İçeriğe geç

İlkadım Hurdacı

  İlkadım merkezinde ikinci el eşya ve hurda alımı yapıyoruz. Anlık İlkadım hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapıyoruz. Aslında Samsun İlkadım hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Samsun İlkadım merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda satışı sebebiyle arayın.

  Samsun İlkadım merkez hurdacı firma olarak İlkadım merkezi bölgesinde hizmet ediyoruz. Demtaş Metal adıyla İlkadım hizmetimizi sürdürüyoruz. Samsun geri dönüşüm firmaları arasındaki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. İlkadım şehir merkezinde hurdacı firmasıyız.

  Samsun İlkadım hurdacı olarak hurdanızı almaktayız. İlkadım merkezinde devamlı yaptığımız gibi hurda alımı için araç gönderiyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Samsun hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Samsun İlkadım hurdacı firmaları arasında lider konumdayız.

  İlkadım Hurdacısı

  İlkadım hurdacı olarak Samsun bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. İlkadım meydanında faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz. İlkadım hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Samsun İlkadım bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Samsun ilinin sempatik ilçesi İlkadım öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İlkadım etrafında değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  İlkadım Hurdacı Telefonu

  Samsun İlkadım adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer alır. Dolayısıyla hurda satışı yapmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Samsun İlkadım hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

  İlkadım Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Anlık güncel hurda demir ton fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümümüze göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller içindedir. Buradaki Samsun İlkadım ekstra demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Unutmayın ki her nevi pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alım satımı yapıyoruz.

  Demtaş Metal İlkadım ilçesinin her yerinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı yazısını okusanız iyi bir iş yapacaksınız. İlkadım etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

  İlkadım Hurda Alımı

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı sarı hurdası, ve çinko, kurşun, bakır hurda, kablo, alüminyum hurda,demir alımı yaparken yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. İlkadım hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma geçiyoruz. İlkadım geri dönüşüm firması Demtaş Metal her tür çelik hurdası alımı yapıyor. İlkadım kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Hurdanızı zaman geçirmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın değerini düşürmektedir. Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

  Çinko Hurdası Alımı

  İlkadım, Samsun ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Samsun İlkadım çatı söküm çinkosu kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası ton fiyatı gönderimize göz bakmanız şahane olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

  İlkadım Hurda Bakır Alımı

  Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alınır. Hurda bakır alanlar konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. İlkadım bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın.

  Bakır hurdası alan İlkadım hurdacı iş yerimizi acilen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. İlkadım bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

  Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Sitemizdeki İlkadım yanık bakır hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız. Samsun İlkadım hurda bakır alan yerler arasındayız.

  İlkadım Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  İlkadım bölgesinde hurda sarı almaktayız. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor.

  İlkadım hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Demtaş Metal şirketi tüm bu çeşitlerin yanında hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz ticaretinde öncüdür. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır.

  Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Buradaki İlkadım sarı pirinç hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Daha güncel sitemizdeki hurda sarı pirinç metni ziyaret edin. Bu sebep ile İlkadım sarı hurdası alım satımı yapmaktayız.

  İlkadım Hurda Sac Alım Satımı

  Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor. Samsun İlkadım bölgesinde sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih etmelisiniz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz.

  İlkadım Kurşun Hurdası Alanlar

  Kurşunun eski madenler arasında olduğu biliniyor. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız. İlkadım kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Buradaki İlkadım kurşun hurda fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli haliyle bilinir. Kurşun hurda alımı gönderimize mutlaka göz atmalısınız.

  İlkadım Kablo Hurdası Alanlar

  Samsun İlkadım ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. Hurda kablo alan yerler konulu konuya bir göz atın. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Samsun İlkadım hurdacısı olarak genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıyeten fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablolar satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İlkadım hurdacı arayanlar için buradayız. . Genel olarak çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Samsun İlkadım bakır kablo kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Samsun İlkadım ilçesinin her yerinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Satıcılarda bolca ticareti yapılan 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alırken değerini nakit ödüyoruz.

  Krom Hurdası Alımı

  Oldukça sert bir metal yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfada yayımlanan İlkadım krom hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze bir göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

  İlkadım Alüminyum Hurdası Alımı

  Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz. Şirketimize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Buradaki İlkadım alüminyum hurda kg fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyun

  Samsun İlkadım hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için telefonlarınızı diliyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız.

  Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. İlkadım bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş alımı yaparken tartımı güvenle yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan fabrika binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı sıva mikseri ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur. Birde işi bırakmak zorunda kalmış satıcılardan aldığımız

  7/24 Açık İlkadım Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan İlkadım hurdacı depomuz sayesinde haftanın yedi günü açığız. Sektörde harcadığımız yılların bahşettiği profesyonellikle makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Nerdeyse on yedi senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

  İlkadım Araba Hurdası Alan Yerler

  İlkadım hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde İlkadım bölgesinde otomobil hurdası alıyoruz. Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, yük vagonu, hurda motor .

