İçeriğe geç

Hanak Hurdacı Hurda Fiyatları

  Ardahan Hanak merkezindeki Hanak merkez hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Anlık Hanak hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Hanak merkezi bölgesinde hurda ve kullanılmış ev eşyaları almaktayız. Ardahan Hanak bölgesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

  Demtaş Metal ismiyle Hanak bölgesinde hurda alımı için yerinize geliyoruz. Ardahan Hanak hurdacı olarak hurda eşyaları almaktayız. Hanak hurdacı firmaları içerisinde en büyük geri dönüşüm fabrikasıyız.

  Ardahan Hanak genelinde olduğu gibi hurda alımı için ekip gönderiyoruz. Toptan hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ardahan hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Normalde Ardahan Hanak hurdacı firmalar arasındayız. Bununla birlikte Ardahan Hanak merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Ardahan hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Hanak Hurdacı Firma

  Hanak hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Ardahan Hanak bölgesinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz. Ardahan şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Hanak 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Ardahan Hanak etrafında değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Hanak merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Hanak hurdacı firması olarak Ardahan genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için uygun araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz.

  Hanak Hurdacı Numarası

  Ardahan Hanak hurdacılık hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramanız yeterlidir. Ardahan Hanak hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Hurda Krom Alımı

  Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Ardahan Hanak krom kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurda alım satımı paylaşımına göz gezdirmek istemelisiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

  Hanak Hurda Alan Firma

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hanak kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurda malzemeleri çok zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin değerini düşürüyor.

  Hanak geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurda ve hurda sarı, bakır hurda, inşaat demiri, hurda kablo, çinko, kurşun hurda alımlarında Hanak hurdacı firmalarından yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Hanak hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz. Zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda alan Hanak hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Hurda kablo alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Hanak Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Hanak bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu almaktayız. Firmamıza güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler.

  Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Ardahan Hanak hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür hurda alüminyum alımı yapılır. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

  Hurda satanların sayesinde her gün deneyim kazanıyoruz. Sayfamızdaki Hanak alüminyum hurda kilo fiyatı günceldir. Alüminyum alan hurdacı konulu makaleyi inceleyin

  Hanak Sarı Pirinç Hurda Alan Firma

  Pirinç metali mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Demtaş Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakimdir. Hurda satmak isteyenlerin bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Ardahan Hanak hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri kıymetlidir. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Bu yüzden Hanak sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız.

  Buradaki Hanak sarı pirinç ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar konuyu okuyabilirsiniz. Hanak ilçesinin her yerinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

  Hanak Hurda Kablo Alımı

  Kablo hurdası içerdiği bakır nedeniyle hurda kablo alanlar için önemlidir. Ardahan Hanak ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ancak tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo satmayı dileyenler hemen arayın.

  Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Hanak hurdacı firmayız. . Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

  Piyasada kolayca edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alırken peşin ödeme yapıyoruz. Ardahan Hanak hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Hanak fare yemez kablo fiyatlarını telegram grubumuza katılarla her saat paylaşıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Ardahan Hanak hurdacısı Demtaş Metal her çeşit iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alanlar konulu metini inceleyebilirsiniz.

  Çinko Hurda Alanlar

  Buradaki Hanak hurda çinko levha fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurdası alanlar yazımızı gezmek iyi gelecektir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayabilirsiniz. Hanak, Ardahan ilçesinin tamamında çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Hanak Hurda Bakır Alımı

  Bakır alan Hanak hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Hanak soyma bakır hurdası fiyat listesini arzu edene güncel olarak yolluyoruz. Ardahan Hanak bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hanak içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Hanak hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayabilirsiniz.

  Hurda Demir Alımı

  Demir, yeryüzünde en çok bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Hanak demir hurdası ton fiyatları güncellendi. Hanak etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alımı yapıyoruz.

  Sizinde bildiği gibi her türlü demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı makalesini incelerseniz mükemmel bir iş yaparsınız. Firmamız Hanak genelinde hurda demir alımı yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalesine göz atabilirsiniz.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

  Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun cevheri gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alan yerler gönderisini gezmek hurda kurşun konusunda bilgi edinmenizi sağlar. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu alırız. Hanak Ardahan kurşun hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki Hanak çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Hanak Sac Hurdası Alımı

  Hanak ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Elimizde sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurdası bulunuyor.

  İkinci El Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  En Yakın Hanak Hurdacı Firma

  Hanak en yakın hurdacı deposu hizmeti ile her cins hurda metal alırken adresinize araç yolluyoruz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı firma Hanak ilçesinde servisler vermekten gurur duyarız. Hanak hurdacı sitesi firmamız ile konumdan hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Hanak çevresinde hurda malzeme alıyoruz.

  Hanak Hurda Kağıt Alımı

  Hanak Ardahan kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satımı gerçekleştirebilirsiniz. Hanak hurda karton aldığımız ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Ardahan Hanak hurda karton kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderiyoruz Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt alıyoruz. Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere değerinden daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz.

  Hanak İkinci El Hurda Raf

  Genellikle restorasyon yapan şarküterilerden elde ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları içlerinden seçilen hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satan yerler içerisindeyiz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Sayfamızdaki Ardahan Hanak hurda raf ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz. Hurda raf alım satımı gönderimizi okumak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hurda raf Hanak satın almak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Hanak Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Bu dönemde rengarenk kırık otomobil camı, gazoz türde cam hurda bulunuyor. Hanak yakınlarında cam hurda alan yerler arasındayız. Bu dönemde rengarenk kırık otomobil camı, gazoz türde cam hurda bulunuyor.

  Hanak Hurda Plastik Alanlar

  Ardahan şehri Hanak ilçesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, hurda jelatin fiyatı öğrenmek sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir.

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hanak plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde öncü firmayız. Sitemizdeki Hanak plastik hurdası kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. En iyi fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen almaktayız.

  Anlık Güncel Hanak Hurda Fiyatları

  Anlık ton fiyatlarına ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Hanak hurdacı firma olarak hurdacılık esnasında uygulanılan ton fiyatları saat başı değişiyor. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken diğer firmalardan fazla ton fiyatları öneriyoruz.

  Hanak Hurda Araç Alan Firmalar

  Hanak hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Hanak çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak araç hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş hurda otomobil, hurda vagon, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  7/24 Açık Hanak Hurdacı Firması

  7/24 Hanak hurdacı firması olarak zaman farketmeden çalışıyoruz. Bu sürenin verdiği deneyimler aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam tamına 2006’dan bu zamana hurdacılıkla hizmete devam ediyoruz.

  Hanak 2.el Cafe Malzemesi Alan Firma

  Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom evye, küvet, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri sanayi tipi otel ve mutfak aletlerini yakından inceleyebilmeniz amacı ile sizleri işyerimize davet ediyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıyoruz. Sanayi tipi lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Alan En Yakın Firmalar

  Parti malı hurda gabardin, örme kumaş, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayın. Parti malı baskı altı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alımlarında piyasadan yüksek ödeme yapıyoruz. Kumaş hurdası alıyoruz. Buradaki Hanak hurda kumaş fiyatlarını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Hanak kiloyla tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Ardahan Hanak etrafında hurda süprem, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımlarında adresinize ekip gönderiyoruz.

  Hanak Bina Yıkımı

  Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken gerekli iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Tıpkı fabrika yıkımlarında olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hanak kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. her cinsten hurda malzemeyi satın almaktayız.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Hurda akü fiyatları paylaşımına bir göz atarsanız iyi bir şey yaparsınız. Dolayısıyla Demtaş Metal vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeni ile kullanılır.

  Hanak Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Hanak Ardahan fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. İlk önce sökülecek binanın etraflıca dolaşılarak uygun aletler ve araçların ayarlanması gereklidir. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık. Yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Güvenilir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

  Hanak 2.El İnşaat Malzemesi

  İnşaat şantiyelerinde alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörü, harç pompası, boya makinesi 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Ayrıca işi bırakan şirketlerden satın aldığımız Yıkılmış elbiseci vb. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz.

  Hanak Nikel Hurdası Alım Satımı

  Ardahan Hanak genelinde nikel turbo, hurda %95 – %99 nikel şablon, anot hurda nikel alımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Dolayısı ile hurda nikel depolanırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir. Hanak hurda nikel alıyoruz.

  Hanak 2.el Ev Eşyası

  En makul fiyatlarla temiz kullanıldığı anlaşılan, ikinci el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Kısa süreliğine 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki oturma gruplarınızı dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için bulaşık makinesi hurdası alan hurdacılar konulu içeriğimizi inceleyiniz Çok az kullanılan 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak sebebiyle bizi tuşlayabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu almak amaçlı olarak telefon numaramızı arayınız.

  Hanak Klima Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Hanak bölgesinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hanak bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

  Hanak Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Hanak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bildirilen alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımda anlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından satın alınan her türlü hurdanın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılır.

  Hanak Hurdacı Sitesi

  Hemşehrilerimize iyi bir Ardahan ve olduğundan yaşanabilir Hanak bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Hanak OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Hanak hurdacılar sitesi 1. blok içerisindeki iş yerimizin vasıtası ile atık hurda ticareti işlerine başladık. Sırf bu türden eşyaların ticaretini yapıyor değiliz.