İçeriğe geç

Görele Hurdacı Telefonu

  Görele çevresinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekip gönderiyoruz. Hali hazırda Giresun Görele hurdacı firmasıyız. Fakat Görele merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Görele merkezinde hurda ve az kullanılmış eşya alımlarında malzemenin değerini nakit ödemekteyiz. Giresun Görele hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Her çeşit hurda alımında lideriz.

  Demtaş Metal ismiyle Giresun il merkezinde hizmet veriyoruz. Görele meydanında etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Güncel Giresun Görele hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

  Giresun hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Giresun Görele hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz. Giresun Görele merkez hurdacı firması olarak hurda eşya alım satım hizmeti vermekteyiz. Miktarı yüksek hurda eşya satanlara yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Giresun hurdacı olarak Görele merkezinin tümünde hizmet veriyoruz.

  Görele Hurdacı Firma

  Görele hurdacı olarak Giresun ilinin her yerinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınız için çevrenizdeki hurda alım elemanlarımızı gönderiyoruz. Sizlerde her türlü kablo hurdası satışı sebebi ile mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Görele merkez mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri yeniden işleyerek tüm insanların geleceğini koruyoruz. Görele hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Görele ilçesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Giresun ilinin naif ilçesi Görele 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Giresun Görele bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Görele Hurdacı Telefon Numarası

  Görele hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak nakit para kazanabilirsiniz. Görele yerinden her çeşit hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda satmak amacı ile bizleri arayabilirsiniz.

  Görele Hurda Demir Alım Satımı

  Unutmayın ki her çeşit pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapmaktayız. Demir, dünyada en çok çıkarılan madenler arasındadır. Burada yayınlanan Giresun Görele demir hurdası ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için şimdi arayın. Demir hurda fiyatı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı yazımızı muhteşem bir şey yaparsınız. Görele etrafında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Görele bölgesinin tamamında hurda demir alımı ile uğraşıyor.

  Görele Krom Hurda Alım Satımı

  Nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sitemizdeki Giresun Görele krom hurdası ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan yerler yazımıza bir göz atarsanız iyi olur. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Görele Hurda Bakır Alan Hurdacı

  Görele bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır alan Görele hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası alıyoruz.

  Sitemizde yayımlanan Görele yanık bakır hurdası fiyatlarını isteyene her gün gönderiyoruz. Giresun Görele bakır hurda alan yerler içindeyiz. Görele içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerdendir. Görele kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Görele hurda kurşun ton fiyatları az önce güncellenmiştir. Doğada cevher halinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın.

  Çinko Hurdası Alımı

  Görele, Giresun etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Görele hurda çinko levha ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çinko hurdası kilo fiyatı yazımıza bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayın.

  Görele Hurda Alımı

  Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Görele yerinden hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla elinizdeki hurdaları hemen satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin kıymetini düşürüyor.

  Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda sarı alımı için kapınıza geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

  Giresun Görele ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda çelik alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı çatı minare kurşunu, ekstra demir, çinko hurdası, hurda alüminyum, bakır, kablo hurdası ve hurda sarı alırken fiyatlar uygulamaktayız. Görele hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkmaktayız.

  Görele Sarı Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Görele hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaktadır. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Bu sayfadaki Görele pirinç sarı kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda sarı konulu içeriği inceleyebilirsiniz. Görele ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Görele hurdacı firmamız bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor.

  Aslını söylemek lazım ise sarı hurdası olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bu sebeple Görele hurda sarı alımı yapanlardanız.

  Görele Kablo Hurda Alan Hurdacı

  Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeni ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı öneriyoruz. Adresten tek damar hurda kablo almaktayız. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. İçindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızda paylaşılmış olan Giresun Görele elektrik kablosu kilo fiyatını talep edenlere günlük yolluyoruz.

  Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı konuyu okuyun. Satıcılarda bolca edinilen 30% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz.

  Görele kablo hurdası alan yerler arasındayız. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Görele hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Görele hurdacı firması olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz.

  Çünkü Demtaş Metal ismiyle yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Görele hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası için buradayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz.

  Görele Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Giresun Görele alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için telefon etmenizi istiyoruz. Bize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Ek olarak alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör yapmaktayız. Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz. Sitemizdeki Görele hurda alüminyum kilo fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki yazıyı ziyaret edin Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası alan firmayız. Görele ilçesinin tamamında alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımı için tartımları müşteriyle yapıyoruz.

  Görele Sac Hurda Alanlar

  Görele etrafında hurda sac onduline, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depo tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Elimizde kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır.

  Görele Plastik Hurdası Alım Satımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Görele plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında öncü firmayız. Sayfamızdaki Görele hurda plastik ton fiyatlarını isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Giresun şehri Görele bölgesinin tamamından abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren fiyatları istemek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz.

