İçeriğe geç

Güzelyurt Hurdacı Telefon Numarası

  Şu anda Aksaray Güzelyurt hurdacı şirketleri içindeyiz. Elbette ki Aksaray Güzelyurt merkezinde de hizmetler veriyoruz. Aksaray Güzelyurt hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz. Her çeşit hurda alımında lideriz.

  Güzelyurt merkezinin etrafında hurda metal ve plastik geri dönüşüm tesisine sahibiz. Aksaray hurdacı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık Güzelyurt hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz.

  Demtaş Metal şirketimiz ile Güzelyurt çevresinde hurda çeşitleri alıyoruz. Aksaray Güzelyurt hurdacı firması olarak hurda malzeme almaktayız. Güzelyurt merkezinin her tarafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda Güzelyurt fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Aksaray hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Güzelyurt hurdacı firma olarak Güzelyurt merkezi caddelerinde hurda alımı yapıyoruz. Aksaray Güzelyurt merkezinde az kullanılmış eşya ve hurda eşyalar alımında malzemenin tutarını peşin ödüyoruz.

  Güzelyurt Hurdacıları

  Güzelyurt hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Güzelyurt bölgesinde benzersiz anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her türlü atık hurdası satışı nedeniyle numaramızı aramalısınız. Aksaray şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Güzelyurt gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Aksaray Güzelyurt ilçesinde değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güzelyurt genelinde hurda alım faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Güzelyurt hurdacı olarak Aksaray genelinde her çeşit hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenin alım satımı için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz.

  Güzelyurt Hurdacı Numarası

  Aksaray Güzelyurt yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek için firmamızı aramanız gereklidir. Boşa süre harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Aksaray Güzelyurt hurdacı telefonu sayfamızın altında kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Güzelyurt Hurda Krom Alımı

  Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alan yerler makalesine bakmak istersiniz. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Güzelyurt krom tank hurdası ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası ticaretiyle ilgileniyoruz.

  Güzelyurt Hurda Alımı

  Hurda çelik almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Güzelyurt geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda sarı alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

  Güzelyurt adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerinin inmesine sebep olur. Antimon zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı prensip edindik. Tonajlı sarı ve alüminyum, kablo hurda, bakır, hurda kurşun,çinko hurda, demir hurdası alımlarında yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Güzelyurt hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

  Güzelyurt Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için aramanızı istiyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda almaktayız. Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Güzelyurt ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Aksaray Güzelyurt alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Güzelyurt alüminyum kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli konuyu okuyabilirsiniz Her çeşit alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Sizin desteğiyle her gün yenilikler üretiyoruz.

  Güzelyurt Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Gerçekte sarı hurdası adıyla bir hurda bulunmamaktadır. Bu sebeple Güzelyurt hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

  Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır.

  Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Güzelyurt ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

  Demtaş Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Güzelyurt hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır. Sitemizde yayımlanmış olan Güzelyurt sarı pirinç hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli konuya bir göz atın.

  Güzelyurt Kablo Hurda Alım Satımı

  Etrafta kolayca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin ödüyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satmak isteyenler bize ulaşın.

  Kapıdan hurda tek damar kablosu alıyoruz. Bunun yanı sıra hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları öneriyoruz. Aksaray Güzelyurt ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Daha kesin bilgiye erişmek için kablo alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz.

  İçindeki iletkenin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Güzelyurt fare yemez kablo kg fiyatını dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

  Güzelyurt hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Çünkü Demtaş Metal ismiyle sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Güzelyurt hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar alım satımı için buradayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Güzelyurt hurdacı arayanlar için buradayız.

  Güzelyurt Çinko Hurdası Alım Satımı

  Güzelyurt etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Güzelyurt nikel hurdası ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma gönderisini okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası satmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Güzelyurt Bakır Hurda Alımı

  Burada yayımlanmış olan Güzelyurt hurda bakır fiyatları sürekli güncellenmektedir. Aksaray Güzelyurt bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alanlar yazımızda daha detaylı bilgi var. Güzelyurt bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan Güzelyurt hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Güzelyurt içerisinde bakır hurda alıyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Demir hurdası, yer kabuğunda en çok kullanılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Güzelyurt extra demir hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Anlık demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Demir hurda alımı makalesine mutlaka göz atmalısınız.

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar bölümünü okumalısınız. Hurdacı firmamız Güzelyurt bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Unutmayın ki her türde demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Güzelyurt etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

  Güzelyurt hurda kurşun alımı için depoladığınız yere geldiğimiz ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki Aksaray Güzelyurt kurşun hurda kilo fiyatını talep edenlere saat başı göndermekteyiz. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alırız. Kurşun metalinin kullanılan eski bir maden olduğu söylenmektedir.

  Sac Hurdası Alımı

  Güzelyurt Aksaray ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Güzelyurt Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  Bozuk jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan Güzelyurt hurdacıyız alırken en iyi fiyatı sunuyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en iyi hurdacı firmasıyız. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör satıyoruz.

