İçeriğe geç

İncirliova Hurdacı

  İncirliova çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar gelmekteyiz. Güncel İncirliova hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. İncirliova merkezinde hurda eşyalar ve kullanılmış eşya alımı yapıyoruz.

  İncirliova hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

  İncirliova merkez hurdacı firma olarak İncirliova merkezi bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Aydın hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. İncirliova merkezinin çevresinde hurdacıları içerisindeyiz. Tonajlı hurda alışverişlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. Aydın hurdacı olarak İncirliova bölgesinde hizmet ediyoruz. Normalde İncirliova hurdacı işletmeleri içindeyiz. Lakin Aydın İncirliova merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Aydın İncirliova merkezinde hizmetimize devam ediyoruz.

  İncirliova Hurdacıları

  İncirliova meydanında hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek milletimizin geleceğini koruyoruz. İncirliova hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. İncirliova bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Aydın şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi İncirliova 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sırf Aydın İncirliova için değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. İncirliova hurdacı olarak Aydın ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için yakın çevredeki hurda alım elemanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  İncirliova Hurdacı Numarası

  İncirliova hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. İncirliova hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakite çevirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı talep etmek nedeniyle cep telefonumuzu aramalısınız.

  Krom Hurda Alan En Yakın Firmalar

  201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Aydın İncirliova hurda krom fiyat listesi güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla konusunun linkine tıklayınız. Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

  Hurda Demir Alımı

  İncirliova ve çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı makalemize göz atmalısınız. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler paylaşımına göz atmalısınız.

  Hatırlatmak isteriz her türde demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça kullanılan madenler içerisindedir. Burada yer almakta olan İncirliova inşaat demiri fiyatlarını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Firmamız İncirliova ilçesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  İncirliova çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Burada paylaşılan İncirliova çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda çinko alımı gönderimize bir göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

  İncirliova Sarı Hurda Alanlar

  Bu yüzden İncirliova sarı pirinç hurda alım satımı yapmaktayız. Satıcılarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılmaktadır. Aydın İncirliova hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır.

  İncirliova ilçesinin her yerinde sarı hurda alımı yapıyoruz. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Aslına bakarsanız hurda sarı diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur.

  Sitemizde yer almakta olan İncirliova hurda sarı kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Daha kesin bilgi amacıyla pirinç sarı alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz. Demtaş Metal tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş almaktadır.

  Kurşun Hurda Alımı

  Yer yüzünde cevher halinde elde edilen metal kurşun mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alımı sayfamızı gezmek iyi gelir. İncirliova hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Buradaki Aydın İncirliova hurda kurşun kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Metal kurşun eski madenlerdendir. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu alırız.

  İncirliova Sac Hurdası Alan Hurdacılar

  Hurda sac alımı yapıyoruz. Aydın İncirliova etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, alımı sebebi ile arayınız. Firmamızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

  İncirliova Kablo Hurda Alanlar

  Bunun yanısıra tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında en güncel fiyat listesini öneriyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alıyoruz.

  İncirliova hurdacı firma olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Aydın İncirliova ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

  Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. İncirliova bölgesinde çoğunlukla toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İncirliova hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Kablo alan hurdacılar içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Aydın İncirliova hurdacısı Demtaş Metal genellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alımı yapmaktayız. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yayınlanan İncirliova hurda kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle her hafta paylaşıyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacılar için çok kıymetlidir.

  İncirliova Bakır Hurda Alan Firmalar

  Sayfamızdaki İncirliova bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. Aydın İncirliova bakır hurdası alan yerler içindeyiz. İncirliova hurda bakır fiyat listesi için arayın. İncirliova genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır alan İncirliova hurdacı telefon numarasını hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi var.

  İncirliova Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

  Bu sayfada yer almakta olan İncirliova alüminyum hurda ton fiyatını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle saygılar sunarız. Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. İncirliova ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurda alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Aydın İncirliova hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla durmadan yenilikler üretiyoruz.

  İncirliova Hurda Alım Satımı

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. İncirliova adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanın değerini düşürüyor.

  Antimon zamak hurda, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan İncirliova hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız.

  Aydın İncirliova ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı kurşun hurdası, demir hurda, çinko, alüminyum hurda, hurda bakır, hurda kablo ve sarı aldığımızda fiyat listesi uyguluyoruz. İncirliova hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  İncirliova Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

  İncirliova ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. 2.el Klima İncirliova ilçesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  İncirliova Moloz Döküm Yerleri

  İncirliova hurdacı tarafından alınacak her türlü hurda eşyaların iş yerimize yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşınması güvenlikle tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları İncirliova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından planlanan arazilere boşaltılıyor.

  İncirliova Nikel Hurda Alımı

  Bu nedenle nikel hurdaları alınırken oldukça özen ile hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirlidir. İncirliova hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede %95 şablon nikel hurda ve %99 nikel şablon, turbo nikel, anot nikel alıyoruz.

  İncirliova Bina Yıkımı

  Yukarıda fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda gerekli iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş penceler, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cinsten hurda malzemeyi ücretle almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın kısmen yıkılmış dükkanların yenilenerek inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz.

  İncirliova Hurdacı Sitesi

  İncirliova oto sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Daha güzel bir Aydın ve olduğundan yaşanılır İncirliova için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. İncirliova hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimizin vasıtası ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

  İncirliova ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Günümüzde rengarenk oto camları, şişesi türde hurda cam çok miktarda yeniden işleniyor. Cam tam ya da yarısaydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvı maddeleri geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir.

  İncirliova Araba Hurdası Alan Firma

  Bazı dönemlerde İncirliova yakınlarında araba hurdası alıyoruz. İncirliova hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda vagon, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, hasarlı araba hurdası, motor hurdası . Pek tabi sizlere araba hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

  İncirliova Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alanlar

  İyi kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, dinlendirici, restoran tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  İncirliova Kumaş Hurdası Alanlar

  Kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot hurda parça kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Aydın İncirliova bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Parti malı parça kot kumaşı hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Sitemizde yayımlanan Aydın İncirliova kumaş hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. İncirliova kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

  İncirliova Anlık Hurda Fiyatları

  Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz Kesin kilo fiyatlarına erişmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasasından daha fazla fiyatlarla alımlar yapıyoruz. İncirliova hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında saatlik olarak değişmektedir.

  İncirliova 2.el Raf Fiyatları

  Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. Özellikle restorasyon yapan dükkânlar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki İncirliova ikinci el raf ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alımı konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız. Hurda raf İncirliova almak sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  İncirliova Kağıt Hurdası Alım Satımı

  İlçede renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle hurda satmak isteyenlere daha yüksek oranda kâr etme şansı veriyoruz. Avantajlı ton fiyatı ile kuşe kağıt, kağıt bardak, bristol hurda, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz. Hurda karton, kağıt almaktayız. Sayfamızda bulunan Aydın İncirliova hurda kağıt, karton ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız İncirliova kağıt hurda alan firmalar arasındaki şirketimiz hizmetleri ile toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatı öğrenebilirsiniz.

  İncirliova Hurda Plastik Alımı

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  Aydın ile İncirliova ilçesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurda fiyatları sormak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İncirliova plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan İncirliova hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Aydın İncirliova hurda naylon fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Avantajlı fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi yerinden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı konusunda detaylı bilgi veren içeriğimizi okuyunuz Yeni gibi 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları sormak maksadı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. İncirliova ilçesinde sıfır, ikinci el koltuklar satabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu satacaklara yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan İncirliova Hurdacı Firma

  Yılların bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bahsettiğimiz üzere iki bin on dokuzdan beri hurda eşya alımında hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan İncirliova hurdacı firması depomuz sayesinde 7/24 işimizin başındayız.

  Hurda Akü Alanlar

  Biraz süre sonra atık hale düşen akülere hurda akü deniliyor. Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan depolardır. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren suları sebebi ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan hurdacılar yazısını ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısı ile Demtaş Metal vb. işletme içinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Arabalarda elektrik ihtiyacı amacı ile bulunur.

  En Yakın İncirliova Hurdacı

  En yakın İncirliova hurdacı deposu hizmetiyle hurda eşya alıp satarken istediğiniz yere gelmekteyiz. Bu şekilde müşterilere en yakın hurda alanlar İncirliova bölgesinde servisler sunmaktan gurur duyarız. Demtaş Metal şirketimizle İncirliova çevresinde hurda malzeme alırız. İncirliova hurdacı firma firmamızla yerinden hurda malzeme almaya başladık.

  İncirliova Hurda Jeneratör Alımı

  Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında nakit para ödemeler yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı olmayan 2. el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte malesef iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. İncirliova bölgesinde yıkılan ardiye binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alıyoruz.

  İncirliova Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Güvenilir bir biçimde fabrikaların söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Daha önce çok sayıda fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. İncirliova fabrika söküm işleri konusunda tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkılacak üretim yerinin incelikle gezilerek uygun aletler ve araçların ayarlanması gerekiyor. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde meşhur olduk. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir.