli hurdacısıyız. Buradaki Misinli plastik hurdası kilo fiyatını abonelerimize bedelsiz ulaştırılmaktadır Tekirdağ ile Misinli bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alıyoruz.

  Misinli İkinci El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda plywood alıp satıyoruz. Ayrıca malesef işi bırakan şirketlerden edindiğimiz Yıkılan market vs binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler satıyoruz.

  Anlık Güncel Misinli Hurda Fiyatları

  Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken borsadan yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Hurda bakır fiyatları başlıklı metne göz atın Doğru kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurabilirsiniz. Misinli Mahallesinde hurdacısı olarak hurda alımında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında her saat değişiyor.

  Misinli Hurda Raf Alan Yerler

  Özellikle kapanan işyerleri tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı öncülük ettiğimiz alanlardandır. Ergene Raf hurdası fiyatı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Buradaki Tekirdağ Ergene Misinli hurda raf ton fiyatı biraz önce güncellendi. Raf hurda alan yerler bölümünü gezmelisiniz. Misinli 2. el raf hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Misinli Nikel Hurda Alan Firmalar

  Hurda nikel zehirlidir. Tekirdağ Ergene Misinli mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Bu mahallede %95 hurda nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, anot hurda nikel, turbo nikel alımı yapıyoruz.

  Misinli Fabrika Bozumu

  Profesyonelce fabrika ve tesislerin sökümlerini gerçekleştiriyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika yıkım ihalesi başarıyla tamamladık. Misinli fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Bu sayede Ergene fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştiren firmalar arasında meşhur olduk. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  Misinli Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Milletimize yaşanabilir bir Misinli mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Misinli hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımızın aracılığı ile hurda alım gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

  Misinli Mahallesinde Hurda Araba Alan Hurdacılar

  Çok sıkışık olmadığımızda Misinli mahallesi çevresinde hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Misinli mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Misinli Karton Hurda Alımı

  İlçenin tamamında beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurda, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent ile hurda satıcılarına daha yüksek oranda kazanım elde etme şansı sunuyoruz. Tekirdağ Ergene Misinli kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, koli hurdası satışı yapabilirsiniz.

  Değerinden yüksek fiyatlarla hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Misinli hurda karton kağıt kilo fiyatını dileyene saat başı gönderiyoruz

  Misinli Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Çalışmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan hurdacı firmalar arasındayız. Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satanlar arasında en yakın işletmeyiz.

  Misinli Mahallesinde Klima Hurdası Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Misinli etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Misinli mahallesi mahallesinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alıyor.

  Misinli Mahallesi Moloz Dökümü

  Misinli hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdanın işyerimizi taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Ergene Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden planlanan moloz döküm yerlerine dökülür. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınma işi güvenle yapılmaktadır.

  Misinli Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

  Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suyu sebebiyle oldukça kıymetlidir. Hurda akü fiyatı paylaşımını geziniz. Bu nedenle depomuz vb. fabrika içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan hurdacı bölümümüzü incelerseniz harika olacaktır.

  Misinli 2.el Ev Eşyası

  Çok az kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak alıcı bulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı yerinizden alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alan yerler konulu gönderimizi ziyaret ediniz İyi durumda 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları sormak maksadıyla çağrı merkezimizle etkileşime geçebilirsiniz. Tekirdağ Ergene Misinli çevresinde temiz biçimde kullanılmış ve ikinci el yemek odası tk. satabilirsiniz. 2. El ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası mevcuttur.