İçeriğe geç

Geyve Hurdacı

  Geyve hurdacı şirketleri arasında lideriz. Geyve merkezinin tamamında 2.el ofis mobilyası ve hurda alımı için nakit ödemeler yapıyoruz. Sakarya Geyve hurdacı olarak her türlü hurda malzemeyi almaktayız. Aslında Geyve hurdacı firmasıyız. Fakat Sakarya Geyve merkezinde de hizmet vermekteyiz. Sakarya Geyve merkezine bağlı Geyve hurdacı firması olarak Geyve merkezinin her noktasında hizmet ediyoruz.

  Geyve bölgesi çevresinde geri dönüşümcüleri arasındayız. Demtaş Metal şirketimiz ile Sakarya Geyve hurda alımı yapıyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Güncel Geyve hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz.

  Sakarya hurdacı firmalar arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Sakarya hurdacı firmalar içindeyiz. Geyve genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Geyve Hurdacısı

  Geyve merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Geyve hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Geyve içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sakarya şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Geyve daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Sakarya Geyve için değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Geyve hurdacısı olarak Sakarya ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için uygun araçlarımızı göndermekteyiz. Sizde her türlü hurda kablo satışı için çağrı merkezimizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz.

  Geyve Hurdacı Numarası

  Geyve adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacıyla bizleri aramanız gereklidir. Boşa zaman harcamadan arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Geyve hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler gönderisine bir bakmak isteyebilirsiniz. Sakarya ili Geyve kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Geyve çatı minare kurşunu ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda sökümü yapıyoruz.

  Geyve Krom Hurda Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar yazısına göz atmalısınız. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Yapısından dolayı çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Geyve krom fiyatları günceldir.

  Geyve Hurda Alan Firmalar

  Geyve kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Elinizdeki hurda malzemeyi çok zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymeti düşüyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Sakarya Geyve hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alıyor.

  Yüksek tonajlı demir, bakır hurdası, kurşun, kablo hurda, çinko hurdası, hurda sarı ve alüminyum hurdası alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Geyve hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. Antimon zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Geyve hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız.

  Hurda Sac Alanlar

  Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Geyve ilçesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip daha çok kazanabilirsiniz. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Çinko Alan En Yakın Hurdacılar

  Geyve ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Burada yer alan Geyve çinko levha ton fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacı hurda çinko hakkında bilgi edinmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı için arayın.

  Geyve Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Bunun ile birlikte alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler.

  Sakarya Geyve alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Müşterilerimizin sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme veriyoruz.

  Geyve ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımları müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Her türlü alüminyum hurdası alınır. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Sitemizdeki Geyve alüminyum hurda fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Bloğumuzda önceden yazılmışhurda alüminyum alan hurdacı yazıyı inceleyin.

  Demir Hurda Alımı

  Hurda demir, dünya genelinde en çok satılan metaller içinde yer alır. Bu sayfadaki Sakarya Geyve demir fiyatları dün güncellenmiştir. Güncel anlık hurda demir fiyatları istemek amacıyla fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımımıza bir göz bakmanız pişmanlık hissetmezsiniz.

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar gönderisine bir göz atarsanız iyi olur. Geyve bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere her tür demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Geyve ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

  Geyve Hurda Bakır Alanlar

  Geyve bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sitemizde yer almakta olan Sakarya Geyve bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Sakarya Geyve hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Geyve hurda bakır fiyatları için cep telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Geyve hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Geyve Kablo Hurdası Alım Satımı

  Geyve hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyat teklifini sunuyoruz.

  Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Geyve hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Geyve ilçesinde hurda kablo almaktayız. Geyve genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası ticaretinde tecrübeye sahibiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

  Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen arayın. İçerisindeki telin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Geyve hurda bakır kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Etrafta hızlıca edinilen 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Genelde çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı metine göz gezdirebilirsiniz. Kablo hurdası içerisindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

  Geyve Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Geyve ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Aslında sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Buradaki Geyve hurda sarı fiyatlarını arzu edene güncel olarak göndermekteyiz. Daha doğru bilgi almak amacıyla pirinç sarı hurda alanlar metine bir göz atın. Dolayısıyla Geyve sarı pirinç hurda alan yerler arasındayız.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Geyve hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Pirinç metaline halk dilinde renginden ötürü sarı hurda denmektedir. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alımıyla iştigal ediyor.

