İçeriğe geç

Cibali Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Fatih hurdacı firma olarak Cibali mahallesi çevresinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Günlük Fatih Cibali hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. Avrupa yakası Cibali mahallesinin her yerinde hurda malzeme ve kullanılmış ofis mobilyası alımında hurdaların ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz Cibali mahallesi hurda dönüşümü yapan şirketiz.

  Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Fatih Cibali mahallesine yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Cibali hurdacı firması olarak her türden hurda eşyanızı değerinde alıyoruz Fatih Cibali mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız.

  Avrupa yakası çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Hali hazırda Fatih firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Cibali mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her türlü hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor.

  Cibali Hurdacı Firma

  İstanbul Fatih hurdacısı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satışı amacıyla telefonlarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Cibali mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri eriterek vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Cibali hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Cibali içerisinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul ilinin naif mahallesi Cibali gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Fatih Cibali mahalle merkezinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Demtaş Metal hizmetinizde! Fatih mahallesinde ve Cibali mahallesi çevresinde hurda alan firmalar içerisindeyiz.

  Doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsada nüfusla beraber dünyanın tüketimi de artmaktadır. Atık metalin geri dönüşümü doğal kaynakları korumamızı sağlar. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere aktarabiliriz.

  Geri dönüşüm firması karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda madenlerin geri dönüşümünde harcanan düşük enerji miktarı emisyonun doğaya zararının önüne geçiyor.

  İstanbul Fatih Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlıyor. Metallerin madenden kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalı bir iştir. Hammaddeyi en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

  Cibali Mahallesi Hurdacı Numarası

  İstanbul Fatih Cibali mahallesi adresten hurda malzeme alımı her çeşit hurda alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz mahalleler içindedir. Cibali hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak için sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

  Cibali Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Cibali içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Cibali hurda bakır fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

  Buradaki Cibali hurda bakır fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. İstanbul Fatih Cibali hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler alanında detaylı bilgi var. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Cibali Mahallesinde hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

  Cibali Demir Hurda Alımı

  Cibali çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir, Cibali mahallesinde çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Burada yayımlanan Cibali hurda demir kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz. Firmamız Cibali genelinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

  Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi istemek için Cibali hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir fiyatları içeriğinin olduğu linke tıklayın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar yazısını geziniz.

  Cibali Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

  Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. . Fatih Cibali hurda alüminyum alanlar içerisindeyiz. Cibali mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlere duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin sayesinde daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz.

  Cibali Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

  Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Cibali hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz mahallelerdendir. Sitemizde yer alan Cibali hurda Cami kurşunu kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası satışı sebebiyle bizi tuşlayıp irtibata geçmeniz gereklidir.

  Cibali Sac Hurdası Alımı

  Depomuzda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda vardır. Sac hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Cibali çevresinin tamamında hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Ek bina tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Cibali Krom Hurdası Alımı

  Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımına mutlaka bir göz atın. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda ton fiyatı gönderisine bir göz bakarsanız şahane bir şey yaparsınız.

  Cibali Mahallesi Hurda Çinko Alımı

  Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Fatih Cibali mahallesi çinko hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Çinko hurdası alımı gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Fatih Cibali yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler gönderimizi gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir.

  Cibali Mahallesi Hurda Kablo Alımı

  Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Cibali hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız. İstanbul Fatih Cibali mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

  Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Adresten antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Sitemizdeki kablo hurda alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Müşterilerde bolca bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Buradaki Cibali kablo kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz.

  Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Cibali mahallesi hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeni ile hurdacılar için çok kıymetlidir. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. İstanbul Fatih Cibali genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımında uzmanız.

  Cibali Mahallesinde Hurda Sarı Alım Satımı

  Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Daha güncel sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar metini ziyaret edin.

  Herkesin bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası adıyla hurda çeşidi yoktur. Cibali mahallenin tümünde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Haliyle Cibali Mahallesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapmaktayız.

  Müşterilerde kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurdası alımı yapıyor. İstanbul Fatih Cibali hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor.

  Cibali Hurda Alan Yerler

  Fabrikalardan üretim artığı hurdası almak amacıyla kapınıza geliyoruz. Küçük malzemelerinizi biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara hurda toplamak için konteyner getiriyoruz.

  İstanbul Fatih Cibali mahallesi hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda çinko alımı için evinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Cibali yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürüyor. Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurdası, bakır hurdası, ekstra demir, kablo hurda, çinko hurda, kurşun hurdası alırken yükseltilmiş fiyat listeleri veriyoruz. Cibali hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

  Cibali Fabrika ve Makine Sökümü

  İstanbul Avrupa Yakası Fatih Cibali Mahallesi fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple İstanbul Fatih hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde öncü bir konumdayız. Yıkım işi yapanların söylediği gibi kolay bir iş değildir. Uzun yıllardır on binlerce fabrika yıkım ihalelerini aldık. Başlamadan önce sökülecek tesisin titizlikle dolaşılarak gerekli araçların seçilmesi gerekmektedir.

