İçeriğe geç

Gaziemir Hurdacı Hurda Fiyatları

  Demtaş Metal şirketimizle İzmir merkeze bağlı tüm mahallelerde hizmetimize devam ediyoruz. Gaziemir merkezinde hurda ve kullanılmış ev eşyaları alımlarında nakit ödemeler yapıyoruz. Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız. İzmir hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir. Anlık İzmir Gaziemir hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Hali hazırda Gaziemir hurdacı depoları arasındayız. Lakin İzmir Gaziemir merkezinde de hizmetler vermekteyiz. İzmir Gaziemir hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Gaziemir meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Gaziemir hurdacı firma olarak Gaziemir ilçesinin hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Bol miktarda hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İzmir hurdacı firmalar içerisindeyiz. Gaziemir ilçesi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

  İzmir Gaziemir Hurdacıları

  Gaziemir hurdacısı olarak İzmir ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için orada hazır bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı amacıyla mobil hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Gaziemir bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Korozyona uğramış plastikleri işlemden geçirerek sizin ve bizim faydasına çalışıyoruz. Gaziemir hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İzmir Gaziemir ilçesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İzmir ilinin gelişen ilçesi Gaziemir ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gaziemir bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Gaziemir Hurdacı Telefonu

  İzmir Gaziemir hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. İzmir Gaziemir hurda malzeme alım hurda alım faaliyetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi sormak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

  Gaziemir Hurda Krom Alımı

  Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alımı bağlantısına tıklayın. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki İzmir Gaziemir krom hurdası kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Güncel hurda demir kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar gönderisini güzel olur. Hurda demir, dünya genelinde en fazla satılan metaller içindedir. Sitemizde yayınlanan İzmir Gaziemir toplama demir hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Sizinde bildiği gibi her türde demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz.

  Hurdacı firmamız Gaziemir bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderimize göz atmalısınız. Gaziemir etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Gaziemir ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İzmir Gaziemir hurda nikel ton fiyatını dileyene günlük gönderiyoruz. Çinko hurdası alımı bölümüne göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Gaziemir Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Gaziemir ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Buradaki Gaziemir pirinç sarı ton fiyatlarını dileyenlere güncel olarak yolluyoruz. Sarı hurda alanlar başlıklı makaleye göz atabilirsiniz. Gaziemir hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaktadır.

  Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bu neden ile Gaziemir sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri değerli hurda eşyalar içinde sayılabilmektedir.

  Gaziemir Hurda Kurşun Alım Satımı

  Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alan hurdacılar yazısını okuyunuz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Çatı söküm kurşunu satmak amacıyla aşağıda bulunan telefon numarasını arayın. İzmir Gaziemir kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Gaziemir çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Metal kurşunun en eski madenlerden biri olduğu biliniyor.

  Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Sac hurdası alıyoruz. Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Gaziemir İzmir ilçesinin tamamında sac levha, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Gaziemir Kablo Hurdası Alım Satımı

  Gaziemir ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. İzmir Gaziemir hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz.

  Bunlarla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımı için en doğru fiyatları sunuyoruz. Etrafta kolayca bulunan %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. Daha güncel sayfamızdaki kablo hurdası alanlar konuya bir göz atın.

  İzmir Gaziemir hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Gaziemir hurdacı arayanlar için buradayız. . İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Gaziemir hurda bakır kablo kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Gaziemir Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Buradaki Gaziemir bakır hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. İzmir Gaziemir hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır alan Gaziemir hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır boru, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. Gaziemir içinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alanlar içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Gaziemir bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız.

  Gaziemir Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmalar

  Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapan hurdacıyız. Hurdasını satanların desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. İzmir Gaziemir alüminyum hurda alan firmalar arasında öncüyüz. Her türden hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Gaziemir ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Sitemizdeki Gaziemir alüminyum hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Anlık sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metini okuyun.

  Gaziemir Hurda Alan Firmalar

  Gaziemir adresten hurda alımı yapılan bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası suyla temas halinde korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymetini düşürmektedir. Tonajlı hurda sarı, ve çinko hurda, kurşun hurda, bakır hurda, kablo, hurda alüminyum,demir hurda alımı yaparken Gaziemir hurda listesinden daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Gaziemir hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

  Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alan Gaziemir hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda çinko alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Gaziemir ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik.

  Gaziemir Hurda Klima Alımı

  Gaziemir ilçesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Klima hurdası Gaziemir ilçesinde en çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Gaziemir Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Gaziemir Belediyesi’nce alınan kararlar ile bildirilen yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun nakliyesi güvenlikle yapılır.

  Nikel Hurda Alımı

  Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alıyoruz. Bu neden ile hurda nikeller alınıp satıldığında elden geldiğince hassas hareket edilmelidir. İzmir Gaziemir nikel hurdası alıyoruz.

  Gaziemir Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Gaziemir kentsel dönüşüm dahilinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin yeniden imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her cinsten hurda malzemeyi satın alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken bilinen tüm önlemler

  Gaziemir Hurdacı Sitesi

  Gaziemir hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimiziz aracığıyla hurdacılık işleri yapıyoruz. Sadece bu eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Şimdiki halinden güzel bir İzmir ve olduğundan güzel Gaziemir oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Gaziemir sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Hurda Cam Alanlar

  Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı muhafaza eden inorganik katı bir malzemedir. Bu dönemde renkli kırılmış oto camları, süt şişesi şekillerinde hurda camlar oldukça fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Gaziemir etrafında cam hurda alanlar içerisindeyiz.

  Gaziemir Araba Hurdası Alan Firmalar

  Gaziemir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Gaziemir yakınlarında hurda araba alımı yapıyoruz. Elbette size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, hurda yük vagonu, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz.

  Gaziemir 2. El Lokanta Malzemeleri Alan Yerler

  Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapmaktayız. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibata geçebilir. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, restoran tipi set üstü mekap, sanayi tipi aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom meze reyonları vb cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Alımı

  Spot gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için telefonlarımızı vakit geçirmeden aramalısınız. Tonajlı hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda için peşin para ile ödeme yapılır. Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapmaktayız. Bu sayfadaki Gaziemir hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Gaziemir kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Gaziemir etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası alım satımlarında yerinize ekip gönderiyoruz.

  Güncel Gaziemir Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Güncel ton fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bizi arayın. Gaziemir hurdacı firmalar içerisinde hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişmekte.

  Gaziemir 2.el Raf Hurdası

  Sayfamızdaki İzmir Gaziemir ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Hurda raf Gaziemir satışı yapmak sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen pastahaneler tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz.

  Gaziemir Karton Hurda Alan Firma

  Kağıt hurda almaktayız. Sayfamızda paylaşılmış olan Gaziemir hurda karton ve kağıt ton fiyatları güncelliğini korumaktadır Gaziemir kağıt hurda alan firmalar içindeki firmamız ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek fiyata kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Bölgede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile sizlere piyasa değerinden daha yüksek kâr etme avantajı iletiyoruz.

  Gaziemir Hurda Plastik Alan Hurdacılar

  Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Gaziemir hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki İzmir Gaziemir naylon hurdası fiyatlarını her gün yollamaktayız. İzmir şehri Gaziemir ilçesinin her yerinden abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Gaziemir 2.el Ev Eşyası

  Kısa süreliğine 2el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı evinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alımı konulu gönderiyi okuyabilirsiniz 2.el büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası satın almak amacıyla bizi arayın. Çok uygun fiyatlarla sıfır, 2. el kanepeler satıyoruz. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Gaziemir Hurdacı Firma

  7/24 Gaziemir hurdacı dükkanımız aracılığıyla hafta sonları bile işimizin başındayız. Nerdeyse 1994’den beri hurdacılığa hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı deneyimlerler araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

  Hurda Akü Alımı

  Akü başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Akü barındırdığı kurşun içeren sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Biraz zaman sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda alanlar yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Dolayısıyla Gaziemir hurdacı ve benzeri kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Motosikletlerde enerji kaynağı bulunuyor.

  En Yakın Gaziemir Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Gaziemir hurdacı hizmeti ile her nevi hurda alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Gaziemir bölgesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Gaziemir ilçesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Gaziemir hurdacı firması firmamız ile kapıdan hurda alım satım hizmetimiz var.

  İkinci El Jeneratör Alımı

  Jeneratör hurdası alan Gaziemir hurdacıyız için peşin ödemeler yapmaktayız. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alımı için buradayız. 2. el jeneratör satanlar arasında en doğru hurdacı firmasıyız.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan aldığımız Yıkılmış iş yeri binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satan firmalar arasındayız. Tamamlanmış projelerde yük asansörü, alçı makinesi, boya tabancası, harç karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood bulunur.

  Gaziemir Fabrika Sökümü

  Hurdacıların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Gaziemir İzmir fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Daha önce on binlerce fabrika bozumu ihalelerini aldık. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde lider olduk. Başlamadan önce sökülecek iş yerinin detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması uygun olacaktır. Profesyonelce fabrika yıkımları yapıyoruz.