İçeriğe geç

Hadım Hurdacı Firması

  Hadım etrafında hurdacı firmasıyız. Anlık Hadım hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz. Hadım hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız. Hali hazırda Hadım hurdacı firmasıyız. Elbette ki Konya Hadım merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

  Her nevi hurda alıyoruz. DEMTAŞ metal firmamız ile Konya Hadım ilçe merkezine yakın konumlarda hurda alımı için konumunuza geliyoruz. Konya Hadım hurdacı işletmeleri arasında öncü konumdayız. Konya hurdacı firma olan firmamız hizmetinizdedir.

  Konya Hadım etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla araç göndermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda eşya alışverişinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Konya hurdacısı olarak Hadım bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Hadım hurdacı firma olarak her nevi hurda alıyoruz. Hadım merkezi çevresinde kullanılmış eşya ve hurda alıyoruz.

  Konya Hadım Hurdacı Firma

  Hadım hurdacı firması olarak Konya ilinin tamamında hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın transferi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı amacı ile telefonlarımızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz. Hadım merkezindeki mahallelerde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Hadım hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Hadım merkezinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Konya ilinin tatlı ilçesi Hadım sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Konya Hadım için değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz.

  Hadım Hurdacı Telefonu

  Hadım hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasındadır. Konya Hadım hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Dolayısıyla hurda atık fiyatları talep etmek amacı ile numaralarımızı aramanız gereklidir. Boş yere süre geçirmeden numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Hadım kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Sitemizdeki Hadım çatı minare kurşunu ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz.

  Hadım Hurda Krom Alımı

  Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Hadım krom hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom fiyatı hurda krom konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayabilirsiniz.

  Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Hadım Hurda Alan Firma

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Hurda zamak, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alan Hadım hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Hadım adresten hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları zaman kaybetmeden elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Bu nedenle hurda malzemenizin değerleri düşmektedir. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurdası, hurda bakır, hurda kurşun,çinko, hurda sarı ve toplama demir alımında piyasasının üstünde fiyat listeleri uygulamaktayız. Hadım hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurda bakır alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Konya Hadım ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ metal hurdacılık her nevi hurda bakır alımı yapıyor.

  Hadım Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Depo çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Konya Hadım ve çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı talep etmek nedeniyle.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Hadım etrafında hurda çinko alıyoruz. Buradaki Konya Hadım hurda çinko fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda çinko kilo fiyatı çinko hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Hadım Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hadım ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları güvenle yapmaktayız.

  Buradaki Konya Hadım alüminyum hurdası fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Konya Hadım alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Müşterilerimizin yardımıyla her gün büyüyoruz.

  Alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası almaktayız.

  Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız.

  Hurda Demir Alanlar

  Güncel demir hurdası kilo fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Hadım etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türden demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı için peşin ödeme yapıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Buradaki Hadım inşaat demiri ton fiyatı günceldir.

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar gönderisini inceleyiniz. Hadım bölgesinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

  Hadım Hurda Bakır Alanlar

  Hadım bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır alan Hadım hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Sayfamızdaki Hadım bakır hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Konya Hadım hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alıyoruz.

  Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hadım hurda bakır fiyatları için arayın.

  Hadım Kablo Hurda Alan Yerler

  İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Hadım ttr kablo hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Hurda kablo konulu konuya göz atabilirsiniz. Konya Hadım ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

  Hadım ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor. Kapıdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen arayın.

  Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. Piyasada bolca ticareti yapılan %50 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Hadım hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Çünkü DEMTAŞ metal firmamız ile sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar alımında en yüksek fiyat teklifini öneriyoruz. Hadım hurdacısı DEMTAŞ metal özellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

  Hadım Hurda Sarı Alanlar

  DEMTAŞ metal hurdacılık firması tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında liderdir. Bu neden ile Hadım hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Bu işi yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı hurda türleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

  Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Gerçekte sarı hurdası adında bir hurda bulunmamaktadır. Hadım genelinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu sayfadaki Konya Hadım sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacılar başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Hadım hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Hurda Cam Kırığı Alımı

  Bu dönemde rengarenk çıkma araç camları, kola şişesi vb. hurda camlar yüklü miktarda alınıp satılıyor. Cam tam ya da yarısaydam oldukça kırılgan yapıda bulunan sıvı tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Hadım yakınlarında cam hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Hadım Hurda Plastik Alımı

  Konya ve Hadım ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin satışı yapmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir.

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hadım hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan firmayız. Sitemizdeki Hadım plastik kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı gönderiyoruz. Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, market poşeti, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

  Hadım Nikel Hurda Alanlar

  Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar ile %99 nikel şablon, anot hurda nikel, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hadım hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassas davranılmalıdır. Nikel hurda zehirlidir.

  Klima Hurda Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Hadım bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hadım etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir.

  Hadım Moloz Döküm Yerleri

  Yıkımda anlaşmaya göre molozların taşınması titizlikle yapılır. Hadım hurdacı DEMTAŞ metal tarafından alınan her çeşit hurdanın tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Hadım Belediyesi’nce önceden bildirilen moloz bırakma arazilerine nakledilir.

  Hadım Hurda Karton Alan Hurdacılar

  Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra özenle satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alım satımı yaparız. Hadım kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satabilirsiniz. Kağıt hurdası alım satımı için yerinize geliyoruz. Sayfamızda yer almakta olan Hadım hurda karton ve kağıt kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırmaktayız

  İkinci El Restaurant Malzemesi Alımı

  2.el tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi restaurant mutfağı aletleri alıyoruz. 2.el tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel yemek ocağı, krom yemek dilendiricileri, evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vs kafe restaurant tipi otel ve mutfak aletlerini incelemek amacıyla alıcıları depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  Hadım Kumaş Hurdası Alan Hurdacı

  Spota düşmüş hurda pantolonluk, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile bu sayfadaki numarayı hemen arayınız. Hadım kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

  Sayfamızdaki Konya Hadım kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Konya Hadım bölgesinde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize geliriz.

  Toptan tekstil artığı parça kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı alıyoruz. Konya Hadım ilçesinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılır.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış iş yeri vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda alçı mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan aldığımız

  Hadım Bina Yıkımı

  Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm önlemler

  Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, sökülmüş penceler, çıkma parkeler vb. tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Hadım kentsel dönüşüm nedeni ile eskimiş dükkanların en baştan yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  En Yakın Hadım Hurdacı Telefonu

  Hadım hurdacı sitesi olan firmamız ile kapıdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. En yakın Hadım hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda malzeme alım satımı nedeniyle deponuza ekip yolluyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer Hadım genelinde servisler veriyoruz. DEMTAŞ metal olarak Hadım bölgesinde hurda satımı yapıyoruz.

  İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Konya Hadım 2.el raf ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Raf hurdası fiyatı paylaşımımızı okusanız mükemmel olacaktır. Raf hurdası Hadım alımı amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden mandıralar tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el hurda raf satıyoruz.

  Hadım Fabrika ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İnsanların dediği gibi kolay bir iş değildir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Konya Hadım fabrika sökümü gerekli aletlere sahip olmanın deneyimine sahibiz. Evvela sökülecek imalathanenin incelikle dolaşılarak uygun ekipmanın hazırlanması gerekiyor. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozum ihaleleri tamamladık.

  7/24 Hizmet Veren Hadım Hurdacı Firma

  Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Hadım hurdacı şirketimiz vasıtası ile zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Neredeyse iki bin dört yıllarından bugüne hurdacılık sektöründe gece gündüz hizmet etmeye devam ediyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Konya Hadım çevresinde sıfır gibi, 2. el mobilya satıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik ev eşyaları, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek için bizleri arayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek temizliğe sahip kanepelerinizi kapınıza gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı firma başlıklı makaleyi ziyaret ediniz Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, sekreter masaları, öğrenci koltuğu bulunmaktadır.

  Hurda Akü Alımı

  Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Bir süre sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü denir. Akü hurdası alım satımı bölümünü incelemek hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bu nedenle iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan firmalar arasındadır. Akü hurdası içindeki kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir. Arabalarda elektrik ihtiyacında kullanılmaktadır.

  Hadım Hurdacılar Sitesi

  Hadım halkına temiz bir Konya Hadım yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Hadım yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Hadım hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkânımız yardımıyla hurda malzeme alımı ve satımı işleriyle sektöre girdik. Sadece bu tür hurdalarınızı almıyoruz.

  2.el jeneratör Alımı

  İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın hurdacı firmasıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör satıyoruz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alan firmayız için yüksek fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

  Otomobil Hurdası Alan Firmalar

  Elbette sizlere hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hadım hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı araç hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Hadım etrafında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

  Hadım Hurda Fiyatları

  Güncel fiyat listesine erişmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Hadım hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişiklik göstermektedir. Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında pazar fiyatından fazla fiyatlar uyguluyoruz.