İçeriğe geç

Yulaflı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Ergene Yulaflı mahallesinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız. Şu an Ergene firmalar içerisindeyiz. Ancak Yulaflı mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Ergene hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

  Tekirdağ Ergene Yulaflı bölgesinin her yerinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle Yulaflı mahallesine kadar geliyoruz Yulaflı mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

  Yulaflı mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Ergene Yulaflı mahallesi etrafında hurda ve kullanılmış eşyalar alım satımı yapıyoruz Demtaş Metal olarak Tekirdağ Ergene ilçesindeki mahallelerde hizmet veriyoruz.

  Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Anlık Tekirdağ Ergene Yulaflı hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tekirdağ hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tekirdağ geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

  Ergene Yulaflı Hurdacısı

  Ergene hurdacı olarak ilçesinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yulaflı genelinde hurda alım satımı hizmetleri sürdürüyoruz. Atıkları eriterek insanlığın geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile telefon numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Ergene mahallesinde ve Yulaflı mahallesinde hurda ve 2.el ev eşyası alan yerler içerisindeyiz. Yulaflı hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Yulaflı merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı olarak her yıl gelişmekteyiz. Tekirdağ ilinin sempatik mahallesi Yulaflı gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sırf Yulaflı için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Metaller geri dönüştürülürken tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun iklimlere vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

  Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin ocaklardan yeryüzüne çıkartılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için gayet fazla enerji harcanmaktadır. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 çok az az olacaktır.

  Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi yeterli gibi gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmaktadır. Bu sayede doğal kaynakları çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

  Yulaflı Hurdacı Numarası

  Tekirdağ Ergene Yulaflı mahallesi hurdacılık hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Boşa süre harcamadan arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Tekirdağ Ergene Yulaflı Mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak için iş yerimizi aramanız gereklidir.

  Yulaflı Sarı Hurdası Alan Hurdacı

  Hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alım satımında en yüksek fiyatı vermektedir. Güncel sitemizdeki hurda sarı konuya bir göz atın. Pirinç hurdaya bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bu nedenle Yulaflı sarı pirinç hurda ticareti alan hurdacıyız. Tekirdağ Ergene Yulaflı hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

  Yulaflı mahallenin tümünde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri vardır. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurdası isminde bir hurda varolmamıştır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

  Yulaflı Mahallesi Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Sayfamızdaki Yulaflı yanık bakır hurdası kilo fiyatını talep edenlere her gün ulaştırmaktayız. Tekirdağ Ergene Yulaflı hurda bakır alan yerler arasındayız. TTR kırma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

  Bakır alan Yulaflı mahallesindeki hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgi var. Yulaflı mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için telefonumuzu arayınız. Yulaflı içerisinde bakır hurdası alıyoruz.

  Yulaflı Kablo Hurdası Alım Satımı

  Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası piyasası fazla fiyatlar veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Yulaflı Mahallesinde hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet etmeye devam ediyoruz. . Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, enya kablo hurdası almaktayız.

  Piyasada çoğunlukla toplanlanan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Yulaflı hurda kablo fiyat listesi biraz önce güncellendi. Tekirdağ Ergene Yulaflı hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Bununla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımında en güzel fiyat listesini teklif ediyoruz.

  Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Genelde yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Yulaflı mahallesinin tamamında hurda kablo alıyoruz.

  Hurda kablo içerdiği bakır tel nedeni ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Tekirdağ Ergene Yulaflı hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız.

  Yulaflı Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

  Alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yulaflı mahallesinin tamamında hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı için hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum içeriği okuyabilirsiniz. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Bizlere duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler.

  Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Her türden alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

  Ergene Yulaflı alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Sizlerin sayesinde her gün büyüyoruz.

  Yulaflı Hurda Alanlar

  Hurda alüminyum almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Yulaflı Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Bu neden ile hurdaların piyasa fiyatını düşürüyor. Yulaflı mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi hurda atık alım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alım satımı için adresinize kadar geliyoruz. Kırpıntı malzemelerinizi biriktirmenize yardımcı olmaktayız. Fabrikalara konteyner vermekteyiz.

  Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda kablo, bakır, kurşun,çinko hurdası, hurda sarı ve hurda demir alımlarında Tekirdağ Ergene Yulaflı pazarından daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Yulaflı hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik.

  Yulaflı Mahallesi Hurda Krom Alanlar

  Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alım satımı bölümümüzü okuyabilirsiniz. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alan hurdacılar krom hurda hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Yulaflı Mahallesi Sac Hurda Alım Satımı

  Depomuzda her kalitede 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Yulaflı etrafında hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru, şirketimizi tercih etmelisiniz. Kiler tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

  Yulaflı Çinko Hurda Alanlar

  Yulaflı etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alım satımı makalemize mutlaka göz atmalısınız. Bu sayfadaki Tekirdağ Ergene Yulaflı hurda nikel fiyatları güncelliğini koruyor. Çinko hurdası fiyatları makalesine göz atarsanız iyi olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Yulaflı Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

  Yulaflı mahallesinin tüm caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Demtaş Metal Yulaflı bölgesinin tümünde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Tekirdağ Ergene Yulaflı demir hurdası ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı talep etmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Unutmayın ki her türde demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir yangın merdiveni alırız.

  Yulaflı Mahallesinde Hurda Kurşun Alan Hurdacı

  Tekirdağ Ergene Yulaflı hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Tekirdağ Ergene Yulaflı kurşun hurda fiyat listesini bip grubumuzda hızlı bir şekilde paylaşıyoruz. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu biliniyor.

  En Yakın Yulaflı Hurdacı Telefonu

  En yakın Yulaflı hurdacı firma adıyla her cins hurda metal alımında adresinize geliyoruz. Yulaflı hurdacı olarak kapınızdan hurda malzeme alım ve satım hizmeti veriyoruz. Böylece hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yulaflı mahallesinde hizmet veriyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Yulaflı etrafında hurda malzeme almaktayız.

  Yulaflı Bina Yıkımı

  Yulaflı kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar imar edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler gibi her türlü hurda eşyayı almaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda gerekli tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan Yulaflı Hurdacı

  7/24 açık Yulaflı mahallesi hurdacı firması olarak 7/24 geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Sizlerin kazandırdığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bu günlere geri dönüşümde hemşerilerimize hizmet veriyoruz.

  Yulaflı Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

  Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Yulaflı plastik hurdası alan yerler içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Yulaflı plastik hurdası ton fiyatlarını isteyenlere saat başı yollanmaktadır Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Tekirdağ şehri Yulaflı mahallesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alımı yapmaktayız.

  Yulaflı İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan çıkma yeni ayarında 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alıyoruz. Şantiyelerde alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası ikinci el demir iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz

  Yulaflı Anlık Hurda Fiyatları

  Kesin kilo fiyatına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Yulaflı hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar piyasada saat başı güncelleniyor. Daha detaylı yeni hurda demir fiyatları metini okuyabilirsiniz

  Yulaflı İkinci El Hurda Raf

  Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Tekirdağ Raf hurdası alan yerler içeriğinin olduğu linke tıklayın. Sitemizdeki Yulaflı ikindi el raf hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası alanlar gönderisine bir göz atmalısınız. Yulaflı hurda raf fiyatları öğrenmek amacıyla buradaki numaramıza ulaşabilirsiniz. Genelde batan depolardan temin ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeniden farksız 2.el raf hurdası satıyoruz.

  Yulaflı Hurda Nikel Alımı

  İlçe genelinde %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası, turbo nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdası alınırken gayet özenli davranılmalıdır. Tekirdağ Ergene Yulaflı hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

  Yulaflı Fabrika Sökümü

  Profesyonel bir biçimde fabrika söküyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yulaflı mahallesi fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu sayede Tekirdağ Ergene fabrika yıkımı yapan hurdacılar içinde lider olduk. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika sökümü ihalesi tamamladık. İnsanların bahsettiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Yulaflı Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Daha fazla yaşanabilir bir şehir için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurda eşyanızın alımını yapmıyoruz. Yulaflı hurdacılar sitesi 9. blok içerisindeki dükkânımız ile hurdacılık gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  Yulaflı Mahallesi Hurda Otomobil Alan Hurdacılar

  İmkan buldukça Yulaflı bölgesinde hurda araç alıyoruz. Yulaflı hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, motor hurdası ve benzeri hurdalara fiyat almak için arayabilirsiniz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Yulaflı 2.el jeneratör Alımı

  Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en yakın yerlerdeniz. Her voltajda yüksek kw 2.el jeneratör satılır.

  Yulaflı Klima Hurda Alanlar

  2.el Klima Yulaflı mahallesi mahallesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Yulaflı mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

  Yulaflı Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Ergene Belediyesi’nce önceden planlanan alana taşınır. Bina yıkımında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi titiz bir şekilde yapılır.

  Yulaflı Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacı

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere hurda akü denir. Ergene Akü hurda alanlar gönderimizi incelemek öğrenmenizi sağlar. Hurda akü fiyatları konusunda bilgi almak amacıyla içeriğinin linkine tıklayın. Bu nedenle iş yerimiz ve benzeri işletme içinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapar. Atıl aküler içindeki kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacında sıkça bulunmaktadır.

  Yulaflı 2.el Ev Eşyası

  Titizlik ile kullanılmış olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi peşin ücret ile almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası fiyatı konulu yazıyı inceleyin Ekonomik fiyatlara sıfır, 2. el oturma grubu satıyoruz. Temiz öğrenci koltuğu, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler elimizde çok miktarlı bulunur. Her türlü 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle etkileşim kurabilirsiniz.