İçeriğe geç

Gençosman Mahallesi Hurdacı Firma

  Güngören hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Demtaş Metal olarak İstanbul Güngören mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Gençosman mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız profesyonel devam ediyor. Gençosman hurdacı firması olarak hurdalarınızı en iyi fiyata almaktayız

  İstanbul Güngören Gençosman mahallesi bölgesinde hurda ve kullanılmış ev eşyaları alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz Güncel İstanbul Güngören Gençosman hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Avrupa yakası Güngören çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile adresinize kadar gelmekteyiz İstanbul Güngören Gençosman mahallesi hurdacı firma olarak Gençosman mahallesinin etrafında her nevi hurda malzeme alım satım hizmeti veriyoruz.

  Hali hazırda İstanbul Güngören depoları içerisindeyiz. Bununla birlikte Gençosman mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı olarak Gençosman bölgesinde hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Gençosman Hurdacıları

  İstanbul Güngören Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüşümünde tüketilen düşük enerji karbon emisyonunun doğaya ve iklime zararının önüne geçiyor.

  Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Birkaçı çok gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam ediyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek nesillere saklıyoruz.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlar. İşlenmemiş metalin yeraltından kazılarak işlenmesi meşakatlidir. Hammaddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurdanın geri dönüşümü 90/100 çok az az olacaktır.

  Gençosman bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş metalleri geri dönüştürerek bütün insanların geleceğini kurtarıyoruz. Gençosman mahallesi çevresinde her türlü hurda eşya alan hurdacılar içerisindeyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimizi cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Güngören hurdacısı olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli büyümekteyiz. Gençosman hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Gençosman bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul merkezinin hızla büyüyen mahallesi Gençosman öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Güngören Gençosman mahalle merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Gençosman Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Güngören Gençosman hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır. İstanbul Güngören Gençosman yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Dolayısıyla hurda satmak sebebi ile telefonumuzu aramalısınız. Boş yere zaman geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

  Gençosman Sarı Hurdası Alanlar

  Bu sebeple Gençosman mahallesinde sarı hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı hurda denmektedir. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Firmamız bu hurdaların yanında hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor.

  Gençosman bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda adında hurda türü yoktur. İstanbul Güngören Gençosman hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

  Gençosman Hurda Alımı

  Büyük imalathane ve fabrikalardan makine artığı hurdası almaktayız. Küçük hurdaları biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere parça hurda konteyneri veriyoruz.

  Gençosman geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

  Hurda kurşun alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Gençosman yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler içindedir. Hurdanızı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Bu nedenle malzemenin fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alan Gençosman mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı ve kurşun hurda, demir hurdası, çinko, alüminyum hurda, bakır, kablo alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Gençosman hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

  Gençosman Hurda Kablo Alan Firmalar

  İstanbul Güngören Gençosman genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Gençosman etrafında bolca edinilen %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Gençosman hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz.

  Bununla birlikte tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatları öneriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan Gençosman hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Çünkü sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz.

  Kablo hurdası içindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Hurda kablo içerikli makaleyi inceleyin. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Gençosman fare yemez kablo ton fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırılmaktadır.

  Gençosman Mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kullanılış alanlarına göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. İlaveten hurda çok damarlı kablo için bize ulaşabilirsiniz.

  Gençosman Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sayfamızdaki İstanbul Güngören Gençosman çinko levha ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko alanlar bağlantısına tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyatları için arayabilirsiniz. Güngören Gençosman mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alım satımı yazısına mutlaka göz atmalısınız.

  Gençosman Sac Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Avrupa Gençosman Güngören ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Gençosman Kurşun Hurda Alımı

  Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Gençosman mahallesinde kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Güngören Gençosman hurda kurşun kg fiyatı günceldir. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. İstanbul Kurşun hurdası kilo fiyatı paylaşımımıza bir göz gezdirmek istemelisiniz.. Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda alım satımı yapıyoruz.

  Gençosman Hurda Krom Alım Satımı

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Güngören Krom hurda fiyatı paylaşımımıza mutlaka bir göz atın. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler linkine tıklayınız.

  Gençosman Mahallesinde Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Gençosman içinde bakır hurda almaktayız. Bu sayfadaki Gençosman yanık bakır hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. İstanbul Güngören Gençosman hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gençosman bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Bakır alan Gençosman hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Gençosman Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurda yapıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

  Bize verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için aramanızı istiyoruz.

  Güngören Gençosman alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. . Sizlerin sayesinde her gün deneyim kazanıyoruz. Gençosman mahallesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz.

  Gençosman Hurda Demir Alanlar

  Gençosman çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki Gençosman demir hurda kg fiyatı dün güncellendi. Hatırlatmak isteriz her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Firmamız Gençosman genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

  Anlık hurda demir fiyatları talep etmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güngören Demir hurdası alımı yazımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz.

