İçeriğe geç

Gölova Hurdacı Telefon Numarası

  Gölova etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. Gölova bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz. Demtaş metal firmamızla Sivas Gölova hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Normalde Sivas Gölova hurdacı firmalar arasındayız. Elbette ki Gölova merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Gölova merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda alımı için nakit ödemeler yapmaktayız. Sivas Gölova hurdacı firma olarak Gölova ilçesinin hurda alımı yaparız. Yüksek tonajlı hurda eşya ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Sivas hurdacı firmalar arasındayız. Günlük Sivas Gölova hurda fiyatlandırmayla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Gölova hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız. Sivas hurdacısı olan firmamız Demtaş metal hizmetinizdedir. Her nevi hurda satmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Gölova hurdacı depoları içinde öncüyüz.

  Gölova Hurdacı Firma

  Gölova meydanında faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin yararı için çalışıyoruz. Gölova hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Başardınız. Gölova içerisinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sivas ilinin gelişen ilçesi Gölova öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Gölova etrafında değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Gölova hurdacı olarak Sivas ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdanız için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü kağıt hurdası satmak sebebiyle bizi çaldırabilirsiniz.

  Gölova Hurdacı Telefonu

  Gölova hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Sivas Gölova hurda malzeme alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu nedenle hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz.

  Gölova Krom Hurda Alımı

  Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler hurda krom hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Gölova hurda krom fiyatları güncellenmiştir.

  Gölova Hurda Alanlar

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko hurdası, sarı hurdası ve demir hurdası alırken piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Gölova hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  Sivas Gölova geri dönüşüm firması Demtaş metal hurdacılık her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurda atık almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Antimon zamak hurdası, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alan Gölova hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Gölova adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda eşyalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın Gölova piyasasında fiyatının inmesine sebep olmaktadır.

  Gölova Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Sivas Gölova alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Şirketimize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek satışı yapmak için arayabilirsiniz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Burada yayımlanan Gölova alüminyum hurdası ton fiyatları güncellendi. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel alım satımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Gölova ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz.

  Gölova Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Demtaş metal tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alım satımı yapıyor. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi yoktur. Etrafta hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar içinde sayılmaktadır. Gölova ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alıyoruz.

  Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Bu neden ile Gölova sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Sitemizdeki Gölova hurda sarı pirinç ton fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı konulu konuyu okuyabilirsiniz. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Sivas Gölova hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Gölova Kablo Hurda Alımı

  Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo ticareti için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle sıkça kullanılıyor. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gölova hurdacı firmayız.

  Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı teklif ediyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyat listesi veriyoruz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Sivas Gölova bakır kablo kilo fiyatı bugün güncellenmiştir. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alıyoruz.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurda kablo alanlar için önem arz eder. Sivas Gölova ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Gölova hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz. Etrafta bolca satılan 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz. Gölova hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

  Hurda Çinko Alanlar

  Sivas, Gölova bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Gölova çinko hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alım satımı gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü ton fiyatı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  Gölova Bakır Hurda Alım Satımı

  Bakır hurdası alanlar sitemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Gölova içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Buradaki Sivas Gölova bakır hurdası kilo fiyatı az önce güncellenmiştir. Sivas Gölova hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gölova hurda bakır kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın. Bakır hurdası alan Gölova hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Demir Hurda Alanlar

  Gölova genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Gölova hurda demir ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Anlık demir hurda kilo fiyatları için gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız. Bildiğiniz gibi her türlü demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. Gölova ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan hurdacı bölümümüzü okusanız harika bir iş yaparsınız. Gölova kurşun hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Gölova kurşun hurda ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alırız.

  Gölova Sac Hurda Alan Yerler

  Sivas Gölova çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek nedeni ile. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz.

  Gölova Jeneratör Hurda Alan Firmalar

  Jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken nakit ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır.

  En Yakın Gölova Hurdacı

  Gölova hurdacı firma firmamızla adresten hurda malzeme almaya başladık. Böylece sizlere en yakın hurdacı firma Gölova ilçesinin her yerinde hizmetler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Gölova en yakın hurdacı firması hizmeti ile hurda malzeme alırken ayağınıza geliyoruz. Demtaş metal hurda alım firması olarak Gölova bölgesinde hurda alımı yapmaktayız.

  Gölova Karton Hurdası Alım Satımı

  Piyasadan fazla ton fiyatı ile kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, hurda karton bardak, gazete hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Sitemizdeki Sivas Gölova hurda karton ton fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırmaktayız İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Gölova Sivas kağıt hurdası alan yerler içindeki firmamız ile iletişim kurarak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Gölova Hurda Raf Alımı

  Genelde raflarını yenileyen marketler tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz. Hurda depo rafı işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Bu sayfada yer alan Sivas Gölova ikinci el raf fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda alan yerler bağlantısına tıklayınız. Gölova 2. el raf hurdası satın almak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

  Gölova Hurda Cam Kırığı Alımı

  Genellikle şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camı biçimlerinde cam hurdalar yüksek miktarda alınıyor. Gölova yakınlarında cam hurdası alan firmalar arasındayız. Genellikle şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camı biçimlerinde cam hurdalar yüksek miktarda alınıyor.

  Gölova Plastik Hurdası Alımı

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alımı yapmaktayız.

  Gölova hurda plastik alanlar arasında olan firmayız. Bu sayfadaki Gölova hurda naylon kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sivas ve Gölova ilçesinin her yerinden hurda jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Güncel Gölova Hurda Fiyatları

  Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan daha fazla ton fiyatları veriyoruz. Gölova hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları anlık değişmekte. Güncel ton fiyatına erişmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekiyor.

  Hurda Araç Alan Firma

  Pek tabi size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Gölova çevresinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış hurda otomobil, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, römork, hurda motor alımı yapıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

  7/24 Açık Gölova Hurdacı

  Sektörde harcadığımız senelerin verdiği kurumsallaşmayla araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Gölova hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Tam tamına 33 seneden bu yana hurdacılık yapan firmayız.

  2.el Restaurant Aletleri Alım Satımı

  Sanayi tipi lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda restoran tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alım satımı yapıyoruz. İkinci el çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, paslanmaz krom meze reyonları vb. endüstriyel tipte mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Sivas Gölova bölgesinin tümünde kumaş fire hurdası alımı yapılır. Defolu poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş için peşin para ile ödeme yapıyoruz. Gölova ilçesinin her yerinde jesica kumaş, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tshirt kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında çağırdığınız adrese gelmekteyiz. Spot gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Sitemizde paylaşılan Gölova kumaş hurdası ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız. Sivas Gölova kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

  Gölova Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılacak evlerin uygun biçimde inşa edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülen kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bir üstteki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz.

  Akü Hurda Alan Firma

  Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı nedeniyle kullanılıyor.

  Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran sıvı nedeni ile kıymetlidir. Biraz süre sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. Hurda akü alımı yazısını ziyaret ederseniz harika olacaktır. Bu neden ile Sivas Gölova hurdacı vb. kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar.

  Gölova Fabrika Bozumu

  Güvenlice fabrika söküyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkım ihalesi aldık. Öncelikle sökülecek mülkün detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Sivas Gölova fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık.

  Gölova 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood satılıktır. Bununla birlikte kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından çıkma yeni gibi 2.el kapı, pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

  Gölova Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

  Dolayısıyla hurda nikeller alım satımında çok dikkatle çalışmalıyız. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Gölova hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir.

  2.El Eşya

  Piyasasından fiyatlara sıfır gibi ve 2.el koltuklar satın alabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alım satımı başlıklı gönderimize ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları bulunur. Her çeşit 2. el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle bize ait numaralarla irtibata geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

  Klima Hurda Alanlar

  Gölova etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Gölova çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Gölova Moloz Dökümü

  Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozunun taşınması titiz bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozu Gölova Belediyesi tarafından daha önce bildirilen araziye taşınıyor.

  Gölova Hurdacılar Sitesi

  Gölova hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan tesisimizle hurda malzeme alım yapmaya başladık. Gölova OSB Organize Sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çocuklara olması gerektiği gibi temiz bir Sivas Gölova bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.