  İlkadım Karton Hurda Alımı

  İlkadım karton hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sayfamızda yer alan Samsun İlkadım hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyet ile müşterilerimize daha çok kâr etme imkanı sunuyoruz. derinden çok fiyata karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz. Samsun İlkadım kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satışı yapabilirsiniz.

  Güncel İlkadım Hurda Fiyatları

  Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında diğer İlkadım firmalarından özel fiyatlar veriyoruz. Güncel hurda fiyatları başlıklı metine bir göz gezdirebilirsiniz Güncel hurda fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. İlkadım hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda piyasasında günlük güncellenmektedir.

  Nikel Hurdası Alımı

  Samsun İlkadım ilçesinde turbo nikel hurda, anot nikel hurda, %95 – %99 şablon nikel hurda alıyoruz. İlkadım nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alındığında oldukça dikkat ile davranılmalıdır. Hurda nikel zehirlidir.

  Hurda Cam Alım Satımı

  Günümüzde renkli araç camları, soda şişesi vb. cam hurda tonlarca eritiliyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıda olan su tutan inorganik yumuşak olmayan maddelerin adıdır. İlkadım genelinde cam hurdası alan hurdacılar içinde faaliyet göstermekteyiz.

  İlkadım 2.el Ev Eşyası

  Sahibinden çalışma koltukları, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler satıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, ekran kartı hurdası, hurda anakart almak nedeniyle telefon numaramızı arayabilirsiniz. Titiz kullanılan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi peşin para ile iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgi için hurda çamaşır makinesi alan hurdacı hakkında detaylı bilgi yazılmış sitemize ulaşabilirsiniz Uygun fiyatlarla yeni gibi ve 2.el koltuklar satabilirsiniz.

  2.el jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satanlar arasında en yakın firmayız. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satıyoruz.

  Hurda Akü Alanlar

  Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında kullanılabiliyor. Hurda akü alımı gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvı nedeni ile değerlidir. Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü denilmektedir.

  İlkadım İkinci El Restaurant Malzemesi Alım Satımı

  Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü ocak, dinlendirici, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, bakır davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemeniz için siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı üç kapaklı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Çok kısa bir süre kullanılmış buz makinesi, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar, bulaşık makinaları alınır. Endüstriyel restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

  İlkadım Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

  Yüksek tonajlı hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, parça mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alımlarında yerinizde ödeme yapmaktayız. İlkadım çevresinde kumaş hurdası almaktayız. Toptan pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile firmamızı vakit geçirmeden arayınız. Samsun İlkadım etrafında jesica kumaş, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. Samsun İlkadım kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bu sayfadaki Samsun İlkadım hurda kumaş kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz.

  İlkadım Hurda Plastik Alımı

  İyi fiyata hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe almaktayız. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. İlkadım plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde lider konumda olan işletmeyiz. Bu sayfada paylaşılan İlkadım plastik fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Samsun ve İlkadım ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

  İlkadım Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında bilinen tüm tedbirler İlkadım kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken dükkanların istendiği biçimde yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında olduğu üzere hurda karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, sökülmüş hurda çelik kapı, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurdayı satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  İlkadım Hurdacı Sitesi

  İlkadım OSB hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Gençlere güzel bir Samsun İlkadım bırakmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin alımını yapmıyoruz. İlkadım hurdacılar sitesi 1. blokta bulunan dükkânımız sayesinde hurda eşya alım satımı gerçekleştiriyoruz.

  İlkadım Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalesi aldık. İlkadım fabrika sökümü tecrübeye sahibiz. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık. Fabrika sökülmeden önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı bir şekilde dolaşılması gerekir.

  İlkadım 2.el Raf Fiyatları

  Özellikle kapatılan baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, ürün reyonları, market rafları, çelik raflar, demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki İlkadım ikinci el raf kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan yerler bölümüne göz atabilirsiniz. Hurda raf İlkadım almak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  İlkadım Klima Hurdası Alanlar

  İlkadım ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. 2.el Klima İlkadım ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  İlkadım Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımında anlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi titizlik ile araçlarımızla yapılıyor. Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları İlkadım Belediyesi tarafından daha önce belirlenen yere nakledilir.

  En Yakın İlkadım Hurdacı Telefonu

  En yakın İlkadım hurdacı firma adı ile hurda eşya alıp satarken ayağınıza geliyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İlkadım bölgesinde her türde hurda malzeme alırız. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alanlar İlkadım çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyarız. İlkadım hurdacısı olan firmamız ile konumuzdan hurda malzeme alımı yapıyoruz.