İçeriğe geç

Giresun Hurdacı Telefonu

  Giresun merkez hurdacı firma olarak Karadeniz Bölgesi’nde hizmet veriyoruz. Giresun’un her sokağında ikinci el eşya ve hurda alım satımı için eşyanın tutarını nakit ödemekteyiz. Giresun hurdacı firması olarak hurda malzeme alıyoruz. Şu anda Giresun hurdacı işletmeleri arasındayız. Fakat Giresun merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

  Giresun ilçesinin çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Güncel Giresun hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Giresun’un her mahallesinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle araç gönderiyoruz.

  Demtaş Metal ismiyle Giresun merkezin yakınlarında hizmet veriyoruz. Toptan hurda eşya alımında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Giresun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Giresun hurdacısı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Giresun hurdacı depoları içerisinde öncüyüz.

  Giresun Hurdacısı

  Giresun hurdacı firması olarak Giresun bölgesinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyalarınız için yerinize en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kurşun satışı yapmak için bizi tuşlamalısınız. Giresun merkezindeki mahallelerde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak sizlerin yararına çalışıyoruz. Giresun hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Giresun etrafında benzersiz anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Giresun ilinin hızla değişen ilçesi Giresun 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Giresun bölgesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

  Giresun Hurdacı Numarası

  Giresun yerinden hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Giresun hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda fiyat listesi istemek sebebi ile firmamızı aramalısınız. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

  Giresun’da Hurda Alanlar

  Giresun hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık her nevi çinko hurdası alımı gerçekleştiriyor. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli hizmetler sunmayı amaç edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Hurda raf almak için evinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Tonajlı kurşun, ekstra demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı hurda alırken fiyatlar sunuyoruz. Giresun hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Giresun adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenizin değerini düşürmektedir.

  Giresun Krom Hurda Alımı

  Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Buradaki Giresun krom tank hurdası fiyatlarını telegram grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Giresun Çinko Hurdası Alım Satımı

  Giresun etrafında hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Giresun nikel hurdası ton fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda alan yerler gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Giresun Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar

  Giresun hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Aslında sarı hurda diye bir hurda var olmamıştır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk arasında renginden dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Sayfamızdaki Giresun hurda sarı fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki hurda sarı metine göz atın.

  Ek olarak hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Giresun genelinde sarı hurda almaktayız. Giresun hurdacı firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Haliyle Giresun sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız.

  Giresun Hurda Bakır Alımı

  Hurda bakır alan yerler alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Bu sayfadaki Giresun bakır hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Giresun hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Daha güncel Giresun hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayın.

  antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Giresun bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Giresun hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  Hurdacı firmamız Giresun ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bölümüne bir göz atmalısınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alımı yapıyoruz.

  Güncel demir hurdası fiyatları edinmek nedeni ile firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Giresun ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok satılan madenler içerisindedir. Sitemizde yayınlanan Giresun inşaat demiri ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

  Giresun Kablo Hurda Alım Satımı

  Giresun hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Çünkü Demtaş Metal ismiyle sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kullanılış biçimlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

  Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Giresun hurdacı firmayız. İçerisindeki tellerin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Giresun hurda kablo kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz.

  Lakin enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en yüksek fiyat listesini veriyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde makinelerde kullanılıyor. Giresun’un tümünde kablo hurdası alıyoruz. Etrafta çoğunlukla satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmak isteyenler hemen arayın.

  Kablo hurdası alanlar konulu içeriğe göz atın. Kapıdan antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz. Giresun hurdacısı olarak özellikle antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurda Alanlar

  Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu satmak amacı ile firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Giresun kurşun hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Giresun hurda kurşun kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Ek bina tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Giresun çevresinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile. Depomuzda tek bir deliği olmayan ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

  Giresun Alüminyum Hurda Alanlar

  Burada bulunan Giresun hurda alüminyum ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum hakkındaki metne göz atın Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Giresun bölgesinde alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Giresun’da hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Hurda satanların destekleriyle daha hızlı büyüyoruz.

  Bize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum alımı yapıyoruz.

  Giresun Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Giresun hurdacısı olarak hurda alım satımında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında anlık güncellenmektedir. Yeni hurda fiyatları başlıklı metne göz atın Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında diğer Giresun hurdacı firmalarından özel kilo fiyatları öneriyoruz.

  Giresun 2. El Jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında nakit para ödemeler yapıyoruz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör bulunur.

  Giresun Kağıt Hurdası Alanlar

  Giresun kağıt hurdası aldığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki Giresun hurda karton kağıt ton fiyatları bugün güncellenmiştir Piyasanın üstünde fiyata karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alıyoruz. Giresun kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki Demtaş Metal verdiği hizmetler sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle müşterilerimize daha yüksek kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz.

  Nikel Hurdası Alanlar

  İlçe genelinde anot hurda nikel, %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alındığında mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. Giresun hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir.

  Giresun Hurdacı Sitesi

  Giresun sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Olduğundan yaşanılır bir şehir yaratmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Giresun hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuz yardımı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz.

  Giresun Bina Yıkımı

  Giresun kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek evlerin en baştan imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, hurda pimapen gibi her türde hurdanızı satın alıyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken önem verilen tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bir üstte fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

  Giresun 2.el Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

  Kullanılabilir durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır. Sanayi tipi ikinci el restaurant aletleri almaktayız. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom küvet, yemek dilendiricileri, sanayi tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir.

  Hurda Kumaş Alımı

  Hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Giresun ilçesinde süprem kumaş, şifon kumaş, viskon kumaş, hurda jesica, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında çağırdığınız yere geliriz. Parti malı top kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz.

  Parti malı pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik alımı için bizi şimdi aramalısınız. Giresun kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alanlar içerisinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Sayfamızdaki Giresun kumaş hurdası fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz yollanmaktadır.

  En Yakın Giresun Hurdacı Numarası

  Giresun en yakın hurdacı deposu adıyla her türden hurda ticareti amacıyla yerinize gelmekteyiz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Giresun bölgesinde hurda alırız. Giresun hurdacı şirketi arasındaki çalışanlarımız ile konumuzdan hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Giresun’da servislerimize devam ediyoruz.

  Giresun İkinci El İnşaat Malzemesi

  Giresun bölgesinde yıkılan ardiye binalarından temin edilmiş hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı mikseri, yük asansörleri, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Ayrıca işi bırakmak mecburiyetinde kalan esnaflardan aldığımız

  Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Giresun ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyet ile görüşmelidir. İkinci el klima Giresun çevresinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Giresun Moloz Döküm Yerleri

  Giresun hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurda malzemenin işyerimizi taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozları Giresun Belediyesi’nce bildirilen yere naklediliyor.

  Giresun Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce sökülecek iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması doğru olur. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Giresun fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Sektörde çok sayıda fabrika bozum ihalesini tamamladık. Güvenlice fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı olduk.

  Akü Hurda Alanlar

  Akü hurdası içindeki kurşunlu suyu nedeni ile geri dönüşüm için kıymetlidir. Bir müddet sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Arabalarda elektrik ihtiyacı için sıkça kullanılır. Akü hurdası alan hurdacı firmalar gönderisini okuyunuz. Bu sebep ile hurdacı firmamız benzeri firma içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar.

  Giresun 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle yenilen elbisecilerden elde ettiğimiz hurda market rafı, çelik raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, demir raflar arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satıyoruz. Bu sayfadaki Giresun 2.el market rafı ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Raf hurda alan hurdacılar yazımıza bakmak istersiniz. Giresun ikinci el hurda raf fiyatı istemek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Giresun Hurdacı Firma

  Yaklaşık iki bin yedi yıllarından bu zamana kadar hurda alımında sizlere hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Giresun hurdacı firması olan firmamızla hafta sonu bile işimizin başındayız. Bu sürenin bahşettiği profesyonelliklerle teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Giresun Hurda Plastik Alanlar

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyata mavi kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Giresun’da abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Giresun plastik hurda alan yerler içerisinde bulunan işletmeyiz. Buradaki Giresun hurda plastik kg fiyatı güncellendi.

  Giresun Hurda Otomobil Alanlar

  Çok sıkışık olmadığımızda Giresun yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası . Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  Giresun 2.El Eşya

  Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, personel masaları, sekreter koltuğu almak amacıyla bedelini nakit para ödemekteyiz. Giresun ilçesinde sıfır ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. İyi durumda 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz. Çok az kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki mobilyalarınızı adresinizden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üzerinde fiyat veriyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası alan yerler başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz

  Giresun Hurda Cam Kırığı Alan Yerler

  Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert maddedir. Özellikle şeffaf kırılmış araba camları, meyve suyu şişesi türlerde cam hurdalar bulunuyor. Giresun’un çevresinde cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz.