İçeriğe geç

Güngören Sanayi Hurdacı Firması

  Şu an İstanbul Güngören firmasıyız. Bununla birlikte Güngören Sanayi mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası Güngören Sanayi mahallesi çevresinde hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları için peşin ödemeler yapmaktayız Demtaş Metal firmamızla Güngören mahallesinde hizmet veriyoruz. Anlık İstanbul Güngören Sanayi hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Sanayi hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz Miktarı yüksek hurda alımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz. Sanayi mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız.

  Güngören mahallesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Güngören Sanayi mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul hurdacı olan Demtaş Metal profesyonel devam ediyor. Güngören Sanayi mahallesi hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

  Güngören Sanayi Hurdacı Firmalar

  Sanayi hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Güngören Sanayi bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizdedir! Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla telefonlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı değişen mahallesi Sanayi sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Sanayi mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Güngören mahallesinin her yerinde ve Sanayi mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşya alan yerler içerisinde en eski işletmeyiz. Güngören hurdacı firması olarak Avrupa yakasının her yerinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Dünyamızdaki doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli miktarda bulunsada nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Madenlerin geri dönüşümünde harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zarar vermesinin önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlıyor. İşlenmemiş metallerin yeraltından kazılarak işlenmesi pahalıdır. Ham maddeyi en baştan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

  Sanayi Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Güngören Sanayi hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. İstanbul Güngören Sanayi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda satmak nedeniyle mobil hattımızı arayabilirsiniz. Şimdi telefonumuzu arayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak para elde edebilirsiniz.

  Sanayi Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Sanayi mahallesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Kesin bilgi için hurda pirinç sarı alan yerler metine göz gezdirebilirsiniz. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Aslında hurda sarı isminde hurda türü yoktur. Bu nedenle Sanayi Mahallesinde sarı pirinç hurdası alım satımı alan hurdacıyız.

  Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı hurda olarak anılmaktadır. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz almaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri kıymetlidir. Sanayi hurdacı firmamız her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Sanayi Hurda Alan Hurdacılar

  Sanayi Mahallesi adresten hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Topladığınız hurdayı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu nedenle hurda metalin pazar payındaki kıymetinin düşmesine neden olur. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Sanayi geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor.

  Fabrikalardan makine artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Küçük hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırıyoruz. Üretim yerlerine ve imalathanelere konteyner vermekteyiz.

  Tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurda, toplama demir, kablo, çinko hurdası,sarı hurdası, ve hurda kurşun alımı yaparken yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Sanayi hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız.

  Sanayi Mahallesi Kablo Hurdası Alanlar

  İstanbul Güngören Sanayi hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

  Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar elinde olanlar bizi arayabilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Sanayi hurdacı arayanlar için buradayız. Sanayi bölgesinde bolca bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımı için ederinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz. Sanayi hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz.

  Kablo hurdası içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir. Genelde yeraltı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. İstanbul Güngören Sanayi mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

  Güncel bilgi için sitemizdeki hurda kablo metne bir göz gezdirebilirsiniz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizde yayınlanan Sanayi bakır kablo ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz gönderiyoruz.

  Sanayi Hurda Çinko Alanlar

  Güngören Sanayi mahallesi etrafında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alımı sayfamıza bir göz bakarsanız iyi olacaktır. Burada yer almakta olan Sanayi mahallesi çinko levha ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar sayfamızı gezmek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşın.

  Sanayi Sac Hurda Alım Satımı

  Bağ gumelesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sanayi etrafında hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, firmamızı tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Depomuzda her kalitede ikinci el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

  Sanayi Mahallesinde Kurşun Hurda Alanlar

  İstanbul Avrupa yakası Güngören Sanayi mahallesinde hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Sanayi kurşun hurda fiyatlarını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerden biridir. Kurşun cevherleri mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu alıyoruz.

  Sanayi Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayın. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. İstanbul Hurda krom alım satımı sayfasının linkine tıklamalısınız. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Sanayi Bakır Hurdası Alımı

  Sanayi mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için operatörlerimizi arayınız. Bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alan firmayız. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Buradaki Sanayi hurda bakır kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İstanbul Güngören Sanayi bakır hurda alan yerler arasındayız. Sanayi bölgesinde bakır hurda almaktayız. Bakır alan Sanayi mahallesinde hurdacı telefon numarasını kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın.

  Sanayi Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek ticareti amacıyla arayın. Her nevi alüminyum hurdası alınır. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız.

  İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz.

  Güngören Sanayi alüminyum hurdası alanlar arasında lideriz. . Hurda satanların desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Sanayi bölgesinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşteriyle birlikte yapmaktayız.

