İçeriğe geç

Horasan Hurdacı Firma

  Erzurum Horasan hurdacı firması olarak hurda alımı yaparız. Horasan merkezi bölgesinde hurda ve az kullanılmış eşyalar alımlarında eşyanızın tutarını peşin ödüyoruz. Horasan hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız. Normalde Horasan hurdacı firmasıyız. Fakat Horasan merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Horasan meydanının yakınlarında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan fabrikayız. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Güncel Horasan hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. Horasan etrafında yaptığımız gibi hurda alımı için Horasan merkezinin her yerine gelmekteyiz.

  Demtaş Metal olarak Horasan çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Erzurum hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Erzurum hurdacıları içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. Horasan hurdacı depoları içerisinde öncüyüz.

  Horasan Hurdacıları

  Horasan meydanında hizmet gösteriyoruz. Korozyona uğrayan metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her nevi krom hurdası satışı sebebi ile numaramızı arayabilirsiniz. Horasan hurdacı firması olarak Erzurum bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için müsait araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Horasan hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Horasan içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Erzurum ilinin hızla büyüyen ilçesi Horasan gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Yalnızca Erzurum Horasan ilçesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

  Horasan Hurdacı Telefon Numarası

  Horasan yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Erzurum Horasan hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Şimdi arayıp günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda fiyatı istemek üzere bizi aramanız yeterlidir.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Erzurum Horasan krom fiyat listesini whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı bölümümüze göz atabilirsiniz.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Unutmayın ki her türde pencere demiri, demir kapı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Bu sayfada paylaşılan Horasan 1.sınıf hurda demir ton fiyatlarını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

  Horasan çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımını muhteşem olacaktır.

  Güncel demir hurda fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firma konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Horasan genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

  Horasan Çinko Hurdası Alımı

  Burada paylaşılan Horasan hurda çinko fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda ton fiyatı için arayın. Erzurum, Horasan bölgesinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Horasan Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde piyasaya hakim konumdadır. Horasan genelinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bu neden ile Horasan sarı pirinç hurdası alım hizmeti veren firmayız. Sayfamızdaki Horasan hurda sarı pirinç fiyatları biraz önce güncellendi. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı metne göz atın.

  Gerçekte hurda sarı diye hurda çeşidi varolmamıştır. Hurda satanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri bulunabilir. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda deniliyor. Horasan hurdacı işletmemiz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Horasan Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Yeryüzünde cevher olarak bulunan kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. Horasan Erzurum hurda kurşun alım satımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Horasan çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını abonelerimiz ile eş zamanlı bir şekilde paylaşıyoruz. Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu alımı yaparız.

  Horasan Sac Hurda Alımı

  Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Elimizde her boyutta ikinci el trapez sac hurda vardır. Erzurum Horasan ilçesinin her yerinde hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek amacı ile. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  Horasan Kablo Hurda Alım Satımı

  Tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. Erzurum Horasan çevresinde çoğunlukla satılan %30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve birde dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Horasan kablo fiyat listesini arzu edenlere günlük yolluyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Adresten hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Horasan hurdacı firmayız. .

  Kablo hurdası telindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Erzurum Horasan hurdacısı Demtaş Metal firmamız özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Erzurum Horasan hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. kablo hurda alanlar hakkındaki metne bir göz atın. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Horasan ilçesinde hurda kablo alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Ancak tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz.

  Horasan Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  Sitemizdeki Erzurum Horasan bakır hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Erzurum Horasan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır alan Horasan hurdacı telefonunu hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Horasan genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Horasan bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

  Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alım faaliyetleri veriyoruz.

  Horasan Alüminyum Hurda Alımı

  Erzurum Horasan alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Horasan ilçesinin tümünde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş alımı için tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası almaktayız. Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Sitemizdeki Erzurum Horasan alüminyum kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Detaylı sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz.

  Horasan Hurda Alan Firmalar

  Erzurum Horasan ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alıyor. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Horasan yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurda malzemeleri çok zaman harcamadan nakite çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu neden ile hurdanızın piyasa fiyatını düşürüyor.

  Hurda alüminyum almak amacıyla yerinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarına özel Erzurum Horasan hurda listesinden daha fazla fiyat teklifleri sunmaktayız. Horasan hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Klima Hurda Alanlar

  Horasan etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Horasan çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Horasan Moloz Döküm Yerleri

  Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre molozların nakliyesi güvenle yapılır. Molozlar Horasan Belediyesi tarafından önceden bildirilen yere taşınıyor. Horasan hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak tüm hurda malzemenin bize ait alana nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

  Nikel Hurda Alım Satımı

  Özellikle anot nikel hurda, %95 şablo nikel hurdası ve %99 nikel şablon, nikel turbo alıyoruz. Horasan nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alım satımında gayet hassas hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir.

