İçeriğe geç

Havza Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Demtaş Metal adıyla Samsun Havza şehir merkezinin tamamında hizmetimize devam ediyoruz. Samsun Havza hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz. Güncel Samsun Havza hurda fiyat listesi ile alım satım yapıyoruz.

  Havza merkezinin her yerinde yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Samsun hurdacı firmalar arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Havza hurdacı firması olarak Havza merkezinin tümünde hurda alımı yapmaktayız. Havza bölgesinin etrafında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Tonajlı hurda satanlara yüksek fiyat sunuyoruz. Samsun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Şu anda Havza hurdacı firmasıyız. Elbette ki Havza merkezinde de hizmet veriyoruz. Samsun Havza merkezinin çevresinde kullanılmış ev eşyası ve hurda malzemeler ticareti yapmaktayız. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

  Samsun Havza Hurdacısı

  Havza hurdacı firması olarak Samsun ilinin tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Havza merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda sarı satmak nedeniyle numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Havza hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Havza çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Samsun merkezinin naif ilçesi Havza daimi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sırf Samsun Havza etrafında değil, her yerde hizmet veriyoruz.

  Havza Hurdacı Numarası

  Samsun Havza hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Havza hurdacılık her nevi hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak için firmamızı aramalısınız.

  Kurşun Hurdası Alan Firma

  Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alırız. Metal kurşun eski madenlerdendir. Havza Samsun kurşun hurdası aldığımız ilçelerdendir. Buradaki Havza kurşun hurda kilo fiyatı güncellendi. Cevher halindeki metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı yazımızı okursanız muhteşem olur.

  Hurda Krom Alan Firmalar

  Oldukça sert bir maden yapısıyla zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Havza krom hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom ton fiyatı paylaşımını dolaşmalısınız. 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

  Havza Hurda Alımı

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Havza yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların kıymetini düşürmektedir.

  Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda krom alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız.

  Havza ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarına özel yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Havza hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Veranda çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Havza Samsun ilçesinin her yerinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı istemek nedeniyle. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurda mevcuttur.

  Havza Hurda Çinko Alan Yerler

  Bu sayfada bulunan Samsun Havza nikel hurdası fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile konusunun linkine tıklayınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Samsun, Havza çevresinin her yerinden hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Havza Alüminyum Hurdası Alımı

  Firmamıza güven duyanların sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Samsun Havza alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Havza ilçesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Buradaki Samsun Havza alüminyum hurdası kg fiyatı güncellendi. Hurda alüminyum alan yerler konulu içeriği inceleyebilirsiniz Her türden alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan firmayız. Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için aramanızı istiyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz.

  Havza Demir Hurdası Alımı

  Havza ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için Havza hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bölümünü okusanız şahane olur.

  Bildiğiniz üzere her cins demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Havza extra demir hurda ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Havza şehrinin tamamında demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

  Havza Hurda Bakır Alan Firma

  Sayfamızdaki Havza bakır hurdası fiyat listesini dileyene günlük gönderilmektedir. Samsun Havza hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Havza hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Havza içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Havza hurda bakır fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız.

  Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

  Havza Kablo Hurda Alan Yerler

  Hurda kablo alan yerler konulu makaleye göz gezdirebilirsiniz. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve birde dışındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Samsun Havza ttr kablo hurdası ton fiyatları her saat güncelleniyor. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılıyor. Ek olarak çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem teşkil eder. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Ancak tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alımında en doğru fiyat listesini gönderiyoruz. Etrafta bolca toplanan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz.

  Samsun Havza hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında liderlik ediyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Hurda kablolar alan Havza hurdacı arayanlar için buradayız. Havza hurdacı firması olarak özellikle iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Havza ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

  Havza Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Hurdacılar

  Pirinç hurdaya halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sizlerinde bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Bu sebep ile Havza sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren firmayız. Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri kıymetli hurda eşyalar arasında sayılır.

  Sayfamızdaki Samsun Havza sarı pirinç ton fiyatını abonelerimize bedelsiz yollanmaktadır. Daha geniş sitemizde bulunan hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı ziyaret edin. Samsun Havza hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı için adresinize geliyor. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor.

  Havza ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır.

  Havza Cam Hurda Alım Satımı

  Genelde renkli ve şeffaf kırılmış oto camı, gazoz ve soda şişesi şeklinde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik sert maddelerdir. Havza çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Havza hurda plastik alan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Sitemizde paylaşılan Havza plastik hurdası fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Samsun şehri Havza bölgesinin her yerinden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyata hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen alım satım işleri yapmaktayız.