  Hurda Cam Alanlar

  Çağımızda şeffaf araç camı, şişesi şeklinde cam hurdası çok miktarda satılıyor. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıda bulunan suları geçirmeyen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerdir. Geyve genelinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

  Plastik Hurdası Alımı

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Sakarya ile Geyve bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren, jelatin hurda fiyatı edinmek amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  En güncel fiyatla hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen alıyoruz. Geyve hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü firmayız. Burada paylaşılmış olan Sakarya Geyve plastik hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Hurda Nikel Alan Firma

  Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Sakarya Geyve bölgesinde anot nikel hurda, turbo nikel hurdası, %95 ile %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken oldukça dikkat ile çalışmalıyız. Geyve hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Klima Hurdası Alımı

  2.el Klima Geyve bölgesinde en fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Geyve ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Geyve Moloz Dökümü

  Molozlar Geyve Belediyesi tarafından daha önceden planlanan alanlara nakledilir. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır.

  Geyve Kağıt Hurda Alım Satımı

  Bölgede defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle hurda satıcılarına değerinden yüksek kazanma şansı veriyoruz. Hurda kağıt alım satımı için konumunuza geliyoruz. Buradaki Sakarya Geyve karton hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz derinden çok kilo fiyatı ile hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alanlar içinde en hızlı ton fiyatını firmamız veriyor. Sakarya Geyve kağıt hurda alanlar içerisindeki şirketimiz hizmetleri ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz.

  İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

  Sanayi tipi lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Çok kısa bir süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, otel tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi ocaklar, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom salata dolapları ve benzeri endüstriyel mutfak aletini incelemeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Geyve Hurda Kumaş Alım Satımı

  Spot parça nevresim hurdası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Geyve bölgesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spot spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş satışı yapmak amacı ile buradaki telefon numarasını zaman geçirmeden arayın. Geyve çevresinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında çağırdığınız yere gelecek ekiplerimiz var. Sakarya Geyve kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sayfamızda yayınlanmış olan Geyve kumaş hurdası fiyat listesini üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Ayrıca kapanan fabrikalardan aldığımız Yıkılmış apartman vs. binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alan firmalar arasındayız.

  Geyve Bina Yıkımı

  Geyve kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdaları almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen iş güvenliği önlemleri

  En Yakın Geyve Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal olarak Geyve genelinde her tür hurda satımı yapıyoruz. En yakın Geyve hurdacı firması hizmetiyle hurda metal alımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Geyve hurdacı şirketi firmamızla konumdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu şekilde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Geyve genelinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız.

  Geyve Hurda Raf Alan Yerler

  Çoğunlukla batan dükkânlardan temin ettiğimiz hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafları arasından seçilen yeniden farksız ikinci el hurda raf satan yerler içerisindeyiz. Sayfamızda yayımlanan Geyve ikindi el raf hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Geyve fiyatları talep etmek sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır.

  Geyve Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Profesyonel bir biçimde tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökülürken öncelikle sökülmesi teklif edilen iş yerinin etraflıca gezilerek uygun aletler ve araçların ayarlanması uygun olur. Böylece fabrika sökümü yapanlar içinde lider bir yerdeyiz. Daha önce on binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık. Geyve Sakarya fabrika söküm işi yapıyoruz. İnsanların dile getirdiği gibi kolay bir iş değildir.

  7/24 Açık Geyve Hurdacı Firma

  Sektörde uzun zamandır hizmet göstermenin bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz üzere 17 yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 Geyve hurdacı olan firmamız ile haftanın yedi günü kapınıza kadar gelmekteyiz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası alım satımlarında ücreti nakit ödüyoruz. Çok az kullanılan 2el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını yerinden alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi paylaşılan sayfamızı ziyaret ediniz Geyve çevresinde yeni, ikinci el kanepeler alabilirsiniz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren sıvı sebebiyle oldukça değerlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alan hurdacı firma bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla Sakarya Geyve hurdacısı gibi kendisine ait geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunuyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolanan enerji deposudur.

  Geyve Hurdacılar Sitesi

  Geyve sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Geyve hurdacılar sitesindeki depomuz aracılığı ile hizmet ediyoruz. Bizden sonrakilere iyi bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu çeşit hurda eşyaların alımını yapıyor değiliz.

  Jeneratör Hurdası Alanlar

  Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör alım satımı için arayın. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

  Hurda Otomobil Alanlar

  Elbette sizlere otomobil hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ama araç hurdası trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda otomobil, hurda motor alıyoruz. Fırsat buldukça Geyve bölgesinde hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz.

  Geyve Güncel Hurda Fiyatları

  En güncel ton fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizimle iletişim kurabilirsiniz. Geyve hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları piyasada çabucak değişmektedir. Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsasından daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz.