İçeriğe geç

Gerze Hurdacı Hurda Fiyatları

  Normalde Gerze hurdacı firmasıyız. Ancak Sinop Gerze merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Gerze hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Sinop Gerze hurdacı olarak hurda eşya almaktayız. Sinop hurdacı olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık Gerze hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

  Gerze merkez hurdacı firması olarak Gerze merkezi çevresinde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Gerze merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda malzemeler alımı için nakit ödeme yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz.

  Demtaş Metal şirketimiz ile Gerze şehir meydanı bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Toptan hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Sinop hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Gerze meydanda yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz. Gerze bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız.

  Sinop Gerze Hurdacısı

  Gerze genelinde faaliyet gösteriyoruz. Atık metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın yararlanması için çalışıyoruz. Gerze hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Gerze ilçesinde eşsiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sinop merkezinin naif ilçesi Gerze öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gerze bölgesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. Gerze hurdacı firması olarak Sinop ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurda eşyalar için yakın çevredeki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Sizlerde her türlü demir hurdası satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

  Gerze Hurdacı Numarası

  Gerze hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Gerze yerinden hurda alımı hurda malzeme alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda fiyatı sormak amacıyla firmamızı aramalısınız.

  Gerze Kablo Hurda Alımı

  Müşterilerde bolca edinilebilen %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmak isteyenler şimdi arayın. Adresten antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Lakin tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımında ederinin üzerinde öneriyoruz.

  Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Gerze hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo alım satımı yapıyoruz.

  Kablo hurdası tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Çünkü yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Gerze ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Sinop Gerze ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında liderlik ediyoruz.

  Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gerze hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Gerze ttr kablo hurdası ton fiyatlarını dileyene ücretsiz yolluyoruz. Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı metni inceleyin.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Çok sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

  Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Gerze krom fiyat listesini abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız.

  Gerze Hurda Alüminyum Alanlar

  Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Gerze ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımı sizinle yapıyoruz. Sayfamızdaki Gerze alüminyum ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere her gün yollamaktayız. Sinop Gerze alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız.

  Gerze Demir Hurdası Alanlar

  Gerze ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. Gerze etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları talep etmek sebebiyle hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar demir hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla konusunun olduğu linke tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Demir, Gerze ilçe genelinde bol miktarda alınıp satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Gerze demir hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız.

  Gerze Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Gerze sarı pirinç hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Daha detaylı bilgiye sahip olmak amacıyla hurda sarı alan hurdacı metne bir göz atın. Bu sebeple Gerze sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz almaktadır.

  Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri değerli hurda eşyalar içinde sayılmaktadır. Gerze hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda türü yoktur.

  Gerze bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir.

  Gerze Hurda Bakır Alım Satımı

  Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz. Gerze bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Gerze hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Gerze hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki Gerze soyma bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Sinop Gerze bakır hurdası alan yerler arasındayız.

  antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut.

  Gerze Kurşun Hurda Alımı

  Gerze kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Buradaki Gerze hurda kurşun ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. Metal kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. Hurda kurşun fiyatı bağlantısına tıklayın.

  Gerze Hurda Alan Firmalar

  Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Gerze adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin piyasadaki değerinin düşmesine neden olmaktadır.

  Hurda paslanmaz almak için adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Gerze ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Gerze hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma çıkıyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Gerze çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Gerze çinko hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alan yerler yazısını okumalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

  Gerze Sac Hurda Alanlar

  Gerze çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek sebebi ile. Sac hurda alıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Gerze Fabrika ve Makine Sökümü

  Genelde söylendiği gibi kolay sayılmaz. Gerze fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Öncelikle yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir biçimde dolaşılarak uygun ekipmanın hazırlanması doğru olur. Daha önce on binlerce fabrika söküm ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonelce fabrika söküyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü olduk.

  Gerze Araç Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İmkan buldukça Gerze etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, çekme belgeli hurda araba, motor hurdası alıyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Ekonomik fiyata az kullanıldığı görür görmez anlaşılan, ikinci el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile bize ait mobil telefonlarıyla iletişim kurarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi yerinizden almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için çamaşır makinası hurdası alım satımı başlıklı yazıyı ziyaret ediniz Sahibinden satılık personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları adetli olarak bulunur.