  Sanayi Demir Hurda Alan Hurdacı

  Hatırlamanızı isteriz ki her türlü pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni için nakit ücret ödemesi yapan firmayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Güngören Hurda demir fiyatı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Demir, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içerisinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Sanayi toplama demir hurdası kg fiyatı günceldir. Güncel hurda demir fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alımı makalesine bir göz atmalısınız. Demtaş Metal İstanbul Güngören Sanayi bölgesinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Sanayi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

  Sanayi Mahallesinde Bina Yıkılır

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Daha önce fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım esnasında istenen tedbir önlemleri

  Sanayi Mahallesi 2. El Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Sanayi Hurda Otomobil Alan Yerler

  Sanayi hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Sanayi etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, kazalı araba hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Sanayi Hurda Beyaz Eşya

  Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip yemek takımlarınızı istediğiniz yerden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgi için hurda bulaşık makinesi fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış içeriğe erişebilirsiniz Kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları için peşin para ücretler yapmaktayız. Çok uygun fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar alabilirsiniz. Her çeşit ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek için bizleriarayabilirsiniz.

  Sanayi Hurdacılar Sitesi

  Gençlere yaşanır bir Sanayi bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Sanayi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımız vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

  Sanayi Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız. İstanbul ve Sanayi bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren, hurda jelatin fiyatları edinmek amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sanayi plastik hurda alanlar arasında lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Sanayi plastik hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor

  Sanayi Hurda Akü Alım Satımı

  Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatı akü hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Taşıtlarda elektrik deposu bulunur. Hurda akü alan yerler bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alanlar arasındadır. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller gibi enerji depolayan depolardır.

  Sanayi Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Sanayi mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İkinci el klima Sanayi mahallesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Sanayi Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Sanayi hurdacı tarafından alınan her türlü hurda metallerin tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Molozlar Güngören Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planlanan moloz döküm alanlarına boşaltılıyor. Bina yıkımı tamamlandığında anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşıma işleri titizlik ile firmamızca yapılıyor.

  Sanayi Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdaları arsenik içermektedir. İstanbul Güngören ile Sanayi nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede %95 ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurda, turbo nikel alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken elden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız.

  Sanayi Karton Hurda Alanlar

  derinden çok kilo fiyatlarıyla hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alım satımı yapmaktayız. Sanayi mahallesinde hurda kağıt alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz. Sanayi karton hurda aldığımız yerler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Güngören Sanayi hurda karton ton fiyatları günceldir Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile hurda satmak isteyenlere piyasa değerinden daha yüksek miktarda kazanma avantajı iletiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Sanayi Hurdacı Firması

  1996’dan bu zamana hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların sağladığı tecrübelerle alet sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Sanayi hurdacı firması dükkânımız vasıtası ile cumartesi pazar bile iş yerimizdeyiz.

  Sanayi 2.el Hurda Raf

  Genelde iflas eden dükkânlardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, hurda market rafı, teşhir rafları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el market rafları satıyoruz. Sayfamızdaki Sanayi 2.el market rafı kg fiyatı güncellendi. Raf hurda fiyatı paylaşımına bakmak istemelisiniz. Sanayi ikinci el raf hurdası almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firma yazısını incelemelisiniz.

  En Yakın Sanayi Mahallesinde Hurdacı

  Demtaş Metal firmamızla Sanayi mahallesinin her yerinde hurda malzeme satımı işi yapıyoruz. Sanayi en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda metal alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Sanayi hurdacı şirketi firmamız ile konumuzdan her çeşit hurda atık alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Sanayi genelinde hizmetler sunmaktan gurur duyarız.

  Sanayi Anlık Hurda Fiyatları

  Hurda alüminyum fiyatları içerikli içeriği inceleyebilirsiniz En doğru hurda ton fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken piyasasından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Sanayi hurdacı hurda alım sırasında kullanılan fiyatlar hurda borsasında hızlı bir biçimde değişmekte.

  Sanayi Parça Kumaş Alım Satımı

  Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye hurdası, dokuma kumaş alımında kapınızda ödeme yapıyoruz. Burada yer alan Sanayi kumaş hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz.

  Sanayi kiloyla hurda kumaş alanlar arasındayız. Hurda parça kumaş alım satımı yapılır.

  Sanayi mahallesinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alım satımında adresinize geliriz. Tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda kot kumaş, ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için aşağıdaki numarayı vakit geçirmeden arayınız.

  Sanayi 2.el Cafe Aletleri Alanlar

  2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma makinesi satanlar bizimle irtibat kurabilir. İkinci el sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. Elimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü ocak, salata ve meze dolapları, küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz.

  Sanayi Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış depo ve benzeri binalardan çıkarılan sıfır gibi ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

  Sanayi Fabrika ve Makine Sökümü

  Sanayi Mahallesi fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Böylece Güngören fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar arasında öncü olduk. Evvela yıkımı yapılacak binanın detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması uygundur. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik.