İçeriğe geç

Gürün Hurdacı Firması

  Şu an Gürün hurdacı firmaları içerisindeyiz. Ancak Sivas Gürün merkezinde de hizmet veriyoruz. Sivas Gürün merkezindeki Gürün merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Gürün hurdacı şirketleri içinde lider konumdayız. Sivas Gürün ilçesi çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Gürün hurdacısı olarak hurdanızı adresten almaktayız.

  Güncel Sivas Gürün hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Demtaş metal olarak Gürün merkez tüm sokaklarında hurda alım satımı yapıyoruz. Gürün merkezinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı için yerinize geliriz.

  Sivas hurdacıları arasındaki Demtaş metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Gürün merkezi etrafında ikinci el eşya ve hurda malzemeler alım satımı için hurdanın bedelini peşin ödüyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Sivas hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

  Gürün Hurdacı Firma

  Gürün merkez mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri eriterek halkımızın faydası için çalışıyoruz. Gürün hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Gürün ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Sivas merkezinin naif ilçesi Gürün öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Gürün çevresinde değil, her yerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Gürün hurdacı firması olarak Sivas ilinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için orada hazır bulunan hurda nakil araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizde her nevi hurda sarı satmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız.

  Gürün Hurdacı Telefon Numarası

  Gürün hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz. Gürün yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alır. Bu nedenle hurda fiyat listesi sormak için bizleri arayabilirsiniz.

  Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Krom, nikelle işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Gürün hurda krom ton fiyatları güncellendi. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar sayfamıza bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız.

  Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alanlar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamıza göz atmalısınız. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası fiyatı gönderimizi incelerseniz güzel olur. Hurda demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Gürün extra demir hurda fiyat listesini kayıt olanlara ücretsiz yolluyoruz. Firmamız Gürün bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere her türden demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alımı yapıyoruz. Gürün ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

  Hurda Çinko Alan Hurdacı Firmalar

  Bu yazıda paylaşılan Gürün çinko levha kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurdası alım satımı paylaşımını ziyaret ederseniz şahane olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Sivas, Gürün çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Gürün Hurda Sarı Alımı

  Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri vardır. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Gürün genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Dolayısıyla Gürün hurda sarı alım hizmeti veren firmayız.

  Buradaki Gürün hurda sarı pirinç fiyat listesini bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacı konuya göz atın. İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır.

  Demtaş metal firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş hurdası almaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan sarı hurda deniliyor. Sivas Gürün hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

  Gürün Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu hurda alırız. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Sivas Gürün kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Gürün çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatları yazımızı okumalısınız.

  Gürün Sac Hurda Alanlar

  Gürün Sivas bölgesinde sac levha, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih etmelisiniz. Sac hurda alım satımı yapan firmalar arasındayız. Şantiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac vardır.

  Gürün Kablo Hurda Alanlar

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gürün hurdacı firmayız. . Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz.

  Her yerden hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Sivas Gürün bölgesinde hızlıca ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Gürün kablo hurdası alan firmayız.

  Gürün hurdacı firma olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Anlık sayfamızda daha önceden paylaşılmış kablo alan hurdacılar içeriğe göz atın. Genel olarak hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Sivas Gürün elektrik kablosu fiyatları dün güncellenmiştir.

  Bununla birlikte tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar için değerinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Sivas Gürün hurdacısı Demtaş metal firmamız her türlü antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo ticareti için arayabilirsiniz.

  Gürün Bakır Hurda Alım Satımı

  Gürün genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgi var. Buradaki Sivas Gürün bakır fiyatlarını üyelerimizle dakik bir biçimde paylaşıyoruz. Sivas Gürün bakır hurda alan yerler içindeyiz. Gürün bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. TTR hurda bakır kırması, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Bakır alan Gürün hurdacı telefonunu tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Gürün Hurda Alüminyum Alanlar

  Şirketimize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

  Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

  Gürün bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapıyoruz. Sizlerin sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

  Güvenli bir şekilde hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası ticareti için arayın. Bu sayfadaki Gürün hurda alüminyum kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacı konulu içeriği okuyabilirsiniz

  Sivas Gürün hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacıyız.

  Gürün Hurda Alan Firma

  Tonajlı kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda alırken Sivas Gürün pazarından yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Gürün hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Gürün hurdacı firması olan Demtaş metal her tür hurda alımı yapıyor. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurdası, hurda kalay alan Gürün hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Gürün yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı çok zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymetinin düşmesine neden olur. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda atık almak amacıyla bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Klima Hurda Alan Firma

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Gürün bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. 2.el Klima Gürün çevresinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Gürün Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Demtaş metal tarafından satın alınan her cins hurdaların firmamıza ait alana yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozları Gürün Belediyesi’nce imzalanan kararlarla bildirilen arazilere taşınır.

  Gürün Nikel Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel zehirleyebilir. Sivas Gürün nikel hurda alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar depolanırken gayet dikkat ile hareket etmeliyiz. Sivas Gürün ilçesinde anot nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz.

  Gürün Bina Yıkımı

  Gürün kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılması gereken dairelerin uygun bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, çıkma parkeler vs. tüm hurda malzemeyi almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımında istenen tüm tedbirler Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz.

  Gürün Hurdacı Sitesi

  Gürün oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Daha çok yaşanılır bir Sivas Gürün yaratmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Gürün hurdacılar sitesi içindeki firmamızla atık hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz.

  Gürün Kırık Cam Hurda Alanlar

  Gürün çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutan organik olmayan sert bir maddedir. Günümüzde şeffaf ve renkli kırılmış araba camı, meyve suyu şişesi biçimlerinde hurda camlar bulunabilmektedir.

  Gürün Araba Hurdası Alanlar

  Tabiki de sizlere hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Gürün etrafında hurda araba alım satım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda otomobil, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alımı için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Fakat hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  Gürün 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

  Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel yemek ocağı, aspiratör, evye, bakır davlumbaz, krom küvet, dinlendirici vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini incelemek amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel tipte 2. El restoran malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Gürün çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Sivas Gürün etrafında hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alımlarında yerinize geliriz. Spota düşmüş hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız.

  Kilosuyla hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile bizi vakit geçirmeden arayın. Sivas Gürün kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızda yer almakta olan Sivas Gürün kumaş hurdası fiyatlarını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz.

  Gürün Güncel Hurda Fiyatları

  Doğru kilo fiyatlarına ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Gürün hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatları hızlı bir biçimde değişmekte. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış metine bir göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında diğer hurdacı firmalardan daha fazla ton fiyatları sunuyoruz.

  İkinci El Raf Hurdası

  Çoğunlukla iflas eden marketlerden elde ettiğimiz çelik raflar, reyonlar, hurda market rafı, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Gürün ikinci el raf ton fiyatlarını dileyenlere günlük gönderilmektedir. Hurda raf alan yerler yazısını okursanız mükemmel olur. Hurda raf Gürün alımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Gürün Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Karton hurda alımı ile ilgileniyoruz. Sitemizdeki Gürün hurda karton ve kağıt fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız İlçede defter, kitap, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcıya ederinden daha yüksek oranda kâr elde etme olanağı iletiyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak, bristol hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Gürün kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Demtaş metal sayesinde karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

  Gürün Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

  Sivas şehri Gürün ilçesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. En avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda naylon poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alımı yapıyoruz.

  Gürün plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan Gürün hurda deposuyuz. Buradaki Sivas Gürün plastik fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

  Hurda Beyaz Eşya

  Titizlik ile kullandığınız 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı peşin ücret ile almaktayız. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası alımı yapanlar konulu sayfamızı inceleyiniz Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait numaralarla etkileşimde bulunarak ihtiyacınız olan eşyanın firmamızda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. 2.el ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu stoğu öğrenmek amaçlı iş yerimize ait telefonları arayabilirsiniz. Makul fiyatlara yeni, 2.el oturma grupları satın alabilirsiniz.

  7/24 Açık Gürün Hurdacı Firma

  Sektörde uzun zamandır faaliyet vermenin bahşettiği deneyim süreciyle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 açık Gürün hurdacı depomuz yardımıyla cumartesi pazar bile işimizin başındayız. Tam tamına dört senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz.

  Gürün Hurda Akü Alım Satımı

  Taşıtlarda elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda fiyatı paylaşımımıza bir göz atın. Dolayısı ile bizim gibi firma bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor.

  Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar sebebiyle geri dönüşüm için oldukça değerlidir.

  En Yakın Gürün Hurdacı Telefonu

  Demtaş metal olarak Gürün çevresinde hurda satımı yapmaktayız. Bu hizmet ile size en yakın hurda alanlar Gürün ilçesinin çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Gürün en yakın hurdacı deposu servisiyle hurda metal tartmak nedeniyle gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Gürün hurdacı olan firmamız ile kapınızdan hurda alım satım hizmetimiz var.

  Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firma

  2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Sanayi tipi yeni üründen farkı olmayan 2. el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatı sunmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte batmış fabrikalardan aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Gürün bölgesinde yıkılmış depo vb. binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alanlar içerisindeyiz.

  Gürün Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenli bir şekilde tesislerin sökümünü gerçekleştiriyoruz. Uzun süredir binlerce fabrika bozum ihalelerini aldık. Fabrika sökümünde öncelikle sökümü teklif edilen imalathanenin detaylıca incelenmesi gerekir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Gürün fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık.