İçeriğe geç

İyidere Hurdacı Telefonu

  Rize İyidere merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımında hurdanızın değerini piyasasından daha iyi fiyatla ödüyoruz. Güncel İyidere hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız. Aslında İyidere hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte İyidere merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz.

  Rize İyidere merkezinde İyidere hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yaparız. Demtaş Metal olarak Rize yakınlarında hurda alımı için adresinize geliyoruz. Rize hurdacısı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Rize İyidere ilçesinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz.

  Rize İyidere hurdacı olarak hurdanızı iyi fiyatlarla alıyoruz. İyidere genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz. Bol miktarda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Rize hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. İyidere hurdacı firmalar arasında lider şirketiyiz.

  Rize İyidere Hurdacı Firma

  İyidere genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her türlü hurda satışı sebebi ile iş yerimizi kaydedebilirsiniz. İyidere hurdacı olarak Rize ilinin her yerinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için hazır bulunan hurda alım elemanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. İyidere hurdacı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Rize İyidere çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Rize merkezinin tatlı ilçesi İyidere 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Yalnızca İyidere ilçe merkezinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  İyidere Hurdacı Numarası

  Rize İyidere hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. İyidere her tür hurda alım satımı hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Bu neden ile hurda atık satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada yayımlanan Rize İyidere krom fiyatlarını whatsapp grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurda alan yerler yazımızı okusanız muhteşem bir iş yapacaksınız.

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

  Hurda Demir Alan Firmalar

  Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için bağlantısının linkine tıklamalısınız. Anlık güncel hurda demir fiyatı talep etmek amacıyla gecikmeden arayın. Hurda demir fiyatı yazısını ziyaret ederseniz güzel olacaktır. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda bulunan madenler içerisinde yer almaktadır. Bu sitede paylaşılan İyidere hurda demir ton fiyatlarını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız İyidere genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. İyidere ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz.

  İyidere Çinko Hurdası Alımı

  İyidere etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İyidere çatı söküm çinkosu fiyat listesi güncellendi. Çinko hurda fiyatı paylaşımına bakınmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayın.

  İyidere Sarı Hurdası Alım Satımı

  Aslına bakarsanız sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Bu sebeple İyidere sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Sayfamızdaki Rize İyidere sarı pirinç ton fiyatları güncelliğini koruyor. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler yazıyı inceleyin. Demtaş Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncü firmadır. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı hurda türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

  Rize İyidere hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. İyidere ilçesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Kurşun Hurda Alan Firmalar

  Kurşun metalinin hala kullanılan eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. İyidere kurşun hurdası alıp satmak için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Sayfamızdaki İyidere çatı minare kurşunu fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alırız.

  İyidere Sac Hurdası Alımı

  Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Depomuzda her kalitede ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur. İyidere Rize ve çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek amacı ile.

  İyidere Kablo Hurda Alanlar

  Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. İyidere hurdacısı Demtaş Metal her çeşit hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alım satımı için buradayız.

  Kablo elektriğin iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İyidere hurdacı firmayız. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Rize İyidere hurda bakır kablo kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Rize İyidere hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

  Her yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Bloğumuzda önceden yazılmış hurda kablo alanlar makaleyi ziyaret edin. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo, enya kablo alım satımında en güncel fiyatları biz veriyoruz. İyidere bölgesinde hızlıca edinilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önemlidir.

  Rize İyidere ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  İyidere Bakır Hurdası Alanlar

  Sayfamızdaki İyidere yanık bakır hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Rize İyidere hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. İyidere içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda bakır alan yerler sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

  İyidere bakır hurda fiyatları için iletişim numaramızı arayın. Bakır alan İyidere hurdacı iş yerimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz.

  İyidere Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

  İyidere ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımında hurda tartımını müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Sayfamızdaki İyidere alüminyum fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Sayfamızda bulunan hurda alüminyum alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

  Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Rize İyidere alüminyum hurdası alanlar içinde öncüyüz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Hurdasını satanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz. Her tür alüminyum hurda almaktayız.

  İyidere Hurda Alan Firma

  Tonajlı hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun,hurda çinko, hurda sarı ve demir hurda alımı yaparken fiyatlar uygulamaktayız. İyidere hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. İyidere adresten hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurda malzemeleri şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdaların fiyatı düşüyor. İyidere ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  İyidere Hurda Klima Alanlar

  İyidere etrafında 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası İyidere bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

  İyidere Moloz Dökümü

  Molozlar İyidere Belediyesi’nce daha önce bildirilen alana naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşıma işi güvenle yapılır.

  Nikel Hurdası Alım Satımı

  Hurda nikel zehirli olabilir. Rize ve İyidere nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları toplanırken elimizden geldiğince dikkatle çalışmalıyız. Bu bölgede turbo nikel, hurda %95 , %99 nikel şablon, anot nikel hurda alımı yapıyoruz.

  İyidere Bina Yıkımı

  Aynen fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. İyidere kentsel dönüşüm sebebiyle yeniden inşa edilecek binaların gerektiği şekilde yapılması sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vb. tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bina yıkımı yapılırken istenen tüm tedbirler

  İyidere Hurdacı Sitesi

  İyidere yeni sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Her hali ile yaşanır bir Rize İyidere oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. İyidere hurdacılar sitesindeki firmamızın aracılığı ile geri dönüşüm yapıyoruz.

  Hurda Cam Alan En Yakın Hurdacılar

  Çağımızda rengarenk cam şişe, kırılmış otomobil camları şeklinde cam hurda çok fazla satılıp alınıyor. İyidere etrafında hurda cam alan yerler arasında faaliyet veriyoruz. Çağımızda rengarenk cam şişe, kırılmış otomobil camları şeklinde cam hurda çok fazla satılıp alınıyor.

  İyidere Araç Hurdası Alan Hurdacı

  İyidere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Zaman zaman İyidere etrafında hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz. Lakin araç hurdası trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, hurda vagon, hurda motor gibi hurdanıza fiyat almak için hemen arayın.

  İyidere Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alımı

  İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü dolap, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, krom evye, küvet, krom davlumbaz, salata ve meze reyonları ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletini yakından inceleyebilmeniz için sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satmak isteyenler bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Profesyonel restaurant malzemeleri almaktayız.

  Parça Kumaş Alanlar

  Spota düşmüş poplin kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş için nakit para ödeme yapıyoruz. Rize İyidere ilçesinin her tarafında hurda kumaş firesi alıyoruz. Kiloyla pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak amacıyla buradaki telefon numarasını zaman geçirmeden arayınız. İyidere bölgesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese geliyoruz. İyidere kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Buradaki İyidere kumaş hurdası fiyat listesi güncellendi.

  İyidere Hurda Fiyatları

  Güncel fiyatlara ulaşabilmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. İyidere hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar saatlik olarak değişiklik gösteriyor. Sitemizdeki güncel hurda çinko fiyatları konuya bir göz atabilirsiniz

  Hurda Raf Alanlar

  Çoğunlukla iflas eden mandıralardan satın aldığımız market rafları, hurda çelik raf, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki İyidere hurda çelik raf fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda raf alan hurdacı bölümümüze göz bakmanız pişman olmazsınız. İyidere 2. el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Karton Alımı

  Bölgenin her yerinde defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla hurda ticareti yapmak isteyenlere piyasadan yüksek oranda kâr elde etme olanağı takdim ediyoruz. İyidere kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki firmamız ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı yapabilirsiniz.

  Ederinden fazla ton fiyatları ile kağıt peçete hurdası, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanan Rize İyidere hurda kağıt ve karton fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz

  İyidere Plastik Hurda Alan Hurdacı

  Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. Rize il İyidere bölgesinin her yerinden jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İyidere plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İyidere hurda plastik fiyat listesini grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. En iyi fiyata mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

  İyidere 2.el Ev Eşyası

  Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası fiyatı başlıklı sayfamızı ziyaret ediniz İyi durumda 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefonumuz ile etkileşim kurabilirsiniz. İyidere Rize ilçesinin her yerinde sıfır ve ikinci el kanepe satıyoruz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyaları, öğrenci masaları, personel koltuğu bulunmaktadır.

  7/24 Hizmet Veren İyidere Hurdacı Firması

  Sektörün sağladığı kurumsallaşmayla geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. İki bin dokuzdan buyana geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren İyidere hurdacı olarak zamana takılmadan geri dönüşümde çalışmaktayız.

  Hurda Akü Alım Satımı

  Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvı sebebiyle geri dönüşüm için değerlidir. Hurda akü fiyatı paylaşımımızı ziyaret etmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Dolayısı ile bizim vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm tesisi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile bulunur. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerji depolayan elektrik deposudur.

  En Yakın İyidere Hurdacı Telefon Numarası

  İyidere hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan ekiplerimizle kapınızdan her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal olarak İyidere etrafında her tür hurda malzeme alırız. Bu haliyle hurda malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler İyidere çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. İyidere en yakın hurdacı firması olarak hurda malzeme tartımı yapmak amaçlı yerinize gelmekteyiz.

  İyidere Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör satılır. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alanlar arasındayız. 2. el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  İyidere 2.El İnşaat Malzemesi

  İnşatlarda boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Dolayısı ile batan depolardan edindiğimiz Yıkılmış market vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  İyidere Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Hurdacı firmaların bahsettiği şekilde kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökümünde öncelikle sökümü arzu edilen imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekir.

  Sektörde binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında nam saldık. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. İyidere fabrika söküm işleri yapıyoruz.