  Cibali Hurda Plastik Alanlar

  İstanbul il Cibali mahallesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Cibali plastik hurda alanlar içinden öne çıkan işletmeyiz. Burada yayımlanan Cibali plastik kilo fiyatını arzu edene bedelsiz gönderiyoruz Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız.

  Cibali Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

  Cibali etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Cibali çevresinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan firmalar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Cibali Moloz Dökümü

  Cibali hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Fatih Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen yerlere dökülüyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların taşınması titiz bir şekilde yapılır.

  Cibali Hurda Nikel Alanlar

  İlçe genelinde anot nikel hurdası, turbo nikel hurda, %99 nikel şablon – %95 nikel şablon alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz. İstanbul Fatih Cibali nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdası alım satımında gayet özenli hareket etmeliyiz.

  Cibali Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

  Akü diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan cihazdır. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvı sebebiyle değerlidir. Arabalarda elektrik kaynağı bulunmaktadır. Akü hurda alımı gönderimize bir bakınmak istersiniz. Bu sebep ile Demtaş Metal vb. işletme içinde geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryalara hurda akü diyoruz. Akü hurdası alım satımı hakkında bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklamalısınız.

  Cibali İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, harç pompası, alçı mikseri, boya makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan yurt ve benzeri binalardan elde edilmiş yeni gibi 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencereler alımı yapıyoruz.

  Cibali Hurda Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmalar içindeyiz.

  Güncel Cibali Hurda Fiyatları

  Doğru kilo fiyatlarına ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasasından fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Cibali hurdacısı olarak hurda alırken kullanılan fiyat listesi çabucak değişmekte. Sitemizdekigüncel hurda fiyatları makaleye göz atın

  Cibali Hurda Beyaz Eşya

  Az kullandığınız 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi bildirdiğiniz konuma gelerek değerinde alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için bulaşık makinesi hurdası alan yerler başlıklı paylaşımımıza erişebilirsiniz Cibali bölgesinde yeni gibi, 2.el salon takımları satabilirsiniz. Sahibinden satılık büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları satacaklara nakit ödemeler yapıyoruz. Kısa bir süreliğine kullanılan 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

  Cibali Hurdacı Sitesi

  Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Cibali hurdacılar sitesindeki depomuzla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Her hali ile yaşanır bir İstanbul Fatih Cibali mahallesi yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

  En Yakın Cibali Mahallesi Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla Cibali etrafında hurda satımı yapmaktayız. Cibali hurdacısı olarak kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz. En yakın Cibali hurdacı firma ismi ile her cins hurda malzeme alım satımı nedeniyle adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurda alan yer Cibali çevresinde hizmetler veriyoruz.

  Cibali Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle raflarını yenileyen butiklerden temin ettiğimiz market rafı hurdası, çelik raf hurdası, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Cibali mahallesinde çıkma raf kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurdası alan hurdacı paylaşımımızı inceleyiniz. Cibali 2. el raf hurdası satmak nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurdası alımı hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız.

  Cibali Hurda Kağıt Alan Firmalar

  İlçede 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Cibali karton hurda alım satımı yaptığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Cibali hurda karton fiyat listesi güncellendi Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alan yerler içindeyiz. Cibali hurda kağıt alan yerler içerisindeki işletmemiz ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

  Cibali Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Yüksek tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş satmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayın. Tonajlı iç çamaşırı kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Cibali etrafında hurda kumaş firesi alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Cibali hurda kumaş ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Cibali kiloyla kumaş hurda alan yerler arasındayız. Cibali mahallesi bölgesinin tamamında hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alımlarında arzu ettiğiniz adrese geliyoruz.

  Cibali Mahallesi 2.el Lokanta Ekipmanları Alanlar

  Titizlikle kullanılan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el mutfak aletleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi ocak, paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacı ile alıcıları depomuza davet ediyoruz. 2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Cibali Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Elbette sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Cibali hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen zirai alet hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, römork, parçalanmış araba hurdası, hurda motor . Zaman zaman Cibali etrafında araç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Cibali Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Tıpkı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm önlemler Fatih Cibali mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin istendiği biçimde yapılması nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız.

  7/24 Hizmet Veren Cibali Hurdacı Firma

  7/24 Cibali mahallesi hurdacı firması firmamız sayesinde zaman farketmeden atık hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Sizlerin verdiği tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse dokuz seneden beri hurdacılık yapıyoruz.