İçeriğe geç

Göynük Hurdacı

  Bolu Göynük hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Göynük genelinde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma araçlarımızı göndermekteyiz. Göynük çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Hali hazırda Göynük firmasıyız. Ancak Göynük merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

  Tonajlı hurda satanlara Göynük merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Bolu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Göynük hurdacı depoları arasında öncüyüz. Bolu hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir.

  Güncel Göynük hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaktayız. Bolu Göynük hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Göynük merkezi bölgesinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda malzemeler alım satımı için eşyanın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Demtaş Metal ismiyle Bolu Göynük hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Bolu Göynük Hurdacı Firma

  Göynük merkez mahallelerinde hurda alım hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları eriterek insanlığın geleceğini koruyoruz. Sizde her çeşit hurda alüminyum satışı amacı ile telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Göynük hurdacı firması olarak Bolu ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalarınız yüklenmesi için yerinize en yakın bölgede bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Göynük hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Göynük merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Bolu şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Göynük daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Göynük etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Göynük Hurdacı Telefonu

  Bolu Göynük yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Bolu Göynük hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Göynük Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Göynük çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satmak için arayabilirsiniz. Kış bahçesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac var. Sac hurda alımı yapanlar arasındayız.

  Göynük Hurda Bakır Alan Firmalar

  TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Buradaki Göynük bakır fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Bolu Göynük bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda bakır alan yerler yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Göynük hurdacı telefonunu tek tuşla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Göynük içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Göynük bakır hurda fiyat listesi için arayın.

  Göynük Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Bolu Göynük kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Bu sitede bulunan Göynük çatı minare kurşunu ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu alıyoruz. Yer yüzünde cevher halinde çıkarılan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda alan yerler sayfamızı incelerseniz güzel olur. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir.

  Göynük Hurda Alan Firmalar

  Hurda zamak, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Göynük adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Bu neden ile metallerin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır.

  Hurda krom almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Göynük ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her çeşit karton hurdası alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alırken fiyat listesi sunuyoruz. Göynük hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Göynük bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Göynük çinko hurdası kilo fiyatını arzu edene günlük yollanmaktadır. Çinko hurdası alan hurdacılar makalemizi incelerseniz güzel olur. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için arayın.

  Göynük Hurda Krom Alanlar

  Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı sayfamıza bir göz bakınırsanız pişmanlık duymazsanız. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Bolu Göynük hurda krom fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

  Göynük Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Bu yüzden Göynük sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Burada paylaşılan Bolu Göynük pirinç sarı fiyat listesini dileyenlere bedelsiz ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz. Göynük hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Doğruyu söylemek gerekir ise hurda sarı olarak geçen hurda cinsi bulunmamaktadır. Göynük ilçesinin tamamında hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretinde piyasaya hakim konumdadır.

  Göynük Hurda Alüminyum Alımı

  Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizin destekleriyle her geçen gün gelişiyoruz. Bolu Göynük hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Göynük ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alırken tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Göynük alüminyum kilo fiyatını dileyenlere her gün ulaştırmaktayız. Alüminyum alan hurdacı hakkında paylaşılmış yazıya göz atın Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası alıyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı bölümünü incelerseniz şahane bir şey yapacaksınız. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Firmamız Göynük ilçesinin tamamında demir hurdası alımı yapıyor. Anlık güncel hurda demir fiyatları istemek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımımıza mutlaka göz atabilirsiniz.

  Göynük çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Demir, dünyada en fazla bulunan metaller içindedir. Bu sayfadaki Bolu Göynük ekstra demir hurdası fiyat listesini uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz.

  Göynük Kablo Hurda Alımı

  Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Yerinden tek damar kablo hurdaları almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz.

  Kablo hurdaları içindeki bakır yüzünden hurdacılar için önem arz eder. Göynük hurdacısı olarak genellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar alımı yapmaktayız. Bunlarla birlikte tek damar kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımında anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Bolu Göynük kablo hurdası alıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Göynük hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. .

  Bir de hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur.

  Bolu Göynük genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

  Hurda kablo alan hurdacı başlıklı içeriği inceleyebilirsiniz. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Göynük hurda kablo ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Satıcılarda bolca bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

  Plastik Hurda Alanlar

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir. En avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen alıyoruz. Bolu ile Göynük bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren, jelatin hurda satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Göynük hurda plastik alımı yapanlar arasında lider konumdaki firmayız. Buradaki Göynük hurda naylon fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Değerinden yüksek fiyatlarla bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan yerler arasındayız. Göynük Bolu kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz sayesinde karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt ton fiyatı talep edebilirsiniz.

  Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız extra hassasiyet ile hurda satıcılarına çok daha fazla oranda kazanma olanağı sunuyoruz. Karton hurdası almaktayız. Sitemizdeki Göynük karton hurda fiyat listesini üyelerimizle her gün paylaşıyoruz

  Göynük Akü Hurdası Alan Hurdacı

  Uzun süre sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Hurda aküler barındırdığı kurşunlu suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Akü hurda alımı sayfamıza bakmak istemelisiniz. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir.

  Göynük Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Göynük kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış dükkanların en baştan yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurdanızı ücretle almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

  Göynük Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Etrafta anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. Göynük fabrika söküm işleri senelerin deneyimine sahibiz. Sökümden önce sökülecek binanın titizlikle incelenerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur. Bu nedenler fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı bir konumdayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile kapanan esnaflardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Göynük bölgesinde yıkılan market binalarından çıkarılan sıfır gibi 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alım satımı yapıyoruz.

  Göynük İkinci El Restaurant Malzemeleri Alan Hurdacılar

  2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el endüstriyel tip restaurant aletleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi kuzine, aspiratör, krom davlumbaz, evye, küvet, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vs lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolabı, tezgah alımı yapmaktayız.

  Kumaş Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

  Sayfamızdaki Göynük kumaş hurdası fiyatlarını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Toptan pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için bizi şimdi arayabilirsiniz. Bolu Göynük ilçesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize personelimizi göndermekteyiz. Göynük kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

  Hurda parça kumaş alıyoruz. Spot nevresim kumaş parçası, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

  Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

  Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen amorf katı bir malzemedir. Özellikle renkli otomobil camları, süt şişesi şeklinde hurda cam çeşitleri bulunabilmekte. Göynük ilçesi çevresinde cam hurda alan firmalar arasında yer alıyoruz.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Bu ilçede anot hurda nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon, turbo nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında gayet özenli hareket edilmelidir. Göynük hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

  Göynük Hurdacı Sitesi

  Göynük hurdacılar sitesindeki firmamızın aracığıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz. Göynük sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Gençlere güzel bir Bolu ve olması gerektiği gibi temiz Göynük oluşturmak için çok çalışıyoruz.

  Göynük Hurda Raf Alan Yerler

  Çoğunlukla batan dükkânlardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız ikinci el market rafı satıyoruz. Sitemizdeki Göynük ikindi el raf hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderilmektedir. Hurda raf alanlar gönderimize göz atmalısınız. Hurda raf Göynük satın almak için bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir.

  Klima Hurdası Alan Firma

  Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Göynük bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alıyor. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Göynük bölgesinde 2.el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin.

  Göynük Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Göynük Belediyesi’nce daha önce bildirilen yerlere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların nakliyesi itina ile yapılır.

  En Yakın Göynük Hurdacı Telefonu

  Göynük hurdacı arasındaki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Demtaş Metal olarak Göynük etrafında hurda malzeme almaktayız. Bu neden ile size en yakın hurda alan yer Göynük genelinde servisler veriyoruz. Göynük en yakın hurdacı olarak her tür hurda metal tartımı yapmak nedeni ile yerinize gelmekteyiz.

  7/24 Hurda Alan Göynük Hurdacı Firması

  Sizlerin sağladığı kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Göynük hurdacı firması olarak zamana takılmadan atık hurda malzeme alıyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan iki yıllarından beri hurdacılık ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

  Göynük Hurda Jeneratör Alanlar

  Jeneratör hurdası alan Göynük hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunmayan 2.el jeneratör alınır.

  Göynük 2.El Eşya

  Değerinden fiyatlara temiz şekilde kullanılmış, ikinci el ev mobilyası satabilirsiniz. Temiz öğrenci koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satın almak amacıyla dükkanımıza ait numaraları telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyaları konumunuza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma başlıklı makaleye erişebilirsiniz

  Anlık Güncel Göynük Hurda Fiyatları

  En doğru fiyata ulaşmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken oldukça daha fazla teklifler sunuyoruz. Göynük hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi hızlı bir biçimde değişiklik gösteriyor. Yeni çinko hurdası fiyatları içerikli metini okuyabilirsiniz

  Araba Hurdası Alanlar

  Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Zaman zaman Göynük etrafında hurda otomobil alıyoruz. Ama hurda araba vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Pek tabi sizlere hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda araç, römork, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.