İçeriğe geç

Güdül Hurdacı Hurda Alımı

  Güdül meydanında etrafında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Normalde Güdül hurdacı firmalar arasındayız. Bununla birlikte Güdül merkezinde de hizmet veriyoruz. Ankara Güdül ilçesi Güdül merkez hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Ankara Güdül genelinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle Güdül gelmekteyiz.

  Güdül hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Hurdacı firması olarak hurda eşya adresten almaktayız. Ankara Güdül merkezi bölgesinde hurda malzeme ve ikinci el eşyalar almaktayız. Demtaş Metal firmamızla Güdül hurda alımı yapıyoruz.

  Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Anlık Güdül hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz.

  Ankara hurdacı olan firmamız Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Tonajlı hurda alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ankara hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Güdül Hurdacıları

  Güdül hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Ankara Güdül bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Ankara merkezinin hızla büyüyen ilçesi Güdül daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Güdül için değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Güdül meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda madenleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine fayda sağlıyoruz. Güdül hurdacısı olarak Ankara ilinin tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız nakliyesi için çevrenizdeki araçlarımızı gönderiyoruz.

  Güdül Hurdacı Telefonu

  Ankara Güdül hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Ankara Güdül yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer alıyor. Bu sebep ile hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu yazdıda paylaşılmış olan Güdül krom tank hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma yazısına göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Hurda Demir Alımı

  Güdül ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Firmamız Güdül ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Güncel anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bölümünü inceleyiniz. Demir, Güdül ilçe genelinde bol miktarda kullanılan madenler içinde yer almaktadır. Sayfamızda yayınlanmış olan Ankara Güdül hurda demir kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız.

  Çinko Hurdası Alımı

  Güdül ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Güdül nikel hurdası kg fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar gönderisini ziyaret ederseniz şahane bir iş yapacaksınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satışı yapmak için arayabilirsiniz.

  Güdül Sarı Hurda Alım Satımı

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismi verilmiştir. Buradaki Güdül hurda sarı fiyatlarını dileyene saat başı ulaştırmaktayız. Sarı pirinç alan hurdacı başlıklı konuya göz gezdirebilirsiniz.

  Sizinde bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Gerçekte sarı hurda adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Güdül bölgesinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle Güdül sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

  Satıcılarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz ticaretinde lider konumdadır. Güdül hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

  Güdül Kurşun Hurda Alımı

  Güdül kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Bu yazdıda bulunan Güdül kurşun hurda ton fiyatı günceldir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir.

  Güdül Sac Hurdası Alan Firma

  Sac hurda alıyoruz. Güdül Ankara etrafında hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Güdül Hurda Kablo Alım Satımı

  Güdül hurdacısı olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Ek olarak tek damar kablo, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Kablo alan hurdacı başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz.

  Etrafta bolca bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alırken değerini nakit ödüyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sırf hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Adresten hurda enya kablolar, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satanlar bize ulaşın. Hurda kablo içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için çok kıymetlidir.

  İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Ankara Güdül kablo kg fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli aletlerde kullanılıyor.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güdül hurdacı firmayız. . Güdül hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Güdül ilçesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

  Güdül Bakır Hurda Alımı

  Güdül içinde hurda bakır alıyoruz. Bu yazdıda yayınlanan Güdül bakır ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Ankara Güdül bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Güdül hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgi var. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Güdül hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Güdül Alüminyum Hurdası Alımı

  Her nevi hurda alüminyum almaktayız. Buradaki Güdül hurda alüminyum fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alanlar konulu makaleye bir göz atın Her türlü hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alıyoruz.

  Ankara Güdül hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurda alıyoruz. Güdül ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek ticareti için arayın.

  Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için telefonunuzu diliyoruz. Sizlerin yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz.

  Güdül Hurda Alan Firmalar

  Ankara Güdül ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Güdül kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı zaman harcamadan elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Böylece hurdaların fiyatının inmesine neden olmaktadır. Yüksek tonajlı sarı, ve çinko hurdası, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum hurdası,hurda demir alırken yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Güdül hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda çinko alımı için adresinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alanlar arasındayız.

  Güdül Hurda Klima Alım Satımı

  Güdül bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. 2.el Klima Güdül çevresinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor. Hurda kombi alanlar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Güdül Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Güdül Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan arazilere boşaltılır. Bina yıkımı sonrasında anlaşmaya göre ortaya çıkan molozların taşınma işleri titizlikle tarafımızdan yapılıyor.

  Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Nikel hurda zehirli olabilir. Güdül nikel hurdası alıyoruz. Bu ilçede anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %95 şablon nikel hurda , %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satıldığında elden geldiğince dikkatli çalışmalıyız.

  Güdül Bina Yıkımı

  Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeyi almaktayız. Güdül kentsel dönüşüm içerisinde kısmen yıkılmış evlerin tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımında belirtilen tüm tedbirler Aynen fabrika söküm işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

  Güdül Hurdacılar Sitesi

  Güdül hurdacılar sitesindeki dükkânımızın vasıtası ile sektöre hizmet veriyoruz. Sadece bu eşyaların alımını yapıyor değiliz. Güdül sanayi sitesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Şimdikinden daha güzel bir Ankara ve şimdikinden daha temiz Güdül için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

  Güdül Hurda Cam Alım Satımı

  Son zamanlarda rengarenk oto camı, içecek şişesi şekillerinde cam hurda yüksek miktarda satılıp alınıyor. Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan yapıda bulunan sıvı madde tutabilen amorf katı maddelerdir. Güdül genelinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Hurda Araba Alanlar

  Güdül hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fırsat oldukça Güdül çevresinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, ağır hasarlı araba hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  Güdül 2.el Mutfak Ekipmanları Alımı

  Endüstriyel mutfak aletleri alımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılmış buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar, bulaşık makinaları alımı yapmaktayız. 2.el krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizi arayabilir. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, evye, bakır davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom dinlendirici vs cafe restoran tipi mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet ediyoruz.

  Güdül Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Ankara Güdül etrafında viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alım satımlarında yolladığınız yere geliriz. Güdül etrafında parça kumaş hurdası almaktayız. Parti malı dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş hurdası alımında kapınızda ödeme yapıyoruz.

  Kiloyla hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayın. Ankara Güdül kiloyla tartarak kumaş hurdası alanlar içinde en doğru fiyatlarla hizmet veriyoruz. Buradaki Ankara Güdül hurda kumaş ton fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz.

  Güdül Anlık Hurda Fiyatları

  Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsa fiyatından daha fazla ton fiyatı veriyoruz. Güdül hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri anlık güncellenmektedir. Kesin hurda fiyatına erişmek sebebi ile bizi arayabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuyu inceleyin

  2.el Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Ankara Güdül çıkma raf fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda raf alımı makalemizi incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Raf hurdası Güdül satışı yapmak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen toptancılar tarafından satılan hurda mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satıcıları içindeyiz.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Güdül kağıt hurda ticareti yaptığımız alanlar içinde yer alır. Sayfamızdaki Ankara Güdül karton hurdası fiyat listesini dileyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız Güdül hurda kağıt alan yerler içindeki Demtaş Metal yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz. İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt tartımı yaparken uyguladığımız extra titizlik ile size daha fazla miktarda kazanım etme imkanı iletiyoruz. Avantajlı fiyata kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz.

  Güdül Plastik Hurdası Alımı

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon almaktayız.

  Güdül hurda plastik alan firmalar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Güdül hurda naylon kg fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırılmaktadır Ankara ile Güdül bölgesinin tamamından plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Hurda Beyaz Eşya

  Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, öğrenci masası, personel koltuğu satmak isteyenlere değerini yüksek fiyatla ödemekteyiz. Güdül ve çevresinde yeni ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki yemek takımlarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan firma başlıklı yazıya göz gezdirebilirsiniz Her türlü ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile numaralarımız aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

  7/24 Açık Güdül Hurdacı Firma

  Sektörün verdiği tecrübeler ile teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 Güdül hurdacı iş yerimiz sayesinde haftanın yedi günü açığız. Tam 33 yıldır hurda alım yapan firmayız.

  Hurda Akü Alan Hurdacılar

  Arabalarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle kullanılıyor. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü içerisindeki kurşunlu suyu nedeniyle kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdası alımı akü hurda konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla bizim ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm kazanları olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan yerler içindedir.

  En Yakın Güdül Hurdacı Firma

  En yakın Güdül hurdacı adıyla her türlü hurda metal almak amacı ile yolladığınız konuma gelmekteyiz. Güdül hurdacı olarak konumdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı firma Güdül ilçesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız. Demtaş Metal olarak Güdül etrafında hurda alıyoruz.

  Jeneratör Hurda Alımı

  Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör satılır. Bozuk jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Müteahhitlerce bir inşaatta kullanılmış olan yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda 2.el olarak satılır. Ayrıca kapatılan iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış fabrika vb binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2.el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz.

  Güdül Fabrika Sökümü

  Evvela yıkılacak fabrikanın incelikle dolaşılması gerekiyor. Hurdacı firmaların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Güdül fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Yıllardır çok sayıda fabrika bozum ihalelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde ünlü olduk.