İçeriğe geç

Atikali Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Atikali mahallesinde hurdacısı olarak her nevi hurda malzemenizi nakit alıyoruz Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Fatih Atikali hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Şu anda Fatih firmasıyız. Lakin Atikali mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacıları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor.

  Avrupa yakası Fatih Atikali mahallesi mahallesinin her yerinde yıllardır yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız yere geliriz Demtaş Metal firmamız ile Fatih Atikali bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Fatih Atikali mahallesinin her caddesinde hurda ve temiz kullanılmış ev eşyası ticareti yapmaktayız İstanbul Fatih merkezde Atikali hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Fatih Atikali mahallesinde hurdacı firmasıyız. Yüksek miktarlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Fatih Atikali mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz.

  Fatih Atikali Hurdacıları

  İstanbul Fatih hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Sizlerde her çeşit atık hurdası satışı için bizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Atikali bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek sizlerin geleceğine fayda sağlamaktayız. Atikali hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Atikali içerisinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul ilinin hızla gelişen mahallesi Atikali daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece İstanbul Fatih Atikali etrafında değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Fatih mahallesinde ve Atikali mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el elektronik eşya alan yerler içindeyiz.

  Karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metallerin geri dönüşümünde tüketilen enerjinin düşüklüğü emisyonun doğaya zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynakları sınırlıdır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla tüketimde artmaktadır. Atık madenin geri dönüşümü ana kaynağı korumamıza katkı sağlar. Böylelikle yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza aktarabiliriz.

  İstanbul Geri dönüşüm firması enerji tasarrufunu sağlıyor. Metal cevherlerinin ocaktan çıkartılarak işlenmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüşümü 90/100 çok daha azdır.

  Atikali Hurdacı Telefonu

  İstanbul Fatih Atikali hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. Boş yere süre harcamadan arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. İstanbul Fatih Atikali Mh hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır. Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile bizi aramanız gereklidir.

  Atikali Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Bu sebeple Atikali sarı pirinç hurda alım hizmeti veren hurdacıyız. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Atikali mahallesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz.

  Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Demtaş Metal hurdacılık bu hurdaların yanında hurda radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz alım satımı yapıyor.

  Etrafta kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Atikali hurdacı işletmemiz her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

  Atikali Hurda Alımı

  Hurda atık almak üzere evinize kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı amaç edindik. Atikali adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman harcamadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin değerinin düşmesine neden olur.

  Tonajlı kablo ve bakır hurda, hurda alüminyum, sarı hurda, hurda çinko, toplama demir, hurda kurşun aldığımızda değerinden daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Atikali hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Atikali mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü hurda atık alımı yapıyor.

  İmalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası alım satımı yapmaktayız. Küçük hurdalarınızı biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Fabrikalara parça hurda biriktirmeleri amacıyla konteyner vermekteyiz.

  Atikali Kablo Hurda Alım Satımı

  İstanbul Fatih Atikali hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki Atikali bakır kablo fiyatlarını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Yerinden enya kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablolar alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini vermekteyiz.

  Çünkü Demtaş Metal olarak sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Piyasada çoğunlukla edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz.

  Kullanılış biçimlerine göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkında paylaşılmış makaleyi inceleyebilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

  Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. İstanbul Fatih Atikali mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmalar içinde yüksek fiyatları biz veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Atikali mahallesi hurdacı firmayız. . İstanbul Fatih Atikali Mahallesinde hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Kablo hurdası telindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder.

  Atikali Hurda Çinko Alanlar

  Atikali mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar gönderimize kesinlikle bir göz atın. Buradaki Atikali hurda çinko ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alımı bölümümüzü mükemmel olacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Atikali Sac Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Avrupa Atikali Fatih ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Kiler çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

  Atikali Mahallesinde Kurşun Hurda Alım Satımı

  Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Fatih Atikali Mahallesinde kurşun hurda için yüksek fiyat listesini uyguladığımız mahalleler içindedir. Bu sayfadaki Atikali kurşun hurda ton fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alım satımı yapıyoruz. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu biliniyor.

  Atikali Krom Hurdası Alımı

  Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda kilo fiyatı makalemizi okursanız güzel olacaktır. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alım satımı paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz.

  Atikali Hurda Bakır Alan Firma

  Sitemizdeki Atikali yanık bakır hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara günlük yollamaktayız. İstanbul Fatih Atikali bakır hurda alan yerler arasındayız. İstanbul Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Atikali bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Atikali mahallesinde bakır hurdası fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Atikali Mahallesinde hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

  Atikali Alüminyum Hurdası Alanlar

  Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Atikali mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımında tartımları dilediğiniz yerde yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz.

  Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacı firmasıyız. Fatih Atikali alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Siz değerli müşterilerin desteğiyle daha hızlı büyüyoruz.

  . Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın.

  Atikali Demir Hurda Alan Hurdacı

  Atikali mahallesinin bütün sokaklarında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Demir, yer kabuğunda en çok bulunan metaller içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Atikali demir hurda kilo fiyatı güncellenmiştir. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alırız. Atikali genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

  Güncel demir hurdası ton fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alımı bölümünü ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Fatih Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

  Atikali Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika yıkımında olduğu üzere hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

  Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurdayı almaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile eskimiş iş yerlerinin istendiği şekilde imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

  Atikali 2.el jeneratör Alımı

  Her türlü yeni gibi 2. el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

  Atikali Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Atikali hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin araç hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Bazen Atikali çevresinde hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Atikali Hurda Beyaz Eşya

  En ucuz fiyatlara yeni gibi, 2.el mobilyalar alabilirsiniz. Kısa süre kullanılan 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle bize ait cep telefon numaralarıyla irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, sekreter masası, çalışma koltuğu satacaklara bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz. Temiz kullanılmış olan 2el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki oturma gruplarını yolladığınız konuma gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi veriyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile bulaşık makinesi hurdası alanlar hakkında detaylı bilgi veren içeriğimize ulaşınız

  Atikali Hurdacılar Sitesi

  Her haliyle yaşanabilir bir İstanbul Fatih Atikali mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Atikali hurdacılar sitesindeki hurda alım iş yerimizle hurdacılık hizmetleri ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Atikali Plastik Hurdası Alan Firma

  İyi fiyatla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe alım satım işleri yapmaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Atikali hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Fatih Atikali naylon hurdası ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız İstanbul ve Atikali mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren, jelatin alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

  Atikali Akü Hurdası Alan Yerler

  Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları sebebi ile geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denmektedir. İstanbul Hurda akü alan yerler bağlantısına tıklayın. Hurda akü alımı bölümümüze bakınmak istemelisiniz. Bu yüzden Demtaş Metal vb. kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alanlar arasındadır. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır.

  Atikali Klima Hurdası Alan Hurdacı

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Atikali mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız. Atikali etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin.

  Atikali Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Fatih Belediyesi tarafından planlanan yere dökülür. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliye işi itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların bize ait alana taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Atikali Nikel Hurda Alanlar

  Hurda nikel zehirli olabilir. İstanbul Fatih Atikali hurda nikel alıyoruz. Özellikle %99 şablon nikel – %95 hurda nikel şablon, nikel turbo, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir.

  Atikali Karton Hurda Alan Yerler

  Daha fazla liste fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alıyoruz. Atikali kağıt hurda alım satımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Buradaki Atikali Mahallesi hurda karton ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz Atikali kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetlerle kırpıntı kağıt, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle satıcıya çok daha fazla kazanma olanağı veriyoruz.

  7/24 Açık Atikali Hurdacı Firma

  Okuduğunuz üzere 1999 senesinden bugünlere kadar hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Atikali mahallesi hurdacı dükkanımız yardımıyla zamana takılmadan işimizin başındayız. Geçen senelerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Atikali Hurda Raf Alan Yerler

  Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Fatih Raf hurda alanlar linkine tıklayın. Sayfamızdaki Atikali Mahallesinde çıkma raf ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda raf alanlar gönderimizi okumak iyi gelecektir. Atikali hurda raf fiyatları talep etmek nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen iş yerlerinden temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el raf satan firmalar arasındayız.

  En Yakın Atikali Mahallesinde Hurdacı

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Atikali çevresinde hurda alıyoruz. Atikali mahallesi hurdacı firma bünyesindeki çalışanlarımız ile kapıdan hurda malzeme almaya başladık. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Atikali etrafında hizmet veriyoruz. Atikali en yakın hurdacı olarak hurda metal ticareti yapmak amacı ile gönderdiğiniz konuma geliyoruz.

  Atikali Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

  Atikali hurdacı hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan fiyat listesi Atikali hurda piyasasında anlık değişiyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurda alımında pazar fiyatından fazla fiyata alımlar uyguluyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında paylaşılmış konuya bir göz atın En güncel fiyata ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız gerekiyor.

  Atikali Hurda Kumaş Alan En Yakın Yerler

  Bu sayfadaki Atikali kumaş hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Spota düşmüş kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Atikali bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımı için adresinize araçlarımızı gönderiyoruz. Atikali kiloyla kumaş hurdası alan yerler içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

  Hurda kumaş alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda top kumaş, mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

  Atikali 2.el Lokanta Ekipmanları Alımı

  İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel mutfak aletleri alımı yapıyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilir. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz için alıcıları işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz.

  Atikali Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

  Atikali bölgesinde yıkılmış elbiseci vs. binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya tabancası az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur. Dolayısı ile işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  Atikali Mahallesi Fabrika Sökümü ve Yıkımı

  Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle incelenmesi gerekiyor. Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Atikali fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu sayede Fatih hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde öncü yerdeyiz. Uzun süredir çok sayıda fabrika bozumu ihaleleri aldık.