  Gençosman Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Bir üstte fabrika söküm işinde olduğu üzere binaların yıkımını bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Gençosman mahallesi kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken iş yerlerinin istendiği bir şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler vs. her türlü hurdayı satın alıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken önem verilen tüm güvenlik önlemleri

  Gençosman 2.el jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru işletmeyiz. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Gençosman Hurda Araç Alan Yerler

  Gençosman hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Gençosman mahallesi çevresinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Lakin araç hurdası trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, ağır hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Gençosman Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

  En uygun fiyatlara kullanılmış, 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. Her türlü 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacı ile bizlere ait numaralarla iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz. Sahibinden satılık personel masası, ofis büro mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop satın almak amacı ile bize ait telefonları arayın. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip mobilyalarınızı adresinizden almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alan hurdacılar başlıklı yazıyı ziyaret ediniz

  Gençosman Hurdacı Sitesi

  Gençosman hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içindeki hurda alım dükkanımızla atık hurda malzeme alımı ve satımı işine başladık. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanır bir Gençosman yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz.

  Gençosman Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacılar

  Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. İstanbul şehri Gençosman bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin fiyatı edinmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Gençosman plastik hurdası alanlar içerisinde lider konumda olan firmayız. Bu sayfadaki Gençosman naylon hurdası ton fiyatını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır.

  Gençosman Hurda Akü Alım Satımı

  Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Akü hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle depomuz gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Akü içindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denilmektedir. İstanbul Akü hurdası alımı bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelecektir.

  Gençosman Mahallesinde Hurda Klima Alanlar

  Gençosman etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Gençosman mahallesinde en fazla satılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Gençosman Moloz Nakliyesi

  Gençosman hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdaların depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır. Fabrika yıkımından sonra anlaşmaya göre ortaya çıkan molozların taşınması itinalı bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Güngören Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce alınan kararla belirlenen alanlara boşaltılıyor.

  Gençosman Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdası zehirlidir. Özellikle %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar toplanırken gayet özenli davranılmalıdır. İstanbul Güngören Gençosman nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Gençosman Karton Hurda Alanlar

  Hurda kağıt almak için geliyoruz. Bu sayfadaki Gençosman karton hurda fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız İlçenin tümünde beyaz kağıt, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan hassasiyet sayesinde hurda satmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz. derinden çok kağıt fiyatlarıyla kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Güngören Gençosman mahallesi kağıt hurdası alanlar içindeki Demtaş Metal ile ticaret yaparak iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli fiyatları talep edebilirsiniz.

  7/24 Açık Gençosman Hurdacı

  7/24 hizmet veren Gençosman hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü hurda eşya alıyoruz. Sektörün bahşettiği tecrübelerle makine parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Bildiğiniz üzere 26 yıldan bu yana hurda hurda alım satımı yapmaktayız.

  Gençosman Hurda Raf Alımı

  Sayfamızdaki Gençosman 2.el raf ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf ton fiyatı bölümüne bir göz gezdirirseniz iyi olur. Gençosman hurda raf satışı yapmak sebebi ile buradaki numaramıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan pastahanelerden elde ettiğimiz market rafı hurdası, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçilen kullanılabilir 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Güngören Hurda raf alımı bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlayabilir.

  En Yakın Gençosman Hurdacı Numarası

  Gençosman en yakın hurdacı firması adıyla her türden hurda alırken deponuza güvenilir personel yolluyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alanlar Gençosman mahallesinin etrafında servis veriyoruz. Demtaş Metal firmamızla Gençosman bölgesinde her türlü hurda malzeme satımı yapmaktayız. Gençosman hurdacı olan firmamız ile yerinizden her cins hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermeye başladık.

  Anlık Güncel Gençosman Hurda Fiyatları

  Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda ticaretlerinde pazar fiyatından yüksek fiyata alımlar yapıyoruz. En doğru fiyat listesine ulaşmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Gençosman hurdacı firma hurdacılık işlerinde uygulanılan fiyatlar saat başı güncelleniyor.

  Gençosman Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Sayfamızdaki İstanbul Güngören Gençosman kumaş hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Toptan ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Gençosman mahallesi mahallesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize geliyoruz. Gençosman kiloyla tartıp kumaş hurda alan firmalar içindeyiz.

  Parça kumaş hurdası alıyoruz. Spot hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapılır.

  Gençosman Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alan Hurdacı

  Sanayi tipi ikinci el lokanta ekipmanları almaktayız. Temiz krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizi arayabilir. Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak, krom meze reyonları, davlumbaz, evye, küvet, lokanta tipi aspiratör vb kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Gençosman İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Birde batmış nalburlardan aldığımız Yıkılmış market vb. binalardan temin edilen kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur.

  Gençosman Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Güvenlice fabrika söküyoruz. Bu sayede İstanbul Güngören fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Uzun yıllardır onlarca fabrika yıkımı ihalelerini başarılı bir şekilde yerine getirdik. Hurdacı firmaların bahsettiği gibi kolay bir iş olmamıştır. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Güngören Gençosman mahallesi fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Sökümden önce sökümü arzu edilen mülkün titizlikle dolaşılarak uygun ekipman ve projenin seçilmesi gereklidir.