  En Yakın Güzelyurt Hurdacı Numarası

  Güzelyurt en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her cinsten hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Güzelyurt bölgesinde hurda satımı yapmaktayız. Bu hizmetle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Güzelyurt etrafında servis ediyoruz. Güzelyurt hurdacı firması firmamız ile adresinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

  Güzelyurt Kağıt Hurda Alan Firmalar

  Güzelyurt hurda kağıt alan firmalar içindeki şirketimiz sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satımı yapabilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Bu yazdıda yayımlanan Güzelyurt hurda kağıt ve karton ton fiyatını abonelerimize günlük ulaştırıyoruz derinden çok ton fiyatları ile bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımlarında uyguladığımız extra özenle satıcıya çok daha fazla kazanç elde etme olanağı takdim ediyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Güzelyurt ikinci el market rafı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Hurda raf alanlar bağlantısına tıklayınız. Raf hurdası Güzelyurt alım satımı nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde ekipmanını yenileyen mandıralardan temin ettiğimiz ürün reyonları, çelik raflar, hurda market rafı, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz.

  Güzelyurt Hurda Cam Alımı

  Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki su tutan organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Güzelyurt yakınlarında cam hurda alanlar içerisinde bulunmaktayız. Genellikle rengarenk meşrubat şişesi, araç camı türde hurda cam türleri bulunabilmekte.

  Güzelyurt Plastik Hurda Alanlar

  Aksaray ile Güzelyurt bölgesinin her yerinden jelatin, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satışı yapmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güzelyurt hurda plastik alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Güzelyurt hurda plastik kilo fiyatı güncelliğini koruyor Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alım satım işleri yapıyoruz.

  Güncel Güzelyurt Hurda Fiyatları

  Güzelyurt hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar piyasada anlık güncelleniyor. Tekrar söylemekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda ticareti yaparken diğer hurdacılardan özel ton fiyatları öneriyoruz. Doğru hurda fiyatına ulaşabilmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

  Güzelyurt Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Güzelyurt hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerden fırsat buldukça Güzelyurt çevresinde hurda araba alıyoruz. Evrak işi olmayan kazalı otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, hurda motor . Ancak hurda araba evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Açık Güzelyurt Hurdacı Firması

  Sektörün sağladığı tecrübelerle teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Güzelyurt hurdacı olan firmamız ile cumartesi pazar dahil iş yerimizdeyiz. Yaklaşık 22 seneden bu yana hurdacılık yapan firmayız.

  Kullanılmış Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

  Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, meze dolapları, endüstriyel kuzine vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görmek amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgah alınır. 2.el paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

  Güzelyurt Parça Kumaş Alanlar

  Güzelyurt ilçesinin her mahallesinde hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır. Güzelyurt bölgesinde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş hurdası, viskon kumaş, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alımlarında adresinize gelmekteyiz. Toptan iç çamaşırı kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satmaktayız.

  Parti malı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş satışı yapmak için bizi hemen aramalısınız. Aksaray Güzelyurt kiloyla kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Buradaki Güzelyurt kumaş hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün göndermekteyiz.

  Güzelyurt Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı ücretsiz yerine getiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurdayı satın almaktayız. Yıkımda önem verilen iş güvenliği önlemleri

  Güzelyurt Akü Hurdası Alanlar

  Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Hurda akü alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm kazanları olan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu kullanılır.

  Güzelyurt Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güzelyurt fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde öncü bir konumdayız. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylıca incelenmesi gerekmektedir.

  Güzelyurt İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda boya makinesi, alçı sıva mikseri, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Güzelyurt ilçesinde yıkılmış yurt vs. binalardan alınan sıfır ayarında ikinci el pimapenler, mutfak dolapları, kapı alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız

  Güzelyurt Nikel Hurda Alan Hurdacı Firma

  Nikel hurdaları zehirlidir. Bu neden ile nikel hurdaları alındığında oldukça özen ile davranmalıyız. Aksaray Güzelyurt çevresinde nikel turbo hurda, anot nikel, %95 nikel şablon – %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Güzelyurt nikel hurdaları alıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Kullanılmış ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları satıyoruz. Kısa süreliğine kullanılmış 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile bizlere ait telefon numarasını tuşlayarak irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuklarınız peşin para ile değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinası alan hurdacılar konulu içeriğini ziyaret ediniz Güzelyurt ve çevresinde temiz şekilde kullanılan, 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz.

  Güzelyurt Klima Hurda Alımı

  Güzelyurt bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. 2.el Klima Güzelyurt çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Güzelyurt Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Güzelyurt Belediyesi’nce bildirilen yerlere taşınıyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun taşınma işi itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Güzelyurt hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her türlü hurda malzemelerin tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  Güzelyurt Hurdacılar Sitesi

  Daha çok iyi bir şehir için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurda eşyanızın geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Güzelyurt sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Güzelyurt hurdacılar sitesindeki tesisimizle hurda alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz.