İçeriğe geç

Hurda Kablo Alımı

  Hurda kablo alımı için aramanızı bekliyoruz. Adresten kablo alan hurdacı firmamızdan teklif almadan kablolarınızı satmayın. Hurda kablo fiyatları için listemizi inceleyebilirsiniz. Kablo içerisinde damar denilen teller bulunur. Bu damarların üretildiği madene göre değer kazanmaktadır.

  Kablonun içerisindeki bakır yeryüzünde en yaygın metal çeşididir. Bazen alüminyum kullanıldığı görülmektedir. Ancak iletkenlik oranı yüksek olduğu için bakır tercih edilmektedir. Altın’dan sonra elektriği en iyi iletebelen metal bakırdır. Bu nedenle kablo üretiminde sıklıkla bakır kullanılmaktadır.

  Kolay işlenebilir olduğundan bir çok sektörde kullanılmıştır. Gümüş ve altın bakır kadar iletkenlik göstermektedir. Hatta altının ve gümüşün iletkenlik oranı çok daha yüksektir. Fakat bakır onlara kıyasla daha ucuz bir madendir. Dolayısıyla kabloların iç damarında bakır kullanılır.

  Kablolar elimizdeki cep telefonundan elektrikli aletlere vs hatta inşaat sektörüne kadar onlarca farklı yerde kullanılıyor. Günümüzde elektrik dağıtımı için kablolardan faydalanılmaya devam ediliyor. Bakır kablo hurdaları kendi aralarında bir kaç çeşite ayrılır. İşlevselliğini kaybetmiş, kullanım ömrünü tüketmiş, atıl denilen kablo hurdası geri dönüşüm sektörü için çok önemlidir. Kablonun dış yüzeyindeki yalıtım malzemesin önemli değildir. İçinde bulunan damarın metali değerini arttırmaktadır. İstanbul’da bakır kablo hurdası daha yüksek fiyatlara alıcı bulmaktadır.

  Her sezon geri dönüşüme kazandırdığımız bakır miktari küçümsenemeyecek kadar fazladır. Sektörde sözü geçen lider bakır hurdacısı olmayı başardık. İstanbul’daki bakır fabrikaları ile yaptığımız sözleşmelerle sektörün öncü firması olduk. Bu sebeple bakır hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz. Bakır kablo hurdalarınız için bir telefonla yerinize uzman ekip gönderiyoruz. Gönderdiğimiz personeller sahada inceleme yaptıktan sonra sizlere fiyat tekliflerimizi sunuyoruz. Hurda kablo satmak isteyenler firmamıza telefonlarımızdan veya whatsapp destek hattımızdan 7/24 ulaşabilir.

  Hurda kablo satışı yapmak için bizi aramanız yeterlidir. İddia ediyoruz. Kablo hurdası alan fabrikalar ile hurda kablo alan yerler hurdacı firmamızdan daha iyi fiyat veremez. Şimdi ararsanız, ekiplerimiz çok kısa bir sürede yerinize kadar gelerek, sizlere yardımcı olacaktır. Kablo hurdası gibi malzemeleri yerinde en yüksek fiyatlar ile alıyoruz. Aldığımız malzemeyi geri dönüşüme kazandırıyoruz. Aşağıda yer alan numaraları kablo alan hurdacı telefonu olarak rehberinize kaydetmenizi rica ediyoruz.

  Hurda Kablo Çeşitleri

  Kabloların çeşitlere ayrıldığını söylemiştik. Dış yüzey kaplaması ve damar yapısına göre hurda kabloları sıralıyoruz.

  • Pvc yüzeyli, plastik kaplamalı iç tarafı yassı bakır iletkenli kablolar
  • Alev iletmeyen, halojensiz çok damarlı bakır kablolar
  • Alpek kablo hurdaları
  • Hurda Fare Yemez
  • Tek damar bakır kablolar
  • Tek ve çok damarlı alüminyum kablo
  • İzoleli kablo hurdası
  • Hurda fiber optik kablo
  • TTR Antigron kablo

  Hurda Kablo Alan Hurdacı

  Hurda bakır kablo alımı için nakit ödeme yapıyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerinde olduğu gibi, hem Avrupa hem de Anadolu Yakasında hizmet veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan hurdacılar içerisinde lider konumdayız. Kablo hurdası alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda kablo piyasası üzerindeki fiyatlandırmalarımızla değerini hesaplayıp, anında nakit ödüyoruz.

  Dünyanın tamamında elektrik/elektronik, inşaat ve ulaşım sekterlerinde kullanılan bakır, bu sektörlerin atıkları arasından çıkarılmaktadır. Uzmanlarca bu atıkların ayrıştırılmasıyla elde edilen bakır kablo hurdası diğer tüm hurda metallerden daha değerlidir.

  İstanbul da Hurda Kablo Alan Firmalar

  İstanbul’da hurda kablo satmak amacıyla hurda kablo alan firmalar arayanlara sesleniyoruz! Şu anda profesyonel hurdacı sitesini ziyaret etmektesiniz. Piyasada uygulanan güncel hurda kablo fiyatları ile alım, satım yapıyoruz. Alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve güvenilir ekiplerle 7/24 kablo hurdası alımı gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Kablo Alan Fabrikalar

  Kablo hurdası alan fabrikalar belirli bir miktarın altında alım yapmıyor. Demtaş Metal Hurdacılık olarak her miktarda hurdanızı alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yapıyoruzç Topran kablo hurdası alımı için özel fiyatları sunuyoruz. Sadece İstanbul genelinde değil, ülkemizin her tarafında güncel kablo hurdası kilo fiyatları ile hazırladığımız fiyat listesini yayınlıyoruz. Müşterinin kazanmasını ilke ediniyoruz. Hurda kablo satılacak yerler arasında ilk tercihiniz olmayı hedefliyoruz. Her türlü hurda kablo satışı için bizi aramanızı amaçlıyoruz.

  Hurda Kablo Alan Yerler

  Mümkün olduğunca adil davranmaya çalışan personel yapısı, ilkeli ve öncelikli olarak müşterinin kazandığı bir ticari ahlâkla işimizin başındayız. Hurda kablo alan yerler içinde prensiplerimiz doğrultusunda güven veriyoruz.

  Müşteriye duyduğumuz güven ve sunduğumuz yüksek kazanç neticesinde piyasaya öncülük ediyoruz. İstanbul’da hurda kablo alanlar ile aramızdaki yarışı sizlerin desteğiyle biz kazanıyoruz. Ayrıca, firmamız dışarıdan gelen hurdacılara hurda kablo soyma makinesi yardımıyla kablo soyum hizmeti veriyor.

  Soyulamamış Hurda Kablo Fiyatı

  Devamlı hizmetlerimizden bahsedip durduk. Aslında önem verdiğiniz konudan bahsetmeyi unuttuk. Peki, hurda kablonun kilosu ne kadar? Hurda bakır kablonun fiyatı alüminyum olandan faklıdır. Bu yüzden sizlere piyasada hurda kablonun fiyatı ne kadar olduğunu doğrudan anlatmak yerinde avantajlı bir fiyat listesi hazırladık. Sitemizdeki güncel hurda kablo fiyatları listemizi ziyaret edenlerin merakını gideriyoruz. Demtaş Metal’in avantajlarla dolu hizmetlerinden yararlanmak için, hemen arayın!