İçeriğe geç

İliç Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Demtaş Metal adıyla İliç hizmetimize devam ediyoruz. İliç hurdacı firma olarak İliç ilçesinin hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda satışı için aramanız yeterlidir. İliç yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. İliç hurdacı şirketleri arasında lider konumdayız.

  Erzincan hurdacıları içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Anlık İliç hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Erzincan hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. İliç hurdacı firması olarak hurda eşya adresinizden alıyoruz.

  Şu anda İliç hurdacı şirketleri arasındayız. Bununla birlikte İliç merkezinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz. İliç merkezinin her sokağında hurda ve ikinci el eşya ticareti yapmaktayız. İliç merkezinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize gelmekteyiz.

  Erzincan İliç Hurdacı Firmalar

  İliç hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. İliç çevresinde eşsiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Erzincan merkezinin gözde ilçesi İliç öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İliç bölgesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İliç hurdacı olarak Erzincan bölgesinde her çeşit hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. İliç merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğine yarar sağlıyoruz.

  İliç Hurdacı Numarası

  Erzincan İliç adresten her türde hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. İliç hurdacı numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

  İliç Hurda Alan Yerler

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda krom almak üzere adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içindeyiz.

  Erzincan İliç geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve sarı hurda alımında fiyatlar uyguluyoruz. İliç hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. İliç yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri zaman harcamadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylece hurda malzemenizin değerinin düşmesine neden olur.

  Hurda Krom Alımı

  Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar hurda krom konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Erzincan İliç hurda krom ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Çinko Hurda Alanlar

  Sayfamızda yer almakta olan Erzincan İliç nikel hurdası ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak yolluyoruz. Çinko hurdası fiyatı bölümümüzü inceleyiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Erzincan, İliç etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  İliç Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  İliç genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Erzincan İliç hurda sarı ton fiyatını saat başı göndermekteyiz. Anlık sitemizdeki hurda sarı alan yerler metini inceleyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Dolayısıyla İliç sarı pirinç hurda alım hizmeti veren firmayız.

  Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Demtaş Metal şirketi tüm bu hurdaların ticaretinde hurda sarı hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati türleri sıkça bulunur. İliç hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  İliç Hurda Bakır Alımı

  İliç genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan İliç hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın.

  Sitemizdeki İliç bakır hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Erzincan İliç hurda bakır alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Hurda bakır alanlar alanında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. İliç hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayın.

  Demir Hurda Alanlar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. İliç ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Firmamız İliç ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

  Anlık hurda demir kilo fiyatları istemek amacı ile hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her nevi demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alırız. Hurda demir, yer yüzünde çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki İliç demir ton fiyatlarını arzu edene her gün yollanmaktadır.

  İliç Kablo Hurda Alımı

  Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo borsası pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız. Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Ek olarak enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımında değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz. Detaylı sitemizdeki hurda kablo alan yerler makaleyi inceleyin.

  Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Bir de alüminyum kablo hurdası alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaya devam ediyor. İliç hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İliç ilçesinin tamamında %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda kolayca bulunan %40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Erzincan İliç kablo hurdası almaktayız.

  Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki İliç hurdacı firmayız. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Erzincan İliç kablo ton fiyatlarını abonelerimize her gün gönderiyoruz.

  Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renktedir. Hurda kurşun ton fiyatı yazısına göz atmak istersiniz. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası satışı amacıyla hurdacı firmamızı arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. İliç kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızda paylaşılan İliç kurşun hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

  İliç Sac Hurdası Alım Satımı

  İliç ilçesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Depomuzda kullanılmamış 2.el trapez sac bulunuyor. Hurda sac alıyoruz.

  İliç Hurda Alüminyum Alan Firma

  Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Erzincan İliç hurda alüminyum alan firmalar arasında öncüyüz. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

  Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz.

  Sayfamızda yer alan Erzincan İliç alüminyum hurda fiyatları güncellendi. Daha geniş hurda alüminyum alan yerler içeriği okuyun. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefonunuzu istiyoruz. Sizlerin destekleriyle sürekli tecrübe elde ediyoruz. İliç bölgesinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

  İliç Hurda Fiyatları

  Kesin fiyata ulaşmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları başlıklı konuya göz gezdirebilirsiniz Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretlerinde ton fiyatından fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. İliç hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan kilo fiyatları İliç piyasasında çabucak güncelleniyor.

  Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

  Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz.

  Karton Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Daha fazla fiyata karton bardak, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz. İliç hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetler sayesinde kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. İliç karton hurdası aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İliç hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz Bölgede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra özen sayesinde müşterilerimize daha çok kazanma olanağı sunuyoruz.

  İliç Nikel Hurda Alanlar

  Nikel hurdaları içinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirli bir metaldir. İliç nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında çok hassas davranılmalıdır. Bu bölgede anot hurda nikel, %95 , %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel alımında piyasasından fazla kg fiyatı veriyoruz.

  İliç Hurdacı Sitesi

  Şimdikinden daha iyi bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. İliç hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan hurda tesisimiz iş birliği ile hurda malzeme alım hizmetleri veriyoruz. İliç oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz.

  İliç Bina Yıkımı

  Bina yıkımında gerekli tüm tedbirler İliç kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılacak dükkanların tekrar yapılması nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vb. tüm hurda malzemeyi satın almaktayız.

  İliç 2.el Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

  İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları, tezgah alıp satıyoruz. Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Depomuzda mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  İliç Kumaş Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Yüksek tonajlı parça nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alımlarında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Erzincan İliç çevresinde hurda kumaş kırpıntı alımı yapılmaktadır. Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceket kumaşı alımı için bizi şimdi aramalısınız. İliç etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliriz. İliç kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasında en iyi fiyatı vermekteyiz. Buradaki İliç hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

  En Yakın İliç Hurdacı

  İliç en yakın hurdacı firması olarak hurda metal tartmak için yerinize gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer İliç genelinde servis veriyoruz. İliç hurdacı firması arasındaki çalışanlarımızla adresten hurda alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. Demtaş Metal hurdacılık olarak İliç genelinde hurda alıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan elbiseci binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2.el pencere, mutfak dolapları, kapı alımı yapıyoruz. Bazı projelerde yük asansörü, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Birde kapatılan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  İliç Hurda Klima Alım Satımı

  İliç bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima İliç çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  İliç Hurda ve Moloz Nakliyesi

  İliç hurdacı tarafından satın alınacak her nevi hurdanın firmamıza ait tesise taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra sözleşmeye göre molozun nakliyesi titizlik ile yapılır. Yıkım molozları İliç Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden planlanan yerlere nakil ediliyor.

  İliç Fabrika Sökümü

  İliç fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri aldık. İlk önce yıkılacak üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı yerdeyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Profesyonelce fabrika söküm işi yapıyoruz.

  İliç Akü Hurdası Alanlar

  Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor.

  Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Hurda akü kilo fiyatı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Zamanla ömrünü tamamlamış haline düşen bataryaya akü hurdası denir.

  İliç 2.el Raf Hurdası

  Özellikle raflarını yenileyen iş yerleri tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, hurda market rafı, reyonlar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki İliç hurda çelik raf ton fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollamaktayız. Raf hurdası alan hurdacılar paylaşımımızı okusanız şahane olur. Hurda raf İliç alım satımı için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan İliç Hurdacı Firması

  Nerdeyse on beş senedir hurda hurda alım satımı hizmeti sunuyoruz. Yılların bahşettiği özgüven süreciyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan İliç hurdacı firması olan şirketimiz ile cumartesi-pazar bile iş yerimizdeyiz.

  Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İliç hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İliç naylon hurdası ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Erzincan il İliç ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyata şeffaf naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen alımı ile ilgileniyoruz.

  İliç Araç Hurdası Alan Hurdacılar

  İliç hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda İliç yakınlarında araba hurdası alıyoruz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette size hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli araç hurdası, yük vagonu, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Erzincan İliç bölgesinde kullanılmış, ikinci el ev mobilyası satıyoruz. Yeniden farkı olmayan ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan yemek odası takımlarını kapınıza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan firma başlıklı içeriğimize bakabilirsiniz 2.el ofis büro mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları alımlarında değerinde ücretler yapıyoruz.

  Cam Hurdası Alanlar

  İliç etrafında cam hurda alan firmalar arasında yer almaktayız. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvıları muhafaza eden amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır. Son zamanlarda rengarenk oto camları, şişesi benzeri cam hurda türleri bulunabilmektedir.