  Horasan Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılması gereken apartmanların en baştan imar edilmesi amacıyla yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda gerekli tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarı ile yerine getiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler benzeri her türlü hurdayı almaktayız.

  Horasan Hurdacılar Sitesi

  Horasan organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Horasan hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım iş yerimizle hurdacılık yapıyoruz. Sadece bu türden hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Halkımıza yaşanır bir şehir bırakmak için durmadan çalışıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

  Cam yarısaydam yada saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Horasan genelinde cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf sökülmüş araba camları, içecek şişesi türde cam hurdalar tonlarca satılıp alınıyor.

  Hurda Araç Alan Firma

  Bu sektörde hizmet ediyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Horasan etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Lakin hurda araba trafikten düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli araba hurdası, hurda motor gibi hurda araç gerecin fiyatını öğrenmek için arayabilirsiniz.

  2. El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

  İşyerimize mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, sanayi tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek için sizi depomuza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış olan çöp sıyırmalı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, restoran tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restoran mutfağı aletleri alıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Horasan çevresinin tamamında şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız. Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda spot kumaş alımı yapmaktayız.

  Yüksek tonajlı spot kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Horasan kiloyla tartım yaparak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Horasan kumaş hurdası fiyatlarını talep edenlere her gün ulaştırılmaktadır.

  Güncel Anlık Horasan Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alımında piyasa fiyatlarından fazla teklifler uyguluyoruz. Hurda fiyatları içerikli makaleye göz atın Güncel hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Horasan hurdacısı olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan ton fiyatları hurda piyasasında an be an değişiyor.

  Horasan 2.el Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alıyoruz. Burada yayınlanan Erzurum Horasan ikinci el raf fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Hurda raf fiyatı makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Horasan 2.el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan yerler tarafından satılan ürün reyonları, hurda çelik raf, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satıyoruz.

  Horasan Hurda Karton Alanlar

  İlçenin tamamında defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere daha çok oranda kazanma olanağı veriyoruz. Horasan Erzurum kağıt hurda alan hurdacılar içindeki firmamız ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Erzurum Horasan karton hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara bedelsiz gönderiyoruz Piyasadan fazla ton fiyatı ile bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar arasındayız.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

  Erzurum il Horasan ilçesinin her yerinden jelatin hurda, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren alımı yapıyoruz. Horasan hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde olan işletmeyiz. Buradaki Erzurum Horasan plastik hurdası ton fiyatını talep edenlere güncel olarak göndermekteyiz. En yüksek fiyata hurda pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik almaktayız.

  2.el Ev Eşyası

  Yeniden farkı bulunmayan 2.el derin dondurucular, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla firmamıza ait numaralar ile irtibatta bulunarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi nakit ücretle almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için bulaşık makinası hurdası fiyatları hakkında detaylı bilgi yazılan gönderimizi gezebilirsiniz Ekonomik fiyatlara titiz biçimde kullanıldığı çabucak anlaşılan ve ikinci el mobilya satabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, bilgisayar masaları, patron koltukları alma işlerinde değerini peşin para ödemekteyiz.

  7/24 Açık Horasan Hurdacı

  Tam iki bin altı yıllarından beri geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörde uzun süredir var olmanın bahşettiği tecrübe süreciyle değişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Horasan hurdacı firması olan firmamızla yirmi dört saat işimizin başındayız.

  Horasan Hurda Akü Alım Satımı

  Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımımıza göz gezdirmeniz pişmanlık duymayacaksınız. Dolayısı ile Demtaş Metal gibi kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunuyor.

  En Yakın Horasan Hurdacı Firma

  Demtaş Metal olarak Horasan etrafında hurda alırız. Bu yöntem ile sizlere en yakın hurda alan yerler Horasan bölgesinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. Horasan en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda tartmak sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Horasan hurdacı şirketi olan firmamızla adresten her türde hurda atık almaya başladık.

  Horasan 2. El Jeneratör Satanlar

  Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız için iyi fiyatı sunmaktayız. Her türde az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur. Ayrıca işi bırakmak mecburiyetinde kalan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2. el pencere, kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

  Horasan Fabrika ve Makine Sökümü

  Horasan fabrika sökümü uzun yılların tecrübesine sahibiz. Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar içinde nam saldık. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökümünden önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca dolaşılması gerekiyor.