  Hurda Jeneratör Alanlar

  2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türlü yeni üründen farksız 2.el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz.

  Görele Hurda Raf Alan Yerler

  Özellikle restorasyon yapan dükkânlardan aldığımız ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, market rafları, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Görele 2.el market rafı ton fiyatını grubumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız. Raf hurda fiyatları sayfamıza göz atmak istersiniz. Hurda raf Görele satın almak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır.

  Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

  Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunur. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suyu sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Bir müddet sonra atık haline gelen akülere akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan hurdacı firma bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile depomuz gibi kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Aküler diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır.

  Görele Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında lider olduk. Görele fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Fabrika sökülürken öncelikle sökümü teklif edilen fabrika binasının etraflıca incelenmesi gerekir. Sektörde on binlerce fabrika sökümü ihalesini aldık.

  Güncel Anlık Görele Hurda Fiyatları

  Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında öteki Görele hurdacı firmalarından daha fazla fiyatla alımlar yapıyoruz. Güncel fiyata ulaşabilmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Görele hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında günlük değişmektedir.

  Görele 2.el Mutfak Malzemesi Alanlar

  Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi kuzine, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz salata ve meze reyonları vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. 2. El çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurulama makinesi satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok kısa süreliğine kullanılmış buz makineleri, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alınır. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz.

  Görele Kumaş Hurdası Alımı

  Toptan hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki numarayı çok geçmeden arayınız. Parti malı atletlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş, hurda spot kumaş için kapınızda ödeme yapıyoruz. Giresun Görele ilçesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Sitemizde yayımlanmış olan Görele kumaş hurdası fiyatları günceldir. Giresun Görele kiloyla tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içinde en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Görele ilçesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımlarında yerinize araç gönderiyoruz.

  Görele Hurda Karton Alım Satımı

  Görele Giresun hurda kağıt alanlar içerisindeki Demtaş Metal ile ticaret yaparak toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli fiyatı öğrenebilirsiniz. Daha fazla kağıt fiyatı ile kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası alan yerler arasında en iyi fiyatı firmamız vermekte. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Görele karton hurda ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız İlçenin tümünde kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken uyguladığımız fazladan hassasiyetle satıcıya daha çok kazanma imkanı veriyoruz.

  En Yakın Görele Hurdacı Telefon Numarası

  Görele hurdacı firması firmamız ile konumdan hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz. Görele en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle hurda eşya alıp satarken adresinize deneyimli personel yolluyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Görele ilçesinin her yerinde hurda malzeme satımı işi yapıyoruz. Haliyle sizlere en yakın hurda alan yer Görele genelinde servis veriyoruz.

  Görele Nikel Hurda Alımı

  Özellikle %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Görele hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken oldukça özenli çalışılmalıdır.

  Görele Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek apartmanların istendiği biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında istenen tüm tedbirler Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her türlü hurdaları ücretle almaktayız.

  Araba Hurdası Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Görele yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Görele hizmetimize devam etmekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, römork, trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

  Görele Hurdacılar Sitesi

  Görele hurdacılar sitesi üçüncü blok içerisinde bulunan dükkanımız yardımıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Görele organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çok daha temiz bir Görele oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

  7/24 Açık Görele Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Görele hurdacı dükkanımız vasıtasıyla 7/24 sektörde hizmet ediyoruz. İki bin dokuz yıllarından bu yana hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Sektörün sağladığı profesyonellik vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

  Görele 2.El İnşaat Malzemesi

  Şantiyelerde alçı sıva makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç pompası 2.el vidalı iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılan depo vs binalardan çıkarılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla işi bırakmak mecburiyetinde kalmış fabrikalardan aldığımız

  Görele Beyaz Eşya Hurdası

  Piyasadan ucuz fiyatlara kullanılmış ve ikinci el koltuklar satın alabilirsiniz. 2. El ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları için telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Kısa süre ikinci el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi uygulamaktayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya fiyatı başlıklı gönderimize ulaşın Yeniden farkı olmayan 2.el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyası, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamızı arayabilirsiniz.

  Görele Klima Hurdası Alımı

  Görele etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Görele bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Görele Moloz Döküm Yerleri

  Görele hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyalarınızın iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkımdan sonra sözleşmeye göre bina molozlarının taşıma işi titiz bir şekilde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozu Görele Belediyesi’nce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

  Cam Hurda Alan Firmalar

  Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı maddeleri geçirmeyen organik olmayan katı malzemenin isimdir. Bu dönemde rengarenk meşrubat şişesi, otomobil camları cinslerde cam hurda çeşitleri çok miktarda satılıp alınıyor. Görele genelinde cam hurda alan firmalar içindeyiz.