İçeriğe geç

Buzağcı Mahallesi Hurdacı Firma

  Buzağcı mahallesinde geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz. Günlük Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Tekirdağ hurdacı içindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Şu an Hayrabolu işletmeleri içindeyiz. Elbette ki Buzağcı mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hayrabolu Buzağcı mahallesi çevresinde ikinci el ev eşyaları ve hurda ticareti yapmaktayız

  Demtaş Metal adıyla Hayrabolu mahallesinde hizmet veriyoruz. Buzağcı mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Her türlü hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Tekirdağ Hayrabolu merkezinde bulunan Buzağcı hurdacı firma olarak Buzağcı mahallesinin her sokağında hurdacılık yapıyoruz. Tonajlı alımlarda Buzağcı fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tekirdağ Hayrabolu mahallesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz Buzağcı mahallesi hurdacı depoları içinde öncü konumdayız.

  Buzağcı Mahallesi Hurdacı Firma

  Buzağcı hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Buzağcı merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda kağıt satışı sebebiyle mobil hatlarımızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Tekirdağ ilinin naif mahallesi Buzağcı öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sadece Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı etrafında değil, tüm şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Hayrabolu hurdacı olarak ilçe bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Hayrabolu merkezinde ve Buzağcı mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el mobilya alan hurdacılar arasındayız. Tekirdağ merkez hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Buzağcı bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

  Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüşüme tüketilen düşük enerji miktarı karbon emisyonunun doğaya ve iklime zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Cevherlerin yeraltından çıkarılarak işlenmesi zahmetlidir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi yüzde 90 daha azdır.

  Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının sınırı bellidir. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaktadır. Hurdaları geri dönüştürmek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek dönemlere saklayabiliriz.

  Buzağcı Hurdacı Telefon Numarası

  Buzağcı Mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alır. Boş yere zaman geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebep ile hurda satışı yapmak sebebi ile hizmet numaramızı aramalısınız.

  Buzağcı Sarı Hurdası Alım Satımı

  Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinir. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı Mahallesinde hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Buzağcı mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı pirinç hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alımı yapıyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır.

  Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar içinde sayılır. Aslında sarı hurdası olarak geçen hurda türü yoktur. Haliyle Buzağcı hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

  Buzağcı Bakır Hurdası Alan Firma

  TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Buzağcı mahallesindeki hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Buzağcı genelinde hurda bakır alıyoruz. Buzağcı mahallesi hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Hurda bakır konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sitemizdeki Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı bakır hurdası ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı bakır hurda alan yerler içindeyiz.

  Buzağcı Mahallesinde Kablo Hurdası Alanlar

  Hurda kablolar içindeki bakır madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında en güncel fiyat teklifini biz veriyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasında piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz.

  Daha geniş bilgi için sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıyı inceleyin. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı hurdacısı Demtaş Metal firmamız her çeşit iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

  Çünkü yalnızca hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Buzağcı ttr kablo hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı Mahallesi hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

  Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Buzağcı Mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Satıcılarda kolayca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor.

  Buzağcı Alüminyum Hurda Alanlar

  Buzağcı mahallesinin tümünde alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle sürekli profesyonelleşiyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sitemizdekihurda alüminyum alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Hayrabolu Buzağcı alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz.

  Buzağcı Hurda Alan Hurdacı Firma

  Büyük fabrika ve imalathanelerden imalat artığı hurdası alım satımı için adresinize kadar geliyoruz. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere ve üretim tesislerine hurda malzeme biriktirmek için konteyner vermekteyiz.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası ve bakır, alüminyum, hurda sarı, çinko hurdası, demir, kurşun alırken Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı hurdacı firmalarından daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Buzağcı hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz. Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alan Buzağcı mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Buzağcı mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin kıymetini düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda paslanmaz alımı için kapınıza geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız.

  Buzağcı Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Krom hurdası alan hurdacı firma linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı paylaşımını ziyaret etmelisiniz.

  Buzağcı Sac Hurda Alan Hurdacı

  Ardiye tavanı kaplamak için kullanılabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Elimizde her türde ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Buzağcı bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz.

  Buzağcı Hurda Çinko Alım Satımı

  Hayrabolu Buzağcı etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Tekirdağ Çinko hurda alan hurdacılar paylaşımına bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Burada yer alan Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı Mahallesi çatı söküm çinkosu fiyat listesi güncellendi. Hurda çinko alan hurdacılar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Buzağcı Demir Hurda Alan Hurdacı

  Buzağcı ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar bağlantısına tıklayın.

  Demtaş Metal Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı şehrinin her yerinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bölümümüzü okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapmaktayız. Hurda demir, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Sayfamızda yayınlanan Buzağcı demir hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz.