  Havza Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Havza nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle nikel turbo hurda, %95 , 99 nikel şablon, anot hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar ticareti yapılırken elden geldiğince hassasiyetle davranılmalıdır.

  Havza Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Havza ilçesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız. Havza bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin.

  Havza Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Havza hurdacı tarafından alınan tüm hurda eşyalarınızın depomuza nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itina ile firmamızca yapılıyor. Yıkım molozları Havza Belediyesi tarafından belirlenen alana boşaltılıyor.

  Hurda Kağıt Alan Yerler

  Havza kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız hizmetleri ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda fiyatları sorabilirsiniz. Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik sayesinde müşterilerimize çok daha fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz. Havza karton hurda alım satımı yaptığımız bölgeler arasında yer almaktadır. Sayfamızda paylaşılmış olan Havza hurda karton ve kağıt kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Piyasadan fazla liste fiyatlarıyla kağıt peçete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapanlar arasındayız.

  2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alan Hurdacı Firma

  Endüstriyel tipte ikinci el restoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, salata dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolap alıp satmaktayız.

  Parça Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapıyoruz. Kilosuyla baskı altı hurda kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alım satımı yapıyoruz. Samsun Havza ilçesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, hurda jesica alımları için yerinize gelmekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayın. Buradaki Havza kumaş hurdası kg fiyatını günlük göndermekteyiz. Havza kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Havza yakınlarında yıkılan fabrika vb. binalardan sökülen sıfır gibi 2. el kapı, mutfak dolabı, pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısı ile batmış şirketlerden almış olduğumuz

  Havza Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında gerekli tedbir önlemleri Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen vs. tüm hurdayı alıyoruz. Havza kentsel dönüşüm içinde yenilenecek apartmanların gerektiği biçimde inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Üstteki fabrika sökümünde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  En Yakın Havza Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurda alım firması olarak Havza çevresinde hurda almaktayız. Havza en yakın hurdacı deposu ismiyle her nevi hurda malzeme alırken yolladığınız konuma geliyoruz. Havza hurdacı firma içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla kapıdan her cins hurda almaya başladık. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurdacı Havza etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

  Havza 2.el Raf Hurdası

  Hurda raf demiri alıyoruz. Genellikle kapatılan dükkanlar tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Samsun Havza 2.el market rafı kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan hurdacı linkine tıklamalısınız. Havza 2.el hurda raf alım satımı sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Havza Fabrika Sökümü

  Sökümden önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Havza fabrika sökümü işleri yapımında deneyimliyiz. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihalesi tamamladık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Güvenilir bir biçimde fabrika söküyoruz. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde lider bir konumdayız.

  7/24 Hurda Alan Havza Hurdacı

  Neredeyse iki bin dokuz yıllarından bugüne değin hurda alımında hizmete devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Havza hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet etmekteyiz. Bu sürenin bahşettiği deneyimler süreci ile alet parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

  2.El Eşya

  Titizlikle kullanılmış olan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarını istediğiniz yere gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya için piyasasının üzerinde fiyat uyguluyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alımı başlıklı sitemizi okuyabilirsiniz Sahibinden çalışma koltuğu, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunmaktadır. Samsun Havza bölgesinde titiz bir biçimde kullanılmış olan, 2. el ev eşyaları satabilirsiniz. Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizlere ait numaralar ile irtibata geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

  Akü Hurdası Alımı

  Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvı sebebi ile değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacı sebebiyle kullanılmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdası alanlar akü hurdası konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Dolayısı ile depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler arasındadır.

  Havza Hurdacılar Sitesi

  Daha yaşanılır bir Samsun Havza için çok çaba sarfediyoruz. Havza oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu türlü eşyaların alımını yapmıyoruz. Havza hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızın vasıtası ile hurdacılık hizmetleri ediyoruz.

  Havza 2.el jeneratör Alımı

  2.el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen en ufak farkı bulunmayan ikinci el jeneratör satılır.

  Havza Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış araç hurdası, vagon hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Havza yakınlarında araba hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Güncel Havza Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda ticaretlerinde pazar fiyatından daha fazla fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. Havza hurdacı firma olarak hurdacılık yaparken uygulanılan kilo fiyatı saatlik olarak güncellenmektedir. En doğru fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşmanız gerekmektedir.