İçeriğe geç

İpsala Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  İpsala ilçesinde hurdacı firmalar arasındayız. Demtaş Metal ismiyle Edirne çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. İpsala hurdacı firmalar içinde öncü geri dönüşüm şirketiyiz. Edirne hurdacıları içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. İpsala hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi en iyi fiyatlarla alıyoruz.

  İpsala merkezinin çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları almaktayız. Güncel Edirne İpsala hurda fiyatlandırmayla hurdacılık hizmeti veriyoruz. İpsala çevresinde her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekip göndermekteyiz. İpsala merkez hurdacı firması olarak İpsala ilçesinin hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Şu anda Edirne İpsala hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte İpsala merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Edirne hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda alıyoruz.

  İpsala Hurdacısı

  İpsala merkezindeki mahallelerde faaliyet gösteriyoruz. İşi bitmiş madenleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğini korumaktayız. İpsala hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Edirne İpsala merkezinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Edirne merkezinin naif ilçesi İpsala 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sırf Edirne İpsala bölgesinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. İpsala hurdacısı olarak Edirne ilçelerinde her tür hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda için orada bulunan hurda nakil araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak amacı ile iş yerimizi aramalısınız.

  İpsala Hurdacı Numarası

  Edirne İpsala adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Edirne İpsala hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz.

  İpsala Kablo Hurda Alanlar

  Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablo alan İpsala hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar için piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

  Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı nedeniyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok önemlidir. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. İpsala hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü Demtaş Metal olarak yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdası satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır.

  Edirne İpsala hurdacısı Demtaş Metal firmamız her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız. İçerisindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki İpsala kablo ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Hurda kablo alan yerler içerikli içeriği inceleyin. Ek olarak hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletken olarak makinelerde kullanılmaktadır. Etrafta kolayca toplanlanan 30% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini peşin ödüyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz. Edirne İpsala ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz.

  İpsala Hurda Krom Alan Firmalar

  Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alım satımı içeriğinin linkine tıklayınız. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Edirne İpsala krom hurdası ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız.

  İpsala Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Edirne İpsala alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.

  Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. İpsala bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını teknolojik aletlerle yapmaktayız. Sayfamızda yayınlanan İpsala hurda alüminyum fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda alüminyum başlığıyla paylaşılmış konuyu ziyaret edin Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Bizlere güven duyanların yardımıyla durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız.

  Demir Hurda Alanlar

  Firmamız İpsala genelinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Edirne İpsala ekstra demir hurdası kilo fiyatını whatsapp hattımızda her hafta paylaşıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Anlık hurda demir ton fiyatı istemek sebebi ile hemen arayın. Hurda demir alım satımı linkine tıklayınız. Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. İpsala ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz.

  İpsala Sarı Hurdası Alan Firmalar

  Edirne İpsala hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki Edirne İpsala sarı pirinç hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Daha doğru bilgiye erişmek için pirinç sarı alan hurdacılar metine bir göz atabilirsiniz. İpsala bölgesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

  Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi yoktur. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri olduğu biliniyor. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir. Bu sebep ile İpsala sarı pirinç hurda alan firmalar arasındayız.

  İpsala Bakır Hurda Alımı

  Hurda bakır alan İpsala hurdacı firmamızı hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İpsala yanık bakır hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Edirne İpsala bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. İpsala bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. antigron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alınır. İpsala bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayınız.

  İpsala Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alımı yazımızı güzel bir şey yaparsınız. Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare söküm kurşunu için yüksek fiyatlar sunuyoruz. İpsala Edirne kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Edirne İpsala hurda kurşun fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Metal kurşunun en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir.

  İpsala Hurda Alan Yerler

  İpsala hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit demir hurdası alıyor. İpsala kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin değeri düşebilir. Tonajlı hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. İpsala hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alan İpsala hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda karton alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Çinko Hurdası Alanlar

  İpsala ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Burada yayınlanan İpsala nikel hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurda ton fiyatı bölümüne göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı için arayın.

  Hurda Sac Alanlar

  İpsala ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sac hurda alımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Depomuzda bir tek deliği olmayan ikinci el trapez sac vardır. Bağ kulübesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

  İpsala Fabrika Bozumu

  Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. İpsala Edirne fabrika sökümü işleri yapıyoruz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan imalathanenin etraflıca gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanın hazırlanması gerekmektedir.

  Güvenilir şekilde tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Sektörde yüzlerce fabrika bozum ihalesini yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk.

  İpsala Hurda Araç Alanlar

  İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda İpsala bölgesinde araç hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen kazalı hurda araç, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda otomobil trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  2.El Eşya

  Sahibinden sekreter masaları, büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Az kullanılmış olan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi evinizden alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı konulu makalemizi okuyabilirsiniz Piyasadan ucuz fiyatlarla sıfır gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte batan iş yerlerinden almış olduğumuz Müteahhitler tarafından bir blok yapımında kullanılmış yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılmış market binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alıyoruz.

  İpsala Akü Hurda Alan Firmalar

  Akümülatör başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası fiyatı bağlantısına tıklayın. Bu neden ile Demtaş Metal gibi kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarında kullanılır. Bir müddet sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

  İpsala Hurdacılar Sitesi

  İpsala hurdacılar sitesi 6. bloktaki hurdacı iş yerimizin vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Sadece bu türden eşyaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Her haliyle güzel bir Edirne ve çok daha güzel İpsala yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. İpsala organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  İpsala etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima İpsala ilçesinde en çok alımı yapılan hurdalar arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  İpsala 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alan Hurdacı

  Kısa süreliğine kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları alımı yapmaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satanlar firmamıza ait telefonları arayabilir. Hali hazırda mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü ocak, meze dolapları, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

  İpsala Hurda Kumaş Alan Hurdacılar

  Toptan hurda gabardin, örme kumaş, pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen aramalısınız. Edirne İpsala kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

  Sitemizdeki Edirne İpsala kumaş hurdası ton fiyatlarını her gün göndermekteyiz. İpsala ilçesinin tamamında viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alım satımında adresinize geliyoruz.

  Defolu hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımında yüksek fiyattan ödeme yapılır. Edirne İpsala etrafında hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

  İpsala Moloz ve Hurda Nakliyesi

  İpsala hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdanın depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Molozlar İpsala Belediyesi tarafından planlanan arazilere nakil ediliyor.

  En Yakın İpsala Hurdacı Telefon Numarası

  İpsala hurdacı firma içinde çalışmakta olan personelimiz ile konumuzdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. En yakın İpsala hurdacı firması hizmeti ile her çeşit hurda eşya almak amaçlı istediğiniz yere geliyoruz. Böylelikle atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma İpsala ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Demtaş Metal şirketimizle İpsala ilçesinde hurda malzeme alırız.

  İpsala Karton Hurdası Alan Firmalar

  Kağıt, karton hurdası alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki İpsala kağıt hurdası ton fiyatları güncellendi derinden çok fiyata kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, karton bardak, gazete hurdası alanlar arasındayız. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alırken uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcılara daha çok miktarda kâr elde etme imkanı sunuyoruz. İpsala kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

  İpsala Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen benzeri her cinsten hurdanızı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Aynen fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda istenilen iş güvenliği önlemleri

  Cam Hurdası Alım Satımı

  İpsala ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunuyoruz. Genellikle rengarenk meşrubat şişesi, sökülmüş oto camı biçimlerinde cam hurda bulunmaktadır. Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri tutan inorganik katı malzemelerdir.

  Nikel Hurda Alanlar

  Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli hareket edilmelidir. İpsala nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Edirne İpsala ilçesinde %95 nikel şablon ile %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası, anot nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz.

  İpsala Plastik Hurdası Alanlar

  Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik alım satımı için bildirdiğiniz adrese gelebiliriz. Edirne şehri İpsala ilçesinin her yerinden jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren alımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. İpsala plastik hurdası alan firmalar içerisinde lider konumdaki firmayız. Buradaki İpsala plastik ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz.

  7/24 Hurda Alan İpsala Hurdacı Firma

  Tam tamına sekiz yıldır hurdacılık yapmaktayız. Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık İpsala hurdacı olarak 7/24 hurda metal alımı yapmaktayız.

  Güncel Anlık İpsala Hurda Fiyatları

  İpsala hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlıca değişmekte. Hurda fiyatları konulu konuyu okuyun Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatından daha fazla fiyat teklifi ödüyoruz. En doğru hurda fiyat listesine ulaşmak sebebiyle bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  İpsala Hurda Raf Alımı

  Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Özellikle kapanan mandıralar tarafından satışa sunulan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el market rafı satıyoruz. Sayfamızdaki Edirne İpsala hurda raf ton fiyatı az önce güncellenmiştir. Raf hurdası alımı makalesini okuyunuz. İpsala raf hurdası satın almak nedeniyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız 2.el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı biz sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en iyi firmayız.