İçeriğe geç

Foça Hurdacı Telefonu

  Foça merkez hurdacı firma olarak Foça merkezinin tümünde hurdacılık yapmaktayız. Güncel İzmir Foça hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Foça merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız. İzmir Foça çevresinde hurdacı firmasıyız.

  Demtaş Metal ismiyle İzmir çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Foça hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi almaktayız. Foça hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız.

  Foça meydanda yıllardır yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun satanlara piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İzmir hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu anda İzmir Foça hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Foça merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İzmir geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir.

  Foça Hurdacı Firma

  Foça hurdacısı olarak İzmir bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda eşya için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı sebebi ile firmamızı kaydedebilirsiniz. Foça merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık metalleri geri dönüştürerek halkımızın yararı için çalışıyoruz. Foça hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İzmir Foça çevresinde yep yeni anlayışlarla hizmet sunuyoruz. İzmir merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Foça daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İzmir Foça bölgesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Foça Hurdacı Telefonu

  İzmir Foça yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Foça hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu neden ile hurda atık satmak için mobil hattımızı arayabilirsiniz.

  Foça Demir Hurda Alımı

  Foça çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı edinmek amacıyla firmamıza ulaşın. Hurda demir kilo fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Demtaş Metal İzmir Foça bölgesinde hurda demir alımı yapıyor. Hurda demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Foça hurda demir kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bölümüne bakınmak istemelisiniz. Hatırlatmak isteriz her tür demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapıyoruz.

  Foça Hurda Alan Firmalar

  Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda raf alımı için kapınıza gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

  Foça ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı alımlarına özel fiyatlar sunuyoruz. Foça hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Foça kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda malzemelerinizi hemen nakite çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdanın piyasasının inmesine neden olur.

  Foça Hurda Çinko Alım Satımı

  Foça etrafında hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki İzmir Foça çinko levha fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alımı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satımı için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Foça Bakır Hurda Alanlar

  Foça içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alanlar yazımızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Foça bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bu sayfadaki Foça bakır fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. İzmir Foça bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Foça hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Foça Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Gerçekte hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Bu sebeple Foça sarı pirinç hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki İzmir Foça sarı pirinç hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Pirinç sarı alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında öncü firmadır. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

  Foça hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Foça bölgesinde hurda sarı alıyoruz.

  Foça Hurda Sac Alım Satımı

  Şantiye tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İzmir Foça ve çevresinde sac levha, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, fiyatları talep etmek amacı ile. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Foça Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası satışı yapmak sebebi ile bizi arayıp irtibata geçmeniz gereklidir. Kurşun cevheri mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayın. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Foça kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki İzmir Foça kurşun hurda kg fiyatını dileyenlere her gün gönderilmektedir.

  Foça Kablo Hurdası Alımı

  Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Foça hurdacı firmayız. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Hurda kablo alan yerler konulu makaleyi okuyabilirsiniz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki İzmir Foça kablo ton fiyatlarını abonelerimize günlük ulaştırmaktayız.

  Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo alım satımı için en güncel fiyatları teklif ediyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler bize ulaşın. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz.

  Kullanım alanlarında göre hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılıyor. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde elli bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz.

  Foça hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında öncülük yapıyoruz. İzmir Foça hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz. Foça hurda kablo almaktayız.

  Foça Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı bölümünü muhteşem olur. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfada yayınlanan Foça krom fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Foça Alüminyum Hurdası Alanlar

  Foça ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı yaparken tartımları müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sayfamızdaki Foça alüminyum fiyatları günceldir. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. İzmir Foça hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda almak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

  Foça 2.El İnşaat Malzemeleri

  Ayrıca batan nalburlardan satın aldığımız Bazı projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan yurt binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere satıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Foça Hurdacı Firması

  Sizlerin bahşettiği profesyonellikler süreci ile araç gereç sayımızı çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Foça hurdacı firması olan firmamızla hafta sonları dahil kapınıza kadar geliyoruz. bin dokuz yüz doksan altı senesinden bugüne değin geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

  Hurda Araba Alan Hurdacı

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Foça yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Ama araç hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri hurdası, römork, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, hurda motor .

  Foça Hurda Karton Alım Satımı

  Foça İzmir kağıt hurda alan firmalar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası fiyatı edinebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alan yerler arasındayız. İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesent ile satıcıya daha çok miktarda kazanma olanağı sunuyoruz. Foça kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki İzmir Foça hurda karton ve kağıt fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz

  Anlık Foça Hurda Fiyatları

  Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında oldukça fazla ton fiyatları ödüyoruz. Foça hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında an be an değişmekte. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz

  Nikel Hurdası Alanlar

  İlçe genelinde %95 , %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısı ile nikel hurdalar alımı yapılırken gayet hassas hareket edilmelidir. Foça nikel hurdası alıyoruz.

  Foça Cam Hurda Alımı

  Cam saydam yada yarısaydam genelde kırılgan bir yapıda olan su tutabilen organik olmayan katı maddelerdir. Foça çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız. Genelde renkli soda şişesi, araba camı türlerde hurda cam çok miktarda alıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  Titiz kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı istediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası fiyatları başlıklı sayfamızı incelemelisiniz Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Foça İzmir içinde yeni, ikinci el masa, sandalye satıyoruz. Sahibinden personel koltukları, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alım satımlarında ücreti nakit ödüyoruz.

  Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmayız. Bozulmuş jeneratör, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Hurda akü içerdiği kurşunlu suyu ayrılabildiğinden değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu bulunur. Akü hurdası fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle bizim vb. şirket içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Foça 2. El Cafe Ekipmanı Alımı

  Temiz kullanılan restaurant tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, yemek dilendiricileri, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile sizi işyerimize davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi restoran ekipmanları almaktayız.

  Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firmalar

  Yüksek tonajlı kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satışı yapmak için aşağıdaki telefon numarasını vakit geçirmeden aramalısınız. Kilosuyla iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş alım satımı yapıyoruz. Foça çevresinin tamamında parça kumaş hurdası alımı yapılır. Sayfamızdaki Foça kumaş hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. İzmir Foça kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Foça ilçesinin her tarafında hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında belirttiğiniz adrese geliriz.

  Foça Plastik Hurdası Alımı

  Foça plastik hurdası alımı yapanlar içerisinde olan Foça hurdacısıyız. Sayfamızda bulunan İzmir Foça plastik hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İzmir ile Foça ilçesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. Avantajlı fiyata beyaz naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen alımı yapmaktayız.

  Foça Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığı bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Yıkım yapılırken istenen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Foça kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken iş yerlerinin uygun biçimde inşaatının yapılması için yıkımlarını yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde yer döşemeleri, sökülen kapılar, pimapen hurdası vb. tüm hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz.

  Foça Hurdacılar Sitesi

  Foça sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Foça hurdacılar sitesi içerisinde bulunan tesisimizle hurda eşya ticareti yapmaya başladık. Gençlere temiz bir şehir bırakmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

  Foça Fabrika Bozumu

  Foça fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü olduk. Sektörde onlarca fabrika sökümü ihalesini başarıyla yerine getirdik. Hurdacıların bahsettiği biçimde kolay olmamıştır. Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümünü yapıyoruz.

  2.el Raf Satanlar

  Buradaki İzmir Foça ikinci el market rafı ton fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Raf hurda alanlar gönderimize mutlaka göz atın. Hurda raf Foça alımı sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle kapanan şarküteriler tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, çelik raf hurdaları, ürün reyonları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içinden seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz.

  Klima Hurda Alan Firma

  Foça çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Klima Foça çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Foça Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi titizlik ile yapılır. Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılıyor. Molozlar Foça Belediyesi Fen işleri tarafından daha önce planlanan alana nakil ediliyor.

  En Yakın Foça Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Foça çevresinde her tür hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Foça hurdacı deposu servisi ile her türlü hurda ticareti yapmak için adresinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz. Foça hurdacısı içindeki ekiplerimizle kapınızdan her türlü hurda eşya almaya başladık. Bu hizmetlerle sizlere en yakın hurdacı firma Foça etrafında hizmetler veriyoruz.