İçeriğe geç

Gelibolu Hurdacı Telefonu

  Gelibolu hurdacı şirketleri arasında öncü konumdayız. Çanakkale Gelibolu hurdacı olarak hurdanızı en iyi fiyatlarla alıyoruz. DEMTAŞ Metal firmamız ile Gelibolu bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Gelibolu hurda fiyatları ile alım hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

  Çanakkale Gelibolu merkez hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çanakkale hurdacıları içerisindeki DEMTAŞ Metal övgünüzü toplamaya devam ediyor. Gelibolu ilçesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız.

  Çanakkale Gelibolu meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile konumunuza kadar gelmekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Çanakkale hurdacısı olarak Gelibolu meydanında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Şu an Çanakkale Gelibolu hurdacı firmaları arasındayız. Fakat Çanakkale Gelibolu merkezinde de hizmet veriyoruz. Çanakkale Gelibolu merkezi çevresinde kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz.

  Gelibolu Hurdacı Firma

  Gelibolu hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Çanakkale Gelibolu içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her tür kablo hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Çanakkale şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Gelibolu 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sadece Gelibolu etrafında değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gelibolu hurdacı olarak Çanakkale ilinin tümünde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda eşya için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Gelibolu bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğini korumaktayız.

  Gelibolu Hurdacı Telefonu

  Çanakkale Gelibolu yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satmak nedeni ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Gelibolu hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Gelibolu Hurda Çinko Alımı

  Bu sayfadaki Çanakkale Gelibolu hurda nikel kg fiyatını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Gelibolu ilçesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Gelibolu Bakır Hurdası Alımı

  Gelibolu bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alanlar içindeyiz. Gelibolu bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Hurda bakır alanında daha geniş bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz. Sitemizdeki Çanakkale Gelibolu yanık bakır hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Çanakkale Gelibolu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Gelibolu hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

  Gelibolu Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Müşterilerimizin yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Gelibolu ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Sitemizdeki Gelibolu alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler başlıklı metini okuyun Bize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Çanakkale Gelibolu alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Güvenli bir şekilde hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için iletişim kurmanızı istiyoruz.

  Demir Hurda Alımı

  Güncel demir hurda kilo fiyatları için Gelibolu hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı paylaşımını incelemek iyi gelir.

  Demir hurdası, Gelibolu bölgesinde en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Gelibolu inşaat demiri fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı göndermekteyiz. Bildiğiniz üzere her türden demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alıyoruz. Firmamız Gelibolu ilçesinde hurda demir ticareti yapmaktadır. Gelibolu etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz.

  Gelibolu Hurda Alım Satımı

  Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Hurda zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kârlı hurda ticareti yaparak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Gelibolu kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın değerini düşürüyor. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarında yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Gelibolu hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Hurda atık almak için yerinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Çanakkale Gelibolu ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan DEMTAŞ Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor.

  Gelibolu Sac Hurdası Alım Satımı

  Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamızda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var. Çanakkale Gelibolu etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih etmelisiniz.

  Krom Hurdası Alımı

  Yapısından dolayı çok sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

  Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Gelibolu krom ton fiyatını telegram grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı makalemize bir göz atın.

  Gelibolu Kablo Hurda Alımı

  Etrafta çoğunlukla toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasasından fazla teklifler veriyoruz.

  Yerinden tek damar kablo hurdaları almaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gelibolu hurdacı arayanlar için buradayız. . Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz.

  İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Gelibolu bakır kablo kg fiyatını dileyene her gün ulaştırılmaktadır. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satanlar iletişim kurabilirsiniz. Daha geniş sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

  Gelibolu bölgesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılar için önem taşır. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Üstelik fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılıyor. Gelibolu kablo hurdası alan yerler arasındayız. Gelibolu hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız her çeşit antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alıyoruz.

  Gelibolu Hurda Sarı Alım Satımı

  Gelibolu hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaktadır. Hurdacı firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Gelibolu hurda sarı pirinç ton fiyatını abonelerimize ücretsiz gönderilmektedir. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacılar metini inceleyin. Gelibolu ilçesinin her yerinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz.

  Bu yüzden Gelibolu sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Pirinç metal hurdası halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir. Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan hurda türü bulunmamaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Gelibolu Çanakkale kurşun hurda aldığımız ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Gelibolu kurşun hurdası fiyat listesini dileyene günlük yollanmaktadır. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler bölümünü okursanız güzel olur. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir.

  Akü Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılıyor.

  Atıl aküler içerdiği kurşunlu sıvılar sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Akü hurda alan hurdacı firmalar içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Bu neden ile Gelibolu hurdacı ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar.

  Jeneratör Hurda Alımı

  İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru işletmeyiz. Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Gelibolu Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Gelibolu hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile cumartesi pazar bile açığız. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan altı senesinden bu yana geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Sizlerin bahşettiği tecrübelerle teknolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Gelibolu Hurdacılar Sitesi

  Hemşerilerimize şimdiden daha temiz bir şehir oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Gelibolu yeni sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Gelibolu hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurdacılık hizmeti ediyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

  Otomobil Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ara sıra Gelibolu yakınlarında araç hurdası alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin araba hurdası trafikten çekme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hasarlı araba hurdası, yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, motor hurdası .

  En Yakın Gelibolu Hurdacı Numarası

  Gelibolu en yakın hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. Gelibolu hurdacıları içerisinde içindeki ekiplerimizle konumdan hurda malzeme almaya başladık. Bu şekilde sizlere en yakın hurda alan yerler Gelibolu ilçesinin yakınlarında hizmetler ediyoruz. DEMTAŞ Metal firmamızla Gelibolu ilçesinin yakınlarında hurda malzeme alımı yapmaktayız.

  Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

  Gelibolu çevresinde cam hurda alanlar arasındayız. Son zamanlarda renkli otomobil camı, soda şişesi şekillerinde cam hurda cinsleri tonlarca satılıp alınıyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları geçirmeyen amorf sert maddedir.

  İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan Hurdacılar

  Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, dilendirici küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi yemek ocağı vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek amacıyla siz değerli müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz. İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizi arayabilir. Endüstriyel tipte 2. El restaurant mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satıyoruz.

  Gelibolu Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Buradaki Çanakkale Gelibolu kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Çanakkale Gelibolu çevresinde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımında yerinize geliriz. Gelibolu kilosu ile hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

  Hurda kumaş firesi almaktayız. Tonajlı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alımlarında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz.

  Gelibolu Hurda Beyaz Eşya

  Çanakkale Gelibolu içinde yeni gibi ve 2.el yemek odası takımı satıyoruz. Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart almak amacıyla numaralarımızla ulaşabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, öğrenci masası, patron koltuğu alıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek temizliğe sahip oturma gruplarını konumunuza gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinası alan firma konulu gönderimize bakın

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Birde işi bırakmak mecburiyetinde kalan fabrikalardan almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörleri, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Yıkılmış ev binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

  Gelibolu Klima Hurdası Alım Satımı

  İkinci el klima Gelibolu çevresinde en fazla alınan hurdalar arasındadır. Gelibolu etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Gelibolu Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozunun taşınması titizlik ile tarafımızca yapılıyor. Firmamız tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Gelibolu Belediyesi’nce önceden bildirilen arazilere dökülüyor.

  Gelibolu Kağıt Hurdası Alımı

  Hurda kağıt alımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Çanakkale Gelibolu hurda kağıt ve karton ton fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız fazladan özen ile sizlere çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme olanağı veriyoruz. Yüksek fiyatlarla bristol hurda, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler arasındayız. Gelibolu Çanakkale kağıt hurdası alan firmalar arasındaki iş yerimiz ile hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

  Hurda Nikel Alım Satımı

  Nikel hurda zehirlidir. Bu ilçede %95 ile %99 şablon nikel hurdası, anot hurda nikel, turbo nikel alım satımında borsasının üstünde kilo fiyatı veriyoruz. Çanakkale Gelibolu hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası ticareti yapılırken mümkün olduğunca dikkat ile çalışılmalıdır.

  Gelibolu 2.el Raf Satanlar

  Çoğunlukla raflarını yenileyen depolar tarafından satışa çıkarılan market rafları, çelik raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Bu sayfadaki Gelibolu hurda çelik raf kilo fiyatını abonelerimiz ile dakik bir biçimde paylaşıyoruz. Hurda raf alımı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Gelibolu hurda raf alım satımı amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz.

  Gelibolu Bina Yıkımı

  Yukarıdaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda gerekli tedbir önlemleri Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. her türde hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz.

  Gelibolu Hurda Plastik Alımı

  Gelibolu plastik hurda alım satımı yapanlar içinden ön planda olan işletmeyiz. Buradaki Gelibolu naylon hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz yollamaktayız. Çanakkale şehri Gelibolu bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz.

  Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese geliyoruz.

  Gelibolu Fabrika ve Makine Sökümü

  Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan tesisin detaylıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur.

  Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde lider olduk. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Gelibolu fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Gelibolu Hurda Fiyatları

  En güncel ton fiyatına ulaşmak için bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında öteki Gelibolu firmalarından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Gelibolu hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı piyasada çabucak değişiklik gösteriyor.