  Buzağcı Kurşun Hurda Alan Firmalar

  Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı hurda kurşun alımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerdendir. Sitemizde yayınlanan Buzağcı hurda kurşun kg fiyatını talep edenlere her gün gönderiyoruz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alırız. Kurşun cevherleri mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor.

  En Yakın Buzağcı Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Buzağcı genelinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Buzağcı mahallesi hurdacı şirketi istihdamındaki ekiplerimizle konumdan hurda alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yer Buzağcı mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Buzağcı en yakın hurdacı hizmetlerimizle her türden hurda eşya ticareti yapmak için yerinize ekiplerimizi yolluyoruz.

  Buzağcı Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken apartmanların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülen laminant parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, hurda pimapen benzeri tüm hurda malzemeyi değerinde alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında bilinen tüm güvenlik önlemleri Üst taraftaki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi hurdalar karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Buzağcı Hurdacı Firma

  Nerdeyse 17 seneden beri hurda alım satım faaliyetleri sunuyoruz. 7/24 hizmet veren Buzağcı hurdacı firması depomuz yardımı ile haftasonu bile işimizin başındayız. Sektörün verdiği kurumsallaşmayla makine sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Buzağcı Hurda Plastik Alımı

  En iyi fiyata hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alım satım işleri için dilediğiniz yere geliyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Buzağcı hurda plastik alımı yapanlar içinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı hurda naylon fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz ulaştırmaktayız Tekirdağ il Buzağcı bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren alımı yapıyoruz.

  Buzağcı İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Buzağcı yakınlarında yıkılan lokanta vs. binalardan çıkma sıfır gibi ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile kapatılan satıcılardan satın aldığımız Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç pompası az kullanılmış iskele, ikinci el plywood bulunur.

  Güncel Anlık Buzağcı Hurda Fiyatları

  Güncel bilgiye erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Sitemizdekiyeni akü hurdası fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz Buzağcı hurdacısı olarak hurda alımında uygulanılan kilo fiyatları hurda borsasında hızlıca güncelleniyor.

  Buzağcı Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası işleri tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Raf hurda alımı paylaşımına mutlaka bir göz atabilirsiniz. Buradaki Buzağcı ikinci el raf ton fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Raf hurda alanlar yazısına göz atın. Buzağcı raf hurdası fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen marketler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, hurda market rafı, ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satan yerler içerisindeyiz.

  Buzağcı Mahallesinde Hurda Nikel Alım Satımı

  Nikel hurda zehirlidir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %99 şablo nikel hurdası ile %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatli hareket etmeliyiz. Buzağcı nikel hurdaları alıyoruz.

  Buzağcı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle dolaşılması gerekmektedir. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik.

  Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk. Buzağcı fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Profesyonelce fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay olmamıştır.

  Buzağcı Hurdacılar Sitesi

  Buzağcı hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımız yardımı ile hizmet veriyoruz. Hemşerilerimize iyi bir Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit metalleri alıyoruz.

  Buzağcı Araba Hurdası Alan Firmalar

  Buzağcı mahallesinde hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Buzağcı yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama hurda araba vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araç, hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Buzağcı Karton Hurdası Alan Hurdacılar

  Tekirdağ Hayrabolu Buzağcı mahallesinde hurda kağıt alan hurdacılar içindeki işletmemiz yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satışı yapabilirsiniz. Daha fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz. İlçenin her yerinde renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok miktarda kazanım elde etme imkanı takdim ediyoruz. Buzağcı hurda kağıt aldığımız alanlar içerisindedir. Sayfamızdaki Buzağcı mahallesinde hurda kağıt ve karton fiyatları güncellendi

  Buzağcı İkinci El Jeneratör Alanlar

  Her türlü çalışır durumda ikinci el jeneratör alımı için hemen arayınız. Jeneratör hurdası alan firmayız alırken nakit para ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız.

  Buzağcı Hurda Klima Alım Satımı

  Buzağcı çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Buzağcı mahallesi bölgesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Buzağcı Moloz Döküm Yerleri

  Bina yıkımından sonra sözleşmemize bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi itinayla yapılır. Molozlar Hayrabolu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan yerlere taşınır. Buzağcı hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her türlü hurdanın depomuza nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

  Buzağcı Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

  Zamanla kullanılamayacak duruma düşen akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında sıkça bulunmaktadır. Akü hurda alanlar içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla depomuz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir.

  Buzağcı Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

  Buzağcı ve çevresinde sıfır gibi ve ikinci el oturma grupları alabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyaları adresinize gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alımı konulu makalesini inceleyin Sıfırdan farksız ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı, hurda anakart almak amacıyla bizituşlayabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, çalışma masaları, sekreter koltukları bulunmaktadır.