  Gerze İkinci El İnşaat Malzemesi

  Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood mevcuttur. Dolayısıyla işi bırakan nalburlardan aldığımız Yıkılan ardiye benzeri binalardan çıkma yeni ayarında 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere alıyoruz.

  Akü Hurdası Alımı

  Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar yazısını ziyaret etmek iyi gelecektir. Dolayısıyla şirketimiz gibi işletme içerisinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır. Bir süre sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeni ile kullanılabiliyor.

  Gerze Hurdacılar Sitesi

  Gerze hurdacılar sitesi C bloktaki depomuz yardımıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Çok daha iyi bir Gerze oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türlerdeki eşyaların alımını yapmıyoruz. Gerze OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Gerze ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima Gerze çevresinde çok alınan hurda malzemeler içindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  2. El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

  Profesyonel restoran ekipmanları almaktayız. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolapları alınır. 2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom salata ve meze dolapları ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz.

  Gerze Kumaş Alım Satımı

  Toptan ceket kumaşı, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Sinop Gerze kilo ile tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasında en doğru fiyatı veriyoruz.

  Sayfamızda yayımlanan Sinop Gerze hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Gerze etrafında süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda viskon, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında adresinize geliyoruz.

  Spota düşmüş parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası için peşin ödeme yapılır. Sinop Gerze çevresinde hurda parça kumaş almaktayız.

  Gerze Moloz Dökümü

  Yıkım molozu Gerze Belediyesi’nce daha önce bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle anlaşmamıza göre molozların nakliye işi güvenlikle yapılır. Gerze hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

  En Yakın Gerze Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Gerze genelinde her türde hurda eşya alırız. Gerze hurdacı firma içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla dilediğiniz adresten her tür hurda atık alımı yapıyoruz. Gerze en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımında adresinize geliyoruz. Haliyle hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Gerze bölgesinde hizmet veriyoruz.

  Gerze Hurda Kağıt Alım Satımı

  İlçede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alımında uyguladığımız extra müşkülpesentle hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanım etme şansı veriyoruz. Gerze Sinop kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal yardımıyla hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı yapabilirsiniz.

  Avantajlı kağıt fiyatıyla kuşe kağıt hurda, karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Sayfamızdaki Sinop Gerze karton hurda kilo fiyatı günceldir

  Gerze Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Bir üstte fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Yıkım sırasında belirtilen tüm tedbirler Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yeniden yapılması nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, sökülmüş çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri vs. tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı muhafaza eden inorganik amorf katı bir malzemedir. Bu dönemde şeffaf ve renkli araç camları, kola şişesi şekillerinde cam hurdası bulunabilmektedir. Gerze çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

  Gerze Nikel Hurdası Alanlar

  Sinop Gerze çevresinde hurda %95 , %99 nikel şablon, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli madenler içerisindedir. Sinop Gerze nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınırken elimizden geldiğince özen ile çalışmalıyız.

  Plastik Hurda Alanlar

  En güncel fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

  Gerze hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Gerze naylon hurdası fiyat listesi dün güncellenmiştir. Sinop ile Gerze bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda fiyatları edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  7/24 Hurda Alan Gerze Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Gerze hurdacı dükkânımız aracılığı ile haftanın yedi günü yerinize gelmekteyiz. 2003 yılından buyana geri dönüşümde hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların verdiği özgüvenle araç gereç sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Güncel Anlık Gerze Hurda Fiyatları

  Gerze hurdacı firma olarak hurda alım satımında kullanılan fiyat listeleri her an değişmekte. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda alım satımında borsasından fazla ton fiyatı ödüyoruz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz Doğru fiyata ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Gerze Hurda Raf Alanlar

  Çoğunlukla kapatılan mağazalar tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el hurda raf satan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Gerze ikinci el raf ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacılar makalemize bir göz atın. Hurda raf Gerze almak nedeniyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  2.el jeneratör Alan Hurdacı Firma

  Kullanılmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacı firmayız alım satımında en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en doğru yerlerdeniz.